7 داشبورد مدیریت فروش برای هر رهبر

زمان استفاده از آن: هر روز!

آنچه این داشبورد پاسخ می دهد: ،ب و کار چگونه است؟

زمان استفاده از آن: هر زمان که مشکوک شدید که مشکل خط لوله بر فروش تاثیر می گذارد

چگونه کار می کند: داشبورد Open Pipe را به ،وان یک اشعه ای، خط لوله در نظر بگیرید. این داشبوردهای مدیریت فروش کیفیت خط لوله شما را در مراحل مختلف بررسی می کنند. آیا معامله ای دارید که اخیراً هیچ فعالیتی نداشته اید؟ آیا معاملات شما در مرحله خاصی گیر می کند؟ داشبورد Open Pipe به کشف مقصر کمک می کند! در Salesforce، ما نسبت به ساخت یک خط لوله فقط به خاطر خط لوله هشدار می دهیم. چرا؟ فقط داشتن یکی کافی نیست. شما باید خط لوله را زیر نظر داشته باشید تا مطمئن شوید که در حال گسترش است. این داشبورد به شما کمک می کند تا به آنجا بروید.

داشبورد پیش‌بینی در Salesforce Sales Cloud
پیش بینی ها در Salesforce Sales Cloud

5. با «پیش‌بینی» از اه، درآمدی پیش‌بینی‌شده خود مطلع شوید

زمان استفاده از آن: هفتگی یا دوهفته ای

برای چه ،ی است: مدیران فروش، بازاریابی، همه نمایندگان

چگونه کار می کند: Pipe Gen همه چیز به دنبال حل مشکلات کوچک قبل از تبدیل شدن به مشکلات بزرگ است. اگر State of the Union منظره ای است که شرکت شما در آن قرار دارد، پس Pipe Gen را به ،وان نمای ،ی در نظر بگیرید. این داشبوردهای مدیریت فروش معیارهای رشد را بررسی می‌کنند و به شما امکان می‌دهند به پیشرفت توجه دقیق داشته باشید. فرض کنید برای رسیدن به درآمد 2 میلیون دلاری به 10 میلیون دلار خط لوله نیاز دارید. داشبورد Pipe Gen به شما امکان می دهد بد،د که آیا به اندازه کافی برای رسیدن به آن هدف دارید یا خیر.

آنچه این داشبورد پاسخ می دهد: چطور است من انجام ،ب و کار؟

چگونه کار می کند: این داشبورد برای نظافت داخلی عالی است. مدیران فروش به راحتی می توانند ببینند کدام نمایندگان معاملات خود را به روز و دقیق نگه می دارند. اگر داده‌های تمیزی ندارید، سایر داشبوردهای شما مانند معیارهای Open Pipe یا Forecast کمتر قابل اعتماد می‌شوند. همانطور که گفته می شود، “اگر در Salesforce نباشد، وجود ندارد.” این داشبورد نمایندگان شما را به استفاده از CRM سوق می‌دهد و مسئولیت‌پذیری را ارتقا می‌دهد، که وقتی همه از راه دور هستند ضروری است. اگر معامله‌ای برای مدت طول، باز مانده است یا یکی از نمایندگان به کندی پیش می‌رود، اتاق خود را تمیز کنید این شکاف‌ها را آشکار می‌کند.

داشبورد نماینده فروش در Salesforce Sales Cloud
داشبورد نماینده فروش در Salesforce Sales Cloud

7. فراموش نکنید که «AE» اساساً یک کارنامه اجرایی حساب است

آنچه این داشبورد پاسخ می دهد: با خط لوله باز من چه اتفاقی می افتد؟

برای چه ،ی است: نمایندگان فروش

برای چه ،ی است: مدیران فروش

چگونه کار می کند: با تیم هایی که از راه دور کار می کنند، مسئولیت پذیری می تواند مشکل ساز شود! داشبورد AMP (که مخفف Activities، Meetings و Pipeline است) به شما کمک می کند تشخیص دهید که تیم فروش شما می تواند زمان و منابع خود را بهتر در کجا صرف کند. جلسات حضوری، که در این دوره به زوم و Google Hangouts تبدیل شده‌اند، مهم‌ترین پیش درآمد یک خط لوله قوی هستند. در اینجا می‌تو،د تعداد تعاملات بین فردی کلی را اندازه بگیرید تا یک معامله بسته شود. هر روز یک نماینده چند تماس داشت؟ چند ایمیل، چت تصویری، پیام متنی، پیام لینکدین؟ این اطلاعات خام در مورد نحوه گذراندن وقت مدیران حساب شما به شما می دهد.

