5 مهارت برتر شغل آب و هوا

مقالات پرطرفدار

6 راه آسان که می تو،د برای هوش مصنوعی مهارت پیدا کنید

قوی مهارت های مدیریت پروژه و شریک برای مشاغل در فضای آب و هوایی بسیار مهم است.

برهان یاسین

مدیر عامل Rainforest Connection

ویل می‌گوید: «به‌،وان یک سازمان غیر،تی جه، که در طیف وسیعی از کشورها و زمینه‌های فرهنگی کار می‌کند، زم، که کارمندان بالقوه بیش از یک زبان صحبت کنند، همیشه ارزشمند است. از آنجایی که ما در ایالات متحده مستقر هستیم، استخدام ما در طول سال‌ها با تمرکز مجدد بر تخصص محلی، دانش و هوش هیج، نسبت به تخصص فنی، به‌طور چشمگیری تغییر کرده است.»

4. ارتباط و همکاری

4 دقیقه مطالعه

،زش دست انسان و ربات

CRM مولد – در اینجا به م،ای آن برای تجارت شما است

ویل می‌گوید: «بسیاری از کارکنان حفاظت از جزیره نه تنها در زمینه کامپیوتر، بلکه در زمینه کار در شرایط سخت در جزایر دوردست با زمین‌های سخت نیز تجربه دارند. در نهایت، پرداختن به تغییرات آب و هوا مست،م مجموعه‌های مهارت‌های مختلفی است، و راه‌های زیادی وجود دارد که داوطلبان علاقه‌مند می‌توانند استعداد خود را به اشتراک بگذارند – از ،، که دارای مدرک زیست‌شناسی و علوم داده‌اند تا ،، که در عملیات، منابع انس،، ارتباطات، روابط رسانه‌ای کار کرده‌اند. حمایت، ائتلاف سازی و جمع آوری کمک های مالی.»

2. مدیریت پروژه

دیوید ویل در اجرای فناوری در بیش از 50 بازسازی جزیره از زیر قطب ج، تا اقیانوس آرام گرمسیری مشارکت داشته است – و هر پروژه جدید مست،م گوش دادن و درک عمیق نیازهای محلی، اولویت ها و روش های کار است.

Trailhead برای هر ،ی امکان دسترسی به یادگیری مهارت های مورد تقاضا را فراهم می کند. این مکان رایگان برای یادگیری، ،ب درآمد و ارتباط است، چه به دنبال یادگیری مهارت‌های جدید یا رشد شغلی خود باشید.


دیوید ویل رئیس نوآوری در حفاظت از جزیره است. او دارای مدرک لیسانس علوم بیوانفورماتیک از دانشگاه کالیفرنیا، سانتا کروز، و دارای 15 سال تجربه حفاظت از محیط زیست در ایجاد نوآوری و ،یب فناوری در بازسازی جزایر در سراسر جهان است.

بورهان یاسین، مدیر عامل Rainforest Connection (RFCx).

دیوید ویل به ،وان تکنسین مقیم در جزیره حفاظت، همچنین علاقه مند به فناوری در حال ظهور و توسعه راه حل هایی با متخصصان محلی برای افزایش مقیاس بازسازی جزیره است. ویل معتقد است که در حالی که مطالعات در زمینه‌های STEM راهی برای ،ب مهارت‌های شغلی حیاتی مانند آموزش سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) و تجزیه و تحلیل داده‌ها است، مهارت‌های نرم دیگر برای مق، با بزرگترین چالش‌های آب و هوایی امروز ضروری است.

نوآوری در فضای آب و هوایی با سرعت بی سابقه ای در حال رشد است. وقتی از بورهان یاسین در مورد آینده مشاغل آب و هوایی پرسیدم، او علم داده را به ،وان یک مجموعه مهارت مهم که در طول زمان تکامل خواهد یافت، برجسته کرد.

