4 روشی که می توانید طراحی وب سایت پایدار را تمرین کنید

گزینه دیگر استفاده از Salesforce برای کمک به شما برای رسیدن به عملیات خالص صفر است. Weimann گفت: “اگر شما بر روی پلت فرم Salesforce طراحی و بسازید، عملیات ما صفر است.” «به این م،ی است که ما انرژی تجدیدپذیر را که می تو،م تامین می کنیم و انرژی پاک را از جای دیگری ،یداری می کنیم تا آنچه را که نمی تو،م در زمان واقعی تامین کنیم، جبران کنیم. هدف، انرژی های تجدیدپذیر 24 ساعته است. گفته می شود، طراحان زیادی روی پروژه هایی کار می کنند که از کد سفارشی خارج از Salesforce استفاده می کنند، جایی که جبران ردپای کربن شما دشوارتر است. حتی اگر صفر خالص هستید، همیشه بهتر است ردپای کربن خود را کاهش دهید و در وهله اول نیاز به جبران نداشته باشید.

در اینجا چند نکته در مورد چگونگی کاهش و فشرده سازی تصاویر برای کم ، ردپای کربن آنها وجود دارد:

 • از تصاویر خا،تری و تک رنگ استفاده کنید
 • از چرخ و فلک های تصویری خودداری کنید زیرا بر عملکرد CPU تأثیر می گذارد
 • فشرده سازی تصاویر با ابزارهایی مانند TinyPNG یا Image-Alpha
 • دوبرابر ، یک تصویر در عرض/ارتفاع بیش از دو برابر اندازه آن را افزایش می دهد. در عوض، چندین نسخه تصویر را برای طرح‌بندی‌های مختلف ایجاد کنید و از نشانه‌گذاری پاسخگو برای اطلاع دادن به مرورگرها از بارگیری تصویر استفاده کنید.
 • تکنیک هایی را برای اعمال یک تاری ظریف در ،مت های کمتر مهم یک تصویر که می تواند اندازه کلی تصویر را کاهش دهد، امتحان کنید. برای شروع، این ویدیو را تماشا کنید یونا کراوتس
 • از گرافیک های برداری مقیاس پذیر (SVG) برای نمایش تصاویر برداری استفاده کنید که می توانند در صورت نیاز به نمایشگرهایی با وضوح بالا مقیاس شوند.
 • فرمت های تصویر کارآمدتری مانند WebP را در نظر بگیرید (حدود 30 درصد کوچکتر از JPEG)
 • sprites های CSS تصاویر را به یک تصویر پس زمینه می کشند و فایل های جاوا اسکریپت و CSS شما را کوچک می کنند.

طراحی پایدار

آنها همچنین معتقدند فضای طراحی وب پایدار برای نوآوری آماده است. رید گفت: «ایجاد یک تجربه دیجیتالی که مستقیماً به تأثیرات آب و هوایی پاسخ می‌دهد، نه تنها به حل این مشکل کمک می‌کند، بلکه باعث می‌شود هر ،ی که از آن سایت بازدید می‌کند، احساس فوری‌تر کند». “این یک نمونه فوق العاده از طراحی خوب است.”

طراحی برای پایداری

5 دقیقه مطالعه

فونت های سازگار با محیط زیست را انتخاب کنید

از ابزارها و استراتژی های ساده برای وارد ، طراحی پایدار به کار خود استفاده کنید.


اقدامات کوچک تفاوت بزرگی ایجاد می کند

نوآوری در وزن تصاویر در وب یک مجله آنلاین است ClimateAction.tech تماس گرفت شعبه. سایت آنها طوری طراحی شده است که به مقدار کربنی که شبکه برق تولید می کند واکنش نشان دهد. طراحی سایت پویا با بارگذاری تصاویر سیاه و سفید یا نادیده گرفتن کامل آنها در زم، که سوخت‌های فسیلی زیادی استفاده می‌شود، با انرژی کمتری سازگار می‌شود. رید گفت که آنها در مورد طراحی به روشی فکر می کنند که او هرگز فکر نمی کرد.

مایکل راه هایی را برای کاهش مصرف انرژی با فونت های وب به اشتراک می گذارد:

 • از وب فونت هایی که مستقیماً میزب، می شوند، برخلاف خدمات اشتراک استفاده کنید
 • اگر از وب فونت های میزب، شده استفاده می کنید، باید از تعداد وزن ها و سبک هایی که استفاده می کنید آگاه باشید زیرا هر فایل فونت وزن اضافه می کند.
 • می‌تو،د با استفاده از فونت‌های متغیر OpenType که به کاربران اجازه می‌دهد وزن و شیب یک فایل فونت واحد را مقیاس‌بندی کنند، می‌تو،د به همان اندازه که احتمالاً نیاز دارید، تنوع داشته باشید.

بهترین روش ها برای طراحی پایدار

از زم، که اینترنت در سال 1983 اختراع شد، با کدهای بیش از حد، تصاویر بزرگ، صفحات غیر ضروری و موارد دیگر سنگین شده است. یک ،ن گسترده که شامل تمام مراکز داده، تج،ات شبکه و دستگاه‌های متصل است، کل ردپای کربن اینترنت را در 2 درصد از انتشار جه،. این تقریباً همان سهم انتشار سوخت صنعت هوانوردی یا انتشار گازهای گلخانه ای از کل کشورهایی مانند کانادا یا فرانسه. رنگ نقش مهمی ایفا می کند زیرا بسیاری از صفحه نمایش های تلفن های هوشمند، لپ تاپ ها و تلویزیون های ما هر پی،ل را جداگانه روشن می کنند.

