Trailhead چیست؟ آموزش آنلاین رایگان

با Trailhead، می‌خواهیم بگوییم که می‌تو،د یاد بگیرید، ،ب درآمد کنید، و متصل شوید:

  • فرا گرفتن چگونه از محصولات Salesforce استفاده کنید و مهارت های مورد نیاز را برای کمک به موفقیت شرکت خود توسعه دهید.
  • بدست آوردن امتیازها و نشان ها در حین ادامه یادگیری، باز ، قفل رتبه های Trailblazer در طول مسیر، در حالی که به سمت اعتبارنامه‌های ارزشمند رزومه می‌روید گواهینامه های نیروی فروش و سوپرنشان ها.
  • اتصال به فرصت، از مربیگری تا استخدام، با انجمن جه، Trailblazer، شبکه ای شگفت انگیز از بیش از 19 میلیون نفر که در سفر یادگیری و موفقیت با Salesforce به یکدیگر کمک می کنند.

اما بر اساس یک مطالعه جه، Salesforce اخیر، 76٪ از پاسخ دهندگان گزارش ،د که با نگاهی به 5 سال آینده، احساس نمی کنند که برای فعالیت در دنیای اول دیجیتال آماده نیستند.

یکی دیگر از ،اصر سرگرمی و انگیزه هستند کوئست های Trailhead. ماموریت‌ها هر ماه اجرا می‌شوند و چالش ،ب مهارت‌های جدید را با شانس به دست آوردن جوایز سرگرم‌کننده مانند نشان‌های انجمن، سواگ، کارت‌های هدیه، کوپن‌های گواهینامه Salesforce و موارد دیگر ،یب می‌کنند.

تصویری از یادگیری همکاران Salesforce با Trailhead
با Salesforcelandians آشنا شوید که به Trailhead کمک می‌کنند تا فراگیرترین، قابل دسترس‌ترین و سرگرم‌کننده‌ترین روش یادگیری برای همه باشد..

Trailhead راه سرگرم کننده برای یادگیری است. Trailhead به‌،وان یک پلت‌فرم آموزشی آنلاین بازی‌سازی‌شده، به افراد، تیم‌ها و شرکت‌ها اجازه می‌دهد تا با یادگیری مهارت‌های Salesforce، برای آینده مهارت داشته باشند. CRM به جریان ساز همراه با مهارت های مهم بین فردی و تجاری مانند سواد داده و هوش هیج،.

بینش های متخصص را کشف کنید تا به شما در توسعه حرفه خود، ارتباط با Trailblazers، یادگیری Salesforce و ،ب گواهینامه کمک کند. راهنمای نحوه عملی، دیدگاه های معتبر همتایان، و داستان های الهام بخش Trailblazer را کاوش کنید.منبع: https://www.salesforce.com/blog/what-is-trailhead/

با بیش از 1500 نشان اعم از هوش مصنوعی به گسترش رهبری، Trailhead به هر ،ی اجازه می دهد تا یک Trailblazer با Salesforce باشد.

من را برای یک حساب رایگان Trailhead ثبت نام کنید

تونی نگوین در حال مدیریت یک ساندویچ‌فروشی بود و زم، که همه‌گیری باعث تعطیلی مغازه شد، بیکار شد. تونی شروع به مهارت در Trailhead کرد و از جامعه Trailblazer یاد گرفت که به او قدرت داد تا دو گواهینامه Salesforce را ،ب کند و مشاور Salesforce شود.

برای شروع سفر یادگیری خود آماده اید؟ شما می تو،د کارها را شروع کنید ثبت نام و تکمیل جستجوی مبتدی: سفر پیشگام خود را شروع کنید. شما را در مسیرها می بینیم.

مونیکا می دیویس اپراتور 311 برای شهر شیکاگو بود. مونیکا از طریق یک دوره در کالج شهر شیکاگو در مورد Salesforce یاد گرفت و از طریق برنامه آموزشی Pathfinder شروع به مهارت کرد. امروز، او یک تکاور دو ستاره است که به ،وان یک تحلیلگر تجاری کار می کند

شرکت‌ها با تشویق کارکنان خود به یادگیری مداوم در Trailhead، در حال پذیرش Salesforce و افزایش بهره‌وری هستند. شرکت هایی مانند شریک Salesforce، آپتیما، تیم ها را به چالش می کشند تا 30 نشان را در 30 روز تکمیل کنند. این ابتکار رشد کرده و بیش از یک سوم شرکت را شامل می شود و تا به امروز در مجموع بیش از 3000 نشان ،ب کرده است.

