3 روشی که فناوری دولتی بهتر می تواند به مردم کمک کند

مهمترین ارز در بخش ،تی اعتماد است. اگر اعتماد را به ،وان یک سکه تصور کنید، یک طرف آن “شفافیت” و دیگری “مسئولیت پذیری” است.

محیط دیجیتال کنونی بر اهمیت تعامل – و نحوه تعامل ،ت ها با موکلان خود تأکید کرده است. آنها باید تحول دیجیتال را با جدیدترین فناوری‌های مقیاس‌پذیر تسریع کنند تا مزایای بلندمدت ارائه کنند. اینها سه حوزه کلیدی هستند که فناوری ،تی می تواند تجربیات شهروندان خود را تغییر دهد:

1. ،یب دیجیتال و تجربه مشتری

با توجه به بلوغ فناوری‌های اطلاعات، سازمان‌های ،تی باید از قدرت ابزارهای نرم‌افزاری با اتوماسیون داخلی برای ایجاد سریع اعتماد مورد نیاز استفاده کنند – در حالی که مأموریت‌های مربوطه خود را نیز انجام می‌دهند.

از آنجایی که خدمات ارائه شده توسط بخش عمومی جنبه های زیادی از زندگی مردم را تحت تأثیر قرار می دهد، تأثیر درگیر شدن با سیستم های قدیمی تر و جدا شده اغلب می تواند ناامیدی در مقیاس انبوه ایجاد کند.

شروع مرحله بعدی تحول دیجیتال شما می تواند یک کار قابل توجه برای هر سازم، باشد. با این اوصاف، نوآوری فرصتی باورن،ی برای بخش عمومی فراهم می کند تا اجرای ماموریت خود را دوباره تصور کند.

موفقیت ماموریت را به موقع ملاقات کنید

امروزه بسیاری از فناوری ها بر اساس تقاضا و در دسترس هستند. از آنجایی که کاربران بیشتری به سمت این فناوری‌ها هجوم می‌آورند، با جمع‌آوری داده‌های بیشتر برای بهبود سبک و عملکرد، پیش‌بینی بهتر نیازها، و ایجاد تجربیات هدفمند و شخصی‌شده‌تر، بهبود می‌یابند. این چرخه بهبود مستمر باعث می شود شهروندان انتظارات فزاینده ای از فناوری ،تی داشته باشند.

در اینجا فرصت شما برای ایجاد اعتماد است

سازمان های بخش ،تی می تواند از فناوری ،تی برای شناسایی ال،ا و استفاده از تجسم ها برای آشکار ساختن بینش ها استفاده کند. در پشت صحنه، این راه حل ها داده ها را در بین برنامه ها، خدمات یا سوابق جمع می کنند. با استفاده از قابلیت هایی مانند تجزیه و تحلیل ،ب و کار و یادگیری ماشین، آنها بینش عملی را به رهبران آژانس ارائه می دهند یا کارمندان را قادر می سازند تا تصمیمات شخصی و آگاهانه در زمان واقعی بگیرند.

مقالاتی را که فقط برای شما انتخاب شده اند، در صندوق ورودی خود دریافت کنید

<،on name="Subscribe" cl،="wp-block-salesforce-blog-newsletter-signup__submit btn btn-lg btn-primary form-subscribe-modal-open">

ثبت نام کن

اکنون، کارمندان ،تی می توانند به سادگی یک فرآیند خودکار مح،ه را برای تعیین صلاحیت انجام دهند، در حالی که آنها بر وظایف مرتبه بالاتر تمرکز می کنند.

با ایجاد یک پورتال واحد که در آن متقاضیان و مشتریان می توانند وارد شوند، به خدمات دسترسی داشته باشند و به روز رس، های آنی را دریافت کنند، آژانس ها می توانند شفافیت ارائه دهند و بررسی های سریعتر یا پرداخت سریعتر وجوه را ارائه دهند. این امر بار اداری را هم بر مؤسسان و هم بر بازبینان ،تی کاهش می دهد.

تجسم مجدد تعامل خدمات از طریق لنز مشتری اول می‌تواند سهولت و سادگی را به مؤلفه‌ها ارائه دهد که از خدمات بخش خصوصی تجربه می‌کنند. این نه تنها تجربه کلی آنها را بهبود می بخشد، بلکه باعث ایجاد اعتماد در دانستن اینکه ،ت می تواند خدمات مشتری محور را ارائه دهد، ایجاد می کند.

ارسال سریعتر کمک به خانواده ها

سازمان‌های بخش ،تی می‌توانند از اتوماسیون برای حذف وظایف دستی، مقیاس‌بندی سریع خدمات و بهینه‌سازی فرآیندهای پیچیده استفاده کنند.

3. تصمیم گیری مبتنی بر داده

ببینید چگونه می‌تو،د با برنامه‌های خارج از جعبه که برای ارائه خدمات دیجیتال ،تی طراحی شده‌اند، سریع‌تر به مردم خود خدمت کنید.منبع: https://www.salesforce.com/blog/government-management-di،al-transformation/

شهروندان از سازمان های ،تی می خواهند که خدمات بیشتری را به صورت آنلاین ارائه دهند. بیاموزید که چگونه می تو،د این انتظارات را برآورده کنید و برای رای دهندگان خود ارائه دهید.


شرکت کنندگان انتظار دارند در هر جنبه ای از زندگی خود به پلتفرم های کاربر پسند دسترسی داشته باشند. این امر بر فناوری ،تی فشار می آورد تا با تجربیات نوآورانه مصرف کننده در بخش خصوصی همگام شود.