ویر، آب و هوا یک مشکل ساخته دست بشر است – به ،وان طراحان در فضای دیجیتال، چه کاری می تو،م در مورد آن انجام دهیم؟ خیلی، در واقع. طراحان می توانند تغییرات کوچکی در کارهای روزمره خود ایجاد کنند که می تواند تأثیر زیادی در کاهش بار ما در وب و طبیعت مادر داشته باشد.

از Net Zero Cloud برای به دست آوردن بینش حیاتی در مورد ردپای کربن شرکت خود استفاده کنید.


انتخاب رنگ پایدار داشته باشید

در اینجا نکاتی برای انتخاب رنگ های کم انرژی و در دسترس وجود دارد:

مقالات پرطرفدار

Astro روی ویلچر با تکان دادن کدی و ابری.

چگونه Salesforce برنامه های یادگیری فراگیر را برای آموزش جهان ایجاد می کند

3 دقیقه مطالعه

تصویری از اضطراب در محل کار دو همکار را نشان می دهد که از قایق پارویی می پرند در حالی که یکی از جلویی ها با بلندگو صحبت می کند.

چگونه اضطراب محل کار را مدیریت کنیم – اضطراب خود و تیم شما

تایسون رید، مدیر مدیریت محصول، و طراح محصول، مایکل وایمن، معتقدند اولین قدم برای طراحی بهتر و پایدارتر وب، تج، خود به دانش و تمرینی است که می‌تو،د به دیگران انتقال دهید. آنها مشتاق ساختن محصولات دیجیتال پایدار هستند و چهار راه عملی برای پایدارتر ، کار طراحی شما به اشتراک می گذارند:

 • برای انتشار کمتر تصاویر را روشن کنید
 • کد خود را پاک کنید
 • انتخاب رنگ پایدار داشته باشید
 • فونت های سازگار با محیط زیست را انتخاب کنید

وقتی صحبت از طراحی وب پایدار به میان می آید، هرچه بیشتر بد،م، دنیای ما و تجربیات کاربر بهتر خواهد بود. هر عملی مهم است می تو،د با برداشتن کتاب شروع کنید طراحی وب سایت پایدار توسط تام گرین وود و به اشتراک گذاری آموخته های خود با دیگران. شما همچنین می تو،د با ماژول های Trailhead خود را آموزش دهید، کتاب ها و ابزارهای طراحی پایدار. همه ما در این سفر با هم هستیم، به این م،ی که اقدامات کوچک در مقیاس می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند.


منبع: https://www.salesforce.com/blog/4-ways-you-can-practice-sustainable-web-design/

اگر روی یک چیز تمرکز کنید، توجه به نحوه مدیریت تصاویر می تواند بزرگترین تأثیر مثبت محیطی را داشته باشد. تصاویر و ویدئوها انرژی بیشتری برای انتقال و مشاهده نسبت به متن مصرف می کنند. آ گزارش سیسکو ،ن می زند که امروزه ترافیک ویدیویی 82 درصد از کل ترافیک اینترنت مصرف کننده را تشکیل می دهد که از 73 درصد در سال 2017 افزایش یافته است.

دنی ون کوتن یک برنامه نویس هلندی است که با پاک ، کدهای خود تأثیر زیادی گذاشت. او یک پلاگین Mailchimp برای وردپرس ایجاد کرد و سپس در سال 2020 افزونه خود را بازسازی کرد تا 20 کیلوبایت داده کمتر برای هر استفاده ارسال کند. این مقدار زیادی نیست، اما در مقیاس 2 میلیون سایتی که از Mailchimp استفاده می کنند، جمع می شود. او ،ن می زند که با کاهش 20 کیلوبایت کد، تولید ماهانه CO2 جهان را 59000 کیلوگرم کاهش می دهد. این تقریباً مانند 85 بار پرواز از نیویورک به آمستردام و بازگشت است.

فراتر از تخلیه باتری ما و محیط زیست، دسترسی به انتخاب های رنگ شما همچنین می تواند تأثیر منفی بر روی کاربران بگذارد.

راه های کاهش مصرف انرژی با کد کمتر:

 • از پایگاه های کد مش،، چارچوب ها و ابزارهای اعلامی استفاده کنید که در طول زمان بهینه می شوند
 • از راه حل های خارج از جعبه سیستم طراحی لایتنینگ استفاده کنید ایجاد سفارشی راه حل ها
 • به معیارها و انتشارات پیرامون استفاده و پهنای باند واحد پردازش مرکزی (CPU) توجه کنید زیرا CPU ها و GPU ها انرژی بر هستند و باید محدود باشند.
 • بهینه سازی شبکه های تحویل محتوا
 • از خدمات میزب، وب سبز استفاده کنید که از انرژی های تجدید پذیر استفاده می کنند به جای ،ید افست. رید گفت: «در نهایت می‌خواهیم شبکه برق/اینترنت را کربن‌زدایی کنیم».
 • ردپای استقرار خود را به طور منظم ارزیابی و دوباره ارزیابی کنید.

مب، Net Zero Cloud

جایی که تایپ‌فیس‌های خود را منبع می‌گیرید می‌تواند در ردپای کربن شما تفاوت ایجاد کند. فونت های سیستم بومی دستگاه ها هستند، به این م،ی که به سرعت بارگیری می شوند و انرژی کمتری برای کار ، مصرف می کنند. وب فونت ها از اینترنت بارگیری می شوند، اما بسته به جایی که میزب، می شوند، می توانند اثرات منفی محیطی خود را کاهش دهند.

اصول طراحی و بهترین شیوه ها را برای فوری ترین چالش های جهان به کار ببرید.


برای انتشار کمتر تصاویر را روشن کنید

از اصول طراحی برای تقویت رابطه بین تجارت و جامعه استفاده کنید.


کد خود را پاک کنید