HubSpot ارتباط با مشتری را با در دسترس بودن WhatsApp بهبود می بخشد

«،ب و کارها در هر اندازه ای این تغییر را پذیرفته اند و فرصت های جدیدی برای تعامل بهتر با مشتریان، ارائه پشتیب، و افزایش فروش پیدا می کنند.

کایل جنک، پیام‌رسان تجاری، مدیر مشارکت در متا، گفت: «پیام‌رس، نحوه برقراری ارتباط افراد و ،ب‌وکارها و انجام کار است.

ما از همکاری با HubS، برای در دسترس قرار دادن واتس‌اپ برای ،ب‌وکارهای بیشتر برای مدیریت بهتر سفر مشتری انتها به انتها در پلتفرم پیام‌رس، ما هیجان‌زده هستیم.»

این طراحی شده است تا به کاربران امکان استفاده از ابزار ارتباطی را در حین استفاده از داده ها از داخل CRM HubS، بدهد.

با ادغام WhatsApp، HubS، این امکان را برای کاربران فراهم کرده است:

  • با ردیابی همه مکالمات در یک مکان واحد سریعتر با مشتریان ارتباط برقرار کنید.
  • با مشتریان با استفاده از روش ترجیحی آنها، همه از داخل HubS،، ارتباط برقرار کنید.
  • با استفاده از صندوق ورودی مش، HubS،، یک سرویس یکپارچه ارائه دهید تا به تیم ها دید جامعی از تاریخچه مکالمه هر مشتری ارائه دهید.
  • با خودکارسازی و شخصی سازی پیام ها، مکالمات دو طرفه را تشویق کنید.

به گفته HubS،، این شرکت پس از پذیرش واتس اپ رشد سریعی داشته است، به طوری که تقریبا نیمی از درآمد این شرکت از خارج از ایالات متحده سرچشمه می گیرد.

HubS، ابتدا ادغام WhatsApp خود را در INBOUND 2022 اعلام کرد. به گفته این شرکت، این آ،ین پیشرفت در تعهد خود به ایجاد پلتفرمی است که به ،ب و کارها کمک می کند تجارب یکپارچه مشتری را افزایش دهند.

“ما امروز از ارائه این موضوع به مشتریان جه، خود در همه جا هیجان زده هستیم.”

همچنین کاربران را قادر می سازد تا کدهای تایید و احراز هویت را در هنگام ورود از طریق واتس اپ یا پیامک برای مشتریان ارسال کنند.

به همین دلیل است که ما هیجان زده ایم که WhatsApp را یکپارچه کنیم و مجموعه ای از ویژگی های یکپارچه را راه اندازی کنیم، شامل تمام صندوق ورودی یکپارچه، اتوماسیون و شخصی سازی که مشتریان ما با محصولات بازاریابی و خدمات ما دوست دارند.

HubS، ادعا می‌کند که مشتریان از نظر دیجیتالی تخلیه شده‌اند و کانال‌های ارتباطی بیش از حد اشباع شده‌اند.

Steph Cuthbertson، مدیر ارشد محصول HubS،، اظهار داشت: “بازاریابی دیجیتال در حال تغییر است. برای دستیابی به مشتریان خود، باید به روش‌های جدیدی ارتباط برقرار کنید، مخصوصاً با مشتریان خارج از ایالات متحده.»

HubS، فاش کرده است که ادغام بومی آن برای WhatsApp اکنون برای همه در دسترس است مرکز بازاریابی و مشتریان مرکز خدمات در سطح حرفه ای و بالاتر.

با این ادغام، Infobip به ارائه دهندگان CX در تغییر به سمت پیام رس، و دوری از تماس می پیوندد.

با پلتفرم عمیق HubS،، همه اتصالات شما به طور خودکار قابل اندازه گیری هستند، بنابراین می تو،د اثربخشی را دنبال کنید و به راحتی تنظیم کنید تا بازده بازگشت سرمایه خود را به حدا،ر برس،د.

این ویژگی به ،ب‌وکارها اجازه می‌دهد پیام‌ها و به‌روزرس،‌های خودکار را برای مشتریان ارسال کنند، پیوندهای پرداخت را به اشتراک بگذارند، و پیام‌های پشتیب، خودکار تولید کنند.

در ماه اوت، Infobip ادغام HubS، خود را منتشر کرد که ارائه می کند قابلیت پیام رس، واتس اپ و اس ام اس برای کاربران HubS،

در نتیجه، این شرکت یکپارچه سازی را طراحی کرده است تا به مشتریان اجازه دهد تا از ابزارهای موجود خود برای برقراری ارتباط با مشتریان در هر زمان و هر کجا که می خواهند استفاده کنند.

این ادغام به تیم ها اجازه می دهد تا یک حساب تجاری واتس اپ موجود را به ،وان یک کانال پیام رس، به صندوق ورودی مش، وصل کنند تا با مشتریان احتمالی و مشتریان ارتباط برقرار کنند.


منبع: https://www.cxtoday.com/crm/hubs،-improves-customer-communication-with-whatsapp-availability/