Salesforce از درام مک‌کاناهی، اخراج‌ها و فشار سرمایه‌گذاران با نتایج قوی Q4 بازگشت.

— اتحادیه کارگران الفبا (AWU-CWA) (@AlphabetWorkers) 28 فوریه 2023

با این وجود، بعید است که این ایده برای بسیاری از کارمندان ا،اج شده خوب باشد – حتی باریستاهای تخصصی Salesforce در آسمان ،اش خود در سانفرانسیسکو عقب نشینی می کنند.

فرصتی برای ارزیابی مجدد

بنابراین، در حالی که دستمزد مک‌کانهی سر و صدای زیادی به پا کرد، ممکن است گرد و غبار را نیش بزند. در غیر این صورت، بنیوف ممکن است مجبور شود به برخی از سؤالات ناراحت کننده – از طرف سرمایه گذاران و کارمندان – پاسخ دهد، به خصوص اگر هنوز بخواهد در مورد مانترای «اوهانا» خود صحبت کند.

حتی یکی از گزارش‌ها حاکی از آن است که بنیوف در مورد ایده رتبه‌بندی کارمندان بر اساس عملکردشان و ا،اج آن‌هایی که در انتهای ج، امتیازات هستند، صحبت کرده است.

شاید شورای او ارزش این قیمت را داشته باشد. در واقع، Twilio من، دید که جورج کلونی را برای یک رویداد در سال گذشته استخدام کند، اندکی پس از ا،اج 11 درصد از نیروی کار خود.

اندکی قبل از نتایج درآمد، اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه سی، فورس به ،وان «مشاور خلاق» و «مشاور تلویزیونی» سالانه 10 میلیون دلار به متیو مک‌کانهی می‌پردازد.

وال استریت ژورنال اعلام کرد که این ممکن است نشان دهد که برخی از ،یدهای قبلی آن “ممکن است به بلوک ختم شود.”

در حالی که چنین کاهش‌های گسترده ممکن است به این درآمدهای چشمگیر منجر شده باشد، فرهنگ «اوهانا» در Salesforce را به چالش می‌کشد.

در واقع، ماه گذشته، The Register گزارش داد: “هیچ چیز دیگری از Slack برای ب، باقی نمانده است.”

در نهایت، وقتی سرمایه‌گذاران فعال به در می‌زنند، فرصتی را در یک شرکت بد مدیریت می‌بینند.

دستمزد سالانه 10 میلیون دلاری مک کانهی شامل پول نقد و حقوق صاحبان سهام است.

فشار تحلیلگران گزارش شده برای کاهش هزینه ها احتمالا کمک کرده است. هنوز، مارک بنیوف، مدیرعامل Salesforce، همچنین اقداماتی را برای احیای فرهنگ عملکرد خود، بررسی دقیق هر دلار سرمایه گذاری، و اولویت بندی نوآوری های اصلی خود اعتبار بخشیده است.

ما هرگز قبل از این در شرکت تمرکز بر کارایی نداشته‌ایم زیرا 24 سال باورن،ی را پشت سر گذاشته‌ایم که مجبور بوده‌ایم فقط رشد کنیم، رشد کنیم، رشد کنیم… ما به نوعی به این لحظه نگاه می‌کنیم: «هی، می‌تو،م دوباره ارزیابی کنیم. ” این یک لحظه باور ن،ی است.

علاوه بر این، داستان زیر – مربوط به یک بازیگر خاص هالیوود – ممکن است به این موضوع آسیب بیشتری وارد کرده باشد.

مک کانهی درام و ا،اج

به این ترتیب، برخی ممکن است حدس بزنند که Slack ممکن است ،یدی باشد که به سمت پایین کشیده شده است، به خصوص پس از اینکه بسیاری از ا،اج‌ها از پایگاه کارمندانش قطع شد.

اگر واقعاً اینطور باشد، احتمالاً Tableau یا MuleSoft بعید است – با Tableau در هر یک از ده معامله برتر Salesforce در سه ماهه گذشته و MuleSoft در هفت معامله گنجانده شده است.

پیش بینی آن برای سال مالی آینده نیز به طور قابل توجهی از پیش بینی های تحلیلگران پیشی گرفت و انتظار می رود حاشیه عملیاتی به 27 درصد برسد که یک رکورد با،ت.

