Trailblazer فصل 2 | نیروی فروش

آماده ای برای #BeATrailblazer? با نحوه و بررسی جدیدترین فصل Trailblazer در Salesforce+ امروز آشنا شوید.

من افراد بسیار باهوش، با استعداد و باورن،ی را ملاقات کردم، اما آنها توسط تحصیلات، امور مالی و منابع محدود بودند. بنابراین برای من، همیشه به خواستن بیشتر برای مردم برمی گردد. من می خواهم ببینم افراد موفق و خوب عمل می کنند.”

سلینا سوارز

هر ،ی می تواند #BeATrailblazer

سیما Trailhead را کشف کرد و فوراً قلاب شد و تبدیل به یک شد تکاور در نزدیک به 2 ماه او به انجمن Trailblazer پیوست و سیما برای اولین بار پس از فرار از کشور خود، احساس خانواده و تعلق یافت. از طریق این حمایت، او حرفه خود را ساخت و اکنون از طریق کار خود در آن به دیگران کمک می کند آکادمی جاده آبی. داستان الهام بخش او را در Salesforce+ ببینید.

همه خیلی خوش‌آمد و گرم بودند. آنها به شما کمک می کنند، به شما توصیه می کنند، از شما استقبال می کنند، بدون اینکه ببینند شما کی هستید و چرا اینجا هستید.»

سیما سامارا

زک اوترو

بازگشت به جامعه ای که به شکل گیری حرفه او کمک کرد در مرکز همه چیز است اسکات لویکارت میکند. از طریق انجمن Trailblazer، اسکات یک خانواده منتخب را کشف کرد که یک هدف مش، ایجاد یک محیط دلپذیر که در آن هر ،ی می تواند موفق شود، مش، بود.

سلینا سوارز و پپ‌آپ تک

آیا می خواهید خودتان یک Trailblazer شوید؟

شلدون سیمونز و مریویس

سلینا سوارز و PepUp Tech محور پایان فصل هستند. PepUp Tech یک سازمان غیرانتفاعی است که بر ارتقای جوامعی متمرکز شده است که با موانعی روبرو هستند، از طریق کمک به آنها در ایجاد مشاغل در فناوری.

Zac Trailhead را کشف کرد، گواهینامه گرفت و به آن پیوست Admin Trailblazers Community Groupو اولین شغل ا،یستمی خود را به دست آورد. اکنون، زک با به اشتراک گذاشتن دانش خود و حمایت از آنها در سفر، به دیگران کمک می کند تا به همین موفقیت دست یابند. در 30 می، داستان باورن،ی زک در مورد عزم، سخت کوشی و قدرت جامعه را از دست ندهید.

قبل از Salesforce، من 9 دلار در ساعت با انجام کارهای کمرشکن که جایی برای رشد نداشت، درآمد داشتم. حالا من کارهایی را انجام می‌دهم که مهم هستند و زندگی‌ام برای آن بسیار بهتر است.»

شلدون سیمونز

این فصل به م،ای تریلبلیزر بودن به عمق می‌پردازد. این Trailblazer ها از ایجاد مسیرهای خود و کمک به دیگران در طول سفر خود، م،ای بازپرداخت، ارتقاء جوامع خود و به چالش کشیدن وضعیت موجود را نشان می دهند.

اسکات لویکارت

سیما سامارا

اسکات علاوه بر کارش با Salesforce، از Trailhead برای آموزش حل مسئله استفاده می کند جوانان دگرباش ، بدون خانه. او از طریق کار خود نه تنها زندگی افرادی را که به آنها کمک می کند تغییر می دهد، بلکه تأثیری ماندگار بر جهان نیز بر جای می گذارد. ،مت اسکات در 13 ژوئن در Salesforce+ پخش می شود.

ما نیز از شلدون سیمونز که از ارتش به حرفه ای در فناوری تبدیل شد. پس از 8 سال خدمت در نیروی دریایی ایالات متحده، شلدون به این نتیجه رسید که زمان آن رسیده است که در جای دیگری به دنبال فرصت بگردد.

ویژگی های ،مت اول فصل سیما سامارا، یک پناهنده شجاع که مظهر م،ای واقعی Trailblazer بودن است. او کشور خود را ، کرد و با Salesforce آزادی و استقلال یافت.

واکنش های خود را در شبکه های اجتماعی ارسال کنید و به ما اطلاع دهید که چه م،ایی برای شما دارد #BeATrailblazer.

4 دقیقه مطالعه
منبع: https://www.salesforce.com/blog/trailblazer-season-2/

من مدرک زنده ای هستم که نشان می دهد در اقتصاد جدید جایی برای هر ،ی وجود دارد. فقط باید به آن دست پیدا کنی.»

