5 نکته برای اینکه چگونه در سفر شغلی خود شروع کنید

یاد بگیرید که چگونه اه، شغلی تعیین کنید و شغل خود را در ا،یستم Salesforce رشد دهید.


مقالات پرطرفدار

فردی با هدفون و تلفن در حال گوش دادن به بهترین پاد،ت های تجاری

11 بهترین پاد،ت تجاری ما در سال 2022

مطمئن شوید که یادگیری و رشد خود را در ج، زم، خود اولویت بندی کرده اید. به تعیین اه، جدید برای خود ادامه دهید؛ با تکمیل چند مسیر هر هفته در Trailhead—سکوی آموزش آنلاین رایگان Salesforce، خود را مسئول نگه دارید.

دو سال پیش، هیچ تجربه فنی نداشتم و کمتر از آنچه برای زنده ماندن با دوقلوهای شیرخوار نیاز داشتم، درآمد داشتم. می دانستم که باید تغییری ایجاد کنم. برای من، این تغییر از طریق فرصتی برای پیوستن ایجاد شد کرایه صعود، یک برنامه آموزشی توسعه سریع نیروی کار در سانفرانسیسکو. Climb Hire به افراد کمک می کند تا مهارت های فنی و نرم مورد نیاز خود را برای راه اندازی حرفه ای در صنعت فناوری توسعه دهند.

به راحتی می توان به دیگران در حرفه خود نگاه کرد و مقایسه کرد. به خودتان اجازه ندهید از آن سوراخ ،گوش پایین بیایید. در سفر Salesforce آنها همیشه افرادی جلوتر از شما و پشت سر شما خواهند بود.

گروه‌های جامعه Trailblazer در سرتاسر جهان این فرصت را به شما می دهد که با Trailblazers به ​​صورت حضوری یا مجازی بر اساس موقعیت مک،، نقش مورد نظر و علایق خود ملاقات و همکاری کنید. و درست مانند شما، همکارهای تریلبلیزرز شما در نقاط مختلف سفر Salesforce خود خواهند بود. چه راهی بهتر از کنار هم قرار گرفتن با ،، که می توانند با تجربه شما ارتباط برقرار کنند، برای چرخاندن توپ؟

از هر کجا با Trailblazers ارتباط برقرار کنید

مهارت های مورد نیاز را بیاموزید، مدارک معتبر رزومه را به دست آورید و برای فرصت های شغلی و مربیگری با جامعه Trailblazers ارتباط برقرار کنید.


سفرهای شغلی هستند سخت، و ش،ت ممکن است رخ دهد. اگر در مسابقه نشان Trailhead پاسخ نادرست بدهید، در آزمون خود ش،ت بخورید آزمون صدور گواهینامه، یا روی یک گیر کنید نشان فوق العاده، همه اینها بخشی از فرآیند است. اجازه ندهید ترس از ش،ت شما را عقب نگه دارد! ش،ت‌ها را به‌،وان فرصت‌هایی برای یادگیری مجدداً در نظر بگیرید و به‌جای اینکه اجازه دهید آنها نقطه توقفی باشند، از آنها به ،وان یک حرکت رو به جلو استفاده کنید.

از طریق برنامه، من نه تنها در مورد Salesforce یاد گرفتم و اولین ،ب کردم صدور گواهینامه نیروی فروش اما همچنین شبکه ای ایجاد کرد که در نهایت به من کمک کرد تا نقشی به ،وان مدیر Salesforce داشته باشم.

Trailblazer Connect از همه برای مهارت در نیروی کار آینده استقبال می کند و مسیرهایی را برای مشاغل در ا،یستم Salesforce ایجاد می کند.


2. ذهنیت رشد داشته باشید

به گفتگو در انجمن Trailblazer بپیوندید.


4. ش،ت را در آغوش بگیرید

اگرچه ممکن است تجربه من شبیه شما نباشد، اما در طول مسیر چیزهایی یاد گرفته ام که ای کاش زودتر می دانستم. در اینجا پنج نکته اصلی من برای شروع سفر Salesforce شما وجود دارد.

1. تحقیقات خود را انجام دهید

6 دقیقه مطالعه

کارگران در یک جلسه

،ج ، هوشمندانه روی فناوری در شرایط رکود کلیدی است – در اینجا نحوه انجام آن آورده شده است

همانطور که شبکه خود را می سازید و به دیگران به ،وان منبع نگاه می کنید، تصدیق کنید که شما نیز چیزی برای ارائه دارید. Trailblazer بودن به م،ای به اشتراک گذاشتن دانش خود و کمک به دیگران در هنگام صعود است. از جانب پاسخ دادن به سوالات حل نشده در انجمن Trailblazer برای تبدیل شدن به یک مربی Trailblazer، راه های زیادی برای پس دادن به جامعه وجود دارد.

