Trailblazer Bootcamp Berlin: Trailblazer Tales


Trailblazer Bootcamp در سال 2022 به برلین آمد – از همان ابتدا، استقبال Trailblazers از این خبر که ما در حال برنامه ریزی این رویداد هستیم، فوق العاده بود. مشتریان و جامعه این ایده را با آغوش باز پذیرفتند.

انتخاب از نه آهنگ مختلف مبتنی بر نقش با یادگیری به رهبری مربی در طی 5 روز، از جمله دو فرصت صدور گواهینامه در محل و فرصتی برای شبکه و اختلاط، ،یبی غیرقابل مقاومت را به اثبات رساند!

اثباتش در اعداد و ارقام است

در مجموع، ما از 325 Trailblazer از 22 کشور، از جمله هلند، ایتالیا، لهستان و سوئیس استقبال کردیم. اعضای گروه جامعه Salesforce، MVP ها، مشتریان، شرکای سازمان های غیر،تی (NGO) و حتی افرادی از دفتر محلی ما آنجا بودند.

در طول هفته، Trailblazers 233 نشان انجمن Trailblazer Bootcamp Berlin به دست آورد و در امتحانات گواهینامه Salesforce خود در محل شرکت کرد. این همه کار سختی نبود، زیرا ما از فرصت استفاده کردیم تا با هم سرگرم شویم، به ویژه با رقصیدن در شب دی جی لوورا.

از هر کجا با Trailblazers ارتباط برقرار کنید

به گفتگو در انجمن Trailblazer بپیوندید.


جادو زم، اتفاق می افتد که ارتباطات واقعی ایجاد شود

هیاهوی زیادی در مورد Bootcamp Trailblazer که به برلین می آمد وجود داشت. جادوی واقعی زم، اتفاق می‌افتد که گروهی از افراد با پیشینه‌های مختلف و هدف مش، دور هم جمع شوند و واقعاً به هم متصل شوند.

ما خوش شانس بودیم که با شانزده عضو تیم به بوت کمپ برلین پیوستیم. علاوه بر یادگیری، اتصال به دیگر Trailblazers و قبولی در امتحانات، این یک فرصت فوق العاده برای تیم سازی بود. هر زمان که شرایط ،ب و کار اجازه دهد، ما با استفاده از تجربیات یادگیری Trailblazer Bootcamp به مشارکت با یک گروه گسترده و متنوع ادامه خواهیم داد تا مهارت‌ها را تقویت کنیم، الهام بخش شغل‌ها باشیم و روحیه تیمی خود را بیشتر توسعه دهیم.

پیشگام تورستن گراس

در واقع، یکی از لحظات مورد علاقه من در طول هفته تماشای عفو بین الملل تریلبلیزر بود که با دو پناهنده برای صرف شام بیرون می رفت. آنها روز بعد اظهار نظر ،د که همه احساس می کنند خوش آمدند و می توانند خود واقعی آنها باشند.

به هر کجا که نگاه می کردید، Trailblazers در حال توسعه روابط و جرقه یادگیری عمیق تر بودند. من پنج نفر از شرکت‌های مختلف را در مسیرهای مختلف دیدم که در کنار گروهی از کشورهای دیگر در یک جلسه مطالعاتی بداهه آ، شب، روی آماده‌سازی امتحان با هم کار می‌،د.

به ،وان شرکت کننده Trailblazer و Bootcamp، هایکو کرامرگفت: «بحث در مورد دیدگاه‌های متفاوتی که در آن ک، داشتیم بسیار لذت بخش بود. من از آنجا خیلی چیزها را با خودم به خانه می برم.»

رویدادهای آکادمی Trailhead را کشف کنید

برای ایجاد مهارت‌های مورد نیاز و مبتنی بر نقش، به تجربیات یادگیری فراگیر و تحت هدایت متخصص ما بپیوندید. به دست آوردن مدارک معتبر رزومه کاری؛ و با همتایان Trailblazers شبکه کنید.


ارزش واقعی Trailblazer Bootcamp

همانطور که ،ب و کار شما رشد می کند، به تیمی متشکل از کارمندان ماهر، دارای گواهینامه و ارتباط خوب نیاز دارید که می توانند به شما کمک کنند بیشترین بهره را از Salesforce ببرید. Trailblazer Bootcamp یک روش مقیاس پذیر برای ایجاد تخصص تیم شما و تسریع در مسیر آنها به سمت صدور گواهینامه است.

همچنین یک روش معتبر و غیررسمی برای ساده ، یادگیری و ایجاد روحیه تیمی است. به ،وان مثال، در برلین، 10 شرکت داشتیم که پنج یا چند نفر از اعضای تیم را برای شرکت فرستادند. بسیاری از مردم نیز خودشان آمدند – این هم عالی است!

مهم نیست که چگونه به آن ملحق شوید، از استقبال گرمی برخوردار خواهید شد و احساس خوبی در خانه خواهید داشت.

وقتی وارد این کار می‌شدم، هیچ ایده‌ای در مورد انتظار نداشتم، اما به طرز خوشایندی شگفت‌زده شدم. به راحتی می توانم بگویم این یکی از بهترین تجربیات یادگیری در دوران حرفه ای من بوده است.

