4 دلیل برای پیوستن به Seize the Trail Quest در سال 2023

کاوش در مسیرهای شغلی مختلف در ا،یستم Salesforce را با بررسی نقش مدیر Salesforce و Developer آغاز کنید.

مسیر شغلی مدیر Salesforce

پاسخگویی به نیازهای مشتری در زمان واقعی بسیار مهمتر از همیشه است. با این حال، این امر چالش برانگیزتر می شود زیرا میزان داده های ایجاد شده، جمع آوری شده، تکرار و مصرف شده در هر سال انتظار می رود بیش از دو برابر تا سال 2026. در نتیجه، شرکت ها باید به طور یکپارچه تعاملات دیجیتال و دنیای واقعی مشتری را به هم متصل کنند تا مرتبط ترین، شخصی و متقاعدکننده ترین تجربیات را در هر لحظه ارائه دهند.

آماده، تنظیم، تلاش! این که آیا شما یک Trailblazer باتجربه هستید، به دنبال اولین خود هستید صدور گواهینامه، یا می خواهید به طور مداوم با ،ب نشان های Trailhead در Trailhead مهارت داشته باشید – پلت فرم آموزش آنلاین رایگان Salesforce، سالانه ما تلاش Trail را به دست بگیرید برای تو است.

Seize the Trail چیست؟

“پس از تلاش بسیار زیاد برای مهارت در Trailhead و دریافت گواهینامه Salesforce Admin، درخواست های مصاحبه شروع شد.”

«ا،یستم Salesforce مک، دلپذیر با فرصت‌های بی‌پایان برای همه است، بدون توجه به پیشینه شما. Trailhead و ،ب گواهینامه Salesforce درهایی را برای من در حرفه من باز کرد که هرگز فکر نمی کردم امکان پذیر باشد..

وقتی شروع کردم، نمی دانستم Apex چیست! برای کمک به انجمن رفتم و در نهایت توانستم یک ماشه بسیار اساسی بنویسم. پس از تجربه این پلتفرم، می‌دانستم که می‌خواهم یک توسعه‌دهنده Salesforce شوم.»

بهره وری را با پلتفرم Slack به چهار روش کلیدی افزایش دهید.

 • بدون زحمت خودکار کارهای معمول از طریق ساز گردش کار.
 • از ورودهای وقت گیر با استفاده از حساب Slack خود صرف نظر کنید با یک کلیک وارد تمام برنامه های کاری خود شوید، به طور یکپارچه آنها را در یک لحظه به هم وصل می کند.
 • دسترسی داشته باشید ابزارها، پشتیب، هاست و ذخیره سازی داده ها به به طور ایمن برنامه های قدرتمند را ایجاد و ارسال کنید و اتوماسیون در چند دقیقه
 • با خارج ، ارتباطات بی‌حساب از ایمیل‌ها و وارد کانال‌های مربوط به آن، در زمان صرفه‌جویی کنید همکاری سریعتر با همه در داخل و خارج از یک سازمان از طریق Slack Connect.

دلیل 2: درباره Salesforce Customer 360 بیشتر بیاموزید و تجربیات مرتبط ایجاد کنید

امروزه یک شرکت متوسط ​​استفاده می کند نزدیک به 1000 برنامه برای راه اندازی ،ب و کار و ذخیره داده های مشتریان. این کارآمد، مؤثر یا مقرون به صرفه نیست. با Salesforce Customer 360– یک پلت فرم CRM یکپارچه که بخش ها و داده های مشتری را به هم متصل می کند – شما یک دیدگاه واحد و مش، از مشتریان برای ایجاد تجربیات مرتبط و انجام بهترین کار خود دریافت می کنید.

آیا در حل مشکلات برای ارائه تجربیات نوآورانه به مشتری پیشرفت می کنید؟ مسیر توسعه‌دهنده می‌تواند به شما کمک کند تا مهارت‌های خود را برای ایجاد برنامه‌ها بر روی پلتفرم Salesforce، با استفاده از بهترین ،یب بدون کد و کد، بدون مصالحه، افزایش دهید.

Seize the Trail: به ،وان یک توسعه دهنده Salesforce شروع کنید

سفر Trailhead Quest خود را در پنج مرحله ساده شروع کنید.