راه های آسان برای شروع

علاوه بر این، تعدادی از وجود دارد برنامه های توسعه نیروی کار طراحی شده برای کمک به موفقیت هر ،ی در ا،یستم Salesforce. این برنامه‌ها که توسط سازمان‌های مختلف شریک Salesforce رهبری می‌شوند، به آموزش و استخدام Trailblazers برای مشاغل فناوری اختصاص داده شده‌اند.

شروع یک سفر شغلی جدید سخت است و احساس ترس، عدم اطمینان یا هر دو طبیعی است. بهترین توصیه ای که می توانم به ،ی بدهم که در حال حرکت حرفه ای است یا به دنبال یک نقش جدید است این است که تمام عدم اطمینان و ترس ناشی از دنبال ، چیز جدید را احساس کند و به هر حال آن را انجام دهد. ممکن است فقط زندگی شما را تغییر دهد!

همه ما باید از جایی شروع کنیم، و انجام برخی تحقیقات اولیه مهم است. برای شروع کار، فرصت‌های متفاوتی را که در ا،یستم وجود دارد بررسی کنید – بیشتر از آنچه فکر می‌کنید وجود دارد. را صفحه مشاغل مکان من،ی برای شروع کاوش در مسیر درست برای شما است.

اگر شما هم مثل من هستید، ممکن است هنگام شروع کار، شبکه Salesforce نداشته باشید. با انجمن Trailblazer، می‌تو،د از تمام کمک‌هایی که ا،یستم Salesforce ارائه می‌کند بهره ببرید. انجمن Trailblazer به شما امکان دسترسی به افراد با استعداد از سراسر جهان را می دهد که می توانند تخصص خود را به اشتراک بگذارند و راهنمایی شغلی ارائه دهند.

تریل هد به ش،تن موانع یادگیری کمک می کند – هر ،ی می تواند با Trailhead مهارت داشته باشد! پس زمینه یا علاقه شما هر چه باشد، محتوای آموزشی برای شما وجود دارد. با استفاده از گیمیفیکیشن، Trailhead با امتیاز و نشان به شما پاداش می‌دهد. بنابراین، در حالی که مهارت‌ها و مدارک مرتبط را یاد می‌گیرید، خواهید بود صعود به رتبه های تریلبلیزر– نشان دادن اینکه مهارت های نیروی فروش را برای موفقیت لازم دارید.

وقتی برای شروع جستجوی شغل آماده شدید، دکمه Hire Me را در داخل خود فعال کنید نمایه Trailblazer.me به مدیران استخدام نشان دهید که برای فرصت های جدید آماده هستید و به آنها اجازه دهید در مورد مشاغل مرتبط با شما تماس بگیرند.

من را برای یک حساب رایگان Trailhead ثبت نام کنید

اگر یک مسیر برای شما کار نمی کند، نکات 1-3 بالا را مجدداً بررسی کنید یکی دیگر را کشف کنید. پیوستن به ا،یستم Salesforce منحصراً به م،ای تبدیل شدن به یک مدیر Salesforce نیست. وجود دارد بسیاری از مسیرهای شغلی دیگری که می تو،د دنبال کنیدخواه معمار، توسعه دهنده، بازاریاب، مشاور یا نقش دیگری باشد. نگاهی بیندازید و مسیری را که برای شما و مهارت‌های طبیعی شما من،‌تر است را کشف کنید!

اعتبارنامه Salesforce مبتنی بر نقش را به دست آورید


5. تسلیم سندرم ایمپوستر نشوید

برای من، شخصاً، Climb Hire چیزی است که پایم را به در برد. این فقط یک موضوع است که پیدا کنید چه چیزی برای شما مفید است یا چه چیزی برای شما منطقی تر است.

Trailblazer Connect را کشف کنید

وبلاگ The Trailblazer – مشاغل

6 دقیقه مطالعه


منبع: https://www.salesforce.com/blog/career-tips-to-get-s،ed-with-salesforce/

همانطور که یاد می گیرید و رشد می کنید، اجازه ندهید ترس از اینکه به اندازه کافی نمی د،د، شما را از به اشتراک گذاشتن آنچه می د،د با دیگران باز دارد. سندرم ایمپوستر می‌تواند چالشی برای مق، باشد، اما به خاطر داشته باشید که مهم نیست از کجا آمده‌اید، مهم است به کجا می‌روید.

در حال حاضر، این راه های آسان برای شروع را به خاطر بسپارید.

جستجوی کار گریزان – همه ما به خوبی آن را می د،م. شروع این فرآیند می تواند ،ره آور و برای عبور از آن طاقت فرسا باشد. اما مزایای بالقوه یک فرصت حرفه ای جدید بیشتر از کارهای اولیه است. و برای ،، که به دنبال نقش اول یا بعدی خود در ا،یستم Salesforce هستند، تصمیم برای گرفتن توپ ممکن است در نهایت زندگی را تغییر دهد.

سفر Salesforce خود را شروع کنید

تنها ،ی که باید خود را با او مقایسه کنید، ،ی است که دیروز بودید.