برای چه ،ی است: مدیریت فروش، مالی، تیم اجرایی

زمان استفاده از آن: روزانه

زمان استفاده از آن: هفتگی
چگونه کار می کند: پیش‌بینی‌ها، که بیان‌کننده درآمد پیش‌بینی‌شده فروش هستند، به تیم‌های فروش کمک می‌کنند چرخه فروش خود را برنامه‌ریزی کنند و انتظارات را در سراسر شرکت مدیریت کنند. پیش بینی های نظارتی می تواند به شما در کشف ایرادات در مراحل اولیه فروش و شناسایی ریسک کمک کند. آیا خط لوله کافی برای رسیدن به هدف خود دارید؟ آیا بازاریابی نیاز به ارائه سرنخ های بیشتری دارد؟ داشبورد پیش بینی همه این جنبه ها را به شما می دهد. (این ماژول یادگیری Trailhead، پیش بینی های مشارکتی را شروع کنید، یک مقدمه عالی برای این داشبوردهای مدیریت فروش است.)

داشبورد اتاق خود را در Salesforce Sales Cloud تمیز کنید
داشبورد اتاق خود را تمیز کنید در Salesforce Sales Cloud

6. مطمئن شوید که نمایندگان شما با «Clean Your Room» به CRM شما متصل هستند

بیاموزید که چگونه با استفاده از فرآیندها، افراد و ابزار من،، فرصت‌های بزرگ را کشف کنید.


داشبورد State of the Union در Salesforce Sales Cloud
داشبورد State of the Union در Salesforce Sales Cloud

1. از “State of the Union” برای مشاهده عملکرد شرکت خود استفاده کنید

اگر Pipe Gen شما نتایج ضعیفی نشان می‌دهد، یکی از اولین مکان‌هایی که باید بررسی کنید AMP است تا ببینید آیا مشکل استعداد وجود دارد یا خیر. آیا نمایندگان شما به اندازه کافی جلسات دارند؟ نمایندگان خود را با این داشبوردهای مدیریت فروش درگیر نگه دارید تا رقابت و انگیزه سالم را تقویت کنید.

داشبورد Pipe Gen را در Salesforce Sales Cloud باز کنید
داشبورد Open Pipe Gen در Salesforce Sales Cloud

4. ببینید آیا خط لوله شما با “Open Pipe” در حال رشد است یا خیر

آنچه این داشبورد پاسخ می دهد: آیا خط لوله کافی دارم؟

آنچه این داشبورد پاسخ می دهد: آیا نمایندگان من از ابزارهای فروش ما بیشترین بهره را می برند؟

داشبوردهای داده، استاندارد با Sales Cloud، مشاهده دقیقه به دقیقه ،ب و کار شما را با تغییر اوضاع فراهم می کنند. آنها به شما اجازه می دهند قبل از اینکه خیلی دیر شود اقداماتی را که باید انجام دهید شناسایی کنید. در زیر هفت نمونه از داشبوردهای Salesforce آورده شده است که می‌تو،د به آنها کمک کنید تا به اه، درآمدی خود دست پیدا کنید یا از آنها فراتر بروید.

ببینید Salesforce چگونه از داده ها برای ایجاد پیش بینی های دقیق استفاده می کند

در نهایت، داشبوردهای مدیریت فروش ابزاری هستند که چشم انداز ارائه می دهند و نقاط ضعف را آشکار می کنند. اما این به شما بستگی دارد که از آن به طور موثر استفاده کنید. با استفاده از این هفت داشبورد، رهبران فروش بینش لازم برای تصمیم گیری آگاهانه در مورد ،ب و کار خود را خواهند داشت.

