ServiceNow تبدیل به سریعترین شرکت نرم افزاری سازمانی برای شکستن سد درآمد 2 میلیارد دلاری شده است.


منبع: https://www.cxtoday.com/crm/servicenow-becomes-the-fastest-ever-enterprise-software-firm-to-break-the-2bn-revenue-barrier/

گروه شوارک 11000 فروشگاه خود را از مکان‌های ،ده‌فروشی تا لجستیک در ServiceNow به ،وان پلتفرم ،ب‌وکار دیجیتال دیجیتالی می‌کند. این تحول، گروه شوارتز را در خط مقدم صنعت ،ده فروشی نسل بعدی قرار خواهد داد.

ServiceNow برای اولین بار در تاریخ خود از درآمد سه ماهه 2 میلیارد دلار فراتر رفت و به سریعترین شرکت نرم افزاری درجه یک سازم، تبدیل شد که به هدف رسیده است.

جشن گرفتن نتایج، بیل مک درموت، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل از ServiceNow، بیان کرد:

این نتایج نشان می‌دهد که ServiceNow به بالاترین سطح درآمدهای فناوری – نزدیک شدن به مرز 10 میلیارد دلاری – وارد می‌شود.

به گفته مک درموت، علاوه بر این، در بازارهای نوظهور، ServiceNow فعالیت های تجاری جدید خود را 100 درصد سال به سال رشد داده است.

در واقع، درآمد آن در سه ماهه اول به 2.097 میلیارد دلار رسید که نسبت به مدت مشابه سال قبل 22 درصد افزایش داشت.

به اشتراک گذاشتن مثالی از نحوه استفاده فروشنده از این ردپای جغرافیایی رو به رشد برای تبدیل شدن یک تحول دیجیتال انتها به انتها مک درموت ارائه دهنده توضیح داد:

مدیر عامل شرکت همچنین به ماموریت شرکت “برای تبدیل شدن به شرکت نرم افزار سازم، تعیین کننده قرن بیست و یکم” متعهد شد. جاه‌طلبی‌ای که مک درموت متعهد می‌شود تا «تکمیل کامل آن را ببیند».

علاوه بر این، مک درموت خاطرنشان کرد که گسترش ServiceNow به بازارهای جدید «استاندارد سرعت استقرار و ارزش تجاری» را تعیین می کند.

ServiceNow پلتفرم سرتاسری برای تحول دیجیتال است. اگر تمام کاری که ما انجام دادیم این بود که به مشتریان فعلی کمک کنیم تا هر آنچه این پلتفرم می تواند انجام دهد را مصرف کنند، یک شرکت با رشد سریع باقی می ماندیم.

تنها چهار فروشنده فناوری CX به این نقطه عطف رسیده اند: Microsoft، Salesforce، Oracle و SAP. ServiceNow در مسیر بعدی قرار دارد.

شایان ذکر است، ارقام چشمگیر نشان می دهد که ServiceNow در مسیر ،ب درآمد 8.52 میلیارد دلاری از طریق برآوردهای خود تا پایان سال قرار دارد.

علاوه بر این، ServiceNow عمیقاً در یک چشم انداز توسعه است که هدف آن این است که خدمات ارائه شده خود را برای طیف وسیعی از کاربران نهایی سازم، قابل دسترس تر کند.

“اما البته، استراتژی ما فراتر از این است، همانطور که توانایی اثبات شده ما برای اجرا نیز وجود دارد.”