قیمت آهن فروش و قیمت روز انواع آهن آلات ساختمانی و صنعتی آهن پخش | fooladiha

وزن میلگرد 14، بین 13 تا 15 کیلوگرم؛ وزن میلگرد 16، بین 17 تا 20 کیلوگرم؛ وزن میلگرد 18، بین 23 تا 25 کیلوگرم است. تقویت تنش و کشش در بتن، مقاومت در برابر فشار و خمش، کاهش ترکیدگی و تراکم بتن، تثبیت و اتصال بتن. به محض تایید سفارش کالا برای شما ارسال می گردد و تحویل میلگرد به طور متوسط بین 1 الی3روز بعد از تایید سفارش انجام می گیرد.

قیمت آهن فروش و قیمت روز انواع آهن آلات ساختمانی و صنعتی آهن پخش | fooladiha

کیفیت این مقاطع فولادی به عوامل مختلفی مانند کیفیت مواد اولیه، روش تولید و کنترل کیفیت بستگی دارد. آخرین قیمت میلگرد کارخانجات مختلف نیز تحت تأثیر عواملی مانند قیمت مواد اولیه، هزینه‌های تولید و تقاضا و عرضه قرار دارد. با جمع‌آوری و تجزیه‌وتحلیل این اطلاعات، می‌توان کیفیت و قیمت به روز میلگرد کارخانه های تولید کننده میلگرد را با یکدیگر مقایسه کرد. این مقایسه می‌تواند به خریداران کمک کند تا بهترین میلگرد را با توجه به نیاز و بودجه خود انتخاب کنند.

اصفهان یکی از کلانشهرهای صنعتی کشور است که به عنوان قطب تولید فولاد شناخته می‌شود. در این استان دو کارخانه بزرگ ذوب آهن و فولاد مبارکه به تولید انواع مقاطع فولادی از جمله میلگرد مشغول‌اند. این دو مجتمع تولیدی محصولات خود را با بهترین استانداردها تولید و تحت عنوان میلگرد اصفهان به بازار عرضه می‌کنند. لازم به ذکر است برندهای دیگری نیز وجود دارند که در این استان فعالیت می‌کنند و کمتر شناخته شده‌اند. بنابراین اگر به دنبال دریافت به‌روزترین قیمت مقاطع فولادی هستید؛ می‌توانید هر روز سایت اصفهان آهن را بررسی کنید.

  • در نهایت اگر به دنبال خرید میلگرد با کیفیت بدون واسطه و با هزینه بهینه هستید، فروشگاه شهرآهن بهترین انتخاب برای تامین نیازهای ساخت و ساز شما است.
  • صاف و دارای مقاومت تسلیم 2300 سانتی متر مربع و مقاومت کششی 3800 بر سانتی متر مربع است.
  • چرا که میلگردها در دو دسته ساده و آجدار و به صورت شاخه ای و کلاف تولید می شوند.
  • با افزایش قیمت مواد اولیه، هزینه های تولیدکننده بالا می رود و در نتیجه، نرخ محصول نهایی افزایش می یابد.
  • آهن آنلاین میلگردهای خود را از معتبرترین کارخانه‌های تولیدکننده تهیه می‌کند و با ارائه ضمانت اصالت کالا، خیال مشتریان را از بابت کیفیت محصول راحت می‌کند.

نمودار قیمت میلگرد 16 ذوب‌آهن اصفهان طی ماه‌های گذشته نوسانات زیادی را تجربه کرده است. این روند تا اواسط تابستان به پایین‌ترین قیمت طی سه ماه گذشته ختم شد و سپس با یک خیزش، مجدداً افزایشی شد. به‌این‌ترتیب، نرخ میلگرد 16 پس از لمس 21 هزار و 900 تومان، مجدداً افزایش یافت و به 24,400 تومان رسید. در همین راستا بهتر است قبل از خرید میلگرد، با استفاده از جداول وزنی تهیه شده برای هر سایز میلگرد، وزن میلگردهای مورد نظر خود خرید میلگرد دیوار را بدست آورید. میلگرد های ساده به دلیل ویژگی های فیزیکی و ساختاری، شکل ظاهری و مقدار تحمل بار، در پروژه های عمرانی به خصوص ساخت و سازهای عظیم کمتر استفاده می شوند. میلگرد A2 دارای مقاومت کششی حداقل 2800 کیلوگرم بر سانتی متر مربع است؛ این عدد برای مقاطع A3 حداقل 3200 کیلوگرم بر سانتی متر مربع است.

قیمت میلگرد امروز خرید میلگرد از تمام کارخانه های ایران

میلگرد آجدار با گرید A3، معمولاً از کیفیت بالایی برخوردار است و قیمت مناسبی نیز دارد. این عوامل، باعث شده‌اند که این میلگرد به پرفروش ترین میلگرد بازار تبدیل شود. قیمت میلگرد، براساس وزن تعیین می شود و در حال حاضر هر کیلو آن تا تومان است. قیمت میلگرد لحظه ای، یکی از مهمترین عوامل تعیین کننده هزینه ساخت و ساز در ایران است. در حال حاضر، قیمت روز میلگرد در بازار ایران تحت تأثیر عوامل مختلفی مانند افزایش قیمت مواد اولیه، کاهش عرضه، و افزایش تقاضا، در حال افزایش است.

قیمت میلگرد آجدار سرمد ابر کوه