MOAR Summer ’23 Quests را یاد بگیرید


Salesforce هزاران ویژگی و عملکرد نوآورانه را منتشر می کند با هر نسخه Salesforce در بهار، تابستان و زمستان. صدها صفحه یادداشت انتشار و ده‌ها منبع که ویژگی‌های جدید را بررسی می‌کنند، هر نسخه فصلی را همراهی می‌کنند. یافتن اطلاعات مرتبط با نقش شما به ،وان مدیر Salesforce یا توسعه‌دهنده می‌تواند مشکل و زمان‌بر باشد. وارد Learn MOAR شوید.

در طول سال‌ها، ده‌ها هزار مدیر و توسعه‌دهنده Salesforce یک جستجوی Learn MOAR را تکمیل کرده‌اند. امیدواریم شما نفر بعدی باشید! با Learn MOAR آشنایی ندارید؟ هرگز درباره Trailhead Quest نشنیده اید؟ مشکلی نیست ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم.

کوئست های Learn MOAR Summer ’23 چیست؟

با هر نسخه جدید Salesforce، یک Learn MOAR Quest متولد می شود. Quests Trailhead چالش یادگیری مهارت های جدید در Trailhead – پلت فرم آموزش آنلاین رایگان Salesforce – را با جذابیت بردن جوایز شگفت انگیز ،یب کنید. ما می د،م که یادگیری پاداش خودش است، اما همیشه جایی برای کمی انگیزه اضافی وجود دارد!

با انتشار Salesforce Summer ’23، ما یک MOAR Summer ’23 Quest را برای مدیران بیاموزید و الف MOAR Summer ’23 Quest را برای توسعه دهندگان بیاموزید. این ماموریت‌ها ویژگی‌ها و منابع عملکردی انتشار تابستان 23 را برای ادمین‌ها و توسعه‌دهندگان در دو ،یب تریل‌هد با هضم آسان بسته‌بندی می‌کنند. Trailmixe ها مسیرهای یادگیری سفارشی هستند که شما از مسیرها، ماژول ها، پروژه ها و سوپرنشان های مورد علاقه خود ایجاد می کنید.

سوال بعدی شما ممکن است این باشد “MOAR در “Learn MOAR” مخفف چیست؟” ما آن یکی را زیاد دریافتیم و پاسخ ممکن است شما را شگفت زده کند. برای هیچ چیز نمی ایستد! این یک زبان عامیانه اینترنتی است، ،یبی از کلمات “بیشتر” و “غرش”، و ما از آن در بسیاری از مکان‌های اطراف Trailhead استفاده می‌کنیم، زم، که به‌ویژه در مورد چیزی هیجان‌زده هستیم.

حالا که گرفتار شدید، بیایید بشنویم که هموطنان Trailblazer در مورد Learn MOAR چه می گویند.

چرا Trailblazer ها عاشق یادگیری MOAR هستند

دلایل زیادی برای دوست داشتن Learn MOAR وجود دارد، اما در اینجا سه ​​موردی است که بیشتر می شنویم.

1. Learn MOAR در وقت شما صرفه جویی می کند.

ما می د،م که مدیران و توسعه دهندگان Salesforce مشغول هستند. بعد از هر نسخه، تیم Salesforce Admin و Developer Relations روی آن کار می کنند کامپایل و سازماندهی نکات برجسته انتشار کلیدی در یک مکان، به طوری که شما مجبور به انجام آن نباشید. اگر موضوعی را می‌بینید که بیشتر به شما مرتبط است، همیشه می‌تو،د با منابع ارائه‌شده به جستجو و تحقیق بیشتر بپردازید. پاسخ دهندگان به نظرسنجی ناشناس ما گفتند:

«من دوست دارم که چگونه تکه‌های کوچکی همراه با پیوندهایی به کل یادداشت‌های انتشار وجود دارد تا به ما کمک کند ابتدا درباره به‌روزرس،‌های مهم یا تغییردهنده بازی بیشتر بد،م، و اینکه چگونه می‌تو،م سپس به همه چیز نگاه کنیم تا ببینیم چه چیزی می‌تواند کمک کند. ما یا مشتریانمان.»

