11 بهترین پادکست تجاری ما در سال 2022


هر پاییز این شانس را دارم که بهترین پاد،ت های تجاری را از سراسر شبکه Salesforce به نمایش بگذارم. من عاشق فرصتی برای تأمل در سال گذشته و بازبینی داستان‌های جذاب همکارانم هستم. به ناچار ایده ها و طرز فکرهای جدیدی کشف می کنم و یکی دوتا می خندم. بهترین از همه، من آنها را با شما به اشتراک می گذارم.

لیست سال گذشته بر عدم قطعیت پیش روی ما تأکید داشت. این شامل آینده کار، یک مرکز دیجیتال جدید، و پایداری به ،وان یک مزیت رقابتی بود. امسال، تمرکز بر انجام کارها است – توسعه مهارت‌های مدیریت تغییر شغل، ارتباط با مشتریان خود به روش‌های جدید، و استفاده از اتوماسیون سیستم برای تغییر سریع عملیات تجاری. امیدوارم چیزی را بیابید که با شما صحبت کند و شما را به سال 2023 برساند و احساس الهام کنید.

مسیرهای شعله ور، روندهای بازاریابی، چشم اندازان فناوری اطلاعات و موارد دیگر را بشنوید

کارشناسان فنی، فروش و بازاریابی در کانال پاد،ت ما در مورد آنچه برای رهبران ،ب و کار مهم است صحبت می کنند.


1. پیتزا به ما نشان می دهد که چگونه ،ب و کارها می توانند با مشتریان ارتباط برقرار کنند

به آدام دیویدسون، رو،مه‌نگار برنده جایزه Pea،y، یکی از خالقان Planet Money، و جین ماری رو،مه‌نگار برنده جایزه Pea،y و Emmy بپیوندید تا در سفری در تاریخ روابط بین ،ب‌وکارها و مشتریان بگذرید. از معامله‌گران آشوری در 4000 سال پیش تا استارت‌آپ‌های امروزی، ما به درک عمیق‌تری از راه‌های بی‌نهایتی دست خواهیم یافت که ،ب‌وکارها می‌توانند – عمیق و قدرتمند – با مشتریان خود ارتباط برقرار کنند.

با ،مت اول شروع کنید: نوآوری فقط در مورد فناوری نیست – گاهی اوقات در مورد پیتزا است!

با کمک King Arthur Baking Co. و طراحان اجاق پیتزای خانگی از Breville و Ooni، در مورد اینکه چگونه فناوری در پخت بازی را برای دوستداران پیتزا تغییر می دهد صحبت می کنیم.

پاد،ت: نوآوری فقط در مورد فناوری نیست – گاهی اوقات در مورد پیتزا است!

اکنون گوش کن بر مسیرهای شعله ور

2. چگونه ،ن در فروش می توانند معامله را ببندند و حرفه خود را توسعه دهند

تنها 25 درصد از فروشندگان صنعت فناوری زن هستند و تنها 12 درصد از این ،ن رهبران فروش هستند. در این گفتگو، گروهی از ،ن پیشرو در فروش، این شکاف و اقداماتی که برای رفع آن باید انجام شود را مورد بحث قرار می‌دهند. آنها همچنین به اشتراک می گذارند که چگونه هنر بستن قرارداد را کامل کرده اند و سایر ،ن در فروش چه کارهایی می توانند برای توسعه حرفه خود انجام دهند. این در اج، سالانه برابری ،تی Salesforce ثبت شد که به دنبال ارتقاء و الهام بخشیدن به نسل بعدی رهبران زن (و متحدان مرد) است.

پاد،ت: بستن معامله – ،ن در فروش

اکنون گوش کن بر مسیرهای شعله ور

3. چگونه شرکت ها می توانند اعتماد ایجاد کنند و با مشتریان ارتباط بهتری برقرار کنند

چگونه شرکت ها می توانند مشتریان خود را بهتر بشناسند و با آنها ارتباط برقرار کنند و اعتماد بیشتری ایجاد کنند؟ این سوالی است که ست گودین، استاد بازاریابی و سردبیر The Carbon Almanac، و برایان سولیس، معاون رئیس جمهور و مبشر نوآوری جه، در Salesforce و نویسنده پرفروش، سعی ،د در این ،مت، یکی از بهترین پاد،ت های تجاری سال، به آن پاسخ دهند. آنها درباره برخی یافته‌های جذاب از گزارش وضعیت مشتری متصل که به تازگی منتشر شده است صحبت می‌کنند. این نسخه پنجم ما است و دارای اطلاعات بینش از نزدیک به 17000 مصرف کننده و ،یدار تجاری در سراسر جهان است. برای پیدا ، آنچه در قلب آن است، هماهنگ کنید.