بنیوف در طی تماس با درآمد اظهار داشت:

با انجام این کار، Salesforce سودآوری را بر رشد اولویت می‌دهد و – از طریق تثبیت بر این هدف – به نظر می‌رسد که فروشنده تصمیم دارد کمیته M&A خود را منحل کند.
منبع: https://www.cxtoday.com/crm/salesforce-bounces-back-from-mcconau،-drama-layoffs-and-investor-pressure-with-strong-q4-results/

همچنین Salesforce: خوب، خوب، خوب متیو، این میلیون ها شما هستند!

اکنون، مدیر عامل از فرصت برای ارزیابی مجدد استفاده می کند. او بیان کرد:

بر اساس اخبار، سهام آن 16 درصد افزایش یافت – اکنون 42 درصد از ابتدای سال افزایش یافته است.

Salesforce: ما نمی تو،م مشاغل شما را نجات دهیم، نه در این اقتصاد.

در حالی که گزارش‌ها حاکی از آن است که مک‌کانهی دوست مارک بنیوف است، مدیرعامل این شرکت بخشی از این معامله را رد کرده است که به نظر می‌رسد ادامه پیدا کند.

به این ترتیب، انتظار می‌رود که در ماه‌های آینده شاهد حرکت‌های بسیار بیشتری از Salesforce باشیم، پیشنهاد خود را برای رفتن به بازار روشن کند و تلاش‌های خود را برای تقویت بهره‌وری پیش ببرد.

اکنون، Salesforce این عقب نشینی را به کنار زده است. با این حال، طبق گزارش ها، دستمزد سالانه 10 میلیون دلاری مک کانهی همچنان پابرجاست.

علاوه بر این، برآوردها نشان می‌دهد که این بازیگر در طول رابطه کاری خود با CRM حدود 160 میلیون دلار دریافت کرده است.

به هر حال، اعمال بلندتر از کلمات صحبت می کنند.

گزارش ها حاکی از آن است که علیرغم تعدیل 8000 شغل از سال جدید، این ممکن است ادامه یابد.

برای اطمینان از درجه بالایی از مسئولیت پذیری، هیئت مدیره ما در حال تشکیل کمیته تحول ،ب و کار جدیدی است که من به آن ملحق شده ام و کمیته M&A خود را نیز به طور کامل گسترش داده ایم تا تمرکز جدید خود را منع، کنیم.

با این حال، بنیوف احتمالاً در ماه‌های اخیر پس از درگیر شدن در گفت،ای «سازنده اما شدید» با سرمایه‌گذاران جدید، به پاسخ به این سؤالات ناراحت‌کننده عادت کرده است.

بسیاری از رسانه های اجتماعی به دلیل افشاگری گزارش شده اعتراض کرده اند. در اینجا چند نمونه از این گونه پست ها آورده شده است.

بر اساس گزارش وال استریت ژورنال، در کنار ا،اج‌ها، سی،فورس روزهای مرخصی ماهانه را کاهش داده و در عین حال حقوق قابل توجهی از مک‌کانهی را تامین می‌کند.

با این حال، یافتن راه‌هایی برای پیشبرد این درآمدها و دلجویی از سرمایه‌گذاران بدون قرب، ، بیشتر ارزش‌های خانوادگی Salesforce ممکن است بزرگترین چالش بنیوف باشد.

به نظر می‌رسد چنین اخباری در آغاز سال 2022، زم، که Salesforce برنامه‌هایی برای راه‌اندازی یک استراحتگاه سلامتی برای کارکنان خود داشت، فاصله زیادی با داستان‌ها داشت.

Salesforce انتظارات را در درآمدهای سه ماهه چهارم خود افزایش داد و 8.38 میلیارد دلار درآمد داشت که 14 درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشت.

انجام این کار احتمالاً بسیاری از فشار سرمایه گذاران را کاهش می دهد – زیرا درآمد آن از مرز درآمد سالانه 30 میلیارد دلار فراتر می رود.

علیرغم دستمزد مک کانهی، به نظر می رسد کارکنان Salesforce تحت فشار بیشتری برای عملکرد و ،ب درآمد خود خواهند بود.