پیشگام آنکیت تنجا

بنابراین، چه به صورت مستقل یا به ،وان بخشی از یک سازمان آمده باشید، جامعه Trailblazer را به طور مستقیم تجربه خواهید کرد. همچنین می‌تو،د مغز بهترین کارشناسان دارای گواهینامه Salesforce را انتخاب کنید، با همتایان خود که در همان مرحله یادگیری هستند ملاقات کنید و از یک محیط مش، لذت ببرید.

و آیا به شانس شرکت در دو آزمون گواهینامه Salesforce در یک هفته اشاره کردیم؟

دو شانس برای دریافت گواهینامه Salesforce

بله درست است. در Trailblazer Bootcamp، می‌تو،د هفته را با امتحانات شروع و به پایان برس،د. ما این کار را انجام می دهیم تا به قول خود مبنی بر ملاقات با Trailblazers خود در هر کجای سفر یادگیری خود عمل کنیم.

اگر با آمادگی کامل به Bootcamp رسیدید، این فرصت را دارید که بلافاصله اولین امتحان خود را بگذر،د. تبریک می گویم! اکنون از هفته برای آماده شدن برای امتحان دوم در روز جمعه استفاده کنید.

اگر قبول نشوید، هنوز بینش بسیار خوبی در مورد سطح دانش مورد نیاز و نوع سوالات پرسیده شده به دست آورده اید. همراه با بازخورد سطح بخش خود، می تو،د Bootcamp خود را صرف اصلاح دانش خود کنید تا بهترین شانس را برای قبولی در همان امتحان در پایان هفته داشته باشید.

اعتبارنامه Salesforce مبتنی بر نقش را به دست آورید


ما همه با هم در آن هستیم

یکی از باورن،ی ترین چیزها در مورد جامعه و ا،یستم، اشتهای بی پایان برای حمایت و کمک به یکدیگر است. این در برلین کاملاً واضح بود، جایی که برای اولین بار، «بلیط امید» را برای هدیه دادن شش کمپ مجازی Trailhead ارائه کردیم. (TVB) کرسی ها به اقلیت های کم نمایندگی که با آنها کار می کنند مدرسه ReDI و آکادمی جاده آبی – به طور رسمی RefugeeForce.

علاوه بر این، 20 Trailblazer توسط سازمان های غیر،تی شریک ما برای شرکت در تجربه برلین بدون هیچ هزینه ای نامزد شدند و بلافاصله فرصت های شغلی خود را با قبولی در امتحانات افزایش دادند. و از آنجا که جامعه دوست دارد با هم موفق شوند، شرکت کنندگان نیز در جلسه افتتاحیه شرکت ،د. انجمن معماران برلین و با 30 دانش آموز از دانشگاه XU الهام بخش آنها برای یادگیری بیشتر در مورد Salesforce.

بهترین مثالی که از جادویی که در Bootcamp اتفاق می افتد دیدم، تجربه Trailblazer است فرحناز محمدی از افغانستان، که با آکادمی جاده آبی

تجربه Bootcamp من یکی از بزرگترین دلایلی است که می‌خواهم مسیر Salesforce را جدی بگیرم و آن را به شغل خود تبدیل کنم. از اینکه چقدر جامعه Salesforce چقدر بزرگ است و استقبال می کند و چقدر با من خوب رفتار می شود شگفت زده شدم. بخش مورد علاقه من از Bootcamp ک، ها بود. مربیان بسیار با استعداد، با تجربه و حرفه ای بودند.

پیشگام فرحناز محمدی

در ابتدای هفته، او با یک شرکت در هامبورگ مصاحبه کرد و از او پرسیدند: “چه کار کرده ای که به آن افتخار می کنی؟” او به آنها گفت: “من افتخار می کنم که اینجا در آلمان هستم و به ،وان یک تازه وارد، می توانم همراه با متخصصان با تجربه در Bootcamp Salesforce شرکت کنم. من افتخار می کنم که بخشی از این جامعه حرفه ای هستم.’ مدیران منابع انس، آنقدر خوششان آمد که گفت‌وگوی مثبتی شکل گرفت و چند روز بعد قرارداد کاری در جیبم بود!»

این لحظه های دنباله دار است که ما برای آن زندگی می کنیم.

به کمپ بعدی EMEA Trailblazer ما بپیوندید

آیا برای تجربه نهایی یادگیری حضوری آماده هستید؟ ما دوست داریم شما را در لندن، بریت،ا، 8 تا 12 مه 2023 ببینیم.


وبلاگ The Trailblazer

بینش های متخصص را کشف کنید تا به شما در توسعه حرفه خود، ارتباط با Trailblazers، یادگیری Salesforce و ،ب گواهینامه کمک کند. راهنمای نحوه عملی، دیدگاه‌های معتبر همتایان، و داستان‌های الهام‌بخش Trailblazer را کاوش کنید.


مقالات پرطرفدار

مردی که به صفحه نمایش بزرگ نگاه می کند

چگونه می تو،د از MuleSoft و Genie Customer Data Cloud برای ارتقای اتوماسیون به سطح بعدی استفاده کنید

5 دقیقه مطالعه

جغد هوتی، م، قاطر، و دیتا را،تار آسترو در حال جشن گرفتن گواهینامه‌های خود هستند.

آمادگی برای صدور گواهینامه Salesforce: 4 راه برای دریافت گواهینامه با هزینه کمتر!

4 دقیقه مطالعه


منبع: https://www.salesforce.com/blog/trailblazer-bootcamp-berlin/