SAP نوآوری AI مولد مخرب را نوید می دهد

اکنون، مدیر عامل شرکت را در مرحله رشد جدیدی می بیند که S/4HANA و BDP در مرکز قرار دارند.

ما در سال 2023 شروع خوبی داریم و نسبت به ارزش منحصر به فردی که به مشتریان خود ارائه می دهیم خوش بین هستیم.

SAP سهام Qualtrics را می فروشد

متخصص نرم افزار تجارت و روابط با مشتری نتایج سه ماهه قوی ای داشته است که درآمد ابری 22 درصد نسبت به سال گذشته رشد داشته است و درآمد کل سه ماهه اول رشد 9 درصدی داشته است.

«اول، قدرت عقب ماندگی ابری فعلی ما، پایه و اساس رشد و توسعه را از طریق افزایش فروش و فروش متقابل به پایگاه مشتریان فعلی ما فراهم می‌کند.

Grow with SAP یک راه حل بومی ERP را ارائه می دهد که می تواند به سرعت مقیاس شود تا مشتریان را قادر به طراحی و خودکارسازی فرآیندهای تجاری بدون نیاز به نوشتن کد کند.

این معامله شامل 71 درصد سهام SAP در Qualtrics می شود، مبلغی که از زمان ،ید شرکت در سال 2018 به آرامی آن را کاهش داده است.

طبق گفته Klein، فروش Qualtrics بخشی از یک مسیر جدید است، او گفت که موافقت با فروش سهام خود در این شرکت، SAP را قادر می‌سازد تا بیشتر بر روی سبد سهام خود تمرکز کند و رشد و سودآوری اصلی ابر را افزایش دهد.

ث،اً، ما انتظار داریم که پیشنهادات جدید ما به رشد ما در بازارهای جدید و با آن دسته از مشتری، که تازه وارد SAP شده‌اند، به ،وان مثال، با مشتریان متوسط ​​بازار، تقویت شود.

کریستین کلاین، مدیر عامل SAP، گفت: “هوش مصنوعی ما برای تجارت ساخته شده است، با قابلیت های هوش مصنوعی داخلی برای ارائه نتایج تجاری قوی برای حیاتی ترین عملکردهای تجاری مشتریانمان، و با Datasphere قوی ترین پایه داده را در تجارت ایجاد کردیم.

SAP سهام خود در Qualtrics را به Silver Lake و CPP Investments به مبلغ 12.5 میلیارد دلار در مارس امسال فروخت. بر اساس این گزارش، این فروش در حال حاضر در انتظار مجوزهای قانونی متعارف است مدیر مالی جدید SAP، دومینیک آسام.

علیرغم اینکه تنها دو سال بعد به IPO رفت و یک پایگاه مشتری قابل توجه در حدود 18000 نفر را به خود اختصاص داد، رکود پس از همه گیری در بازار فناوری منجر به این شد که SAP قصد خود را برای فروش کل سهام خود در Qualtrics اعلام کند.

ما ساختار عملیاتی لاغرتر و چابک تری داریم. و راه‌حل‌های متحول کننده بازی ما، فرآیندهای تجاری پایدار و سرتاسری را در سراسر صنایع ایجاد می‌کنند.

SAP Datasphere داده‌های ،ب‌وکار را از کل چشم‌انداز مشتری جمع‌آوری می‌کند، داده‌ها را از منابع SAP و غیر SAP می‌گیرد تا به مدیریت و هدایت ،ب‌وکارها به صورت سرتاسری کمک کند.

قابلیت‌های هوش مصنوعی SAP سومین بازوی نوآوری در این سه ماهه است و موارد جدید استفاده از هوش مصنوعی «اختلال‌کننده» به زودی اعلام می‌شود.


منبع: https://www.cxtoday.com/crm/sap-promises-disruptive-generative-ai-innovation/

برای نرم‌افزار برنامه‌ریزی منابع سازم،، SAP S/4HANA، درآمد ابری 75 درصد رشد کرد و انباشت ابری 79 درصد افزایش یافت.

در این سه ماهه، این شرکت پیشنهادات و نوآوری‌های جدیدی را برای ایجاد ارزش جدید از سرمایه‌گذاری‌های فناوری اطلاعات، از جمله Grow with SAP، SAP Datasphere، و ادغام‌های هوش مصنوعی در سراسر مجموعه ارائه کرد.

سایر نتایج مالی سرفصل SAP شامل ذخیره ابری آن است که بیش از 11 میلیارد یورو ارزش دارد که نشان دهنده افزایش 25 درصدی در این سه ماهه است.

کلاین در پایان گفت: «ما فرصت‌های قابل توجهی را برای ادامه رشد بر اساس تبدیل خود به یک شرکت ابری پیشرو می‌بینیم.

SAP اعلام کرد که به زودی هوش مصنوعی مولد مخل را در فراخوان درآمد سه ماهه اول سال 2023 این شرکت معرفی خواهد کرد.

به همراه سایر فروشندگان، ما در حال برنامه ریزی برای اعلام موارد جدید استفاده از هوش مصنوعی هستیم. منتظر Sapphire باشید.

نتایج سود سه ماهه اول 2023

سود عملیاتی غیر IFRS 12 درصد رشد کرد که کلاین معتقد است شواهدی از سه ماهه قبلی آن ی،ی سه ماهه چهارم 2022 است که “نقطه اوج” تغییر آن است.

آسام در تماس سود گفت که نتایج سه ماهه شرکت از زمان فروش آن در ماه مارس، مشارکت‌های Qualtrics را حذف کرده است.

ما در مراحل پیشرفته برای اعمال هوش مصنوعی مولد در مجموعه خود هستیم و به ،وان شریک انتشار زودهنگام OpenAI کار می کنیم.