4 روش برای تمرین سپاسگزاری در این فصل با کوئست های Trailhead

کارهای ساده ای مانند این به شما کمک می کند تا روی آنچه درست در مقابل شما قرار دارد تمرکز کنید، و می تو،د آنها را هر زمان که برای کاهش سرعت نیاز داشتید انجام دهید. علاوه بر این، آنها می توانند به شما کمک کنند تا هوشیارتر شوید. به جای آرزوی چیزی در آینده یا نشخوار فکری در گذشته، در هر لحظه از زندگی خود کاملاً حضور داشته باشید و شاهد رشد سپاسگزاری خود باشید.

جایزه! در جستجوی قدرد، از چیزهای کوچک شرکت کنید

با ایجاد این تمرین روزانه یا هفتگی، همه چیزهای مثبت زندگی خود را به یاد خواهید آورد. هر زمان که به قدرد، بیشتری نیاز داشتید، دوباره به نوشته های مجله خود مراجعه کنید. این تمرین آگاهانه واقعا می تواند به تقویت سلامت روان شما در کوتاه مدت و بلند مدت کمک کند.

2. زمان و مهارت های خود را به صورت داوطلبانه ارائه دهید

این می تواند نقاشی ،، گوش دادن به موسیقی، نواختن یک ساز، کار بر روی یک پازل، پیاده روی، یا به سادگی نفس عمیق در بیرون باشد.

در کتابخانه محلی، آشپزخونه یا مدرسه محلی خود داوطلب شوید تا جامعه خود را غنی کنید و رفاه خود را در این فرآیند تقویت کنید. همچنین می‌تو،د با به اشتراک گذاشتن دانش و مهارت‌های Salesforce خود در یک سازمان غیرانتفاعی یا آموزشی که به دیگران کمک می‌کند، داوطلب شوید.

انجام فعالیت‌هایی که واقعاً از خودتان لذت می‌برید و احساس شادی می‌کنید، می‌تواند قدرد، شما را از اینکه به سادگی قادر به انجام آن کارها هستید افزایش دهد! گذراندن وقت به تنهایی، چه در خانه و چه در طبیعت، می تواند به شما کمک کند تا احساس آرامش و جمع بیشتری داشته باشید و می تو،د در آن لحظات تنهایی بیشتر درباره خود بیاموزید.

برای رنگ آمیزی آگاهانه وقت بگذارید


4. حضور در لحظه را تمرین کنید

صرف مقداری از اوقات فراغت خود برای کمک به دیگران، صرف نظر از دامنه کار، مزایای شخصی نیز دارد. ممکن است مهارت جدیدی بیاموزید، با افراد جدیدی آشنا شوید، عضوی از جامعه شوید، یا حتی تغییر قابل توجهی در زندگی شخصی ایجاد کنید.

اما تمرین قدرد، فقط گفتن چیزی نیست که بخاطرش شکرگزار هستید – خیلی بیشتر از این است.

4 دقیقه مطالعه

کارگران در یک جلسه

،ج ، هوشمندانه روی فناوری در شرایط رکود کلیدی است – در اینجا نحوه انجام آن آورده شده است

تمرین قدرد، نه تنها به شما کمک می کند تا برای زندگی ارزش بیشتری قائل شوید، بلکه می تواند سلامت روان شما را نیز بهبود بخشد، به شما کمک کند تا در مورد خودتان بیاموزید و احتمالاً روابط خود را بهبود بخشد.

اکنون که ابزار تمرین قدرد، در این فصل را دارید، عمیق‌تر شیرجه بزنید و از آن استفاده کنید قدرد، از تلاش چیزهای کوچک برای ،ب نشان جامعه خاص با به دست آوردن نشان های Trailhead که برای کمک به شما در بهترین زندگی ایجاد شده اند، یاد بگیرید که به سلامتی عشق بورزید.

به حضور کامل عادت کنید. می تو،د با استفاده از حواس پنج گانه خود برای کمک به احساس اینجا و اکنون شروع کنید. به ،وان مثال، با مالش دستان خود به هم و در حین نفس کشیدن آهسته و عمیق و احساس دست ها، اثر انگشت و چین و چروک های پوست، حس لامسه خود را درگیر کنید.

در آغاز یا پایان روز، چند دقیقه وقت بگذارید و چیزهای مثبتی را که امیدوارید به آن برسید، چیزی که مشتاقانه منتظرش هستید یا به سادگی اتفاق خوبی که افتاده است بنویسید. به آنچه می نویسید بسیار دقت کنید. آگاهانه در مورد کلمات خود بدون حواس پرتی فکر کنید.

6 دقیقه مطالعه


منبع: https://www.salesforce.com/blog/،w-to-practice-gra،ude-with-trailhead-quests/

بینش های متخصص را کشف کنید تا به شما در توسعه حرفه خود، ارتباط با Trailblazers، یادگیری Salesforce و ،ب گواهینامه کمک کند. راهنمای نحوه عملی، دیدگاه‌های معتبر همتایان، و داستان‌های الهام‌بخش Trailblazer را کاوش کنید.


مقالات پرطرفدار

تصویری از زنی که روی یک لپ‌تاپ کار می‌کند، داده‌های او احتمالاً در یک پلت فرم داده مصرف‌کننده قرار دارند.

CDP یک ابزار قدرتمند است – در اینجا نحوه ایجاد آن برای شما آورده شده است

برای کشف چهار راه متفاوت اما ساده برای تمرین قدرد، به خواندن ادامه دهید.

1. یک دفتر خاطرات سپاسگزاری داشته باشید

آسان است که فراموش کنی هر چند وقت یکبار از زندگی لذت ببری و قدر آنچه را داری بد،. همه ما آنقدر شلوغ هستیم که اغلب اجازه می دهیم اینجا و اکنون از کنار ما بگذرد، اما تمرین شکرگزاری راهی عالی برای لحظه ای وقت گذاشتن و حضور است.

وبلاگ The Trailblazer

کمک به دیگران به شما کمک می‌کند تا زم، که خوبی‌های زندگی‌تان را ارزیابی می‌کنید و متوجه می‌شوید که پس دادن چقدر عالی است، سپاسگ،ر باشید.

3. خودتان یک فعالیت سرگرم کننده انجام دهید