Salesblazer: یکی کیست؟ چگونه یکی شوم؟

ما به صورت آنلاین در Salesblazer Community Group، که قدرت یادگیری، محتوا و ارتباط را در کنار هم قرار می دهد. اینجا جایی است که شما می تو،د به دیگران کمک کنید – همان طور که یک بار یک نفر به من کمک کرد.

آقا علی یک فروشگاه کوچک تلفن همراه در کنار آرایشگاه مادربزرگم داشت. در آن زمان، احساس می کردم به جایی نمی رسم: یک دانش آموز بد و بدون چشم انداز. او به جای اینکه من را بنویسد، من را استخدام کرد.

هنوز آن دست دادن در فروشگاه تلفن همراه آقا علی را به یاد می آورم که اولین کار فروشم به من پیشنهاد شد و تمام دست هایی که در سال های بعد برای کمک به آنها دراز کردم.

جامعه Salesblazer در همه جا وجود دارد – در Salesblazer.com، در رویدادها، در رسانه های اجتماعی و فراتر از آن.

حالا، من مال خودم را ارائه می کنم. آن را می گیرید؟

فروشنده شوید

من عشقم به یادگیری را پیدا نکردم تا اینکه فروش را پیدا کردم. من افرادم را پیدا نکردم تا اینکه فروشندگان را پیدا کردم. من آینده ام را پیدا نکردم تا زم، که فروش را پیدا کردم.

آن شب به خانه رفتم و با هر مدیر فروش که می شناختم تماس گرفتم و زنگ خطر را برای کمک به صدا درآوردم. نصیحتی که دریافت کردم: “به ،وان مثال راهنمایی کنید.” بنابراین من هر روز در طبقه فروش قدم می زدم. من به تیمم نشان دادم که چگونه سؤالات قدرتمند بپرسند و با دقت گوش دهند، چگونه محصول را جعبه گشایی کنند و در دستان مشتری بگذارند و داست، را برای آنها تعریف کنم که باعث شد احساس کنند نمی توانند بدون آن زندگی کنند. شکاکان ایمان آوردند.

بنابراین بسیاری از ما داستان های مشابهی داریم. ما زمان ارزشمندی را به جستجوی پاسخ‌ها اختصاص داده‌ایم تا کارهایمان را انجام دهیم و جلو برویم، در حالی که فشار را برای بستن معاملات احساس می‌کنیم. گاهی اوقات احساس می شود که ما به تنهایی این کار را انجام می دهیم. اما دیگر نه.

فروش بلیزر مکان است برای متخصصان فروش، توسط حرفه ای های فروش اینجا جایی است که می تو،د:

  • مهارت های مرتبط را بیاموزید. مهارت در آ،ین مهارت های فروش از طریق Trailhead و نحوه تولید محتوا از کارشناسان فروش.
  • با همکاران فروش حرفه ای ارتباط برقرار کنید. دانش، ایده ها و شبکه را به اشتراک بگذارید. برای هر مرحله از چرخه فروش خود، کار خود را با شنیدن آنچه از کارشناسان فروش همکارتان کارآمد است، تقویت کنید.
  • حرفه خود را رشد دهید. با گواهینامه نماینده فروش Salesforce که به زودی در دسترس قرار می گیرد، اعتبارنامه ارزشمند رزومه ،ب کنید و تخصص خود را به نمایش بگذارید.

سی، بلیزر کیست؟

ما با هم بزرگترین و موفق ترین جامعه متخصصان فروش را می سازیم. معاملات را انجام دهید، مشتریان را موفق کنید و به رشد شرکت خود کمک کنید.منبع: https://www.salesforce.com/blog/salesblazer/

من برای فروش لوازم جانبی تلفن همراه دانشگاه را رها کردم. سیزده سال بعد، من به یک فروشنده برتر در IBM و در نهایت Grubhub تبدیل شدم. من به جایی که هستم رسیدم زیرا در هر مرحله از حمایت جامعه ام برخوردار بودم.

شما سی، بلیزرهایی را خواهید یافت که مانند من روی زمین راه می روند. ما با مثال رهبری می کنیم. ما در حال ایجاد جنبشی هستیم که در آن برتری فروش باعث تعالی شرکت می شود.

فروشندگان شامل همه از فروشندگان مشتاق گرفته تا رهبران برتر هستند. ما معاملات را انجام می دهیم، مشتریان را موفق می کنیم و به رشد شرکت هایمان کمک می کنیم.

جامعه Salesblazer آنچه را که در آن فروشگاه اتفاق افتاده است – ارتباطی که باعث شروع من شد – می گیرد و آن را برای همه قابل دسترس می کند.

به جنبش Salesblazer بپیوندید

من تنها پس از شش ماه در یک فروشگاه AT&T و مدیریت یک تیم شش نفره به سمت مدیر فروش ارتقاء یافتم. هرگز فراموش نخواهم کرد که در آن روز اول چگونه به من نگاه ،د و من را مانند یک سگ ولگرد در کنار جاده بزرگ ،د. دوستانه بودم یا گاز می گرفتم؟ مطمئناً می‌توانم بفروشم، اما آیا می‌توانم رهبری کنم؟

که جامعه است: ،ی که به شما ایمان دارد و در را باز می کند. به م،ای واقعی کلمه. اولین رئیسم در فروشگاهش را باز کرد و من را از طریق اصول اولیه راهنمایی کرد. من در لحظه ای که اولین فروش خود را انجام دادم (قاب تلفن همراه) عاشق شدم و دانشگاه را رها کردم تا تمام وقت به دنبال فروش باشم.

امروز، ما در حال راه اندازی هستیم فروش بلیزر، مک، برای فروشندگان، رهبران فروش و متخصصان عملیات فروش برای دستیابی به برتری فروش و رشد حرفه خود. ما با هم بزرگترین و موفق ترین جامعه متخصصان فروش را می سازیم.

معرفی Salesblazer