Trailcast: Trailhead Audio | نیروی فروش

این واحدها را با دستورالعمل‌های صفحه‌خوان امتحان کنید:

در حمایت از این ماموریت، ما مفت،یم که Trailcast – یادگیری جدید مبتنی بر صوتی در ماژول‌های انتخابی را اعلام کنیم. Trailcast به یادگیرندگان اجازه می‌دهد به ماژول‌های Trailhead گوش دهند، تجربه یادگیری را بهبود می‌بخشد و انعطاف‌پذیری بیشتری را برای مکان و زم، که می‌تو،د یاد بگیرید – و دسترسی بیشتر برای همه به ارمغان می‌آورد. اکنون، بدون در نظر گرفتن سبک یا توانایی یادگیری، یادگیری مهارت‌های جدید و رشد حرفه خود با Trailhead برای زبان‌آموزان آسان‌تر است.

با یک حساب رایگان Trailhead شروع کنید

ما می د،م که همه افراد به روش های مختلف یاد می گیرند و بسیاری با گوش دادن به بهترین شکل یاد می گیرند. امروز، آزمایشی Trailcast را راه اندازی کردیم: یادگیری صوتی در ماژول های Trailhead را انتخاب کنید. اکنون، می‌تو،د پشت میز یا روی میز خود بخو،د و گوش دهید اپلیکیشن موبایل Trailhead GO برای درک حدا،ری، هنگام پختن شام، یک ماژول Trailcast را پخش کنید یا از زمان رفت و آمد خود استفاده کنید و در حین سوار شدن به آن گوش دهید. حتی می تو،د سرعت را تنظیم کنید. (شنوندگان با سرعت 2 برابر مثل من، متحد شوید!) حالا، مهم نیست که سبک یادگیری شما یا زندگی شما چقدر شلوغ است، Trailhead حتی فرصت های بیشتری برای مهارت در زمان و هر طور که می خواهید دارد.

صفحه نمایش کامپیوتر Trailcast را نمایش می دهد

این یک برنامه آزمایشی است، بنابراین ما از نظرات شما استقبال می کنیم در این نظرسنجی کوتاه. شما می‌تو،د به ما کمک کنید تا ماژول‌های Trailcast بیشتری بسازیم یا خیر، و این به ما کمک می‌کند Trailcast را حتی بهتر کنیم.

به راحتی از یک صفحه خوان استفاده کنید

3 دقیقه مطالعه


منبع: https://www.salesforce.com/blog/trailcast/از سال 2014، بیش از 5 میلیون زبان آموز در Trailhead مهارت داشته اند. از همان ابتدا، ماموریت Trailhead، پلتفرم یادگیری آنلاین Salesforce، ش،تن موانع ورود به مشاغل فنی، ایجاد مهارت و ایجاد شغل در ا،یستم Salesforce برای هر ،ی، صرف نظر از پیشینه آنها، بوده است.

من عاشق ویژگی جدید Trailcast هستم! من می توانم در برخی از یادگیری هایی که به نظر می رسد نمی توانم در طول روز کاری شلوغ به آنها برسم، جا بیفتم! آنها برای استفاده در دویدن صبحگاهی یا هنگام رفت و آمد به دفتر عالی هستند!»

جولی اودانل

مدیر ارشد CRM

8 دقیقه مطالعه

Salesforce طلسم Astro و Ruth با هدفون.

معرفی Trailcast، آموزش Trailhead جدید صوتی برای توانمندسازی هر ،ی برای مهارت بالا

ما کار خود را رفع موانع یادگیری می کنیم و متعهد به ارائه محصولات در دسترس هستیم. دسترسی دیجیتال، صرف نظر از توانایی، به نفع همه است، و قو،ن و استانداردهایی وجود دارد که دسترسی جه، به وب را تضمین می کند. ما همیشه از چهار اصل کلیدی پیروی می کنیم دستورالعمل های دسترسی به محتوای وب تا Trailhead قابل درک، قابل اجرا، قابل درک و قوی باشد. برای بهبود تجربه یادگیری برای کاربران صفحه‌خوان، دستورالعمل‌های دقیق صفحه‌خوان را به بالای صفحه اضافه کرده‌ایم که تنها با یک کلیک قابل دسترسی است. این دستورالعمل‌های جداگانه محتوا را با زب، بازسازی می‌کنند که به نحوه پیمایش کاربران صفحه‌خوان با تجربه‌ای فقط از صفحه‌کلید صحبت می‌کند. شما همچنان تمام اطلاعات ی،ان را دریافت خواهید کرد، می‌تو،د در این چالش شرکت کنید و نشان‌هایی را برای نشان دادن مهارت‌های خود ،ب کنید، همه اینها در یک تجربه روان‌تر.

صفحه نمایش کامپیوتر دستورالعمل های صفحه خوان را نمایش می دهد.

دفعه بعد که در صف قهوه هستید، «زمان انتظار» خود را به «زمان یادگیری» تبدیل کنید. در اولین Trailcasts، می‌تو،د درباره Slack، برنامه پیام‌رس، برای ،ب‌وکار، و خیلی چیزهای دیگر بیاموزید. این خانه شرکت شما برای همه و همه چیز است، دفتر مرکزی دیجیتال شما، بنابراین ابزاری عالی برای مهارت در آن است. با گوش دادن به یکی از ماژول های صوتی Trailcast جدید آن را امتحان کنید:

مقالات پرطرفدار

مربی Salesforce در حال تدریس ک، درس Trailblazers با لپ تاپ.

6 سوال برای سرعت بخشیدن به مسیر شما به سمت دریافت گواهینامه مدیر فروش

برای آینده مهارت داشته باشید و مهارت های جدید را از هر کجا بیاموزید.


معرفی Trailcast