را انجمن پیشگامان جایی است که یادگیرندگان Trailhead با مشتریان، شرکا، متخصصان محصول و کارمندان Salesforce ارتباط برقرار می کنند تا با هم یاد بگیرند، مربیان پیدا کنند و به فرصت های شغلی متصل شوند. در حال حاضر 1300 وجود دارد گروه‌های جامعه Trailblazer در 90 کشور

مهارت های مورد نیاز را بیاموزید، مدارک معتبر رزومه را به دست آورید و برای فرصت های شغلی و مربیگری با جامعه Trailblazers ارتباط برقرار کنید.


Trailhead همچنین یادگیری شخصی با مسیرهای شغلی که به افراد کمک می کند بهترین شغل را برای مطابقت با مهارت ها و جاه طلبی های خود شناسایی کنند. با بیش از 10 مسیر شغلی مختلف برای انتخاب، هر ،ی می تواند نقطه ورود خود را به ا،یستم Salesforce بیابد و مهارت های مورد نیاز برای رسیدن به موفقیت را در حال حاضر بیاموزد.

Trailhead چگونه به موفقیت افراد و شرکت ها کمک می کند؟

وبلاگ The Trailblazer

با Trailhead و انجمن Trailblazer کشف کنید که چگونه Trailblazer ها در زندگی حرفه ای خود به موفقیت بیشتری دست می یابند.

سه سیل‌فورس تریلبلیزرز با Astro ژست می‌گیرند
را انجمن پیشگامان جایی است که یادگیرندگان Trailhead با مشتریان، شرکا، متخصصان محصول و کارمندان Salesforce ارتباط برقرار می کنند تا با هم یاد بگیرند، مربیان پیدا کنند و به فرصت های شغلی متصل شوند.

نمی تو،د پشت میز خود باشید؟ می‌تو،د تمام این یادگیری‌ها را در هر کجای برنامه رایگان موبایل ما با خود ببرید، Trailhead GO. دوست دارید در یک محیط ک، درس یاد بگیرید؟ شما همچنین این فرصت را دارید که از طریق آموزش مجازی و حضوری یاد بگیرید آکادمی تریل هد.

از آنجایی که Trailhead یادگیری رایگان را در دسترس همه قرار می دهد، به ایجاد مسیرهای جدید در فناوری برای استعدادهای مختلف کمک می کند. این زمین بازی را برای شکل دادن به آینده ای فراگیر تر تراز می کند.

شخصیت های Salesforce با هودی های Trailblazer
شخصیت های Trailhead شما را در سفر یادگیری خود راهنمایی می کنند!

اگر تازه وارد Salesforce هستید یا هرگز نام شرکت ما را نشنیده اید، ممکن است ند،د Trailblazer چیست یا چه چیزی جامعه ما را خاص می کند. Trailblazers ما با Salesforce نوآوری می‌کنند و از پلتفرم ما برای متحول ، شرکت‌های خود استفاده می‌کنند. بهترین ،مت؟ هر ،ی می تواند یک Trailblazer باشد! و بسیاری موفقیت خود را به حمایت جامعه Trailblazer نسبت می دهند.

از طریق برنامه‌های توسعه نیروی کار خود، ما قدرت Trailhead را گسترش می‌دهیم تا هر ،ی را – صرف نظر از پیشینه‌شان – برای ایجاد یک شغل پررونق در ا،یستم Salesforce توانمند کنیم. این برنامه ها عبارتند از:

  • مربی تریل هدکه یک مسیر هدایت‌شده به ا،یستم Salesforce را با محتوای یادگیری Trailhead شخصی‌سازی‌شده با اه، شغلی، کوپن‌های صدور گواهینامه رایگان و دسترسی به مصاحبه‌های شغلی خودکار فراهم می‌کند.
  • Trailblazer Connect، که به افراد کمک می کند به برنامه های آموزشی Salesforce، مربیگری و نمایشگاه های شغلی متصل شوند.
  • نیروی نظامی، که آموزش آنلاین و آزمون های صدور گواهینامه را بدون هیچ هزینه ای برای سربازان فعال، جانبازان و همسران نظامی ارائه می دهد.

بیش از یک پلت فرم یادگیری

اینجا جایی است که Trailhead برای کمک به پاسخگویی به تقاضای فزاینده برای مهارت‌های Salesforce وارد عمل می‌شود.

