Trailblazer Bootcamp چیست | نیروی فروش

سرمایه گذاری در گواهینامه های نیروی فروش تأثیر مثبتی بر مشاغل و کارمندان دارد. کارمندان دارای گواهینامه تأثیر تجاری مهم تری دارند و گواهینامه ها راهی عالی برای تأیید تخصص تیم شما هستند. آنها منبع قدرتمندی برای ،ب و کار و مردم شما هستند.

واضح است: سرمایه گذاری در یادگیری باعث می شود که کارمندان شما در حرفه خود درگیر، شاد و موفق باشند.

به گفتگو در انجمن Trailblazer بپیوندید.


روز اول Bootcamp Trailblazer با اولین آزمون از دو آزمون صدور گواهینامه آغاز می شود. ما دریافتیم که برگزاری امتحان در ابتدای Bootcamp Trailblazer اضطراب امتحان را کاهش می‌دهد، و Trailblazers را تشویق می‌کند که به ترس متمایل شوند و برای آن گواهی Salesforce تلاش کنند.

مطالعه IDC نشان داد:

برای بوت کمپ چیزهای بیشتری از گواهینامه ها وجود دارد. من از کارشناسان Salesforce دستورالعمل‌های جامع و عملی دریافت می‌کنم که غواصی عمیق در پلتفرم ارائه می‌دهند، می‌توانند به سؤالات پاسخ دهند و در مورد موارد استفاده تجاری بحث کنند. این مانند Trailhead 3D AR (واقعیت واقعی) است!

مونیکا سندبرگ، CTO در PC Foy – EKIA Inc

Bootcamps Trailblazer کجا ارائه می شود؟

Trailblazer Bootcamp یک رویداد یادگیری جه، است و ما هیجان‌زده هستیم که مکان‌های بوت کمپ جدیدی را در سال 2023 بیاوریم.

طبق گزارش IDC که توسط Salesforce سفارش داده شده است، تاثیر آموزش و صدور گواهینامه نیروی فروششرکت‌هایی که دارای کارکنان ماهر و دارای گواهینامه بودند، نه تنها چابک‌تر و کارآمدتر بودند، بلکه از تأثیرگذاری بیشتر کارکنان نیز بهره‌مند شدند.

کارمندان شما مستقیماً از کارشناسان Salesforce یاد می‌گیرند و دانش، راهنمایی‌ها، بینش‌ها و بهترین روش‌ها را به دست می‌آورند که به آنها و ،ب‌وکار شما کمک می‌کند تا با Salesforce موفق شوند.

تیم های من چه نوع تجربیات یادگیری را می توانند انتظار داشته باشند؟

ما همچنین در حال کاوش مکان‌های اضافی برای اوا، سال 2023 هستیم، بنابراین به ما سر بزنید صفحه رویدادهای آکادمی Trailhead برای به روزترین اطلاعات رویداد.

با مسیرهای یادگیری مبتنی بر نقش های مختلف در هر مقصد Trailblazer Bootcamp، انجمن Trailblazer بهترین مکان برای پرسیدن سؤال و دریافت پاسخ است. با همکار Trailblazers ارتباط برقرار کنید و سوالات خود را در این ،مت مطرح کنید Trailhead Academy Trailblazer Community Group.

از هر کجا با Trailblazers ارتباط برقرار کنید

بنابراین، چگونه شرکت ها شروع به سرمایه گذاری در یادگیری برای تیم های خود می کنند؟ وارد Trailblazer Bootcamp— رویدادهای یادگیری حضوری، فراگیر و جه،، که توسط شما به ارمغان می‌آید آکادمی Trailhead. با چند روز از مبتنی بر نقشTrailblazer Bootcamp روشی برای ارتقاء مهارت و مهارت مجدد تیم های شما در مقیاس است.

آکادمی Trailhead را کشف کنید

با آهنگ های پوشا مدیر، توسعه دهنده، بازاریاب، معمار و بیشتر، Trailblazer Bootcamp محتوای مبتنی بر نقش را ارائه می دهد که به Trailblazer ها کمک می کند تا مهارت ها و دانش مورد نیاز خود را برای موفقیت در شغل خود ایجاد کنند. به علاوه، هر آهنگ با یک آهنگ خاص هماهنگ است صدور گواهینامه نیروی فروش. در حالی که تیم های شما در حال یادگیری مهارت های مرتبط با شغل هستند، خود را برای آزمون گواهینامه مربوطه نیز آماده می کنند.

به Bootcamp Trailblazer به ،وان بهترین سایت یادگیری برای تیم خود فکر کنید. کارمندان خود را دور هم جمع کنید تا از مربیان خبره Salesforce یاد بگیرند، ،ب درآمد کنید مدارک ارزشمند رزومه، با یکدیگر و همتایان Trailblazers ارتباط برقرار کنید و به جامعه پاسخ دهید.

