Ecopreneurs از مهارت های تجاری برای مبارزه با تغییرات آب و هوایی استفاده می کند

The Ecopreneurs» ،مت 3 ما را با آن آشنا می کند اکشن آند، یک سازمان غیرانتفاعی که توسط کنستانتینو “تینو” اوکا و فلورنت قیصر. اوکا از یک جامعه بومی آند به نام کوچوان می آید. بیش از 30 سال او به ،وان یک محیط بان کاشت درخت، مانند Polylepis به او این امکان را داده اند که تأثیر تغییرات آب و هوایی را بر چشم انداز، سطح آب و زندگی جوامع بومی منطقه ببیند. سال‌ها فعالیت‌های زیست‌محیطی به Aucca کمک کرده است تا روابط خود را با جوامع محلی ایجاد کند و دانش لازم برای مق، با کار آب و هوا را به دست آورد. با این حال، او برای رشد سازمان به فناوری و جذب سرمایه بیشتری نیاز داشت. بنابراین، در سال 2018 او با شبکه های جه، برای شرکا تماس گرفت. این تماسی است که قیصر به آن پاسخ داد.

،مت 2: BlocPower به نظر می رسد انرژی پاک را به همه ارائه دهد

اگر جنگل را نجات دهید، تالاب ها را نیز نجات می دهید. Acción Andina از آن ا،یستم ها محافظت می کند.

کنستانتینو اوکا، بنیانگذار آند اکشن

چشم انداز

مزایای پایداری نباید به جوامع ثروتمند محدود شود. BlocPower ساختمان‌های چند واحدی را با سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی کارآمد در جوامعی که منابع کافی ندارند، ارتقا می‌دهد. کار آنها به هوای سالم تر، مشاغل سبز پردرآمد و افزایش سرمایه گذاری در این محله ها تبدیل می شود.

مدل ،ب و کار

Acción Andina برای افزایش تعادل آب و ظرفیت جذب آب، کاشت درخت را حفظ و مقیاس می‌دهد، که از ا،یستم و جوامع متکی به آن حمایت می‌کند. اوکا گفت: «فعالیت اصلی اقتصادی کشاورزی است. اگر جنگل را نجات دهید، تالاب ها را نیز نجات می دهید. Acción Andina از آن ا،یستم ها محافظت می کند. ما قصد داریم در آب صرفه جویی کنیم، کربن را جدا کنیم، [and] تنوع زیستی بیشتری را فراهم کند.»

مدل ،ب و کار

بلوک پاور تج،ات انرژی پاک را ،یداری می کند و آن را به صاحبان ساختمان اجاره می دهد. شرایط اجاره 10 تا 15 ساله آن را برای صاحبان ملک مقرون به صرفه می کند. BlocPower همچنین شرکت های ساختم، سبز محلی را استخدام می کند و آنها را برای نصب تج،ات انرژی پاک در ساختمان ها آموزش می دهد. آنها همچنین نرم افزاری را برای پشتیب، از ماموریت خود ایجاد کرده اند BlocMaps. این فناوری تأثیر زیست محیطی ارتقاء را در برابر هزینه برآورد می کند تا شرکت های ساختم، و صاحبان ساختمان بتوانند تصمیمات آگاهانه تری بگیرند. از طریق این ابتکارات، بلوک پاور پروژه های انرژی پاک را تأمین مالی می کند و خدماتی را به جوامعی که اغلب نادیده گرفته می شوند ارائه می دهد.

مجموعه‌ای از Salesforce+ که به درستی «The Ecopreneurs» نامیده می‌شود، این فعالان و کارهایی که برای نجات سیاره انجام می‌دهند را نشان می‌دهد. در اینجا ما سه ،مت اول را برجسته می کنیم و کارهایی که این افراد انجام می دهند را به نمایش می گذاریم.

،مت 1: SeaTrees به بازیابی ا،یستم های ساحلی کمک می کند

آینده ای پایدار بسازید، تاثیر مثبت بگذارید و مبارزه با اثرات تغییرات آب و هوایی. کل سریال را تماشا کنید.


منبع: https://www.salesforce.com/blog/ecopreneurs/

در ،مت 2 “Ecopreneurs” با BlocPower دانل بیرد آشنا می شویم. این استارت‌آپ فناوری پاک از انرژی پاک برای کمک به جوامع محروم استفاده می‌کند تا از فضاهای زندگی پایدارتر، محیط‌های سالم‌تر، وسایل کارآمدتر – و مشاغل مرتبط ایجاد شده بهره‌مند شوند.