 1. به صورت رایگان ثبت نام کنید تریل هد حساب.
 2. به سمت کوئست های Trailhead صفحه
 3. تا 31 ژانویه 2023، ساعت 11:59 بعد از ظهر به وقت PT، هر ،یب مسیر Seize the Trail 2023 Quest را تکمیل کنید تا نشان انجمن انحصاری خود را به دست آورید و برای شانس برنده شدن* کوپن های امتحان گواهینامه رایگان و سوآپ جذاب مسیرهای سرگرم کننده شرکت کنید.
 4. هر ،یب دنباله‌ای Seize the Trail Quest که قبل از تاریخ ورود تکمیل می‌کنید، به‌،وان یک ورودی اضافی برای قرعه‌کشی (حدا،ر شش ورودی) به حساب می‌آید.
 5. موفقیت خود را در انجمن پیشگامان و اجتماعی با استفاده از #SeizeTheTrail.

جایزه: جستجو و ،ب درآمد

پیشگام ماروین کراس، 2 برابر گواهی Trailhead Ranger

#SeizeTheTrail نمونه ای از آرایه گسترده Trailhead از محتوای رایگان، خود گام، و کوچک را به شما می دهد. و مهم نیست که کجا زندگی می کنید یا پیشینه شما چیست، ابزارهایی را برای کمک به شما در درک فن آوری ها و مهارت های مورد نیاز برای بهبود نتایج و دستیابی به موفقیت در حال حاضر فراهم می کند.

من را برای یک حساب رایگان Trailhead ثبت نام کنید

3 دقیقه مطالعه

زنی با هدست تماس سرویس می گیرد.

چگونه تیم های خدمات مشتری می توانند هزینه ها را کاهش دهند و کیفیت را در مقیاس ارائه دهند

پیشگام کلارا پرز، 21x دارای گواهی دو ستاره Trailhead Ranger

4 دقیقه مطالعه
منبع: https://www.salesforce.com/blog/trailhead-quests-seize-the-trail/

در زم، که نیاز به انجام کارهای بیشتر با کمتر وجود دارد، Trailblazers به ​​فناوری برای کمک به افزایش کارایی و افزایش بهره‌وری نیاز دارد. به همین دلیل است که ما هیجان زده هستیم تا سالانه خود را اعلام کنیم تلاش Trail Trailhead را به دست بگیرید!

ادمین‌ها به سازمان‌ها کمک می‌کنند تا همه چیز را از خودکارسازی فرآیندهای تجاری پیچیده گرفته تا اطمینان از اینکه کاربران بیشترین بهره را از Salesforce می‌برند، در حالی که از ابزارهایی مانند گزارش‌ها و داشبوردها برای ردیابی معیارهای موفقیت و روابط با مشتری استفاده می‌کنند.

هر نش، که قبل از 31 ژانویه 2023، ساعت 11:59 بعد از ظهر به وقت محلی به دست می آورید، به ،وان یک ورودی اضافی به قرعه کشی حساب می شود!

پیشگام آلدو فرناندز، 17 برابر گواهی Trailhead Ranger

Seize the Trail: با Salesforce شروع کنید


عادات و مهارت‌هایی را که برای نوآوری سریع، افزایش کارآیی و ،ب موفقیت به‌،وان مدیر Salesforce نیاز دارید، کشف کنید.


مسیر شغلی توسعه دهنده Salesforce

اولین قدم های خود را در سفر Salesforce خود با Trailhead بردارید و همه چیز Salesforce را کشف کنید، Trailblazer چیست، مسیرهای شغلیو انجمن Trailblazer.

در واقع، مطالعه دیگری از IDC نشان می‌دهد که سازمان‌ها چابکی، کارایی و ارزش کارمندان بیشتری را با کارکنان ماهر و دارای گواهینامه Salesforce مشاهده ،د.

سفر یادگیری خود را ادامه دهید و آن نشان های Trailhead را جمع آوری کنید! تکمیل می، کوئست را بیاموزید و ،ب کنید و برای شانس بردن* یک لیوان با نسخه محدود (1 از 100) وارد شوید.

توسعه دهنده Salesforce چیست؟ آ توسعه دهنده Salesforce به تیم‌ها و سازمان‌ها کمک می‌کند تا با ایجاد راه‌حل‌های کارآمد برای مشکلات پیچیده، مانند خودکارسازی وظایف تکراری یا توسعه و سفارشی‌سازی برنامه‌های کاربردی ساخته شده بر روی Salesforce، بهره‌وری را افزایش دهند.

در اتوماسیون، هوشمندی و داده‌های هم‌زمان مهارت داشته باشید، در حالی که ارتباطات ارزشمندی با انجمن Trailblazer ایجاد می‌کنید. و به ،وان یک پاداش اضافی در کنار یادگیری و برقراری ارتباط با دیگران، این شانس را خواهید داشت که جوایز سرگرم‌کننده* را برای انگیزه بیشتر برنده شوید.

