5 نکته آزمون نیروی فروش | نیروی فروش

مواد مطالعه خود را شماره گذاری کنید/سفارش دهید در پوشه شما با توجه به میزان وزن هر بخش نسبت به کل امتحان، با توجه به طرح کلی امتحان و تعداد سؤالاتی که باید برابر باشد (که می تو،د آنها را مح،ه کنید). سپس، مطالب مربوط به هر بخش را بخو،د و موضوعاتی را که باید مرور کنید برجسته کنید و هر کدام را که پوشش داده‌اید، مشخص کنید. در حین مطالعه حس بهتری از هر دو خواهید داشت. با آشنایی با نسبت سؤالات در هر بخش از امتحان، می تو،د شروع به درک نحوه اولویت بندی مطالعه خود کنید. به ،وان مثال، با استفاده از آزمون مدیر خبره Salesforce به ،وان مثال دوباره، می تو،د ببینید که بخش پیکربندی و راه اندازی 20٪ از کل آزمون است، بنابراین می خواهید در آن بخش مطالعه کنید زیرا بخش بزرگی از امتحان است.

اعتبارنامه Salesforce مبتنی بر نقش را به دست آورید

یک رویکرد سیستماتیک برای آمادگی امتحان، چارچوبی محکم به شما می دهد تا هر بار که می خواهید برای امتحان آماده شوید، از آن استفاده کنید. در اینجا روند گام به گام من توصیه می کنم:

 1. آزمون انتخابی خود را رزرو کنید برای اینکه به خودتان ضرب الاجل بدهید و انگیزه ای برای تمرکز و برنامه ریزی کنید.
 2. رسمی را پیدا کنید راهنمای آزمون صدور گواهینامه نیروی فروش برای امتح، که قصد شرکت دارید راهنماهای غیر رسمی زیادی وجود دارد، اما شما باید اطلاعات خود را مستقیماً از منبع دریافت کنید.
 3. توضیحات مخاطب را بخو،د برای ،ب اطلاعات بیشتر در مورد ا،امات خاص برای اعتبار خود، از جمله دانش عمومی، شایستگی، و انتظارات تجربه.
 4. جزئیات کلیدی را ضبط کنید برای درک اطلاعات مهم، مانند مدت زم، که برای تکمیل امتحان به شما داده می شود، تعداد سؤالات نمره دار و بدون نمره (در صورت وجود) و حداقل نمره قبولی.
 5. یک پوشه ایجاد کنید برای جمع آوری منابع کلیدی من دوست دارم فهرستی از منابع توصیه شده را از مقامات رسمی جمع آوری کنم راهنمای آزمون صدور گواهینامه نیروی فروش در یک سند، اضافه ، پیوندهای مربوطه. من همچنین از اسلایدهای کلیدی از آموزش آنلاین، اسناد و منابع انجمن ع، می‌گیرم تا این موارد را در ذهن خود و همه در یک مکان تازه نگه دارم.
 6. طرح کلی امتحان را پیدا کنید در راهنمای آزمون ذکر شده است و برای هر بخش از طرح کلی یک سند جداگانه ایجاد کنید. بنابراین، اگر ما برای آن آماده می شدیم آزمون مدیر خبره Salesforce، ما یک سند جداگانه برای پیکربندی و راه اندازی، مدیر شی و سازنده برنامه لایتنینگ، برنامه های فروش و بازاریابی … و غیره و غیره ایجاد می کنیم.