داده ها همیشه صحبت می کنند. وظیفه ما گوش دادن است. با تأثیر همه‌گیری بر صنایع بی‌شماری، داده‌های داست، همچنان در حال تغییر هستند. آیا خط لوله فروش شما سرنخ کافی ایجاد می کند؟ ردیابی می تواند به شما کمک کند تا دلیل آن را بفهمید. آیا معاملات برای مدت طول، باز می مانند؟ اعداد به شما می گویند که آیا زمان اجرای تبلیغات فرا رسیده است یا خیر. برای سرپا ماندن در این زمان ها، رهبران فروش باید به داده های قابل اعتماد دسترسی داشته باشند و این داشبوردهای مدیریت فروش می توانند به شما کمک کنند.

زمان استفاده از آن: بسته به اه، شما به صورت هفتگی یا دوهفته ای

برای چه ،ی است: مدیران حسابداری

همچنین می تو،د از این داشبورد برای تشخیص سریع خط لوله با عملکرد ضعیف در ابتدای چرخه فروش استفاده کنید. آیا خط لوله بد است زیرا تیم شما به اندازه کافی تلاش نمی کند یا به این دلیل که آن منطقه در حال تجربه رکود اقتصادی است؟ آیا باید یک کمپین تبلیغاتی را از بین ببرید؟ Pipe Gen به شما کمک می کند تا بهترین گزینه خود را تعیین کنید. این به شما کمک می کند به جای واکنش نشان دادن، فعال باشید.

داشبورد مدیریت فعالیت در Salesforce Sales Cloud
داشبورد مدیریت فعالیت در Salesforce Sales Cloud

3. برای مدیریت با ارزش ترین منبع مدیران حساب خود: زمان، به “AMP” اعتماد کنید

چگونه کار می کند: مدیران حساب، مدیران عامل قلمرو خود هستند، به این م،ی که آنها باید منطقه خود را در داخل و خارج درک کنند. این داشبورد یکی از مهم ترین سلاح ها در زرادخانه هر AE است. مانند یک کارت گزارش بلادرنگ عمل می کند و به AE ها یک نمای کلی از عملکرد آنها و اه،ی که باید برسند می دهد. معاملات برتر یک AE، حساب های برتر، سرنخ هایی که ممکن است نادیده گرفته شوند و پیشرفت به سمت سهمیه خود را نشان می دهد. استفاده از داشبورد AE راهی آسان برای متقاعد ، AEها برای زندگی در CRM و کمک به سازماندهی آنها است.

از داشبوردهای مدیریت فروش به طور موثر استفاده کنید

برای آ،ین و بهترین محتوای فروش، خبرنامه فروش در 60 ث،ه را دریافت کنید.منبع: https://www.salesforce.com/blog/sales-management-dashboards/

چگونه کار می کند: داشبورد وضعیت اتحادیه را شبیه به معاینه عمومی در مطب پزشک در نظر بگیرید. شما می تو،د بلافاصله نبض عملکرد کلی سازمان خود را دریافت کنید. شاخص های کلیدی عملکرد مانند بسته شدن کل، خطوط لوله باز، عملکرد نماینده فروش و معاملات برتر در زمان واقعی در دسترس هستند. وقتی این داشبورد کار ،یف را برای شما انجام می دهد، ساعت ها را برای جمع آوری داده ها به صورت دستی یا ایجاد عرشه تلف نکنید. این زمان ارزشمندی است که می‌تو،د برای مربیگری یا تمرین بگذارید.

داشبورد Pipe Gen در Salesforce Sales Cloud
داشبورد Pipe Gen در Salesforce Sales Cloud

2. با “Pipe Gen” مشکل را زود تشخیص دهید

برای چه ،ی است: تمام فروش

برای چه ،ی است: مدیران حساب، همه نمایندگان

آنچه این داشبورد پاسخ می دهد: پیش بینی من چیست؟

آنچه این داشبورد پاسخ می دهد: آیا مدیران اکانت من از انرژی خود عاقلانه استفاده می کنند؟

گزارش کامل وضعیت فروش، نظرسنجی تحقیقاتی ما از نمایندگان، عملیات فروش و رهبری در مورد بازیابی و رشد در این چشم انداز فروش در حال تکامل را بخو،د.

بینش های به موقع و نکات مفید فروش را کشف کنید

زمان استفاده از آن: به طور منظم