Salesforce یک برنامه برای چت تیمی Zoom منتشر می کند

مشتریان Zoom اکنون می‌توانند یک اپلیکیشن Salesforce را برای چت تیم زوم دانلود کنند.

چندین خبرگزاری این را پیشنهاد ،د در میان سطوح اجرایی Salesforce “ناآرامی” وجود داشت منجر به اعلام تیلور شد.

در آن زمان، به نظر می رسید که بخش او از شرکت دوستانه بود. با این حال، هفته گذشته گزارش هایی منتشر شد که خلاف آن را نشان می داد.

اگر می‌توان به گزارش‌ها اعتقاد داشت، بحث‌هایی بین مدیران در Salesforce انجام شد تا تیلور در شرکت بماند.

از آنجایی که چت تیمی همچنان به یک مرکز همکاری تبدیل می شود، می د،م که ادغام برنامه ها در تجربه چت تیمی شما بسیار مهم است.

«بر اساس نسخه‌های اخیر اپلیکیشن Jira و نمایندگی مجازی ServiceNow، ما بسیار خوشحالیم که اعلام کنیم برنامه Salesforce برای Zoom Team Chat، یکی از برنامه‌های درخواستی ما، اکنون برای استفاده شما در دسترس است.»


منبع: https://www.cxtoday.com/crm/salesforce-releases-app-zoom-team-chat/

این به دنبال اعلامیه ای در طول Zoomtopia 2022 است، جایی که این شرکت ماموریت خود را برای در دسترس قرار دادن برنامه های مختلف به صورت بومی در Team Chat دوچندان کرد.

Salesforce for Zoom Team Chat اکنون در دسترس کاربران است.

“این در مورد انجام کار و کار با دیگران به روشی آسان، لذت بخش و کارآمد است.

ماه گذشته در Zoomtopia، ما به طور رسمی برنامه‌هایی را برای چت تیمی معرفی کردیم که به شما امکان می‌دهد کارهای روزمره را به فضایی که مکالمات و تصمیم‌گیری‌ها در آن انجام می‌شود بیاورید.

به گفته زوم، گنجاندن Salesforce در چت تیمی، کاربران را قادر می‌سازد تا بدون نیاز به جابجایی برنامه‌ها، به داده‌های کلیدی مشتری دسترسی پیدا کرده و به‌روزرس، کنند و در نتیجه بهره‌وری را افزایش دهند.

این اعلامیه پس از چند هفته دشوار برای Salesforce منتشر شد که با شروع آن آغاز شد برت تیلور، مدیر عامل شرکت Salesforce، اعلام کرد که او در پایان سال مالی از سمت خود کناره گیری می کند.

با انتشار این نوآوری، زوم به وعده خود مبنی بر تبدیل Team Chat به “مرکز همکاری” عمل می کند.

دیوید بال، مدیر بازاریابی محصول، جلسات زوم و چت، اظهار داشت: «همکاری در Zoom Team Chat بسیار بیشتر از یک سری پیام یا مکالمات چت است.

تیلور این اعلامیه را در جریان نتایج سود سه ماهه سوم Salesforce اعلام کرد، جایی که این شرکت 14 درصد افزایش درآمد در سال را به دست آورد.

اپلیکیشن Salesforce for Zoom Team Chat به کاربران اجازه می دهد کارهای زیر را انجام دهند:

  • جستجو برای سوابق: کاربران می توانند با یک میانبر نوشتن به اطلاعات مشتری دسترسی پیدا کنند.
  • سوابق را به اشتراک بگذارید: این برنامه به مشتریان اجازه می دهد تا با به اشتراک گذاری سوابق مشتریان در چت تیمی، همکاران خود را در جریان قرار دهند.
  • اعلان ها را دریافت کنید: کاربران می‌توانند اعلان‌ها را به گونه‌ای سفارشی کنند که هنگام تغییر مراحل فرصت یا تماس مخاطب، هرگز از دست ندهند.
  • افزودن پیام به سوابق: برنامه Salesforce برای چت تیمی به کاربران امکان می دهد یادداشت هایی را به سوابق اضافه کنند تا زمینه گفتگوی بیشتری را فراهم کنند.