در اینجا خلاصه ای از برخی از منابع مورد علاقه من آمده است:

آکادمی Trailhead را کشف کنید

وقتی زمان آن فرا رسید، روی سؤالات کار کنید و قبل از اینکه به گزینه های پاسخ نگاه کنید، هر یک را با دقت بخو،د. وقتی در هر امتح، شرکت می‌کنید، این می‌تواند استرس‌زا باشد که در حین بررسی سؤالات از خود بپرسید که چقدر خوب عمل می‌کنید. اینجاست که محبوب‌ترین نکته امتح، Salesforce من مطرح می‌شود. از آنجایی که این نکته شامل کاغذ ،اش و مداد می‌شود، فقط برای آزمون‌های حضوری که در یک مرکز آزمایشی برگزار می‌شود قابل استفاده است. اما نگران نباشید، آزمون‌های اختصاصی آنلاین همچنان شامل دفترچه‌های یادداشت روی صفحه هستند. این روند ممکن است کمی متفاوت به نظر برسد.

مهارت های مورد نیاز را بیاموزید، مدارک معتبر رزومه را به دست آورید و برای فرصت های شغلی و مربیگری با جامعه Trailblazers ارتباط برقرار کنید.


امتحان بعدی رو کجا باید بدم؟

5 دقیقه مطالعه


منبع: https://www.salesforce.com/blog/your-next-salesforce-exam/

هنگامی که سؤال را با دقت مطالعه کردید و به پاسخ رسیدید، توصیه می‌کنم از کاغذ ،اشیده برای ردیابی سطح اطمینان خود برای هر پاسخ استفاده کنید. ایجاد سه ستون:

 • ستون A: اگر می د،د این پاسخ صحیح است، یک آمار اضافه کنید.
 • ستون B: اگر حدس علمی است، یک آمار اضافه کنید.
 • ستون ج: اگر حدس و گمان است، یک آمار خالص و ساده اضافه کنید.

اکنون که این مراحل کلیدی موفقیت در امتحان را می د،د، می تو،د با اطمینان در آزمون گواهینامه Salesforce خود شرکت کنید. با آرزوی موفقیت، Trailblazer!

پس از رسیدن به آ،ین سوال، شمارش نهایی نتایج خود را تکمیل کنید. حال شما چطور است؟ اگر آمارهای خود را درست حدس می زدید، پاس می دادید؟ شمارش نهایی شما باید به شما کمک کند تا اولویت بندی کنید که چه سوالاتی باید به آنها نگاه کنید. اولویت را با نگاهی دوباره به سؤالات امتح، که به ،وان “حدس تحصیلی” علامت گذاری کرده اید، قرار دهید زیرا ممکن است احتمال بیشتری برای یافتن پاسخ صحیح داشته باشید.

قبول یا ش،ت – ما همیشه یاد می گیریم

وقت خود را صرف کنید و به یاد داشته باشید که نفس بکشید! شما می‌خواهید آرام بم،د و زمان زیادی برای تنظیم اتاق/ورود به سیستم خود یا رفتن به مرکز آزمون رسمی بگذارید. و مطمئن شوید که راحت هستید – من دوست دارم مطمئن شوم که هیدراته شده‌ام و قبل از شروع، یک لایه بالم لب تازه ،م.

شما گزینه هایی دارید! پیشگامان می توانند در امتحان خود شرکت کنند به صورت حضوری، برخط، یا حتی در یک رویداد Salesforce.

 • آزمون های اختصاصی در محل: ثبت نام از قبل (این مورد نیاز است!) برای اطمینان از در دسترس بودن تاریخ و زمان مورد نظر شما.
 • آزمون‌های اختصاصی آنلاین: قبل از اینکه امتحان خود را برنامه ریزی کنید، آن را مرور کنید ا،امات و سیاست های آزمون. می تو،د در همان روز ثبت نام کرده و آزمونی را راه اندازی کنید.
 • رویدادهای نیروی فروش: در رویدادهای Salesforce مانند Dreamforce و TrailblazerDX، Trailblazer Bootcamps جامعه Trailblazer را گرد هم می‌آورد و به شما این فرصت را می‌دهد که مسیر صدور گواهینامه خود را با مسیرهای یادگیری مبتنی بر نقش، جلسات تحت رهبری متخصص و آزمون صدور گواهینامه به سرعت دنبال کنید.

