3 راه برای رشد کارآمد با منابعی که از قبل دارید

کشف کنید که چگونه داده‌های بی‌درنگ مشتری، همراه با تکمیل خودکار کار و راهنمایی فروش هوشمند، می‌تواند به شما کمک کند تا معاملات بیشتری را سریع‌تر انجام دهید.

آن را در عمل ببینید

(همچنین، در مورد چگونگی رویکرد شرکت امنیت سایبری McAfee به ساده‌سازی عملیات فروش خود بخو،د.)

3. با تمرکز بر رضایت مشتری و کارکنان، ریسک ،ب و کار را به حداقل برس،د

برای استعداد شما: تیم های فروش خود را بررسی کنید تا سطح و زمینه های نارضایتی را بسنجید. در صورت نیاز، هر گونه استراتژی حفظ و نگهداری لازم را که به این زمینه های نگران کننده رسیدگی می کند، اجرا کنید. به ،وان مثال، اگر نمایندگان شما از دستمزد کم ناامید هستند، پاداش های چند ساله را در نظر بگیرید. اگر SDR ها به این فکر می کنند که چگونه در حرفه خود پیشرفت کنند، فرصت های جدید توسعه حرفه ای مانند ک، ها و سمینارها را ارائه کنید.

برای درک مشتری، که ممکن است آماده حضور در رقابت باشند، به داده هایی مانند رفتار ،ید قبلی یا مشکلات خدمات نگاه کنید. به ،وان مثال، مشتری که به دفعات یا به همان اندازه که قبلا ،ید را متوقف می کند، ممکن است در معرض خطر معیوب باشد. آنها همچنین ممکن است بیشتر با مرکز خدمات تماس بگیرند و تعداد موارد پشتیب، رو به افزایشی داشته باشند. در مورد رسیدگی به این مسائل فعال باشید – ارتباط با مشتری، را که رفتارشان تغییر کرده یا به کمک بیشتری نیاز دارند، در اولویت قرار دهید.

گام های بعدی برای رشد کارآمد

نمونه ای از ماتریس اولویت بندی حساب فروش.

  • حساب های دارای اولویت خود را تعیین کنید. از ماتریس بالا، تمرکز اصلی شما باید روی دو ربع اصلی باشد: مشتریان با پتانسیل آینده و درآمد بالا. برای هر یک از این ربع‌ها، می‌خواهید تعیین کنید که آیا پوشش فروش و منابع من،ی دارید یا خیر، که ممکن است نیاز به راه‌اندازی کانال‌های فروش یا ارتباط جدید برای تعامل آسان‌تر با مشتری و تعداد تکرارهای بیشتر برای رسیدگی به حساب‌های پیچیده داشته باشد.
  • برای حساب‌های با اولویت بالا، برنامه‌های حساب استراتژیک را برای کشف فرصت‌های فروش جدید ایجاد کنید. نیازی نیست که برنامه حساب کاربری یک رمان طول، باشد، اما حداقل باید شامل یک نمای کلی حساب در سطح اجرایی، اه، و اه، کلیدی فروش، فرصت‌های برتر برای سال، و یک برنامه ارتباطی (نحوه برقراری ارتباط با حساب کاربری) باشد. سهامداران). از نقطه نظر اجرای طرح، باید نقش‌ها و مسئولیت‌های تیم حساب، ترتیب جلسه و برنامه عملیاتی کلی را شامل شود. حداقل، رهبران فروش باید برنامه را به صورت ماهانه و سه ماهه بررسی کنند. (برای راهنمایی گام به گام در مورد برنامه ریزی حساب، این پست را بررسی کنید.)
  • از یک ابزار یکپارچه با اتوماسیون، هوش مصنوعی و داده های زمان واقعی برای ردیابی پیشرفت و عملکرد حساب استفاده کنید. این ابزار باید شامل بینش هایی در مورد بازاریابی، فروش و خدمات باشد – یا حداقل به طور یکپارچه با ابزارهای مورد استفاده در این بخش ها ادغام شود. برای اینکه آن را تا حد امکان مؤثر کنید، مطمئن شوید که وظایف و ارتباطات دستی را خودکار می کند و بینش های هوشمندی ارائه می دهد تا فروشندگان بتوانند به محض ایجاد بهترین فرصت ها را اولویت بندی کنند. اگر قبلاً یک CRM دارید، بررسی کنید که آیا این قابلیت را دارد یا خیر – برخی آن را به ،وان بخشی از پلتفرم اصلی قرار می دهند.

2. پشته فناوری فروش خود را ساده کنید

برای Gabrielle “GB” Blackwell، رهبر نماینده توسعه فروش در Airtable، سرمایه‌گذاری در ابزارهایی است که روشی را که نمایندگان شما قبلاً کار می‌کنند تکمیل می‌کنند.