پاد،ت: ست گودین و برایان سولیس – چگونه بهتر با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید

اکنون گوش کن بر مسیرهای شعله ور

مقالاتی را که فقط برای شما انتخاب شده اند، در صندوق ورودی خود دریافت کنید

<،on name="Subscribe" cl،="wp-block-salesforce-blog-newsletter-signup__submit btn btn-lg btn-primary form-subscribe-modal-open">

ثبت نام کن

4. کدام صنایع از اتوماسیون سود بیشتری می برند؟

آیا سیستم های قدیمی در ،ب و کار شما آن را از پتانسیل کامل خود باز می دارند؟ امروز روز اتوماسیون است! در این ،مت، ما مجموعه اتوماسیون خود را با مهمانان John Kucera، معاون ارشد مدیریت محصول در Salesforce، و Matt McLarty، مدیر ارشد فنی جه، و معاون دفتر تحول دیجیتال در پلتفرم ادغام Salesforce، MuleSoft آغاز می کنیم. جان و مت به ما می‌پیوندند تا در مورد اینکه چگونه اتوماسیون سیستم به سرعت در حال تغییر نحوه عملکرد ،ب‌وکارها است و اینکه کدام عرصه‌های خارج از صنعت فناوری بیشترین بهره را از تعمیرات اساسی اتوماسیون می‌برند، بحث کنیم.

پاد،ت: The Automation Renaissance، ،مت 1، با جان ،را از Salesforce و Matt McLarty از MuleSoft/Salesforce

اکنون گوش کن بر IT Visionaries

5. اتوماسیون در حال حاضر روش ارتباط ما را تغییر می دهد

از خطوط تلفن گرفته تا فضای ابری، انگیزه انسان برای اتصال مدتهاست که محرک قدرتمندی برای نوآوری بوده است. اما پیشرفت سریع فناوری اتوماسیون چگونه نحوه ارتباط ما را تغییر می دهد؟ از ادامه سری اتوماسیون ما استقبال می کنیم ساوینی بری، معاون اجرایی محصول و مهندسی در ارائه دهنده ارتباطات ابری Vonage. برای شنیدن بینش‌های چشم‌گشا از یک پیشرو صنعت در لبه فناوری ارتباطات، هماهنگ شوید.

پاد،ت: رنسانس اتوماسیون، ،مت 2 – تسریع ارتباط انسان با Savinay Berry، EVP، محصول و مهندسی، Vonage

اکنون گوش کن بر IT Visionaries

6. فرصت های تجاری جدید را در همه برندهای خود بیابید

مایکل گ،، رئیس تجارت الکترونیک و دیجیتال در برندهای نیوول – Sharpie، Crock Pot، Food Saver، Elmer’s Glue، Graco – بسیاری از برندها را مدیریت می کند. با وجود این همه نقاط تماس بالقوه و فرصت‌هایی برای ارتقای متقابل، میکال و تیمش چگونه به این چالش نزدیک می‌شوند؟ مایکل در این ،مت از «تجارت بعدی» در مورد روش‌هایی صحبت می‌کند که نیوول در حال آزمایش، استفاده از داده‌ها و بهره‌گیری از فرصت‌های جدید برای رساندن تجربه تجارت الکترونیک – و هر جنبه دیگر از تجارت – به سطح بعدی است. .

پاد،ت: برندهای نیوول دارای برندهای متعدد و چالش های متعدد تجارت الکترونیک است که مایکل گ،، رئیس تجارت الکترونیک و دیجیتال، در تلاش برای حل آن است.

اکنون گوش کن بر بعدی در تجارت

مقالات پرطرفدار

تصویری که شخصیت‌های Salesforce را در حال جشن گرفتن پیش‌نمایش انتشار زمست، نشان می‌دهد.

با این 5 نوآوری زمستان 23، برای ،ب و کار خود صرفه جویی کنید

2 دقیقه مطالعه

کارگران در یک جلسه

،ج ، هوشمندانه روی فناوری در شرایط رکود کلیدی است – در اینجا نحوه انجام آن آورده شده است

6 دقیقه مطالعه

7. مصاحبه مدیر Salesforce شما

در یکی از بهترین پاد،ت های تجاری از پاد،ت Admins، با لیسا اسمیت، مدیر ارشد معماری ،ب و کار در Salesforce صحبت می کنیم. ما در مورد نحوه استخدام تیمی از مدیران Salesforce، آنچه او در فرآیند مصاحبه به دنبال آن است و توصیه های مهم برای هر ،ی که یک مدیر Salesforce را استخدام می کند، یاد می گیریم.