چگونه باید برای آزمون Salesforce بعدی خود را آماده کنم؟

4 دقیقه مطالعه

یک ،یدار با یک فروشنده در یک فروشگاه با ابزار صحبت می کند: داده های ،ده فروشی

به دنبال مشتریان جدید نباشید – مشتریان فعلی شما معدن طلا هستند

البته، قبولی در یک امتحان، یک جشن کامل را تضمین می کند (تبریک!). و اگر این زمان را سپری نکردید، ناامید نشوید. بررسی کنید بازخورد در سطح بخش دریافت می کنید تا به شما ایده ای از زمینه های بهبودی خود بدهید. برای هر بخش پوشش داده شده در آزمون، درصد نمرات دریافت خواهید کرد. بخش ها مستقیماً به بخش های ذکر شده در طرح کلی آزمون راهنمای آزمون مربوط می شوند. مهمتر از همه، به یاد داشته باشید که در زم، که موضوع هنوز در ذهن شما تازه است، در اسرع وقت اقدام دیگری را رزرو کنید.

هیچ جواب درست و غلطی وجود ندارد. ببینید کدام گواهینامه ها با نقش فعلی و اه، شغلی شما مطابقت دارند. تنوع از مسیرهای شغلی شما می تو،د با مهارت های Salesforce پایین بیایید شگفت انگیز است. اگر مطمئن نیستید از کجا شروع کنید، می تو،د این پرسشنامه رایگان مسابقه شغلی را پر کنید تا مسابقات شغلی را برای شما شناسایی کند. در حالی که قبلاً بر اساس اینکه آیا شما یک گواهینامه بعدی هستید، واضح تر بود مدیر، توسعه دهنده، یا مشاور، اکنون گزینه های بیشتری برای امتحانات Salesforce در سایر مسیرهای شغلی مانند حرفه ای فروش، طراح، و بازاریاب.

من را برای یک حساب رایگان Trailhead ثبت نام کنید

هر زمان که می‌د،د سؤال مستحق بررسی دیگری است، از کادر تیک «علامت برای بررسی» استفاده کنید. همانطور که روی سوالات کار می کنید، می تو،د به ستون های خود نیز نگاهی بیندازید تا به سرعت مح،ه کنید که آیا در مسیر ،ب نمره قبولی هستید یا خیر. اینجاست که دانستن نمره قبولی و تعداد پاسخ های صحیح معادل آن ضروری است.

از زم، که سفر Salesforce خود را در سال 2012 شروع کردم، در بسیاری از امتحانات Salesforce شرکت کردم و درآمد ،ب کردم 20 گواهینامه نیروی فروش. من اکنون یک مربی معتبر هستم! در طول راه، درس‌های ارزشمندی در مورد آنچه برای آماده‌سازی و قبولی در امتحانات Salesforce شما لازم است و نحوه برنامه‌ریزی حرفه Salesforce خود آموخته‌ام.

داشتن برنامه‌ای که به شما کمک می‌کند در مورد “چه، کی، کجا و چگونه” مسیر امتحان خود تصمیم بگیرید، می‌تواند روند را بسیار آسان‌تر کند! در اینجا استراتژی 5 ،متی من است تا آمادگی امتحان خود را به سطح بعدی برس،د و خود را برای موفقیت در آزمون Salesforce بعدی آماده کنید.

در کدام آزمون Salesforce باید شرکت کنم؟

تجربه عملی خود را با Salesforce ثابت کنید و مزیت رقابتی به دست آورید که منجر به فرصت های جدید می شود.


🔥نکته داغ: چگونه باید با خود امتحان مق، کنم؟

با دسترسی به کارشناسان محصول، یادگیری را در سراسر سازمان تسریع کنید.


مقالات پرطرفدار

6 راه آسان که می تو،د برای هوش مصنوعی مهارت پیدا کنید