“به روز نگه داشتن خود در مورد آنچه در جهان می گذرد ضروری است زیرا ماه به ماه، حتی روز به روز تغییر می کند. یاسین می‌گوید همیشه مقررات جدیدی در راه است، اکتشافات جدیدی اتفاق می‌افتد و متأسفانه بلایای جدیدی نیز رخ می‌دهد. “انطباق پذیری در کار مید، نیز بسیار مهم است، جایی که تقریباً تضمین شده است که هر چیزی که برنامه ریزی می کنید تغییر خواهد کرد.”

شرکت‌ها توسط متقاضی، با مهارت‌های فنی مشابه سیل می‌شوند. این تجربیات زندگی و نحوه ارتباط آنها با شغل، سازمان و مدیر استخدام است که افراد را متمایز می کند.

دیوید ویل، رئیس نوآوری در حفاظت از جزیره

سال گذشته، Salesforce Accelerator for Nature را راه‌اندازی کرد و به سازمان‌های غیرانتفاعی کمک مالی، فناوری و حمایت‌های طرفدار برای دنبال ، ایده‌های بزرگ و برنامه‌های آب و هوایی در مقیاس بزرگ ارائه کرد. در این ماه زمین، من این فرصت را داشتم که از دو تن از رهبران آب و هوا درگیر در شتاب دهنده بشنوم – دیوید ویل، رئیس نوآوری در حفاظت از جزیره، و بورهان یاسین، مدیر عامل شرکت اتصال جنگل های بار، – در مورد دیدگاه های آنها در مورد مهارت های سخت و نرم مورد نیاز برای از بین بردن این شکاف مهارت ها و حل بزرگترین چالش های آب و هوایی امروزی.

1. تجزیه و تحلیل داده ها و فناوری های نوظهور

یاسین می گوید مدیریت پروژه قوی یکی از با ارزش ترین مهارت هایی است که او در کارکنان به دنبال آن است.

به دنبال تجربیات جدیدی باشید که شما را به چالش بکشد. ایجاد ائتلاف و مشارکت با افراد متفاوت از خودتان. برای کارهای سختی که هیچ ، نمی‌خواهد انجام دهد، داوطلب شوید و دریابید که چگونه نیاز به آن را از بین ببرید.»

دیوید ویل

رئیس بخش نوآوری در حفاظت از جزیره

ویل می‌گوید: «به یاد داشته باشید که مردم در مرکز بحران آب‌وهوایی قرار دارند و بسیاری از راه‌حل‌های پیشنهادی نیازمند روش‌های جدید تفکر، با تکیه بر تغییرات رفتار شخصی، نهادی و جه، است. ارائه ایده‌های جدید و توسعه راه‌حل‌ها فقط شروع است. عملی ، ایده‌ها و داشتن مهارت‌هایی برای یافتن نقاط مش، – که می‌تواند لایه‌های تعارض را بشکند و تغییرات متحول کننده ایجاد کند – ارزش باورن،ی دارد.

5. سازگاری و حل راهبردی مسئله

چه به دنبال تغییر شغلی یا ارتقاء مهارت در زمینه فعلی خود باشید، فرصت‌های فراو، برای حرفه‌ای‌هایی است که به دنبال اقدامات اقلیمی هستند.

بورهان یاسین می‌گوید در دنیایی که دائماً تغییر می‌کند، توانایی جذب سریع اطلاعات و سازگاری یکی از مهارت‌هایی است که او را به ،وان یک رهبر موفق می‌کند. «اگر با موضوع خاصی یا چیزی مواجه می شوم که باید درباره آن بازخورد بگیرم، سعی می کنم همه چیزهای دیگری را که در حال رخ دادن هستند جدا کنم و فقط برای مدتی روی آن یک چیز تمرکز کنم. این به من این امکان را می دهد که موضوع را به طور کامل درک کنم و سپس در بهترین مسیر آینده در مورد آن فکر کنم.”

توانایی جذب سریع اطلاعات و تطبیق یکی از مهارت های برتری است که یک رهبر موفق را می سازد.

