Trailblazer چیست؟ با انجمن Trailblazer آشنا شوید

پس از ساعت ها مطالعه، ساخت اپلیکیشن در او زمین بازی Trailheadو شبکه سازی با انجمن پیشگامان، برایان او را به دست آورد گواهی ادمین Salesforce.

«پیشگام بودن همه چیز در مورد همکاری است. اجازه ندهید مشکلات شما را متوقف کنند، بلکه آنها را به فرصت تبدیل کنید.

برایان اونز
تحلیلگر سیستم های ،ب و کار آتلانتا، جورجیا

اریکا مک اویلی، توسعه دهنده جوان

هر،ی می تواند با Salesforce یک Trailblazer باشد. در اینجا چند راه برای شروع سفر آورده شده است:

ماژول: Trailhead و Trailblazer Community

حدا،ر مدیرعامل و موسس است به خوبی، برنامه ای که به ،ب و کارها کمک می کند توسعه برنامه های کم کد را خودکار کنند. قبل از Prodly، م، یک برنامه Configure-Price-Quote را از یک ایده به یک شرکت پر رونق برد که توسط Salesforce با بیش از 200 کارمند ،یداری شد.

در اینجا چند داستان Trailblazer دیگر برای نشان دادن تنوع زیبای جامعه ما، مسیرهای موفقیت و فرصت‌هایی برای بازپرداخت وجود دارد.

برایان اونز، تحلیلگر سیستم های تجاری

او در آمیزه‌ای از هنر و علم، که منجر به فرصت‌هایی برای رهبری تحول دیجیتال و تجربه مشتری در صنعت بانکداری شد، سرآمد بود.

م، رودمن
مدیر عامل. پالو ،و، کالیفرنیا

داستان پشت هودی Trailblazer چیست؟

اکنون زمان عالی برای تریلبلیزر شدن است! 🚀@Salesforce و ا،یستم شرکای آن 9.3 میلیون شغل جدید تا سال 2026 اضافه خواهند کرد. بیاموزید که چگونه افراد را با ابزارهایی برای ایجاد مشاغل پویا و پیشرفت در ا،یستم Salesforce توانمند می کنیم. https://t.co/mcfKoHCFnw

— کریس لنده (@krislande) 29 سپتامبر 2021

وبلاگ The Trailblazer

برای من، تریلبلیزر بودن به م،ای نداشتن همه پاسخ‌ها، اما داشتن اعتماد به نفس برای یادگیری مهارت‌های جدید و رشد است.»

در سال 2019، م، جدید داشت الهام بخش برای حل چالش های توسعه برنامه. او تصمیم گرفت Prodly را بسازد که اکنون بیش از 50 کارمند و بیش از 40 بررسی پنج ستاره دارد. AppExchange. م، آن را با به اشتراک گذاشتن تجربیات و درس های آموخته شده خود با کارآفرینان دیگر پرداخت می کند و همیشه از مزایای متقابل یادگیری مش، لذت می برد.

خلق هودی مشکی نمادین در داستان اصلی Trailblazer نقش اساسی دارد. در سال 2015، روح Trailblazer در جامعه ما در حال رشد بود، و ما می خواستیم راهی برای آنها ایجاد کنیم تا این هویت و روح را به نمایش بگذارند. بنابراین ما اولین هودی مشکی را با “Trailblazer” در ،مت جلویی با فونت اسکریپت ایجاد کردیم.

هودی مشکی نمادین Trailblazer
هودی مشکی نمادین Trailblazer

نحوه یادگیری، ،ب درآمد و ارتباط با Trailhead و انجمن Trailblazer را کشف کنید.


Trailblazers واقعا قلب و روح Salesforce هستند. و ما وظیفه خود را بر این گذاشته‌ایم که مسیرهایی را برای هر ،ی باز کنیم تا فرصت‌های شغلی را باز کند و ابزارهای مورد نیاز برای موفقیت را برای آنها فراهم کنیم.

اریکا وقتی بچه هایش را به دنیا آورد، از یک حرفه توسعه تجاری موفق دور شد. پس از چند سال، او تصمیم گرفت کار انعطاف پذیر را دنبال کند و Salesforce را کشف کرد سوپرمادرها، مستقر در ،ستان شریک نیروی کار Trailblazer.

Trailblazer /treyl-bley-zer/اسم

  1. یک پیشگام؛ یک مبتکر؛ یک یادگیرنده مادام العمر؛ یک حرکت دهنده و تکان دهنده
  2. رهبری که مسیری را برای دیگران باقی می گذارد.
  3. از همه مهمتر، فردی که دنیای بهتری را برای دیگران می سازد.

اریکا در طول جستجوی شغل خود تشویق شد تا به دنبال یک توسعه دهنده Salesforce حرفه. بنابراین او یاد گرفت که در طول همه گیری، با کمک کد ،ن RAD و Trailblazers در سراسر جهان.

امروزه، اریکا یک توسعه دهنده جوان برای یک موسسه مالی بزرگ است و به ،وان یکی از رهبران گروه جامعه توسعه دهندگان Salesforce لندن.

تریسی لیم
رئیس CX برای ،ده فروشی. م،ل، فیلیپین

م، رودمن، مدیرعامل

ما همچنین هودهای طلایی Trailblazer را به ،وان هدیه ای به Trailblazer هایی می دهیم که داستان های خوب و خوب خود را در رویدادهای Salesforce در سراسر جهان به اشتراک می گذارند.

