5 راه برای ارتقاء مهارت های نظامی قابل انتقال شما

شعله ور ، مسیر شما می تواند سخت باشد. درک گام بعدی در مسیر یا حتی یافتن مسیر درست می تواند ،ره آور باشد. من از یک سرجوخه در پلیس نظامی سلطنتی، با یک مسیر بسیار ساختاریافته و برنامه ریزی شده، به سرعت گم شدم و بدون هیچ جهتی گم شدم. اما با برنامه ریزی درست و تلاش زیاد، با موفقیت به نقش ایده آل خود در ا،یستم Salesforce رسیدم.

برای نشان دادن این مهارت های قابل انتقال به کارفرمایان آینده خود یا سایر Trailblazer ها، باید با دیگران ارتباط برقرار کنید و مهارت های خود را در یک نور مثبت به نمایش بگذارید. این همچنین دیگران را ترغیب می کند که مسیر شما را دنبال کنند و مسیرهای خود را روشن کنند.

داشتن یک برند شخصی به چه م،است؟ چگونه برند خود را تبلیغ می کنید؟ بیایید نگاهی بیندازیم و این مرحله را بررسی کنیم، زیرا به خوبی با استفاده از مهارت‌های شما و نمایش آنها برای دیدن دنیا ارتباط دارد.

با این حال، چه مهارتی را در اینجا ترسیم می کنیم؟

مهم نیست که این بحث ها، ارتباطات و چت ها چگونه انجام می شود، این فرصت های شبکه و فرصت های ارتباط با افراد جدید برای به اشتراک گذاشتن داستان شما و نشان دادن توانایی های شما به دیگران حیاتی است.

در اینجا پنج راه کلیدی وجود دارد که می‌تو،د مهارت‌های شگفت‌انگیز خود را برجسته کنید، همسر جانباز/نظامی یا هر طبقه دیگری از زندگی، تا ارزش خود را به بقیه دنیا نشان دهید و آن شغل رویایی را به دست آورید!

۱- طرز فکر درست را پیدا کنید

بگیرید برند شخصی من، مثلا. من سفر خود را از طریق پست‌های وبلاگ، وبینارها و مربیگری به نمایش می‌گذارم، زیرا این به من این فرصت را می‌دهد تا به دیگران کمک کنم مهارت‌های قابل انتقال خود را شناسایی کرده و مسیرهای منحصربه‌فردشان را ایجاد کنم.

، ارتش بریت،ا تصمیمی بود که برای اطمینان از اینکه زمان بیشتری با خانواده‌ام داشتم، گرفتم، اما اگر طرز فکر درستی را اتخاذ نکرده بودم، هنوز زمان از دست می‌رفت.

چگونه با دیگران و به طور کلی شبکه ارتباط برقرار کنیم؟ می‌تو،د از ابزارهای ساده‌ای مانند رسانه‌های اجتماعی برای برقراری ارتباط، صحبت و شناخت افراد، متخصصان و شرکت‌های دیگر در ا،یستم استفاده کنید.

بینش های متخصص را کشف کنید تا به شما در توسعه حرفه خود، ارتباط با Trailblazers، یادگیری Salesforce و ،ب گواهینامه کمک کند. راهنمای نحوه عملی، دیدگاه‌های معتبر همتایان، و داستان‌های الهام‌بخش Trailblazer را کاوش کنید.منبع: https://www.salesforce.com/blog/transferable-trailblazer-military-s،s/

آ،ین قطعه در این پازل؟ شبکه سازی و ارتباط با دیگران.

اگر وارد یک مصاحبه شوید و در مورد آن به ،وان تجربه روزانه خود صحبت کنید، مشخص نیست که این به چه مهارتی در یک ظرفیت حرفه ای تبدیل می شود. با این حال، این مثال می تواند پایه و اساس یکی از با تجربه ترین مدیران پروژه باشد که ممکن است پیدا کنید.

اما این فقط مربوط به شرکت ها و مدیران استخدامی نیست. شما همچنین به دیگر، مانند خودتان الهام می‌دهید تا گامی به سمت شغل رویایی خود در ا،یستم Salesforce بردارند و به آنها انگیزه می‌دهید تا مهارت‌های خود را به دست آورند و در جامعه نوآوری کنند.