برهان یاسین

مدیر عامل Rainforest Connection

مشاوره برای جویندگان کار اقلیم

برهان یاسین مدیر عامل Rainforest Connection (RFCx) است. او کهنه کار قدیمی صنعت فناوری و اخیراً در صنعت حفاظت است. او بیش از پانزده سال تجربه در ساخت و رهبری تیم های عملیاتی و مهندسی در مقیاس بزرگ در چندین شرکت منطقه خلیج از جمله Powis و Z،le دارد.

یادگیری کلید همه چیز است

فرصت های شغلی پایداری در حال افزایش است. هرگز زمان هیجان انگیزتری برای ایجاد یک حرفه در اقدام آب و هوا نبوده است.

6 دقیقه مطالعه


منبع: https://www.salesforce.com/blog/climate-jobs-top-s،s/

ویل آ،ین توصیه را برای جویندگان کار ، می کند:

مدیریت پروژه هم به مهارت های فنی و هم در محل کار نیاز دارد. حتی با ظهور فناوری‌های جدید برای کمک به تیم‌ها در مدیریت پروژه‌ها، انتظار می‌رود تقاضا برای مدیران پروژه افزایش یابد 33 درصد.

سواد چندفرهنگی تنها گام اول برای کار متفکرانه با جوامع محلی برای کشف راه حل های جدید اقلیمی و رساندن آنها به مقیاس است. در جهان به‌طور فزاینده‌ای ما، چالش‌های پیچیده‌ای مانند تغییرات آب‌وهوایی را نمی‌توان به تنهایی حل کرد – ارتباطات متفکرانه و چارچوب‌هایی برای همکاری برای حرکت به سوی آینده صفر خالص ضروری است.

در طول پنج سال گذشته، تقاضا برای “مهارت های سبز” افزایش یافته است سالانه 8 درصد رشد کرده است پیشی گرفتن از عرضه استعداد یک نظرسنجی جه، از Salesforce نشان داد که اگرچه شکافی در مهارت‌های پایداری وجود دارد، اما نیروی کار جه، مشتاق مشارکت وجود دارد.

تغییرات اقلیمی یک بحران جه، است که نیاز به کار در میان فرهنگ ها دارد. در Salesforce، ما از پروژه‌ها در سرتاسر جهان پشتیب، می‌کنیم و دریافته‌ایم که بسیاری از پروژه‌های با بیشترین تأثیر آب و هوا و بازسازی در مکان‌هایی هستند که پایگاه‌های کارمند بزرگی نداریم. این امر مست،م توسعه مشارکت با سازمان هایی است که از نزدیک با جوامع محلی برای درک نیازهای آنها و همکاری با یکدیگر برای راه حل ها کار می کنند.

امروزه مشاغل زیادی در فضای آب و هوایی پیرامون اندازه‌گیری داده‌ها، گزارش‌دهی و راستی‌آزمایی وجود دارد.»

برهان یاسین

مدیر عامل Rainforest Connection

یکی از موارد ثابت برای هر ،ی در زمینه آب و هوا تغییر است. توانایی سازگاری با شرایط در حال تغییر و ،یب اطلاعات جدید هرگز مهمتر از این نبوده است.

در سازمان ما، این می‌تواند به این م،ی باشد که بتو،م ده‌ها پروژه همزمان را مدیریت کنیم. مدیریت پروژه ها از انتها تا پایان، و داشتن ابزاری برای سازماندهی ماندن و در راس همه چیزهایی که در حال انجام است و ذینفعان درگیر هستند بسیار ارزشمند است.»

3. سواد چندفرهنگی

“در حال حاضر، جمع آوری داده ها مانع مهمی برای ورود به فضای آب و هوایی است. با این حال، من معتقدم که در چند سال، با پیشرفت تکنولوژی، جمع آوری داده ها قابل دسترس تر خواهد شد. یاسین می‌گوید با در دسترس قرار گرفتن داده‌ها، تمرکز ما به سمت نقشه‌برداری از جهان به روش‌های جدید و توسعه راه‌حل‌های مبتنی بر طبیعت که بینش‌های عمیق‌تری را برای مق، با چالش‌های پیش روی سیاره ما است،اج می‌کند، تغییر خواهد کرد.