20 ایده جذاب برای تولید پادکست مدیر سبز | mey

اسکروج – در اسکروج با کمک علوم اجتماعی یاد می‌گیریم دنیای اطرافمون رو بهتر درک کنیم. پادکست میم – موضوع فصل اول پادکست میم، مقاله‌هایی هستند که برنده یا نامزد نهایی جایزه پولیتزر در بخش روزنامه‌نگاری بودند. مجموعه رادیو دستنوشته‌ها درباره تاریخ معاصر بر پایه تاریخ شفاهی، مصاحبه‌های اختصاصی و اسناد آرشیوی است. صحبت درباره بخش‌هایی از تاریخ ایران که کمتر به آن توجه شده است. این پادکست درباره اتفاقاتی است که در عرصه هنر دنیا رخ داده و به طور متمرکز، اتفاقاتی که به شکلی یا به دادگاه کشیده شده یا قانونگذاری خاصی را رقم زده یا سیاستمدارها را درگیر کرده است.

این پادکست یا رادیو مجازی که به صورت هفتگی منتشر می‌شود درحال حاضر دارای 25 پادکست های صوتی می اپیزود است. گوینده رادیو راه مجتبی شکوری است، این پادکست در زمینه روانشناسی منتشر شده است. در پادکست ر ادیو راه ما یاد می‌‌گیریم که چطور بتوانیم به درستی برای زندگیمان و سالی که پیش رو داریم برنامه ریزی کنیم. اولین بار و اولین اپیزود پادکست رادیو راه در سال نود و هفت منتشر شد و با نشر اپیزودهای بعدی این پادکست توانست یکی از موفق‌‌ترین پادکست‌‌ها شود.

  • سپس به‌سراغ Google Podcast می‌رویم و در پایان نحوه انتشار بر روی اسپاتیفای را به‌شما آموزش می‌دهیم.
  • در این اپیزودها مهمان در مورد کتاب های مورد علاقه اش صحبت می کند.
  • در این پادکست به بررسی موضوعاتی پرداخته می شود که هر انسانی برای موفقیت و رضایت بیشتر به آن ها نیاز دارد.

20 ایده جذاب برای تولید پادکست مدیر سبز | mey در هر قسمت این پادکست، شنوندگان را به سفری جدید ببرید. درباره تجربیات سفر خود صحبت کنید یا با مسافران دیگر مصاحبه کنید. ارائه نکات و ترفندهای سفر نیز موضوع خوبی برای پادکست است. می‌توانید روی یک کشور یا منطقه خاص از جهان تمرکز کنید یا کل کره زمین را پوشش دهید. برای ساختن پادکست در هر موردی، لازم نیست در آن متخصص باشید!

برای پخش یک موسیقی میان برنامه همزمان با ضبط، دکمه پخش برنامه موسیقی را زده و زمان مناسبی را برای آن در نظر بگیرید. و به طور کلی همه چیز به طور دقیق و بدون نقص همانند یک برنامه رادیویی باید پشت سر هم پیش برود. در این برنامه‌ها، شما نام کاربری، رمز عبور و آدرس دسترسی اف تی پی سرور سایتتان را وارد می‌کنید و پس از آن، هر بار که فایلی را انتخاب کنید، مستقیما در آدرس مورد نظر آپلود می‌شود. این شیوه معمولا بسیار سریع‌تر و کم دردسر‌تر از به کار بردن شیوه‌هایی چون آپلود فایل از طریق فرم‌های درون مرورگر و یا استفاده از کنترل پنل سایت است. در این پادکست از همراهی تصاویر و عکس‌ها با صدا بهره برده می‌شود. برخی آن را «گزارش چند رسانه‌ای» و گاهی گزارش تصویری می‌خوانند.

قسمت ۵۲ | از اهمیت گفت‌وگو و یادگیری این مهارت با شایان دادبین

در جهت مستندسازی مقاله، از منابع زیر در نگارش کمک گرفته شده است. توجه داشته باشید که سرویس Google Play Music کاملا با Google Podcasts فرق دارد. انتشار و بروزرسانی قسمت‌های پادکست بر روی Google Podcasts معمولا با یک روز تاخیر انجام می‌شود.

آیا به همکار نیاز دارید؟