یک مهارت معمولی ارتش که در ابتدای کار شما آموزش داده می شود، نظم و انضباط است. این مهارت را اصلاح کنید و محتوای بیشتری را در پشت یک کلمه نشان دهید: “فردی متمرکز با تعهد به یک هدف، انگیزه و عزم برای انجام مؤثر یک کار”. مهارت شماره 1، اشاره شد!

مهمتر از همه، برند شما باید اصیل باشد و کاری جز کمک به دیگران در تعهد فداکارانه انجام ندهد تا اینکه صرفاً برای به دست آوردن خود باشد.

من به دلیل تخصص Salesforce و ارتباطاتم در ا،یستم Salesforce شناخته شده ام (که به خوبی به آ،ین نکته من منجر می شود!). بنابراین، چگونه برند شخصی خود را ایجاد می کنید؟

ایجاد یک برند شخصی قوی و مثبت، کلید موفقیت و شعله ور شدن مسیر خود است. افرادی که می بینم از سراسر جهان این کار را به خوبی انجام می دهند عبارتند از:

مهارت های خود را ترسیم کنید. ممکن است احساس کنید که این کار را زم، انجام داده اید که آنها را اصلاح می کردید. بیایید کمی عمیق تر از مرحله پالایش فکر کنیم.

یک مثال عالی برای ترسیم مهارت های شما، همسر نظامی است. یک همسر نظامی هر زمان که شریک خود را به خدمت می گیرد، شریک زندگی خود را در سراسر جهان دنبال می کند. همسر نظامی هر بار خانواده، فرزندان و خانه خود را به مکان جدیدی منتقل می کند. آنها صورتحساب ها را تغییر می دهند، بانک ها را با آدرس خود به روز می کنند، کودکان را در یک مدرسه جدید ثبت نام می کنند، گروه های محلی محلی را پیدا می کنند و غیره.

منابع مورد علاقه من را بررسی کنید:

فهرست ، مهارت‌هایتان به شما پایه‌ای می‌دهد تا برند شخصی خود را ایجاد کنید و به دیگران نشان دهید که چگونه مهارت‌های شما برای آن‌ها، برای شرکتشان و ا،یستم گسترده‌تر مطلوب است… زیرا شما ارزشمند هستید!

فهرست ، مهارت های خود ممکن است بسیار ساده به نظر برسد. ممکن است در واقع بسیار واضح به نظر برسد! با این حال، این یک قدم اول فوق العاده مهم است.

چرا رویدادهای خود را با ساخت وبینار، پاد،ت یا مجموعه وبلاگ ایجاد نمی کنید؟ به این ترتیب، نه تنها می‌تو،د مهارت‌های خود را به رخ بکشید، بلکه می‌تو،د فالوورهایی نیز به دست آورید که می‌تو،د با آنها ارتباط برقرار کنید.

آن طرز فکر چیست؟ درک مهارت های قابل انتقال من برای ایجاد مسیری باورن،ی در ا،یستم Salesforce. وقتی متوجه شدم که لازم نیست کاملاً از صفر شروع کنم و می‌توانم نشان دهم که چگونه مجموعه مهارت‌هایم به نقشی در فناوری منتقل شده است، مجبور شدم روی تبدیل این بینش به یک برنامه محکم کار کنم.

پیشگام باشید

این مهارت ها را یادداشت کنید. به م،ای واقعی کلمه، آنها را فهرست کنید. حالا آن مهارت ها را بگیرید و آنها را اصلاح کنید.

بقیه مهارت های خود را بکار ببرید و هر کدام را تا زم، که فهرستی جامع داشته باشید اصلاح کنید.

Salesforce Military را کشف کنید


3. مهارت های خود را ترسیم کنید

چگونه لیستی از مهارت ها ایجاد می کنید؟ ممکن است یک سوال بسیار ساده به نظر برسد، اما آن را امتحان کنید. انجامش سخته!

ما قبلاً برخی از مراحل حیاتی و کلیدی را در ایجاد یک برند شخصی پوشش داده ایم، مانند شناسایی و ترجمه مهارت های شما. بعد، می‌خواهید چیزی را نشان دهید که به آن علاقه دارید، کاری که در انجام آن مهارت دارید. توجه: لازم نیست متخصص باشید! همه چیز درباره اشتراک گذاری است تا به دیگران کمک کند یا یاد بگیرند یا الهام بگیرند.