به ما بپیوندید تا در مورد چگونگی متمایز شدن در هنگام درخواست شغل و اینکه چه چیزی بین یک نامزد مدیریت جوان و ارشد تفاوت ایجاد می کند، آشنا شوید.

پاد،ت: استخدام یک مدیر با لیسا اسمیت

اکنون گوش کن در Salesforce Admins

8. مهارت های مدیریتی که کارفرمایان می خواهند را توسعه دهید

به «سرپرست تصادفی» نانا گرگ بپیوندید تا مجموعه مهارت‌های مدیریت Salesforce خود را به طور کامل توضیح دهید. او توضیح می‌دهد که چگونه مجموعه مهارت‌ها به توسعه مهارت‌هایی که کارفرمایان به دنبال آن هستند کمک می‌کند و چرا پیشینه شما بسیار بیشتر از آن چیزی است که فکر می‌کنید هنگام ایجاد شغل مدیریتی‌تان اهمیت دارد. مثال های ملموس را دریافت کنید و روش EASY نانا را یاد بگیرید:

E: تغییر را در آغوش بگیرید.

پاسخ: همیشه در حال یادگیری باشید.

س: نشان دهید و بگویید.

ی: اینو گرفتی

این دستورالعملی برای موفقیت برای مدیران و راهنمایی برای کمک به کارفرمایان است تا بفهمند هنگام استخدام به دنبال چه چیزی باشند.

پاد،ت: کیت مهارت های مدیریت با نانا گرگ

اکنون گوش کن در پاد،ت Salesforce Admins

9. ادغام Slack و Salesforce می تواند جادویی را برای توسعه دهندگان بازگرداند

د،ل پیتر پیشرو تمرین Salesforce در Robots & Pencils است. د،ل با داشتن تجربیات باورن،ی در طول زندگی خود (از جمله شروع به ،وان یک برنامه نویس خودآموخته، مطالعه بازاریابی در کالج، و گذراندن مدتی در اواسط شغلی برای رفتن به تعطیلات و مسافرت)، دیدگاه منحصر به فردی را برای نمایش ما به ارمغان می آورد.

پاد،ت: Salesforce & Slack با د،ل پیتر

اکنون گوش کن در پاد،ت Salesforce Developers

10. این ویژگی ها یک تمرین DevOps خوب است

کوین بویل مدیرعامل Ge،t است. این فهرست بهترین پاد،ت‌های تجاری ما را تشکیل داد، زیرا با او در مورد سفر او برای ساخت Ge،t و توسعه آن به آنچه امروز است صحبت کردیم. ما همچنین در طول مکالمه خود به طور کلی درباره DevOps بحث می کنیم.

پاد،ت: DevOps با کوین بویل

اکنون گوش کن در پاد،ت Salesforce Developers

11. تنوع و شمول در بخش عمومی

این مجموعه سه ،متی به بررسی تنوع، برابری، شمول و دسترسی در سازمان‌های بخش عمومی می‌پردازد.

در این ،مت کیتی کوک، اولین خلبان زن که با فرشتگان آبی نیروی دریایی ایالات متحده اجرا می کند، حضور دارد. او به مدت 12 سال در نیروی دریایی وظیفه فعال به ،وان خلبان KC-130 خدمت کرد و بیش از 1400 ساعت پرواز داشت که 400 ساعت آن در جنگ بود. او اکنون به ،وان مدیر ارشد تعالی عملیاتی برای بخش عمومی جه، Salesforce، تیمی را رهبری می‌کند که بر حذف ناکارآمدی و اصطکاک در فرآیند فروش بخش عمومی جه، متمرکز است.

پاد،ت: تحول دیجیتال با محوریت سهام

اکنون گوش کن در ملت دیجیتال ما

در مسیرهای شعله ور شوید

به مکالمات تفکر برانگیز با رهبران جه،، رویاپردازان و نمادهایی که در مورد نوآوری، برابری، انرژی صفر خالص، کار و رفاه بحث می کنند گوش دهید.منبع: https://www.salesforce.com/blog/best-business-podcasts/