در اینجا نحوه کار آن آمده است:

  • حساب های خود را بر اساس درآمد فعلی و پتانسیل های آینده تغییر دهید و دوباره امتیاز دهید. هر یک از حساب های خود را بر روی یک ماتریس 2×2 از کم به بالا، با پتانسیل آینده در محور عمودی و درآمد فعلی در محور افقی ترسیم کنید.

“حرکات فروش ما ممکن است هرگز ی،ان نباشد.”

کتاب بازی را دریافت کنید

“شدت رقابت فقط افزایش می یابد … ما می تو،م عقب بیفتیم.”

برای متعهد شدن به بهره‌وری ناب و بلندمدت، عملیات فروش را دو برابر کنید – اگر قبلاً این کار را نکرده‌اید. تیم‌های عملیات فروش با نگاهی دقیق به کارایی فرآیند و ساده‌سازی فناوری (به‌کارگیری جدیدترین‌ها در اتوماسیون و هوش مصنوعی)، نفخ را در فرآیند فروش حذف می‌کنند که چرخه‌های معامله را به پایان می‌رساند و رسیدن به سهمیه را برای تیم‌ها دشوارتر می‌کند. برای دریافت راهنمایی بیشتر در مورد رشد کارآمد، می تو،د راهنمای عملیات فروش کامل ما را بررسی کنید.

با خودکار ، وظایف دستی برای افزایش بهره وری، بهره گیری از بینش هوش مصنوعی برای چرخه معاملات سریعتر و استفاده از داده های زمان واقعی برای ارائه تجربیات استثنایی به مشتری، مزیت رقابتی خود را تقویت کنید.

بدون منابع مالی مازاد، ریسک می تواند افزایش یابد. شما برای دستیابی به یک ،ید بد یا راه اندازی یک کمپین یا محصول بازاریابی خوب، فضایی برای خطا ندارید. این مازاد تنها زم، امکان‌پذیر است که درآمد پایدار باشد و درآمد پایدار تنها زم، امکان‌پذیر است که مشتریان راضی باشند و استعدادهای با عملکرد عالی حفظ شوند. به همین دلیل است که باید مطمئن شوید که هم مشتریان و هم کارمندانتان راضی هستند. در اینجا به این صورت است:

فروش به م،ای گفتن داستان من، در زمان من، به فرد من، است. در یک محیط «بیشتر با کمتر انجام دهید»، تیم‌های فروش باید روی بهترین بازارها، حساب‌ها و تصمیم‌گیرندگان برای پیگیری تمرکز کنند.

به ،وان مدیر ارشد خدمات ارزش تجاری در Salesforce، من با بزرگترین مشتریان سازم، خود – از جمله جانسون و جانسون، مدترونیک، و فیلیپس – کار می‌کنم تا به آنها کمک کنم تا بازدهی سرمایه‌گذاری را برای طرح‌های فروش کلیدی ایجاد کنند. بنابراین وقتی تقریباً هر،ی که با آنها صحبت می‌کنم به کاهش بودجه اشاره می‌کنند (و نظرسنجی ها همین روندها را نشان می‌دهند)، می‌دانم که این دوران انجام کارهای بیشتر با کمتر است.

بلک ول گفت: “در نظر بگیرید که چگونه ابزارها از تکرارها در چارچوب کارشان پشتیب، می کنند.” “یک ابزار به خودی خود منجر به نتایج نمی شود، اما دیدن یک نماینده در عمل، با قدرت گرفتن از سیستم های آنها، می تواند انواع تاثیراتی را که رهبران به دنبال آن هستند، ایجاد کند.”

همچنین، مطمئن شوید که نمایندگان شما همه چیزهایی را که برای موفقیت در کار روزانه خود نیاز دارند، با تنظیم برنامه‌های فعال‌سازی با استفاده از ابزارهای آموزشی، مربیگری، و منابع من، در اختیار دارند. بررسی‌ها نشان می‌دهد که اگر هر آنچه را که برای فروش بیشتر و سریع‌تر از همان ابتدا به آن‌ها نیاز دارند، بدهید، احتمال بیشتری وجود دارد که به آنها ب،بند. دینی مهتا، مدیر ارشد درآمد در Lattice، معتقد است که این تاکتیک‌ها در مواقع سخت‌تر شدن اهمیت بیشتری دارند. او گفت: “در زمان عدم اطمینان، طبیعی است که به مدیریت مبتنی بر ترس متمایل شویم.” درعوض، از نظرسنجی های مشارکت کارکنان ناشناس برای درک نیازهای تیم خود استفاده کنید و قدم های بعدی خود را با داده ها تأیید کنید.