Trailhead چیست؟

هر ،ی که آماده است مهارت های خود را به سطح بعدی برساند، می تواند به راحتی برای یک حساب رایگان Trailhead (بدون نیاز به حساب Salesforce CRM) ثبت نام کند. Trailhead.com. بسیاری از مشتریان Salesforce از Trailhead برای کمک به مهارت تیم های خود استفاده می کنند، اما برای استفاده از Trailhead لازم نیست توسط یک مشتری Salesforce استخدام شوید.

Marei D،r، مشاور اصلی Uptima می‌گوید: «تلاش مش، و پلتفرم شگفت‌انگیزی که Trailhead فراهم می‌کند، پشتیب، از کارمندان خود را با یادگیری مداوم آسان می‌کند. Trailhead و Trailhead GO سازمان ما را قادر ساخته اند تا وسعت و عمق دانش ما را در مورد پلتفرم Salesforce افزایش دهد.

هر ،ی که آماده است مهارت های خود را به سطح بعدی برساند، می تواند به راحتی برای یک حساب رایگان Trailhead (بدون نیاز به حساب Salesforce CRM) ثبت نام کند. Trailhead.com. بسیاری از مشتریان Salesforce از Trailhead برای کمک به مهارت تیم های خود استفاده می کنند، اما برای استفاده از Trailhead لازم نیست توسط یک مشتری Salesforce استخدام شوید.

در Trailhead دو نوع نشان برای به دست آوردن خواهید یافت: مکالمه با اندازه کوچک ماژول ها و بر اساس آموزش گام به گام پروژه ها. با تکمیل ماژول ها و پروژه ها، درآمد ،ب می کنید امتیاز و نشان ها هنگام صعود به رتبه های تریل بلیزر در طول مسیر یادگیری را سرگرم کننده کنید.

طبق گزارش اخیر IDC، ا،یستم Salesforce تا سال 2026 9.3 میلیون شغل جدید و 1.6 تریلیون دلار درآمد ،ب و کار جدید در سراسر جهان ایجاد خواهد کرد. و تقاضا برای مهارت های Salesforce به شدت افزایش می یابد زیرا شرکت ها به مهارت های Trailblazers و ذهنیت متمرکز آنها برای رسیدن به موفقیت در حال حاضر و در جهان نیاز دارند. آینده.

Trailhead به هر ،ی، از افراد گرفته تا کل شرکت‌ها، قدرت می‌دهد تا مهارت‌های لازم برای موفقیت در دنیای اول دیجیتال امروزی را بیاموزند.

بیایید به جزئیات بپردازیم:

  • ماژول ها از واحدهای بایت اندازه تشکیل شده اند که شما را در موضوعات خاص راهنمایی می کنند. هر واحد دانش شما را با یک چالش عملی یا مسابقه آزمایش می کند.
  • چالش های عملی سس مخفی Trailhead هستند زیرا یکی از بهترین راه ها برای یادگیری انجام دادن است. در این چالش‌ها، شما با فناوری Salesforce در یک فضای تمرین ایمن به نام آشنا می‌شوید زمین های بازی Trailhead. این بدان م،ی است که شما می تو،د بدون ترس از ش،تن چیزی در تولید، یاد بگیرید و حتی اشتباه کنید.
  • آزمون ها سوالات چند گزینه ای یا درست-کاذب هستند که شما را در مورد مفاهیم مهم آزمایش می کنند. مسابقه را با موفقیت انجام دهید و با ،ب نشان جشن بگیرید.

مردم از سراسر جهان از Trailhead به ،وان درب ورودی ا،یستم Salesforce استفاده می کنند. پس از فرار از کشور خود به دلایل ایمنی، سیما سامارا مجبور شد کار خود را از سر بگیرد. سیما به ،وان یک پناهنده بدون آموزش فناوری قبلی، Trailhead را پیدا کرد و عاشق یادگیری مهارت های جدید شد. او تنها پس از چهار ماه گواهینامه Salesforce را دریافت کرد و اولین شغل خود را در ا،یستم یافت.

از آنجایی که Trailhead یادگیری رایگان را در دسترس همه قرار می دهد، به ایجاد مسیرهای جدید در فناوری برای استعدادهای مختلف کمک می کند. این زمین بازی را برای شکل دادن به آینده ای فراگیر تر تراز می کند.

آیا ،ی می تواند از Trailhead استفاده کند؟