Salesforce امروز Slack GPT – CX را راه اندازی کرد


Salesforce Slack GPT را برای افزایش بهره وری ،ب و کار با استفاده از CRM و داده های مکالمه راه اندازی کرده است.

فناوری جدید هوش مصنوعی مکالمه ای ویژگی های هوش مصنوعی را به Slack اضافه می کند، ادغام برنامه های هوش مصنوعی مولد، و توانایی استفاده از بینش مشتری از طریق Customer 360 و Data Cloud.

ورود Slack GPT مدت کوتاهی پس از انتشار Einstein GPT Salesforce است که یک قدم فراتر از هوش مصنوعی Einstein برای ارائه نوآوری‌های agent-،ist در برنامه Service Cloud است.

لیدیان جونز، مدیر عامل Slackوی گفت: “هوش مصنوعی مولد پتانسیل بسیار زیادی برای بازتعریف نحوه انجام کار و بازگشایی بهره وری قابل توجه ،ب و کار دارد.

“قدرت واقعی این فناوری زم، است که هوش مصنوعی می تواند با ارزش ترین داده ها را از قابل اعتمادترین منبع یک شرکت – دانش داخلی خودش – تجزیه و تحلیل کند و روی آنها عمل کند.

Slack GPT پلتفرم هوش مصنوعی محاوره‌ای آینده است که به مشتریان کمک می‌کند به راحتی از داده‌های مشتری قابل اعتماد و دانش ضروری کارکنان بهره ببرند تا بتوانند هوشمندانه‌تر کار کنند و سریع‌تر تصمیم بگیرند.

معرفی Slack GPT

Slack GPT اطلاعاتی را برای اتوماسیون ها، مکالمات و دانش مش، در Slack فراهم می کند.

هوش مصنوعی بومی که در Slack تعبیه شده است، هوش مصنوعی را به طور یکپارچه وارد تجربه کاربر می‌کند و مشتریان را قادر می‌سازد تا بهتر کار کنند، یاد بگیرند و ارتباط برقرار کنند. به ،وان مثال، کمک نوشتاری و خلاصه مکالمه مبتنی بر هوش مصنوعی، از داخل Slack قابل دسترسی خواهد بود.

نسخه جدید پلتفرم هوش مصنوعی Slack به مشتریان اجازه می‌دهد تا گردش‌های کاری بدون کد ایجاد کنند و مدل‌های زبان بزرگ (LLM) را به انتخاب خود، مانند ChatGPT یا Anthropic’s Claude ادغام کنند.

یکپارچه سازی سفارشی را می توان در کنار جامعه توسعه دهندگان Slack ایجاد کرد که دارای بیش از 4000 برنامه سفارشی ChatGPT برای Slack هستند که از زمان اعلام ادغام در ماه مارس ایجاد شده اند.

پلتفرم توسعه‌دهنده Salesforce برای Slack سال گذشته منتشر شد و جریان‌های کاری جدیدی را بین برنامه‌های Slack و Customer 360 فعال کرد.

Slack GPT را می توان برای خلاصه ، مکالمات و huddle ها استفاده کرد. همچنین دارای کمک هوش مصنوعی است که در آهنگساز پیام و بوم اسلک تعبیه شده است که به کاربران امکان می‌دهد محتوا را ایجاد و تقویت کنند.

Einstein GPT به زودی در پلتفرم CRM یکپارچه Slack’s Customer 360 در دسترس خواهد بود و بینش های عملی مشتری را برای به دست آوردن درک ارزشمندی از مشتریان ارائه می دهد.

ماه گذشته، Salesforce راه اندازی Einstein GPT، “اولین هوش مصنوعی مولد جهان برای CRM” را به اشتراک گذاشت.

پشتیب، تحقیقاتی هوش مصنوعی

Salesforce از انتشار Slack GPT با یافته‌های گزارش وضعیت کار Slack حمایت کرده است، که نشان می‌دهد بسیاری از ،ب‌وکارها فناوری‌های هوش مصنوعی افزایش‌دهنده بهره‌وری و صرفه‌جویی در زمان را از دست می‌دهند.

90 درصد از شرکت هایی که هوش مصنوعی را اتخاذ می کنند، سطوح بالاتری از بهره وری را گزارش کرده اند، اما تنها 27 درصد از ،ب و کارها از ابزارهای هوش مصنوعی استفاده می کنند.

شرکت‌هایی که از اتوماسیون محل کار استفاده می‌کنند ،ن می‌زنند که در هر ساعت 3.6 ساعت صرفه‌جویی می‌کنند که معادل یک ماه کار م،ادار در هر سال برای هر کارمند است.

دسترسی

برنامه Claude برای Slack در حال حاضر در دسترس است و Slack Workflow Builder با اتصالات هوش مصنوعی در تابستان در دسترس خواهد بود.

ChatGPT برای Slack در مرحله بتا است و قابلیت‌های هوش مصنوعی اصلی Slack هنوز در حال توسعه هستند.

CX Today اخیراً پلتفرم Customer 360 CRM Slack را بررسی کرده و به این نتیجه رسیده است که Salesforce و Slack در حال کار برای ارتقای بهره‌وری برای تیم‌های بازاریابی، نمایندگان فروش و سایر افراد در نیروی کار هستند.

تیم‌های مشتری 360 می‌توانند تا 15 درصد چرخه‌های فروش سریع‌تری داشته باشند و آن‌هایی که به اطلاعات سرویس ابری دسترسی دارند، امتیاز رضایت مشتری تا 11 درصد بالاتر را ایجاد می‌کنند.


منبع: https://www.cxtoday.com/crm/salesforce-launches-slack-gpt/