اکنون که مصرف کنندگان می توانند مواد غذایی سفارش دهند، معاملات مالی انجام دهند و حتی ارزیابی های پزشکی را به صورت آنلاین دریافت کنند، از ،ت می خواهند که سطح مشابهی از خدمات را ارائه دهد. قابل توجه است که اعتماد به ،ت زم، افزایش می‌یابد که تجربیات دیجیتال انتظارات آنها را برآورده کند.

ما اکنون دنیا را در دستان خود داریم – به لطف سیستم عامل های دیجیتال. می‌تو،م سواری کنیم، از طریق Venmo به دوستان خود پول بدهیم، مواد غذایی را فوراً تحویل دهیم و تقریباً برای هر چیزی با هوش مصنوعی پاسخ پیدا کنیم. فناوری ارتباط متقابل قابل توجهی با خدماتی که مردم هر روز تجربه می کنند ایجاد کرده است. اکنون موضوع مبرم برای بخش ،تی مطرح می شود: فناوری ،تی چگونه می تواند تجربه ای مانند بخش خصوصی ارائه دهد؟

فرآیندهای مبتنی بر کاغذ آهسته هستند، امکان تکرار قابل توجهی از کارها، فضایی برای خطاها را فراهم می کند، و اغلب شامل مراحلی بیش از حد لازم است. هنگامی که کارمندان عمومی مجبور می شوند زمان قابل توجهی را صرف کلید زدن مجدد اطلاعات از برنامه های کاغذی به سیستم های قدیمی کنند، خدمات حضوری و دفاتر صحرایی کند می شوند و مقیاس دهی در هر قابلیت خدماتی دشوار می شود. استفاده از راه‌حل‌های دیجیتالی که پاسخگو هستند و به آس، قابل پیمایش هستند، در ارائه خدمات ،تی دقیق، سریع و قابل اعتماد بسیار مهم است.

پیش از این، کارمندان ،تی باید به صورت دستی مح،ات پیچیده ای را برای تعیین اینکه آیا فردی واجد شرایط دریافت مزایا است، انجام می دادند، داده ها را در سیستم های سیلد جستجو می ،د و سپس به صورت دستی مقدار سود را تعیین می ،د. این روش مستعد خطا بوده و زمان می برد.

اما گاهی اوقات اتوماسیون را می توان بسیار دشوار برای پیاده سازی یا چیزی که به منابع بسیار فنی نیاز دارد، که به سختی می توان دید! در واقعیت، وقتی صحبت از اتوماسیون به میان می‌آید، تحول دیجیتال نباید پیچیده باشد یا نیاز به سرمایه‌گذاری قابل توجهی داشته باشد.

این به افراد نیازمند کمک می کند سریعتر در عین حال کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که هیچ مرحله ای در متقاضیان واجد شرایط از دست نمی رود. به ،وان مثال، تشخیص نویسه نوری می تواند فرم های کاغذی را با چند کلیک به رکوردهای دیجیتال تبدیل کند و به کاهش خطاهای ورود داده ها و بار اداری کمک کند.

ارائه تجربیات شخصی، هدفمند و مشتری مدار به افزایش اعتماد و رضایت کمک می کند. به ،وان مثال، ارائه مزایا به متقاضیان واجد شرایط می تواند از دست و پا گیر و مبتنی بر کاغذ به یک تجربه دیجیتالی یکپارچه و پویا تبدیل شود.

ببینید چگونه دپارتمان خدمات خانواده وایومینگ خدمات خود را برای دسترسی آسان و کارآمد می کند.


2. اتوماسیون در فناوری ،تی

با کاهش بار افراد واجد شرایط، برنامه های ،تی شما می تواند تاثیر بیشتری داشته باشد. شما می تو،د کل تجربه را ساده کنید – از مصرف تا نتیجه.

سازمان‌های بخش عمومی پتانسیل زیادی برای استفاده از داده‌های غنی برای کمک به تصمیم‌گیری دارند – اما باید چندین چالش مرتبط با داده را حل کنند. داده ها باید کامل، دقیق و پویا باشند. علاوه بر این، داده ها باید از منابع داده های متفاوت و در زمان واقعی قابل دسترسی باشند.

دنیای امروزی «با کمتر کار بیشتر انجام دهید» به آژانس‌ها نیاز دارد که فرآیندها را به طور مؤثر و سریع مقیاس‌بندی کنند تا به طور مؤثر به مؤلفه‌ها خدمت کنند و خواسته‌های مأموریت را برآورده کنند. سازمان‌های بخش ،تی می‌توانند از اتوماسیون برای حذف وظایف دستی، مقیاس‌بندی سریع خدمات و بهینه‌سازی فرآیندهای پیچیده استفاده کنند.

به ،وان مثال، اگر متقاضیان فقط یک بار نیاز به تکمیل اطلاعات مربوطه داشته باشند، چه می‌شود و می‌توان آن را در چندین درخواست ترجمه کرد؟ تحقیقات نشان میدهد که حدود 40 درصد از افراد واجد شرایط برای برنامه های کمک تغذیه تکمیلی با کاغذبازی درگیر منصرف شدند. بسیاری نیز دریافتند که این برنامه بسیار وقت گیر است.

سازمان‌های بخش عمومی می‌توانند وظایف را بدون کد یا ابزارهای کم‌کد که به بهره‌وری در هر سیستمی کمک می‌کند، خودکار کنند. برای مثال، آژانس‌ها می‌توانند تعیین صلاحیت را خودکار کنند – حتی برنامه‌های پیچیده مانند کمک انرژی و کمک‌های اضطراری مسکن.