5 نکته برای اتوماسیون سازمانی ساختمان

هزینه‌های فرآیندی را که می‌خواهید در تمام بخش‌های درگیر یا تحت تأثیر خودکارسازی کنید، جمع کنید. در این مرحله باید به چند نکته فکر کنید:

 • ناکارآمدی ها چقدر بیشتر برای شما در اضافه کاری کارکنان هزینه دارد؟
 • آیا برای حمل و نقل سریع هزینه می کنید؟
 • آیا اضافه کاری پیمانکار را مح،ه می کنید؟
 • آیا هزینه های تجربه مشتری منفی وجود دارد؟

3. حالت مورد نظر را تعریف کنید

یک پلت فرم کم کد را انتخاب کنید که برای شما کار می کند. راهنمای ما همه چیز را به تفکیک می‌کند و به وضوح آنچه را که برای شروع نوآوری امروز نیاز دارید، مشخص می‌کند.


نکته 5: برای تسریع زمان ورود به بازار از کد کم استفاده کنید

چه ،ی یکپارچه سازی فشرده تر تجارت و فناوری اطلاعات را دوست ندارد؟ با این حال، تنها 56 درصد از سازمان‌ها از راه‌حل‌های کم‌کد استفاده می‌کنند – رویکرد توسعه‌ای که برای ساخت برنامه‌ها و فرآیندها نیاز به کدنویسی کم یا بدون نیاز به برنامه‌نویسی دارد.

برای شروع، باید تعیین کنید:

2. هزینه ها را کمی کنید

به یاد داشته باشید که در این مرحله بازخورد مشتریان را در نظر بگیرید.

4. ابزار من، را انتخاب کنید

در گزارشی برای Salesforce، IDC با بیش از 1600 رهبر فناوری اطلاعات و ،ب‌وکار – در چندین صنعت در آسیا، اروپا، آمریکای شمالی و آمریکای ج،ی – در مورد اینکه چگونه با اتوماسیون در شرکت‌های خود موفق شده‌اند، مصاحبه کرد. از این تحقیق IDC، در اینجا پنج نکته وجود دارد که می تو،د از آنها برای کمک به ایجاد اتوماسیون در عمل خود استفاده کنید.

مانند حرفه ای ها اتوماسیون را تسریع کنید

چه ،، باید از فناوری اطلاعات درگیر شوند؟ این چیزی است که تصمیم گیرندگان اتوماسیون باید می گفت:

 • 72 درصد گفتند توسعه دهندگان فناوری اطلاعات
 • 65 درصد گفتند عملیات فناوری اطلاعات
 • 49 درصد گفتند مدیران برنامه
 • 42 درصد گفتند یکپارچه سازهای سیستم

فناوری اطلاعات نقش مهمی در حصول اطمینان از اجرای استراتژی و چشم انداز ،ب و کار ایفا می کند. با همکاری نزدیک با IT، ما بیش از 6 تا 12 ماه از زمان خود را برای بازاریابی با سیستم های خود به چند روز با تجربه جدید اتوماسیون انتقال دادیم.

مدیر بخش مدیریت ثروت،
خدمات مالی

اتوماسیون: روندها، چالش ها و بهترین روش ها، IDC

نکته 4: از یک رویکرد چابک برای اتوماسیون سازم، استفاده کنید

در نهایت، بهبودها را در اقدامات کلیدی بررسی کنید. این سوالات را در نظر بگیرید:

 • چه مدت طول می کشد تا کاربران گردش کار خودکار را تکمیل کنند؟
 • آیا تجربه کاربر یا مشتری مطابق انتظارات شماست؟
 • آیا هزینه هنوز مشکل است؟

بهترین فرآیندهای کاندید دارای مراحل تکراری، حجم کار بالا و داده‌هایی از چندین سیستم هستند. انتخاب یک فرآیند بالغ که در طول زمان آزمایش و تنظیم شده باشد بهترین گزینه است. اگر فرآیندی اغلب تغییر می کند یا شامل تحلیل کیفی می شود، احتمالاً کاندیدای خوبی برای اتوماسیون نیست. در اینجا مراحلی وجود دارد که به شما در شروع کار کمک می کند.

1. تحقیق کنید

اکنون که ابزاری را انتخاب کرده اید و فرآیند خود را خودکار کرده اید، آماده شروع کار هستید. البته، شما باید قبل از استقرار فرآیند جدید خود را آزمایش کنید. به این ترتیب متوجه خواهید شد که آیا نیاز به اصلاح یا اصلاح آن دارید.