در ،مت اول، ما با مایکل استوارت و کوین ویلدن، موج سواران مادام العمر و بنیانگذاران سازمان غیرانتفاعی Sustainable Surf و آن آشنا می شویم. درختان دریایی ابتکار عمل. پلت فرم فناوری SeaTrees به افراد اجازه می دهد تا به راحتی در بازسازی و حفاظت از ا،یستم های ساحلی مشارکت کنند. تالاب های ساحلی، جنگل های کلپ دریایی، جنگل های حرا و ص،ه های مرج، به طور موثر کربن را از جو می مکند (کربن آبی). کمک‌های مالی انجام شده از طریق SeaTrees، که می‌تواند به اندازه 10 دلار باشد، از جوامع در تلاش‌هایشان برای کاشت و حفاظت از ا،یستم‌های ساحلی با کربن آبی حمایت می‌کند. SeaTrees نیز شرکای با برندهای شرکتی، بنابراین آن سازمان ها می توانند مستقیماً پروژه های اضافی کربن آبی را تأمین مالی کنند.

پلتفرم فناوری SeaTrees میلیون‌ها نفر را قادر می‌سازد تا در پروژه‌هایی که ا،یستم‌های ساحلی در سراسر جهان را بازسازی و محافظت می‌کنند، مشارکت کنند. استوارت گفت: «ایده این بود که وب‌سایت را بر روی یک پلتفرم تجارت الکترونیک بسازیم و هر کاری را که انجام می‌دهیم به محصولی تبدیل کنیم که ،ی واقعاً می‌تواند از آن پشتیب، کند – به همان شیوه‌ای که شما یک اشتراک‌گذاری دریافت می‌کنید». “اگر بتو،م کاشت درخت در دریا را به این آس، یا حتی ساده تر از آن انجام دهیم، پس طلایی شده ایم.”

مشارکت کنید

،مت 1 را تماشا کنید تا ببینید چگونه استوارت و ویلدن در جوامع ساحلی در سراسر جهان تفاوت ایجاد می کنند. سپس با تأمین مالی پروژه کربن آبی از طریق به مبارزه با تغییرات آب و هوایی کمک کنید درختان دریایی.

Acción Andina با جوامع بومی برای محافظت و احیای جنگل‌های بومی، تالاب‌ها و ا،یستم‌های ارتفاعات آند همکاری می‌کند.

مشکلی که حل می کند

در مورد کار بیشتر بد،د اکشن آند با تماشای ،مت Ecopreneurs خود در ارتفاعات آند انجام می دهد. سپس از تلاش های آنها برای مبارزه با تغییرات آب و هوایی حمایت کنید و از دست دادن تنوع زیستی کمک های مالی به جوامع آند کمک می کند تا جنگل های بومی را بازسازی و محافظت کنند.

چگونه می تو،د تأثیر اقدامات آب و هوایی خود را افزایش دهید؟

BlocPower در مقاوم سازی ساختمان های چند واحدی کم درآمد سرمایه گذاری می کند و در حال گسترش است سبز ، شهرها در سراسر آمریکا، با استفاده از سرمایه وال استریت.

مشکلی که حل می کند

اگر در یک ساختمان چند خانواری زندگی می‌کنید، می‌تو،د از مالک ساختمان بپرسید که آیا می‌خواهد ساختمان خود را کربن‌زدایی کند. ،مت 2 “Ecopreneurs” را تماشا کنید تا ببینید که چگونه BlocPower به محله‌ها فرصتی برای بهبود نتایج سلامت خود و در عین حال کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای می‌دهد.

تیم زمین فرود آمد

پلتفرم فناوری SeaTrees میلیون‌ها نفر را قادر می‌سازد تا در پروژه‌هایی که ا،یستم‌های ساحلی در سراسر جهان را بازسازی و محافظت می‌کنند مشارکت کنند.

چشم انداز

از آنجایی که تالاب‌های ساحلی می‌توانند کربن بسیار بیشتری نسبت به آزادسازی خود ذخیره کنند (کمک به محدود ، کربن در جو)، حفظ و احیای این مناطق امری ضروری است. استراتژی مبتنی بر طبیعت برای کاهش اثرات تغییرات آب و هوا. این استراتژی می تواند به جوامع جه، کمک کند تا با بحران آب و هوایی مداوم سازگار شوند.

مدل ،ب و کار

جوامع بومی محلی که در ارتفاعات آند زندگی می کنند، درختان بومی Polylepis را کشت می کنند. سپس Acción Andina نهال های درخت را ،یداری می کند و با کشاورزان برای کاشت درختان در سراسر آند همکاری می کند. نتایج مثبت اقدامات اقلیمی را می توان در اتصال این ا،یستم مشاهده کرد. آرزوی Acción Andina برای احیای یک میلیون هکتار در 25 سال آینده است. قیصر گفت: این هدف به مردم اجازه می‌دهد تا بزرگ فکر کنند. “Acción Andina به ،وان یک پروژه شروع شد. اکنون در حال تبدیل شدن به یک جنبش است.”