زک اوترو

پنج تریل‌بلیزر باورن،ی که در این فصل به نمایش درآمدند عبارتند از: سیما سامارا، زک اوترو، اسکات لویکارت، آلوم مریویس شلدون سیمونز و بنیانگذار PepUp Tech Selina Suarez. هر ،مت داست، از شجاعت، سخت کوشی و از خود گذشتگی برای ایجاد مشاغل، جوامع و شرکت هایی با ا،یستم Salesforce را روایت می کند.

فصل با ادامه دارد زک اوترو، پنج بار مدیر دارای گواهینامه Salesforce و اولین دریافت کننده هودی طلایی. زک در یک شهر کوچک بزرگ شد و اولین کار خود را در ۱۶ سالگی و کار در یک کارخانه آغاز کرد. اما پس از تولد پسرش، او می دانست که باید تغییری ایجاد کند.

و ما مشتاقیم اعلام کنیم که فصل 2 اکنون پخش می شود. این فصل گروهی از Trailblazer ها را دنبال می کند که با Salesforce، Trailhead، پلت فرم آموزش آنلاین رایگان Salesforce و انجمن پیشگامان. در طی چند هفته آینده، پنج تریلبلیزر داستان های باورن،ی خود را در مورد چگونگی ش،تن مرزها برای رسیدن به موفقیت به اشتراک می گذارند. تقویم های خود را علامت گذاری کنید. شما نمی خواهید این را از دست بدهید!

پخش فصل 2 Trailblazer را شروع کنید

بینش های متخصص را کشف کنید تا به شما در توسعه حرفه خود، ارتباط با Trailblazers، یادگیری Salesforce و ،ب گواهینامه کمک کند. راهنمای نحوه عملی، دیدگاه‌های معتبر همتایان، و داستان‌های الهام‌بخش Trailblazer را کاوش کنید.


مقالات پرطرفدار

لوئیز لاکی با هودی Trailblazer در کنار یک Astro مصور که روی لپ‌تاپ خود کار می‌کند

آزمون نیروی فروش بعدی شما: 5 نکته کلیدی

سری‌های Salesforce+ Trailblazer از رهبر، پیروی می‌کند که نوآوری و تعهد خود را به جامعه از طریق الهام بخشیدن، نشاط بخشیدن و کمک به دیگران به نمایش می‌گذارند. در فصل 1، از پنج رهبر سیاهپوست یاد گرفتیم که شرکت‌ها، مشاغل و جوامع موفقی را با Salesforce ایجاد ،د.

Trailblazer بودن در ا،یستم Salesforce به م،ای مبتکر، پیشگام و یادگیرنده مادام العمر است. پیشگامان نه تنها مسیر خود را ادامه می دهند، بلکه دیگران را نیز با خود همراه می کنند و مسیرهایی را برای موفقیت هر ،ی ایجاد می کنند.

فصل 2 Trailblazer ثابت می کند که با عزم راسخ، هر ،ی می تواند موفق شود.

کاری را که انجام می دهید دوست بدارید و آنچه را که به شما داده شده است پس بدهید. بدون اینکه دیگران به من کمک کنند، من کم کار بودم، امروز چیزی نداشتم.

6 دقیقه مطالعه

زنی که با نمودارها در مقابل سرورها کار می کند

داده های بد مانند غذای ، برای هوش مصنوعی شما هستند

از طریق مریویسشلدون که یک منبع آموزشی برای کهنه سربازان است، با Trailhead یاد گرفت و اشتیاق خود را در مشاوره فناوری پیدا کرد. او اکنون در مریویس در هیئت مدیره می نشیند و به دیگر کهنه سربازان کمک می کند تا مسیرهای خود را در این صنعت ایجاد کنند. درباره سفر شلدون با مریویس در 27 ژوئن بیشتر بد،د.

سلینا یکی از بنیانگذاران PepUp Tech است که با توانمندسازی بچه‌های جوان برای درک پتانسیل‌هایشان، تغییرات مثبتی را ایجاد می‌کند. PepUp Tech به آموزش مهارت‌های فنی مورد نیاز کمک می‌کند و کمک‌های شغلی را فراهم می‌کند تا ،، که فاقد منابع مالی و آموزشی هستند بتوانند در اقتصاد فناوری شرکت کنند. ،مت سلینا را در 11 جولای ببینید.

وقتی چیزی را بیشتر از شخص دیگری می‌د،د، آن را به اشتراک بگذارید تا آنها نیز بتوانند همان دسترسی را داشته باشند.

– اسکات لویکارت🌈🔻 (@sluikartinfo) 26 آوریل 2021

وبلاگ The Trailblazer