یک دلیل دیگر برای استفاده از کد کم وجود دارد. تلاش‌های اتوماسیون سازم، شامل تجارت و فناوری اطلاعات است. با استفاده از کد پایین، کاربران تجاری می توانند از نزدیک با فناوری اطلاعات همکاری کنند تا منطق فرآیند و مدل های داده را با کلیک توسعه دهند.

شروع کار با اتوماسیون سازم،

نکته حرفه ای: مطمئن شوید که ابزار داده‌های موجود شما را یکپارچه می‌کند و فرآیندها را با کلیک‌ها به‌جای کدنویسی گسترده خودکار می‌کند.

5. آزمایش، استقرار، ارزیابی

اگرچه یافتن منابع باکیفیت فناوری اطلاعات به سختی انجام می شود، تعداد پروژه ها همچنان در حال افزایش است. اخیراً متوجه شدیم که از دپارتمان‌های فناوری اطلاعات خواسته شده است که آن را تحویل دهند 41 درصد بیشتر در سال 2023 نسبت به سال 2022

یک مرکز تعالی اتوماسیون (COE) می تواند در سفر شما به سمت تحول دیجیتال تفاوت ایجاد کند. هدف COE نظارت بر توسعه و راه اندازی تلاش های اتوماسیون شما است. از افراد کلیدی فناوری اطلاعات و ،ب و کار دعوت کنید تا در تصمیم گیری های من، برای آینده کمک کنند.

اتوماسیون سازم، منجر به مشتریان وفادار، کارکنان شادتر، کارایی بهتر و صرفه جویی در هزینه می شود. و چه راهی بهتر از یادگیری از ،، که قبلاً آن را انجام داده اند برای ترسیم مسیری به سمت اتوماسیون سازم،؟ مطمئن نیستید از کجا با اتوماسیون شروع کنید؟ این کمک خواهد کرد.

برای تعریف حالت مورد نظر خود، باید به جزئیات فرآیند خودکار خود وارد شوید. در اینجا چند سوال برای پرسیدن وجود دارد:

 • روند جدید شما چگونه خواهد بود؟
 • چه ،ی باید درگیر شود؟
 • فرآیند خودکار چقدر باید طول بکشد؟

نکته 1: در یک منطقه شتاب ایجاد کنید، سپس در سراسر شرکت گسترش دهید
نکته 2: یک مرکز عالی اتوماسیون ایجاد کنید
نکته 3: گردش کار IT را برای کمک به بخش های IT که بیش از حد کار می کنند، خودکار کنید
نکته 4: از یک رویکرد چابک برای اتوماسیون سازم، استفاده کنید
نکته 5: برای تسریع زمان ورود به بازار از کد کم استفاده کنید

نکته 1: در یک منطقه شتاب ایجاد کنید، سپس در سراسر شرکت گسترش دهید

اتوماسیون سازم، نباید پیچیده باشد. با نکاتی که آموخته اید، می تو،د از امروز پیاده سازی گردش کار اتوماسیون را آغاز کنید. با ایجاد یک منطقه، ایجاد COE، خودکارسازی برای تیم های IT خود، و استفاده از رویکرد چابک و کد پایین، شروعی سالم برای یک فرآیند اتوماسیون سازم، موفق خواهید داشت. حالا برو خودکارسازی کن


منبع: https://www.salesforce.com/blog/enterprise-automation-tips/

بیایید با آن روبرو شویم: کارهای پیش پا افتاده و تکراری می توانند دردسر ساز باشند. در حقیقت، 77 درصد از کارگران میز می گویند که خودکار ، وظایف معمول، بهره وری آنها را بهبود می بخشد. با این حال، 52 درصد از شرکت‌ها هنوز فرآیندها و وظایف دستی زیادی دارند. اتوماسیون سازم، ممکن است کلید پر ، این شکاف باشد.

هنگام انتخاب ابزارهای اتوماسیون سازم،، مهم است که فروشندگ، با شهرت درخشان در فرآیندهای تجاری و اتوماسیون گردش کار انتخاب کنید، که می توانند به ،وان مشاوران تجاری مورد اعتماد شما نیز عمل کنند. چند سوال برای رسیدن به توپ:

 • مشتریان (یا مشتریان ناراضی) در مورد ابزارها چه می گویند؟
 • آیا ویژگی هایی را دارد که تیم شما برای موفقیت نیاز دارد؟
 • آیا در طول عمر سرویس، پشتیب، و پشتیب، مشتری را ارائه می دهد؟

در اینجا چند فرآیند وجود دارد که اتوماسیون سازم، می تواند برای تیم های مختلف به آنها کمک کند:

 • عملیات فناوری اطلاعات: نظارت بر سیستم ها، امنیت شبکه، استقرار زیرساخت
 • خدمات آی تی: پشتیب، کاربر نهایی، تهیه نرم افزار، پشتیب، نرم افزار
 • مدیریت دارایی: تامین دارایی، از کار انداختن، حسابرسی، گزارش
 • مدیریت اطلاعات: پشتیبان گیری و افزونگی داده ها، پا،ازی داده ها

خودکارسازی فرآیندهای IT تکراری، کارمندان فناوری اطلاعات را که بیش از حد کار کرده‌اند تسکین می‌دهد و آنها را آزاد می‌کند تا تلاش‌های شما را در سطح شرکت گسترش دهند.

در اینجا نحوه تنظیم COE اتوماسیون خود برای موفقیت آورده شده است:

 1. تیم من، را انتخاب کنید. سهامدار، را انتخاب کنید که از تغییر استقبال می کنند و آماده حمایت از بهبود فرآیند هستند. حتما یک مدیر پروژه و حداقل یک حامی اجرایی داشته باشید.
 2. یک چارچوب اتوماسیون ایجاد کنید. برای بهینه سازی سرمایه گذاری خود در اتوماسیون، COE باید چارچوبی برای افراد، فرآیندها، سیستم ها و زیرساخت ها ایجاد کند.
 3. نقشه راه اتوماسیون را تعریف کنید. اتوماسیون سازم، یک رویداد منحصر به فرد نیست. یک نقشه راه اتوماسیون بسازید – یک طرح سطح بالا که مراحل مورد نیاز برای اجرای آزمایش خودکار را مشخص می کند – و از سهامداران کلیدی تأیید کنید.
 4. گردش کار اتوماسیون را اجرا کنید. این بخش تاکتیکی کار COE است. نقاط درد را شناسایی کنید، آنها را اولویت بندی کنید و بر اتوماسیون فرآیند نظارت کنید.
 5. موفقیت را اندازه گیری کنید شاخص های کلیدی عملکرد (KPI) را برای اندازه گیری تأثیر بر تجربه کارکنان و مشتری، کارایی عملیاتی و سودآوری ایجاد کنید.

نکته 3: گردش کار IT را برای کمک به بخش های IT که بیش از حد کار می کنند، خودکار کنید

توسعه نرم افزار سنتی طول، و پرهزینه است. با یک پلت فرم توسعه اپلیکیشن کم کد (LCAP، کاربران فناوری اطلاعات و ،ب و کار می توانند برنامه ها و گردش کار خودکار را از طریق یک رابط کاربری گرافیکی دوستانه توسعه دهند (رابط کاربری گرافیکی). این می تواند همه تفاوت ها را در زم، که کارکنان فناوری اطلاعات تحت فشار یا محدود هستند، ایجاد کند.

مقالاتی را که فقط برای شما انتخاب شده اند، در صندوق ورودی خود دریافت کنید

<،on name="Subscribe" cl،="wp-block-salesforce-blog-newsletter-signup__submit btn btn-lg btn-primary form-subscribe-modal-open">

ثبت نام کن

نکته 2: یک مرکز عالی اتوماسیون ایجاد کنید

این روش شناسی چابک بر کار تیمی متقابل و آزمایش مستمر تأکید دارد. و حتی اگر ا،ر توسعه دهندگان نرم افزار از آن استفاده می کنند، روش چابک فقط برای توسعه دهندگان نیست. چرخه مستمر برنامه ریزی، اجرا، ارزیابی و بهبود آن می تواند در اتوماسیون فرآیندهای ،ب و کار اعمال شود. یکی از بزرگترین مزیت های آن این است که تیم های چندکاره ای را گرد هم می آورد که فرآیندهای خودکار را در چرخه های انتشار سریع برنامه ریزی، آزمایش، پیاده سازی و بازطراحی می کنند.

کد پایین، زمان زیادی برای بازاریابی

از بیش از 1600 رهبر فناوری اطلاعات و ،ب و کار در سراسر جهان درباره روندهای اتوماسیون و کارهایی که آنها می توانند برای شرکت شما انجام دهند بشنوید.


فهرست مطالب

رویکرد سنتی “آبشار” – جایی که تجزیه و تحلیل، مشخصات، طراحی و آزمایش به طور متوالی انجام می شود – برای اتوماسیون سازم، به خوبی کار نمی کند. با رویکرد آبشار، ممکن است زم، که یک مشکل جدی – مانند طرحی که نمی‌توان آن را مقیاس‌پذیر کرد – به اجرا نزدیک شد.