صحبت از طرف انجمن پیشگامان و در ا،یستم Salesforce گسترده تر، مردم به ندرت دعوت برای ارتباط و آشنایی با یکدیگر را رد می کنند. در واقع، اغلب اوقات بهترین بخش از روز مردم برای استراحت، ارتباط با افراد جدید و یادگیری در مورد آنها و داستان هایشان است.

اشتراک‌گذاری داستان خود و گفتن مهارت‌های قابل انتقال به مردم به افراد بیشتری اجازه می‌دهد تا ببینند که چگونه دیگران با پیشینه‌های مختلف نیز می‌توانند مهارت‌های خود را به یک حرفه حرفه‌ای متفاوت و جدید تبدیل کنند.

زم، که مهارت‌های Salesforce را یاد می‌گیرید، آزادی تغییر زندگی‌تان رایگان است.


2. مهارت های خود را فهرست کنید

وبلاگ The Trailblazer

همچنین می تو،د در رویدادهای حضوری مانند Dreamforce، TDX، و رویدادهای Trailblazer Community شرکت کنید.

شاید تماس تصادفی با مردم نقطه قوت شما نباشد. در عوض، می تو،د در یک بحث گروهی در مورد آن شرکت کنید انجمن پیشگامان با پرسیدن یا پاسخ دادن به سؤالاتی که اغلب منجر به بحث های دیگر و یافتن نقاط مش، می شود.

همه ما مهارت های قابل انتقال داریم

مهارت‌هایی که در بالا توضیح داده شد، احتمالاً دشوارترین پروژه‌ای را نشان می‌دهند که یک فرد باید با آن سر و کار داشته باشد، و نه فقط در یک موقعیت. انبوهی از تجربیات تکرار شونده در آنجا وجود دارد. این یک مثال عالی از تطبیق تجربه و مهارت های شما با یک مهارت حرفه ای مرتبط با شغلی است که برای آن درخواست می کنید.

این به مدیران و شرکت‌های استخدام‌کننده کمک می‌کند تا ارزش استخدام و شامل پیشینه‌های متنوع را ببینند و ا،یستم برابرتری ایجاد کنند.

برند شخصی شما تصویری از شماست که دوست دارید دیگران آن را ببینند. این به طور بالقوه یک حضور آنلاین است اما می تواند حضوری نیز باشد. این نسخه‌ای از خودتان است که عمداً ساخته شده‌اید تا مهارت‌ها و دارایی‌هایتان را به همه اطرافیانتان نشان دهید و به نمایش بگذارید. این راهی برای نشان دادن چیزی است که شما را منحصر به فرد و متمایز از دیگران می کند.

مهارت‌های خود را شناسایی کنید، ببینید مهارت‌های شما در کجا قابل ربط به دیگران است و ببینید چگونه دیگران می‌توانند به مهارت‌های شما و سفر شما برای یافتن الهام نگاه کنند. رسانه ای برای تبلیغ خود و میزب، برند شخصی خود بیابید، چه در رویدادهای حضوری یا آنلاین از طریق وبلاگ ها و ویدیوها.

5. شبکه و اتصال

ساده شروع کن از مهارت هایی که از شغل فعلی خود به دست آورده اید استفاده کنید. برای من، این تن، اندام، انضباط و تصویر شخصی هوشمندانه ای بود که وقتی برای اولین بار به ارتش بریت،ا پیوستم به من آموزش داده شد. چیزی به سادگی مراقبت از اتو ، صحیح لباس و جلا دادن چکمه هایتان. من یاد گرفتم که به آنچه هستم و کاری که در آنجا بودم افتخار کنم.

همراه با این شخصیت و سابقه من به ،وان یک سرباز کهنه سرباز بریت،ا است. نام تجاری شخصی من من را به ،وان سربازی نشان می دهد که حرفه خود را به یک تبدیل کرده است معمار Salesforce. نام تجاری من از ایجاد پست‌های وبلاگ ساده و آموزش در مورد نحوه پیکربندی پلتفرم Salesforce تا شرکت در چت‌های کنار آتش و مربیگری دیگران تکامل یافته است.