با بوت کمپ های قبلی در سانفرانسیسکو، بارسلونا، گلد ،ت استرالیا، واشنگتن دی سی، و برلین، Trailblazers در سراسر جهان هیجان زده شده اند تا مهارت های خود را افزایش دهند، با اعتبارنامه های جدید برای شرکت خود تأثیر بگذارند، و حرفه خود را در ا،یستم Salesforce ایجاد کنند.

وبلاگ The Trailblazer

Trailblazer Bootcamp با سرعت بخشیدن به مسیرهای تیم خود برای دریافت گواهینامه، سریع ترین راه برای شروع تأثیرگذاری در ،ب و کار است.

اول، سانفرانسیسکو (9 تا 11 مارس پس از TrailblazerDX)، پس از آن آتلانتا، GA (30 آوریل – 5 مه) لندن، ،ستان (8-12 مه) و ساحل طلایی، استرالیا (24-28 ژوئیه).

با ارائه جزئیات سطح بخش بلافاصله پس از امتحانات، کارمندان شما می توانند حوزه هایی را که در آنها برتری دارند (و زمینه هایی که نیاز به بهبود دارند!) مشاهده کنند. این به آنها اجازه می دهد تا در طول هفته بر روی مطالعات خود متمرکز شوند. سپس، تیم های شما وارد آن خواهند شد مبتنی بر نقش آهنگ های یادگیری

بینش های متخصص را کشف کنید تا به شما در توسعه حرفه خود، ارتباط با Trailblazers، یادگیری Salesforce و ،ب گواهینامه کمک کند. راهنمای نحوه عملی، دیدگاه‌های معتبر همتایان، و داستان‌های الهام‌بخش Trailblazer را کاوش کنید.منبع: https://www.salesforce.com/blog/what-is-trailblazer-bootcamp/

و این چیزی فراتر از اعداد است—Trailblazers تأثیر Trailblazer Bootcamp را در حرفه خود جشن می گیرند.

به کارمندان خود قدرت دهید تا شغل خود را رشد دهند

فراتر از یادگیری مهارت‌های جدید و ،ب گواهی‌نامه‌های Salesforce، فرصت‌های شبکه‌ای بی‌پایان در بوت‌کمپ‌ها وجود دارد، از جمله استقبال، مسیرهای آموزشی مبتنی بر گروه و موارد دیگر.

اعتبارنامه Salesforce مبتنی بر نقش را به دست آورید

سالن‌های مطالعه عصرگاهی با همکار Trailblazers و مربیان خبره Salesforce مک، را برای ادامه مکالمات، پرسیدن سؤالات و شفاف‌سازی در مورد موضوعاتی که بیشترین اهمیت را دارند، فراهم می‌کنند. Trailblazers تجربه بوت کمپ خود را با آزمایش مهارت های جدید خود با امتحان نهایی گواهینامه تکمیل می کند.

تجربه عملی خود را با Salesforce ثابت کنید و از مزیت رقابتی برخوردار شوید که منجر به فرصت‌های جدید می‌شود.


چرا باید روی مهارت و تایید تیم هایم سرمایه گذاری کنم؟

با دسترسی به کارشناسان Salesforce، یادگیری را در سراسر سازمان تسریع کنید.


چگونه Bootcamp Trailblazer می تواند تیم های من را قدرتمند کند؟

و شرکت‌هایی که در یادگیری سرمایه‌گذاری می‌کنند، پیشرو هستند. بر اساس یک اخیر آموزش فضای کاری لینکدین گزارش، تیم های یادگیری و توسعه به دلیل تأثیر قابل توجهی که بر ،ب و کار دارد، ارتقاء مهارت و مهارت مجدد را در اولویت قرار داده اند. کارمندان دارای تحرک داخلی دو برابر بیشتر در شرکت ها می مانند. و هزینه فرسایش تقریباً 3 برابر هزینه حفظ کارمندی است که احساس می کند روی آن سرمایه گذاری شده است.

آماده شدن برای دنیای جدید کار یکی از معضلات تعیین کننده ،ب و کار عصر ماست. همانطور که مشاغل تکامل می یابند، مهارت های لازم برای انجام آنها نیز افزایش می یابد. انتظار می رود تقاضا برای مهارت های دیجیتال باشد تا سال 2025 بیش از 50 درصد افزایش یابد، به این م،ی که آینده کار مست،م ارتقاء مهارت یا مهارت مجدد برای به دست آوردن یا یادگیری مهارت های جدید برای ایفای نقش های متفاوت یا کاملاً جدید است.

Trailblazers با همکاری سایر فراگیران، به موضوعات و مفاهیم مبتنی بر نقش و تمرینات عملی کامل با راهنمایی از مربیان معتبر Salesforce می پردازد.

ما اینجا هستیم تا به تیم‌های شما کمک کنیم تا مهارت‌ها و دانش‌هایی را که برای موفقیت در شغلشان نیاز دارند، ایجاد کنند. امیدواریم شما را ببینیم Trailblazer Bootcamp به زودی!