“Learn MOAR سازماندهی شده، مستند، دقیق و آسان برای مدیران و دیگران است تا زمان خود را برای بررسی آن صرف کنند.”

2. راه های متعددی برای یادگیری وجود دارد.

ما می د،م که هر ،ی دوست دارد به روش خود یاد بگیرد. این که آیا شما یک تکاور سه ستاره یا کار بر روی اولین نشان Trailhead خود، Learn MOAR ارائه می دهد انواع فرمت های محتوای مختلف برای کمک به درک نکات کلیدی انتشار. برخی از مدیران و توسعه دهندگان از نظرسنجی ناشناس ما به اشتراک گذاشتند:

«از روش‌های متعددی که شما اطلاعات را به اشتراک گذاشتید – از طریق متن، ویدیو، و آزمون‌ها قدرد، می‌کنم. این یک راه کاملاً اندیشیده شده و روشن برای ارائه تغییرات آتی بود. من مشتاقانه منتظر انجام کار بعدی هستم.»

“به ،وان فردی که تازه وارد Salesforce شده است، دیدن همه چیزهایی که Salesforce قادر به انجام آنها است در قطعات کوچک بسیار مفید بود.”

3. سرگرم کننده است!

Learn MOAR Quests یادگیری را سرگرم کننده می کند. پس از تکمیل برنامه‌نویس یا مدیر (یا هر دو!) ،یب‌های دنباله‌دار MOAR Quest را بیاموزید، یک نشان سفارشی برای نمایش در حساب Trailhead خود ،ب خواهید کرد! نشان‌ها در پایان انتشار اعطا می‌شوند، بنابراین اگر نشان جدید براق خود را فوراً مشاهده نکردید، وحشت نکنید! دریافت‌کنندگان نظرسنجی دوست دارند یادگیری را با تلاش‌ها تقویت کنند:

“این امر کل تجربه یادگیری در مورد نسخه جدید را بسیار آسان و همچنین تعاملی و جالب کرد.”

“من دوست دارم Learn MOAR دارای محتوای مدیریت شده خوبی باشد تا بتوانم تمام اطلاعات انتشار را در یک مکان با سرگرمی دریافت کنم.”

نحوه شرکت در Learn MOAR 23 ماموریت

اکنون که شنیدید چرا Trailblazer ها این ماموریت ها را دوست دارند، آیا آماده شیرجه رفتن هستید؟ سر به سمت صفحه Quests Trailhead و به دنبال Admin و Developer Learn MOAR trailmixes بگردید. پس از تکمیل ماموریت‌ها، حتماً به یک گروه Trailblazer Community بپیوندید تا با دیگر Trailblazer‌های شگفت‌انگیز از سراسر جهان ارتباط برقرار کنید.

این گروه‌ها را در انجمن Trailblazer بررسی کنید:

وبلاگ The Trailblazer

بینش های متخصص را کشف کنید تا به شما در توسعه حرفه خود، ارتباط با Trailblazers، یادگیری Salesforce و ،ب گواهینامه کمک کند. راهنمای نحوه عملی، دیدگاه های معتبر همتایان، و داستان های الهام بخش Trailblazer را کاوش کنید


مقالات پرطرفدار

6 راه آسان که می تو،د برای هوش مصنوعی مهارت پیدا کنید

4 دقیقه مطالعه

یک ،یدار با یک فروشنده در یک فروشگاه با ابزار صحبت می کند: داده های ،ده فروشی

به دنبال مشتریان جدید نباشید – مشتریان فعلی شما معدن طلا هستند

5 دقیقه مطالعه


منبع: https://www.salesforce.com/blog/learn-moar/