AI، داده ها و CRM Trailhead Quests


منبع: https://www.salesforce.com/blog/ai-data-crm-trailhead/

سه نشان جدید انجمن انحصاری

پس از تکمیل هر تلاش، یک نشان انجمن انحصاری ،ب خواهید کرد، یک یا هر سه را جمع آوری کنید!

آینده تجارت هوش مصنوعی + داده + CRM است. در Salesforce، ما به شرکت‌ها کمک می‌کنیم تا بر اساس بینش‌های هوش مصنوعی عمل کنند، داده‌های مشتری را متحد کنند و در زمان واقعی خودکار کنند. این ،یب AI + داده + CRM به این م،ی است که داده های شما هوشمندتر کار می کنند. و همه اینها چیزی است که ما آن را جادوی مشتری می نامیم. زیرا مشتریان در قلب همه کارهای ما هستند.

نشان‌های انجمن جوایز مجازی با نسخه محدود هستند که می‌تو،د فقط با شرکت در یک رویداد یا تکمیل یک Trailhead Quest ،ب کنید. این نشان ها در نمایه Trailblazer.me شما در بخش نشان ظاهر می شوند. فقط روی منوی کشویی کلیک کنید و رویداد/انجمن را انتخاب کنید تا مجموعه نشان انجمن خود را مشاهده کنید.

تلاش اتوماسیونبا Salesforce Flow خودکار کنید. با Salesforce Flow جریان‌های کاری ایجاد کنید که کارایی را افزایش دهد و یاد بگیرید که چگونه در هر سطح مهارتی خودکار کنید. تلاش اتوماسیون

نحوه شرکت ،

هیچ راهی بهتر از Trailhead برای یادگیری وجود ندارد، پلتفرم آموزش آنلاین رایگان Salesforce. Trailhead به افراد، تیم ها و شرکت ها اجازه می دهد تا با یادگیری مهارت های Salesforce از CRM به جریان ساز همراه با مهارت های مهم بین فردی و تجاری مانند سواد داده و هوش هیج،.

در حالی که یادگیری پاداش خودش است، همیشه جا برای کمی وجود دارد اضافی انگیزه آنجاست Quests Trailhead بفرمایید تو، بیا تو! Trailhead Quests چالش یادگیری مهارت های جدید را با شانس بردن جوایز شیرین ،یب می کند.

و از آنجایی که Data Cloud به طور هدفمند برای پلتفرم Salesforce ساخته شده است، هر تجربه در Salesforce را تغییر می دهد و به سازمان شما یک دیدگاه واحد از مشتری شما در فروش، خدمات، بازاریابی، تجارت و موارد دیگر می دهد. به علاوه، بر خلاف سایر راه حل های داده، از ابزارهای کم کد برای کمک به پیاده سازی این تجربیات با امنیت داخلی که داده های شما را ایمن نگه می دارد، استفاده خواهید کرد.

با AI + Data + CRM Trailhead Quests بیشتر بیاموزید

تلاش خود را با دو مرحله ساده شروع کنید:

  1. به صورت رایگان ثبت نام کنید تریل هد حساب، اگر قبلاً ندارید.
  2. یکی یا هر سه می، کوئست را کامل کنید
    1. جستجوی GPT ،شتین
    2. Data Cloud Quest
    3. تلاش اتوماسیون

اگر خواب آن را ببینید، اولین هوش مصنوعی مولد جهان برای CRM می تواند آن را ایجاد کند. آماده شدن. Einstein GPT وارد چت شده است. برای ،ب اطلاعات بیشتر در مورد GPT ،شتین آماده اید؟ با این سفر یادگیری سفارشی به آینده هوش مصنوعی مولد شیرجه بزنید. جستجوی GPT ،شتین

*قو،ن رسمی اعمال می شود. را ببینید صفحه Quests Trailhead برای جزئیات کامل و محدودیت ها

،ب‌وکارها سال‌ها تلاش کرده‌اند که ارزشی از داده‌های مشتریان خود ،ب کنند و ش،ت خورده‌اند. فهمیدن دلیل آن آسان است – اتصال داده‌ها از سیستم‌های مختلف، هماهنگ ، آن‌ها به چیزی مفید و مهم‌تر از همه قرار دادن آن برای مشتری دشوار است.

داده‌های مشتری خود را یکپارچه کنید و با هوش مصنوعی و اتوماسیون در زمان واقعی نسبت به بینش اقدام کنید. قدرت داده بی‌درنگ را به Customer 360 بیاورید. با Data Cloud در زمان و هزینه خود صرفه‌جویی کنید و درآمد خود را افزایش دهید. از قدرت داده‌های بی‌درنگ از هر منبعی استفاده کنید، با هوش مصنوعی بهینه‌سازی و شخصی‌سازی کنید، و بین افراد، فرآیندها و سیستم‌ها به‌طور خودکار انجام دهید. Data Cloud Quest

حالا راه حلی هست هوش مصنوعی + داده + CRM.

هوش مصنوعی + داده + CRM به چه م،است؟

برای ماندن در بالای آ،ین روندهای فناوری، کار لازم است. پیشگامان همیشه به دنبال اثبات آینده شغلی خود، بهره وری بیشتر و کمک به تیم خود هستند که هوشمندانه تر کار کنند، نه سخت تر.

در اینجا سه ​​جستجوی جدید Trailhead وجود دارد که توسط متخصصان مدیریت شده است تا به شما در درک آ،ین نوآوری ها در زمینه هوش مصنوعی، داده و CRM کمک کند:

اما چگونه؟ با استفاده از هوش مصنوعی داخلی ،شتین برای ایجاد بینش و توصیه‌ها، همراه با اتوماسیون قدرتمند Flow، Salesforce Data Cloud اولین CRM بلادرنگ را تقویت می کند. این CRM مولد به این م،ی است که اکنون، هر ،ب‌وکاری می‌تواند قدرت اتصال و هماهنگ ، داده‌های مشتریان خود را داشته باشد. این قلب هوشمند تعامل شما با مشتری است.

Data Cloud Quest

جستجوی GPT ،شتین