SAP تعهد هوش مصنوعی را با مایکروسافت دو برابر می کند

نوآوری‌هایی که در SAP Sapphire اعلام می‌کنیم مبتنی بر میراث ما از فناوری توسعه‌یافته مسئولانه و دهه‌ها تخصص در صنعت و فرآیند است تا موفقیت امروز و آینده مشتریانمان را تضمین کند.

این شرکت آلم، همچنین مجموعه‌ای از به‌روزرس،‌ها را برای ارائه‌های هوش مصنوعی تجاری خود معرفی می‌کند. به روز رس، های هوش مصنوعی SAP شامل بسیاری از نوآوری های قدرتمند است که هدف آنها غنی سازی اه، مشتری و سازمان است.

با استفاده از راه حل های هوش مصنوعی، SAP می تواند خدمات ابری بهبود یافته ای را به مشتریان خود ارائه دهد و چابکی ،ب و کار را افزایش دهد. کریستین کلاین، مدیرعامل و عضو هیئت اجرایی SAP SE، توضیح داد در دنیایی از تنش‌های ژئوپلیتیک، کمبود محصول، مهارت و مقررات جدید، مشتریان «برای حل چالش‌های مهم خود به SAP روی می‌آورند».

به‌روزرس،‌های SAP Business AI نوآوری‌هایی مانند افزایش تعامل با مشتری، فرآیندهای تدارکات سازنده‌تر و توانایی‌های بهبود یافته برای حمایت از اه، حیاتی گسترش استعدادها را معرفی می‌کنند.

علاوه بر این، SAP با شرکای قدیمی – و سهامداران در اپراتورهای ChatGPT OpenAI – مایکروسافت کار می کند تا از راه حل های هوش مصنوعی با کیفیت بالا شرکت در سبد نرم افزاری خود استفاده کند.

این سه‌شنبه، شرکت نرم‌افزاری سازم، SAP تعهدات هوش مصنوعی خود را دو برابر کرد. در یک پست وبلاگ، این شرکت اشاره کرد که چگونه از راه‌حل‌های هوش مصنوعی مدرن برای ارتقای راه‌حل‌های تجاری خود استفاده می‌کند.

این خبر در حالی منتشر می شود که هدف SAP ارتقاء مهارت دو میلیون نفر در سراسر جهان تا سال 2025 است. امیدواریم تمرکز بر هوش مصنوعی SAP کارایی آموزش کارگران را افزایش دهد و بازگشت سرمایه رضایت بخشی را ارائه دهد.

SAP در حال تعبیه هوش مصنوعی در مجموعه برنامه‌های کاربردی موجود در سطح سازم، است تا به کارگران در حل مشکلات حیاتی ،ب‌وکار در جریان کار تجاری کمک کند.

طبق گفته SAP، مشتریان این شرکت می‌توانند برنامه‌های تجاری آماده SAP را «با اطمینان» به لطف برنامه‌های توسعه مسئولانه و روش‌های توزیع SAP استفاده کنند.

ادغام CoPilot SAP شرکت آلم، را قادر می‌سازد تا برنامه‌ها و تجربیات جدید سازم، ایجاد کند که می‌تواند نحوه جذب، نگهداری و آموزش کارکنان را به مشتریان بهبود بخشد.

هوش مصنوعی برای ،ب و کار


منبع: https://www.cxtoday.com/crm/sap-double-down-on-ai-commitment-with-microsoft/

SAP با استفاده از روش‌های توزیع خود که به شرکت آلم، اجازه می‌دهد ا،یستم غنی از نرم‌افزار تجاری را برای مشتریان خود ارائه دهد، برای مشتریان خود مزایایی به ارمغان می‌آورد.

علاوه بر این، کلاین اضافه کرد:

علاوه بر این، این مشارکت به SAP اجازه می دهد تا راه حل SuccessFactors خود را در CoPilot برای Microsoft 365 Copilot و Copilot for Viva Learning ادغام کند. علاوه بر این، شرکا راه‌حل‌های SAP را با سرویس Azure OpenAI مایکروسافت ،یب می‌کنند تا به مشتریان SAP یک راه‌حل قدرتمند مدل زب، ارائه دهند که زبان طبیعی را تجزیه و تحلیل و تولید می‌کند.