Hubspot در حال کاهش 7 درصدی است. در اینجا چرا

Hubs، در حال کاهش تعداد کارکنان خود برای تمرکز بر نیازهای تجاری، ظرفیت، عملکرد و ساختار سازم، است.

هدف این شرکت کاهش سرمایه‌گذاری‌های غیرضروری است تا نوآوری محصول و رشد مشتری را دو برابر کند.

دلایل کاهش هاب اسپات

با تشکر از همه شما برای حمایت شما! ما خوشحالیم که اعلام کنیم جدیدترین برنامه HubS، ما، که OpenAI/GPT-3 را به HubS، Workflows می آورد، محصول روز شماره 3 در ProductHunt بود. اگر اطلاعیه را از دست دادید، می تو،د آن را اینجا ببینید. pic.twitter.com/TuF68iqd3h
منبع: https://www.cxtoday.com/crm/hubs،-to-downsize-by-7/Hubs، علیرغم رها ، هفت درصد منتخب خود، به کارکنان ا،اج شده خود از پشتیب، انتقال شغلی از جمله دستمزد ا،اج، مزایای پزشکی، حقوق صاحبان سهام و حمایت شغلی ارائه می کند.

برای بسیاری از شرکت های فناوری، سال 2022 از نظر اقتصادی و سیاسی یک سال چالش برانگیز بود. شرکت هایی مانند Meta و Bytedance با آن روبرو هستند اقدام فدرال در ایالات متحده و بسیاری از فروشندگان فناوری دیجیتال مانند گوگل و اسنپ شاهد کاهش سهام در سال 2023 بوده اند.

این دارمش شاه، بنیانگذار و مدیر ارشد فناوری HubS،، خاطرنشان کرد که این شرکت از کمک های کارکنان حذف شده خود قدرد، می کند و توضیح داد که “تغییرات ضروری” اخیر باید Hubs، را با 16 سال فعالیت موفق دیگر تضمین کند.

Resonate برنامه AIssistify شخص ثالث خود را ارائه می دهد که GPT را در پلتفرم HubS، CRM ادغام می کند. این سرویس به مشتریان Hubs، یک دستیار هوش مصنوعی می دهد که تلاش می کند خلاصه سازی، قالب بندی داده ها و گردش کار ترجمه را ساده کند.

دارمش (@dharmesh) 31 ژانویه 2023

این سه شنبه، یامینی رنگان، مدیرعامل Hubs،، از طریق الف اعلام شد پست وبلاگ که شرکت او تقریباً 500 عضو تیم را ا،اج خواهد کرد.

ا،اج ها قریب الوقوع هستند و کارکنان این شرکت را هفت درصد کاهش می دهند.

— Resonate – Hubs، Partner (@ResonateHQ) 2 فوریه 2023

ارائه دهنده برجسته CRM با مشتری، مانند Reddit، Eventbrite و World Wildlife Fund کار می کند.

از کمک های شما قدرد، کنید

ما در تعدادی از تیم‌ها سریع‌تر از درآمدمان رشد کردیم. ما نسبت به رشد تعداد کارمان خوشبین بودیم و تأثیر کاهش رشد در سال 2022 را دست کم گرفتیم. متأسفانه، سطح عدم اطمینان در تقاضای مشتریان اکنون به ما می گوید که ممکن است زمان های چالش برانگیزتری در پیش داشته باشیم. ما باید خودمان را آماده کنیم تا از این طوفان عبور کنیم.

Hubs، تصمیم خود را پس از سال 2022 سخت گرفت. این شرکت در سال 2021 پس از همه گیری شاهد شتاب بی سابقه ای بود، اگرچه عملیات به طور قابل توجهی در سال 2022 کاهش یافت و منجر به ا،اج کارکنان شد.

16 سال از تاسیس HubS، می گذرد، و ما در حال انجام تغییرات لازم برای (امیدوارم) 16 حل برای مشتری دیگر هستیم.

حتی با وجود کاهش کارکنان، Hubs، به نوآوری در سبد محصولات خود ادامه می دهد. امروزه شرکای نرم افزار Resonate یکپارچه شده اند GPT چت به برنامه آن دسترسی پیدا می کند و به مشتریان Hubs، امکان دسترسی به تصمیم گیری و حل مسئله مبتنی بر هوش مصنوعی/سریع را می دهد.

🙏 تشکر شخصی من از همه ،، که امروز تحت تأثیر ا،اج هاب اسپات قرار گرفتند (حدود 7٪ از تیم).

رنگان افزود: