Salesforce از یک پلتفرم داده جدید “جادویی” رونمایی کرد

برای ارائه اقدامات پاسخگوتر به کاربران، این پلتفرم همچنین با راه حل های اتوماسیون Flow و Einstein ادغام می شود. ،شتین با تغذیه از مقادیر زیادی از داده‌های بی‌درنگ، روزانه میلیاردها پیش‌بینی شخصی‌شده را برای کمک به ارائه تجربیات بی‌نظیر ارائه می‌کند.

به همین دلیل است که Genie، مهم ترین نوآوری خود را در پلتفرم Salesforce ایجاد کردیم. Genie هر بخش از Customer 360 را خودکار، هوشمند و بی‌درنگ می‌کند.»

آرایه ای از ادغام ها

Salesforce یک پلت فرم داده جدید – Salesforce Genie – را برای تکمیل CRM بلادرنگ “اولین جهان” خود ی،ی Customer 360 منتشر کرده است.

دیوید اشمایر، رئیس و مدیر ارشد محصول، نیروی فروشگفت: «هر رهبر ،ب‌وکار می‌خواهد از داده‌های بی‌درنگ برای ایجاد تجربیات مشتری قانع‌کننده و شخصی‌شده استفاده کند – میلی‌ث،ه‌ها در این دنیای جدید دیجیتالی مهم هستند.»

از آنجایی که Genie بر روی مدل ابرداده Salesforce کار می کند، کاربران می توانند نمودارهای مشتری را در کل پلتفرم Customer 360 و برنامه های موجود در AppExchange مدیریت کنند.

همکاری اخیر بین Salesforce و Snowflake این امکان را برای Genie فراهم کرد تا به داده های ذخیره شده در Snowflake بدون جابجایی یا ت،یر آنها دسترسی داشته باشد.

Salesforce با ادغام آن با راه‌حل‌های خود در کنار راه‌حل‌های شرکای خود، Genie را سوپرشارژ کرد.

این نسخه جدیدترین نسخه از سری به‌روزرس،‌های Salesforce در سبد قدرتمند CRM آن است که همچنان بر صنعت تسلط دارد.


منبع: https://www.cxtoday.com/crm/salesforce-unveils-a-new-magical-data-platform/

Salesforce برای پاسخگویی به نیازهای بخش‌های مختلف تجاری، نوآوری‌های Genie را اجرا کرد که به فروش، بازاریابی و تجارت می‌پردازد.

این شرکت با نام گذاری راه اندازی جدید Genie، به کاربران توصیه می کند با استفاده از ویژگی های موجود در پلتفرم، داده ها را به “جادوی مشتری” تبدیل کنند.

هدف Genie تجزیه سیلوهای داده در سراسر بخش ها از طریق داده های یکپارچه، جذب و ذخیره جریان های داده بلادرنگ در مقیاس است. سپس، پلت فرم داده ها را با سایر اطلاعات تراکنش ،یب می کند تا یک رکورد پروفایل مشتری در زمان واقعی ایجاد کند.

سرانجام، Genie با راه‌حل‌های دیگر شرکت‌های متعلق به Salesforce، از جمله MuleSoft و Slack ادغام می‌شود.

علاوه بر این، Genie امنیت و حریم خصوصی داده ها را فراهم می کند زیرا در زیرساخت ابری عمومی Salesforce، Hyperforce اجرا می شود.