5 راه برای تشخیص روز پرداخت برابر

در حالی که داشتن حمایت از بالا مفید است، همه ما صدا و قدرت ایجاد تغییر در اطراف خود را داریم. همانطور که در داستانم به اشتراک گذاشتم، دو رهبر شجاع در مورد دستمزد برابر صحبت ،د و آن را محقق ،د. همچنین برای صحبت ، نیازی نیست خود را به ،وان یک زن معرفی کنید یا از نمایندگی کمتری برخوردار باشید. همه ما می تو،م متحد یکدیگر باشیم و از پلتفرم های خود برای پیشبرد برابری استفاده کنیم.

م،عان حقوق برابر

3. روز پرداخت برابر برای ،ن سیاه پوست و قهوه ای متفاوت است

هیچ چیز ارزشمندتر از شنیدن «روز دستمزد برابر مبارک!» نیست. این زمان برای جشن نیست، زمان اضطرار است. اخیرا گزارش WEF فاش شد 99.5 سال طول می کشد تا به برابری ،تی جه، با نرخ فعلی برسیم. به طور متوسط، ،ن در ایالات متحده هنوز تنها 82 سنت به ازای هر دلار مردان درآمد دارند. اینها آماری نگران کننده است و زمان تغییر اکنون فرا رسیده است.

2. لازم نیست مدیر عامل باشید – همه ما صدایی داریم

همانطور که در مسیر خود به جلو حرکت می کنیم، برای احترام به قهرمانان وقت می گذاریم و قهرمانان که به هموار ، راه پیش روی ما کمک کرد. در زیر به برخی از پیشگامان دستمزد برابر باورن،ی – بیلی ژان کینگ، پاتریشیا آرکت و خود لیلی لدبیتر – از رویداد تور جه، ما گوش دهید و یاد بگیرید که Salesforce چگونه برای کاهش شکاف دستمزد کار می کند. برای عمیق‌تر ،، مقاله اتاق خبر را در مورد تعدیل‌های اخیر پرداخت ما بخو،د.منبع: https://www.salesforce.com/blog/equal-pay-day/اغلب اوقات گفتگو در مورد دستمزد برابر به گفتگو در مورد اینکه چگونه ،ن بهتر می توانند مذاکره کنند یا “مذاکره بیشتر مانند یک مرد” تبدیل می شود. با این حال، تأثیر این گفت،ا این است که بار پرداختن به شکاف دستمزد را بر دوش زن، که در حال حاضر کمتر در رهبری ،ب و کار حضور دارند و بنابراین، معمولاً قدرت یا امتیاز زیادی ندارند. در عوض، ما باید بر روی سیستم ها و فرآیندهای موجود تمرکز کنیم تا از انصاف و برابری اطمینان حاصل کنیم. به ،وان مثال، در ایالات متحده، چند ایالت پرسیدن در مورد سابقه حقوق شخصی را ممنوع کرده اند – دانستن اینکه شکاف حقوق یک فرد می تواند با آنها سفر کند. درعوض، پیشنهاد می‌شود که بپرسید «انتظار حقوق شما چیست؟» در Salesforce، ما این روش را در تمام دفاتر جه، خود برای کمک به ایجاد عدالت در فرآیند استخدام اتخاذ کرده‌ایم.

5. دستمزد برابر مسئولیت همه است

به یاد دارم زم، که شرکت ما تصمیم گرفت اولین حسابرسی حقوق برابر خود را پنج سال پیش انجام دهد. دو تا از حامیان حرفه ای من و قهرمانانسیندی رابینز و لیلا سکا – حرکت فوق‌العاده شجاعانه‌ای انجام داد و به سراغ مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره ما ی،ی مارک بنیوف رفت تا پیشنهاد کند که ممکن است در دستمزد اختلاف داشته باشیم. سپس به آنها اختیار داد تا داده ها را دریافت کرده و تغییرات لازم را انجام دهند. در این CBS 60 دقیقه سیندی توضیح داد: «آنچه که گفتم این بود که نمی‌تو،م کاپوت را باز کنیم، یک علامت دلار بزرگ ببینیم و سپس کاپوت را ببندیم.»

چیزی که من در مورد این شرکت بیشتر تحسین می کنم این است که حتی در سخت ترین زمان ها تلاش می کنیم تا با ارزش های خود رهبری کنیم. مملو از غرور هستم که – با هدایت ارزش برابری مان – به تعمیق تعهد خود به دستمزد برابر ادامه می دهیم و این قدرت را داریم که این گفتگوی مهم در مورد شکاف دستمزد ،تی داشته باشیم.