با Slack به ،وان HQ دیجیتال خود، کار را ساده‌تر، دلپذیرتر و سازنده‌تر می‌کنید. از تعداد پیام‌ها و اعلان‌هایی که هر روز دریافت می‌کنید غرق شده‌اید؟ Slack می تواند کمک کند! این یک فضای مجازی و واحد برای اتصال افراد، ابزارها، مشتریان و شرکای شما برای کار سریعتر و انعطاف پذیرتر است. آن را مرکز فرماندهی روز کاری خود در نظر بگیرید. برای بسیاری از سازمان هاSlack همان HQ دیجیتال است.

پلت فرم داده های مشتری (CDP) توسط Salesforce Genie به شما کمک می کند تا تصمیمات هوشمندانه ای بر اساس داده های زمان واقعی برای شخصی سازی لحظات بازاریابی بگیرید.

در اینجا چهار دلیل برای Seize the Trail در سال 2023 آورده شده است.

دلیل 1: کشف کنید که چگونه پلت فرم Slack بهره وری را افزایش می دهد

مهارت های مورد نیاز را بیاموزید، مدارک معتبر رزومه را به دست آورید و برای فرصت های شغلی و مربیگری با جامعه Trailblazers ارتباط برقرار کنید.


وبلاگ The Trailblazer

مدیر فروش چیست؟ وقتی ،ت به کمک به تیم‌ها می‌رسد که کارآمد باشند، مدیر فروش نقش کلیدی است

در کنار نیاز صنایع به افزایش کارایی و کاهش هزینه ها، زمان من،ی برای شروع یا تقویت مسیر شغلی Salesforce شماست. ایجاد دانش و مجموعه مهارت های مورد نیاز برای کمک به سازمان ها در جهت رسیدن به موفقیت در حال حاضر.

طبق مطالعه اخیر IDC، Salesforce و ا،یستم شرکای آن 9.3 میلیون شغل جدید و 1.6 تریلیون دلار درآمد ،ب و کار جدید در سراسر جهان تا سال 2026 ایجاد خواهند کرد.

بینش های متخصص را کشف کنید تا به شما در توسعه حرفه خود، ارتباط با Trailblazers، یادگیری Salesforce و ،ب گواهینامه کمک کند. راهنمای نحوه عملی، دیدگاه‌های معتبر همتایان، و داستان‌های الهام‌بخش Trailblazer را کاوش کنید.


مقالات پرطرفدار

یک زن و یک مرد با تصاویر ابزارهایی احاطه شده اند که فروش را سرعت می بخشد.

3 روش جدید برای افزایش سرعت فروش با رویکرد تیمی

با CDP ارائه شده توسط Salesforce Genie، ارزش داده‌های بی‌درنگ مشتری را به چهار روش کلیدی باز می‌کنید.

 • افزایش زمان برای ارزش گذاری توسط اتصال خودکار تمام داده های شما در زمان واقعی.
 • مخاطبان هوشمند و بی‌درنگ را سریع‌تر بسازید در سراسر ایمیل، موبایل، وب و تبلیغات با اتوماسیون.
 • تصمیمات هوشمندانه تر و آگاهانه تر با داده ها و بینش های زمان واقعی.
 • داده های خود را از هر کجا که هستید گسترش دهید و به راحتی متصل کنید یک ا،یستم باز-شبکه شرکای قابل اعتماد ما

دلیل 4: مسیرهای شغلی مختلف را در ا،یستم Salesforce کاوش کنید

با Salesforce Customer 360، تجربه‌های مرتبط را به سه روش کلیدی ایجاد می‌کنید.

 • تیم ها را روی یک پلت فرم به هم متصل کنید با گرفتن داده های مشتری از هر مرحله از سفر آنها در یک نمای یکپارچه.
 • به ،وان یک تیم جمعی از هر کجا کار کنید همکاری را آسان تر کنید.
 • تجارت، فناوری اطلاعات و تجزیه و تحلیل را در یک سیستم متصل ،یب کنید، حرکت فراتر از یک CRM با طیف کاملی از فناوری Salesforce

دلیل 3: قفل ارزش داده‌های بی‌درنگ مشتری را با پلتفرم داده‌های مشتری که توسط Genie طراحی شده است، باز کنید

#AwesomeAdmins شکاف بین ا،امات ،ب و کار و فناوری را پر می کند.

Seize the Trail: به ،وان یک مدیر فروش شروع کنید

به ،وان یک توسعه دهنده Salesforce اصول اولیه افزایش بهره وری، خودکارسازی وظایف، سفارشی ، برنامه ها و ارائه موفقیت را بیاموزید.


برای تصاحب مسیر آماده اید؟