TrailblazerDX Quests | نیروی فروش


کل جامعه این هفته در سانفرانسیسکو و در Salesforce+ برای TrailblazerDX ’23 – رویداد توسعه‌دهنده سال – گرد هم می‌آیند. ما توسعه‌دهندگان، معماران، شرکا، کارآفرینان، و رهبران فناوری اطلاعات را برای 2 روز یادگیری، ارتباط، سرگرمی و ارائه خدمات گرد هم می‌آوریم.

کوئست های TrailblazerDX ’23 چیست؟

نگه دارید، آشنا نیست کوئست های Trailhead? آنها یک راه سرگرم کننده برای یادگیری مهارت های جدید و برنده شدن جوایز سرگرم کننده در Trailhead – پلت فرم آموزش آنلاین رایگان Salesforce هستند. Quests TrailblazerDX ’23 از هشت ماموریت مجزا تشکیل شده است که تمام آ،ین اعلان ها و نوآوری های #TDX23 را پوشش می دهد.

از هم اکنون تا پایان مارس 2023، فقط با تکمیل یک یا هر هشت ماموریت، برای شانس بردن* جوایز ویژه وارد شوید:

نمایش اصلی TrailblazerDX ’23
سخنر، اصلی چند اطلاعیه بزرگ معرفی کرد! یادگیری را با این تریلمی، ادامه دهید، جایی که ما در مورد Salesforce، Slack، MuleSoft و Tableau بیشتر آشنا می شویم.

اتوماسیون TrailblazerDX ’23
با Salesforce Flow جریان‌های کاری ایجاد کنید که کارایی را افزایش دهد و یاد بگیرید که چگونه در هر سطح مهارتی خودکار کنید. با افزایش نیاز ،ب‌وکار به تحول دیجیتال، محتوای جدید Flow را در Trailhead منتشر می‌کنیم که به هر ،ی اجازه می‌دهد راه‌حل‌های تجاری پیچیده را خودکار کند و بهره‌وری را افزایش دهد.

TrailblazerDX ’23 Data Cloud
از قدرت داده‌های بی‌درنگ از هر منبعی استفاده کنید، با هوش مصنوعی بهینه‌سازی و شخصی‌سازی کنید و با Data Cloud در بین افراد، فرآیندها و سیستم‌ها به‌طور خودکار انجام دهید.

TrailblazerDX ’23 Einstein GPT
Salesforce Einstein GPT را راه‌اندازی کرد، اولین فناوری مولد AI CRM در جهان، که محتوای ایجاد شده با هوش مصنوعی را در تمامی فروش‌ها، خدمات، بازاریابی، تجارت و تعاملات فناوری اطلاعات در مقیاس فوق‌العاده ارائه می‌دهد.

پلتفرم TrailblazerDX ’23
آ،ین به‌روزرس،‌های پلتفرم Salesforce را دریافت کنید و بیاموزید که چگونه می‌تو،د Customer 360 خود را با اتوماسیون، DevOps و امنیت گسترش دهید.

TrailblazerDX ’23 MuleSoft
قفل داده ها را در سراسر سیستم ها باز کنید، چارچوب های یکپارچه سازی و اتوماسیون مقیاس پذیر را توسعه دهید، و با MuleSoft تجربه های متمایز و مرتبط ایجاد کنید.

TrailblazerDX ’23 Slack
کار خود را با پلتفرم بهره وری نسل بعدی به حدا،ر برس،د. روشی انعطاف‌پذیر برای ارتباط افراد، شرکا و برنامه‌ها کشف کنید.

تابلو TrailblazerDX ’23
از قدرت داده ها با پلتفرم پیشرو تحلیلی در جهان استفاده کنید. با مدیریت و حاکمیت کاملاً یکپارچه داده، تجزیه و تحلیل بصری، داستان سرایی داده و همکاری، نتایج ،ب و کار بهتری را به ارمغان بیاورید.

نحوه شرکت ،

تلاش خود را در دو مرحله ساده شروع کنید:

  1. به صورت رایگان ثبت نام کنید تریل هد حساب، اگر قبلاً ندارید.
  2. تا 31 مارس 2023، ساعت 11:59 بعد از ظهر PT، حداقل یک یا هر هشت مورد از دنباله‌های تلاش را تکمیل کنید. پس از اتمام تریل می،، هر کوئست نشان جامعه منحصر به فرد خود را ارائه می دهد و شانس برنده شدن* یک جفت جوراب انحصاری TrailblazerDX را ارائه می دهد!

نشان‌های انجمن جوایز مجازی با نسخه محدود هستند که می‌تو،د فقط با شرکت در یک رویداد یا تکمیل یک Trailhead Quest ،ب کنید. این نشان ها در نمایه Trailblazer.me شما در بخش نشان ظاهر می شوند. فقط روی منوی کشویی کلیک کنید و انتخاب کنید رویداد/جامعه برای مشاهده مجموعه نشان انجمن خود.

*قو،ن رسمی اعمال می شود. را ببینید صفحه Quests Trailhead برای جزئیات کامل و محدودیت ها

مقالات پرطرفدار

فلو، شخصیت گردش کار Salesforce، یک سنجاب پرنده با روسری آبی است.  او در مقابل اسکرین شات های محصولات Salesforce پرواز می کند.

با فلو، سنجاب پرنده: جدیدترین شخصیت Salesforce آشنا شوید

3 دقیقه مطالعه

زنی که در خانه اش کنار دریاچه نشسته و به لپ تاپ خود نگاه می کند / خانه دریاچه داده چیست

چگونه یک Data Lake،use می تواند به تیم شما کمک کند تا کارآمدتر شود

5 دقیقه مطالعه


منبع: https://www.salesforce.com/blog/trailblazerdx-quests/