مشارکت کنید

این کارآفرینان اقتصادی در جوامع خود و فراتر از آن تغییر ایجاد می کنند. چگونه می تو،د نقش خود را برای جلوگیری از گازهای گلخانه ای از غیرقابل زندگی ، سیاره ما انجام دهید؟

SeaTrees پلت فرمی است که به مردم امکان می دهد به راحتی در کاشت درختان دریا و احیای ا،یستم های ساحلی مشارکت کنند.

مشکلی که حل می کند

ما بر این باوریم که تجارت بزرگترین بستر برای تغییر است و موفقیت باید برای همه افراد روی زمین و خود سیاره باشد. چون مرز جدید؟ درست اینجاست.


اپیزود 3: اکشن آند به کاشت مجدد جنگل ها و تالاب های بومی کمک می کند

این دو با هم شروع به کار ،د و از فناوری برای افزایش تأثیر Acción Andina استفاده ،د. نتیجه؟ Acción Andina و جامعه بومی محلی 150000 درخت در سال اول، 500000 درخت در سال بعد، بیش از یک میلیون در سال بعد و بیش از 2 میلیون درخت در سال چهارم کاشتند. آنها به مدیریت ارتباط با مشتری متکی هستند [CRM] بستری برای جمع‌آوری سرمایه، بازاریابی تلاش‌های آن‌ها، برنامه‌ریزی برنامه درختکاری و توسعه ،ب‌وکارشان. پلت فرم فناوری آنها از کار آنها پشتیب، می کند، اما در نهایت، مبارزه با جنگل زدایی است. اوکا گفت: «جنگل زدایی پیروز میدان است. ما در حال از دست دادن بسیاری از یخچال های طبیعی هستیم، اما وقتی درختان را در امتداد آند قرار می دهیم، به حفظ تعادل آب و جلوگیری از تغییرات آب و هوایی کمک می کنیم.

BlocPower به بهبود نتایج سلامت، ایجاد شغل و کاهش انتشار گازهای گلخانه ای در سراسر ایالات متحده کمک می کند تا کنون، آنها سبز مقاوم سازی شده بیش از 1000 ساختمان آنها اخیرا با “سبز” قرارداد گرفت ایتاکا، نیویورک، با تامین تمام نیازهای برق شهر با انرژی های تجدیدپذیر و کربن زدایی تمام ساختمان های آن. بارید گفت: «در BlocPower، ما عمداً سعی کرده‌ایم کار خود را به روشی بسیار فراگیر چارچوب‌بندی کنیم. همه می‌خواهند فرزندانشان سالم باشند و مجبور نباشند در آلودگی هوای داخل خانه نفس بکشند. همه می خواهند قبض انرژی کمتری داشته باشند. همه دوست دارند همسایگانشان شغل داشته باشند.»

مشارکت کنید

همه می خواهند فرزندانشان سالم باشند و مجبور نباشند در هوای داخل خانه تنفس کنند. همه می خواهند قبض انرژی کمتری داشته باشند. همه دوست دارند همسایگانشان شغل داشته باشند.

دانل بیرد، مدیر عامل و بنیانگذار بلوک پاور

چشم انداز

در اوا، سال 2022، جمعیت جهان از مرز 8 میلیارد گذشت. این دهانه های بیشتری برای تغذیه و زمین های بیشتری برای کشاورزی است که منجر به انتشار گازهای گلخانه ای بیشتر در هوا می شود. گزارش اخیر سازمان ملل متحد پیش بینی می کند که زمین خواهد بود غیر قابل زندگی بودن در عرض یک دهه اگر نتو،م گرمایش زمین را به 2 درجه سانتیگراد محدود کنیم. در حالی که این خبر ممکن است برای بسیاری اضطراب ایجاد کند، اما برای تعداد کمی از منتخب الهام بخش اقدامات اقلیمی است. این افراد تصمیم گرفته اند به مهار موج بحران آب و هوا و منابع اختصاص داده شده برای کار بر روی راه حل های آب و هوایی کمک کنند. آنها فعالان محیط زیست، فعالان و کارآفرینان هستند. ما به این افراد، که دانایی ،ب و کار زیادی را نیز به کار خود می آورند، یک ،وان جدید و تقریباً قهرمانانه می دهیم: Ecopreneurs.