چگونه می تو،د یک Trailblazer شوید?

پیشگامان از همه اقشار جامعه می آیند و در نقش های مختلف موفق می شوند. بیایید از چند نفر شگفت انگیز در مورد م،ای Trailblazer بودن برای آنها بشنویم.

از پیشروان: سلینا سوارز، ماریل اسپینال، کایرن جیمسون، ربه صلح، ،تریل لوری، ملیسا هانسن، ربکا آیخو،ر، زک اوترو، و استف، هررا.

با Trailblazers آشنا شوید

فرصت ها واقعا بی پایان هستند و ما از همه دعوت می کنیم تا احتمالات را کشف کنند. در اینجا، ما برخی از Trailblazer های شگفت انگیز خود را جشن می گیریم و بررسی می کنیم که چگونه می تو،د سفر Trailblazer خود را شروع کنید.

رویداد توسعه دهندگان سال را تماشا کنید

طبق گزارش اخیر IDC، ا،یستم Salesforce تا سال 2026، 9.3 میلیون شغل جدید و 1.6 تریلیون درآمد ،ب و کار جدید در سراسر جهان ایجاد خواهد کرد. این رشد توسط Trailblazers – یادگیرندگان و مبتکر، که از Salesforce برای ایجاد مشاغل، شرکت ها و جوامع موفق استفاده می کنند، ایجاد می شود. سراسر دنیا.

بنابراین Trailblazer چیست؟

بینش های متخصص را کشف کنید تا به شما در توسعه حرفه خود، ارتباط با Trailblazers، یادگیری Salesforce و ،ب گواهینامه کمک کند. راهنمای نحوه عملی، دیدگاه‌های معتبر همتایان، و داستان‌های الهام‌بخش Trailblazer را کاوش کنید.

منبع: https://www.salesforce.com/blog/so-what-is-a-trailblazer/

ما بر این باوریم که هر ،ی که می‌خواهد با Salesforce نوآوری کند و موفقیت ،ب کند، می‌تواند یک Trailblazer باشد. چه به تازگی حرفه خود را شروع کرده اید و چه در حال مهارت مجدد برای یک شغل جدید هستید. چه رهبر باتجربه ای باشید که به تیم ها برای ایجاد تحول دیجیتال کمک می کند یا یک کارآفرین که برنامه های تجاری ایجاد می کند.

Trailblazers قلب و روح واقعی Salesforce هستند و ما دوست داریم با هم موفق شویم. ما بی صبرانه منتظر شنیدن صدای شما هستیم #Trailblazer Story. لطفاً ما را در انجمن و اجتماعی Trailblazer در جریان بگذارید!

تریسی به ،وان یک تحلیلگر ریسک در صنعت بانکداری شروع به کار کرد اما به سرعت متوجه شد که به بازاریابی تعلق دارد. پس از مدتی در فروش B2B که در آن مهارت‌های شنیداری خود را تقویت کرد، رهبری تریسی به او فرصتی برای ورود به این حوزه داد.

برایان اولین شغل خود را به ،وان تحلیلگر تجاری Salesforce در آوریل 2020 به دست آورد. او مشتاق است تا به دیگران کمک کند تا راه او را ادامه دهند و گروه های مطالعاتی گواهینامه را میزب، می کند و اخبار مربوط به Salesforce را به کالج ها و دانشگاه های تاریخی سیاه پوستان (HBCUs) منتشر می کند.

اریک مک اویلی
توسعه دهنده جوان. لندن، ،ستان

تریسی لیم، رئیس CX برای ،ده فروشی

وقتی تریسی شرکت کرد Dreamforce، او قدرت ارتباط با همسالان و اشتیاق به کمک به دیگران را کشف کرد. تریسی عشق خود به تکنولوژی را با ساختن منتقل می کند تریل هد یادگیری و مسابقات دوستانه بخشی از روال معمول تیم او است. او همچنین رهبری می کند گروه بازاریاب Salesforce در م،ل، فیلیپین

در اصل، Trailblazers با یادگیری در رویدادهای Salesforce، هودی ها را به دست آورد. اکنون هر ،ی که می خواهد پراید Trailblazer خود را بپوشد می تواند یکی بگیر در فروشگاه Salesforce.

فن آوری Salesforce به شرکت ها در هر اندازه کمک می کند تا موفقیت مشتریان و کارکنان را از هر کجا ارائه دهند. مشتریان، شرکا و متخصصان فناوری که ا،یستم Salesforce را تشکیل می دهند، شاهد رشد و فرصت های بی پایان هستند.

در TrailblazerDX، با گرد هم آوردن کل جامعه خود برای دو روز شگفت‌انگیز، مرزهای بین یادگیری و سرگرمی را محو می‌کنیم.


Trailblazers چه ،، هستند؟

“پیشگامان برای به اشتراک گذاشتن آنچه آموخته اند تلاش می کنند – برای الهام بخشیدن و کمک به دیگران برای رسیدن به رویاهای خود.”

و این خبر را به خانواده، دوستان و جوامعی که دوست دارید منتشر کنید.

برایان و نامزدش در ژانویه 2020 گفتگوی محوری در مورد آینده خود داشتند. بلافاصله پس از آن، برایان تصمیم گرفت حرفه فناوری را دنبال کند و همه چیز را با Trailhead، پلت فرم آموزش آنلاین رایگان Salesforce، یاد گرفت.

“پیشگامان در کمک به تیم ها، مربیان و مشتریان خود برای موفقیت پیشرفت می کنند.”