14 مارس 2023، روز دستمزد برابر است – نمادی از مدت زم، که ،ن باید به طور متوسط ​​در سال کار کنند تا درآمد مردان در سال قبل را به دست آورند. ما این روز را جشن می گیریم تا به نابرابری های مداومی که امروز وجود دارد آگاه شویم و خود را در انجام وظایف خود برای کاهش شکاف دستمزدها مسئول بد،م.

هر سال، Salesforce به‌روزرس، حقوق برابر ما را منتشر می‌کند که شامل سرمایه‌گذاری‌های ما می‌شود تا از دستمزد برابر برای کار مساوی از نظر ،ت و نژاد اطمینان حاصل شود. ما مسابقه را برای تصدیق چالش‌های متقاطع منحصربه‌فرد که امروزه وجود دارد، درج می‌کنیم. مهم است که توجه داشته باشید، برای مثال، روز حقوق برابر ،ن سیاه‌پوست و روز پرداخت برابر لاتین بسیار بیشتر در سال سقوط می‌کنند (در ادامه در این مورد بیشتر توضیح خواهیم داد).

مهم است که وقتی به پرداخت برابری می پردازیم، صادقانه در مورد چالش های مختلف ،ن رنگین پوست، به ویژه ،ن سیاه پوست و لاتین، صحبت کنیم. مطابق با EqualPayToday.orgدر حالی که در ایالات متحده به طور متوسط ​​،ن در ایالات متحده 77 سنت به دلار مردان درآمد دارند – ،ن سیاه پوست 64 سنت، ،ن بومی آمریکا 51 سنت و ،ن لاتین 54 سنت درآمد دارند. وقتی از برابری ،تی صحبت می‌کنیم، باید عمدی داشته باشیم که ،ن رنگین پوست را کنار نگذاریم. از صحبت در مورد موانع تاریخی و سیستماتیک ،ن سیاه پوست و لاتین در جامعه و در نتیجه محل کار نترسید. و هنگامی که در مورد ممیزی فکر می کنید، مطمئن شوید که در صورت امکان، نژاد را نیز در نظر بگیرید.

4. سرزنش نكنيد و بار آن را صرفاً بر دوش ،ن نيندازيد

در آن سال ما چیزی را آغاز کردیم که قبلاً هرگز شاهد آن نبوده بودم – ت، برای کاهش شکاف دستمزد ،تی با تعدیل حقوق کارمندان جه، خود، بدون توجه به هزینه. امروز ما بیش از 12 میلیون دلار سرمایه گذاری کرده ایم و به ارزیابی و بهبود شیوه های پرداخت خود متعهد هستیم.

همه ما نقشی در دستیابی به برابری دستمزد برای همه داریم. ما نمی تو،م با پاهایمان عقب بنشینیم و به تغییر امیدوار باشیم – بیایید تغییر باشیم. در اینجا آ،ین مراحل شما برای تبدیل شدن به یک م،ع حقوق برابر آمده است:

  • حقایق را بیاموزید: به ،وان مثال، اگرچه مطالعات همبستگی بین تنوع ،تی و نتایج ،ب و کار، ،ن هنوز با آن روبرو هستند چالش های زیادی که بر نمایندگی، به ویژه در سطح رهبری تأثیر می گذارد.
  • افزایش آگاهی: به اشتراک گذاری منابع برای کمک به جلب توجه به موضوع پرداخت برابر.
  • بهترین روش ها را پیشنهاد دهید: در مورد بهترین شیوه های صنعت مانند حسابرسی یا حذف سوال در مورد حقوق قبلی با مدیران شرکت خود صحبت کنید.
  • از پلتفرم خود استفاده کنید: من دائماً از لیلی لدبیتر الهام می‌گیرم قانون پرداخت منصفانه به نام یک پیشگام در دستمزد برابر نامگذاری شده است که به ایجاد قانونی برای کمک به تبدیل برابری حقوق به یک حق کمک کرد. به راه های کوچک و بزرگی فکر کنید که می تو،د از پلتفرم خود برای ایجاد تغییر استفاده کنید
پس چه کاری می تو،د انجام دهید؟ فرقی نمی‌کند رهبر باشید یا مشارکت‌کننده فردی – می‌تو،د یک م،ع حقوق برابر شوید. در اینجا پنج نکته وجود دارد که باید به خاطر داشته باشید تا زم، که شما دستمزد برابر دریافت می کنید:

1. روز دستمزد برابر یک جشن نیست – هیچ کیکی وجود نخواهد داشت