10 مسیر شغلی عالی نیروی فروش برای یافتن شغل برتر در فناوری

با ادمین Salesforce آشنا شوید کارلوس فریاس. کارلوس یک رهبر 4x Salesforce Certified NYC Dev Trailblazer Community Group است.

آیا می خواهید با Trailhead شروع کنید؟ تریلمی، برای آن وجود دارد!

معماران Salesforce متفکران تصویر بزرگ و حل کننده عمیق مشکلات هستند. آنها سیستم هایی را طراحی می کنند که در برابر هر چیزی مقاومت می کنند و به ساختن آینده ،ب و کار کمک می کنند. معماران قابل اعتمادترین مشاوران دیجیتال و رهبران تیم در ا،یستم هستند.

کاوش کنید مسیر شغلی فروش برای دیدن اینکه آیا می تو،د به شغلی به ،وان یک علاقه مند باشید #فروشنده.

“فقط در 18 ماه، من مهارت های تخصصی را به ،وان یک معمار توسعه دادم، سه گواهینامه Salesforce به دست آوردم و شروع به اشتراک گذاری بهترین شیوه ها با انجمن Trailblazer کردم.”

و با ایجاد 9.3 میلیون شغل جدید در ا،یستم Salesforce تا سال 2026، تقاضا برای مهارت های Salesforce به شدت افزایش یافته است. هرگز زمان بهتری برای Trailblazer بودن وجود نداشته است.

حرفه خود را با Salesforce متحول کنید

مسیرهای شغلی در Trailhead به هر ،ی این امکان را می‌دهد تا سفر خود را آغاز کند و نقطه ورود خود را به ا،یستم Salesforce بیابد. و با بیش از ده مسیر شغلی مختلف که از بین آنها می توان انتخاب کرد، جدید برنامه مسابقه شغلی به شما کمک می کند سفر شغلی خود را با Salesforce شروع کنید. به سوالات بر اساس ارزش ها، هدف و ترجیحات پاسخ دهید، و Career Match یک مسیر شغلی را به ،وان نقطه شروع توصیه می کند.

Salesforce بخش بزرگی از پیشرفت شغلی من بوده است، بنابراین بسیار هیجان‌انگیز است که ببینم آنها فرصت‌های بیشتری را برای دیگران فراهم می‌کنند تا با مسیر شغلی مشاور جدید به ا،یستم Salesforce بپیوندند.

ملاقات استف، بارتون، مدیر سیستم های تجاری و خدمات پشتیب،. استف، از قدرت ا،یستم Trailhead برای نوآوری، یافتن راه‌حل‌ها و کمک به دیگران با اشتراک‌گذاری دانش بهره می‌برد. Trailhead به او کمک می کند تا از فناوری خدمات جلوتر بماند و شغلی موفق در خدمات مشتری بسازد.

نیمی هنرمند و نیمی دانشمند، بازاریاب‌ها قدرت داستان‌گویی عالی را می‌دانند – به‌ویژه وقتی داده‌هایی برای پشتیبان‌گیری از آن در اختیار دارند! بازاریابان کلاه های زیادی بر سر می گذارند و می توانند مسیرهای شغلی مختلفی داشته باشند، از تولید تقاضا گرفته تا بازاریابی محصول و تجزیه و تحلیل داده ها.

بازاریاب

با توسعه دهنده Salesforce آشنا شوید فرح شریف. فرح با تصمیمات شغلی سختی روبرو بود، اما پس از دریافت راهنمایی از گروه محلی Trailblazer Community، اولین نقش تمام وقت خود را به ،وان یک توسعه دهنده Salesforce دریافت کرد.

4 دقیقه مطالعه


منبع: https://www.salesforce.com/blog/career-paths-on-trailhead/

با استراتژیست طراحی ملاقات کنید آنجلا کانوی. او پس از تجربه شخصاً تأثیر مثبت تجارب شهودی و همدلانه مشتری، الهام گرفت که مشاغل را محور قرار دهد.

با مدیر امنیت سایبری آشنا شوید ماریل تاونسند. ماریل از پ، به یک زمینه جدید ترسی نداشت – او این چالش را پذیرفت و دوست داشت همیشه چیز جدیدی برای یادگیری وجود داشته باشد.

خدمات حرفه ای

ملاقات براندون والتون، بازاریاب فوق العاده و شریک موسس شرکتش. مهارت‌های مورد تقاضای Salesforce Marketing Cloud به او کمک کرد تا حرفه‌اش را پیش ببرد و شرکتش را شروع کند.

تحلیلگر ،ب و کار

مشاور نیروی فروش

با حرفه ای فروش آشنا شوید نینا سر. نینا معتقد است که فروش تماماً به روابط، گفت،ا و انسان بودن بستگی دارد.

معمار Salesforce

وبلاگ The Trailblazer

مشاوران Salesforce با اطمینان، شکاف بین چالش‌های مشتری و اه، آنها را با ایجاد طرحی که نتایج را ترسیم می‌کند، پر می‌کنند. آنها در تشخیص اینکه مشتری برای موفقیت به چه ابزارهایی (در این مورد، راه حل های Salesforce) نیاز دارد، تخصص دارند.

ما برای ادامه ماموریت Trailhead برای ایجاد مسیرهای برابر در صنعت فناوری هیجان‌زده هستیم. هر ،ی می‌تواند حرفه کامل خود را کشف کند، با همکار Trailblazers ارتباط برقرار کند و به صورت رایگان شروع به یادگیری کند امروز.

با تحلیلگر ،ب و کار آشنا شوید تونی وی. مارتین. او از به اشتراک گذاشتن تجربیات، نکات داغ و بینش خود در مورد نقش روزانه یک تحلیلگر تجاری و نحوه پیوستن به این جامعه رو به رشد لذت می برد.

با معمار فنی Salesforce آشنا شوید بلانکا لئون کارتر. بلانکا با الهام از یادگیری Salesforce شروع به مهارت در Trailhead کرد و دوره ای را با آن گذراند ،ن راد، سازم، که به افزایش تعداد ،ن در نقش های فنی اختصاص دارد.

توسعه دهندگان Salesforce برنامه ها را بدون کد و کد بدون مصالحه می سازند. آنها با استفاده از ،یبی از Salesforce و ابزارهای استاندارد صنعت، تجربیات مشتری نوآورانه ای را برای حل مشکلات تجاری پیچیده ارائه می دهند.

بررسی کنید مسیر شغلی توسعه دهنده Salesforce تا ببینید آیا این نقشی است که می تو،د به آن علاقه مند شوید.

«اگر می‌خواهید حرفه بازاریابی خود را به سطح بالاتری ببرید، Trailhead ابزارهایی برای کمک به موفقیت شما دارد. در Trailhead یاد بگیرید، به انجمن بپیوندید، آستین‌ها را بالا بزنید و دست به کار شوید!»

“Trailhead منبعی باورن،ی بوده است که من حرفه امنیت سایبری خود را رشد می‌دهم و مهارت‌های مورد تقاضا از جمله امنیت داده‌ها، انطباق و مقررات حفظ حریم خصوصی را یاد می‌گیرم.”

حرفه ای فروش

حرفه ای امنیت سایبری

متخصصان فروش یا همان Salesblazers تلاش می کنند تا مشکلات مردم را با بهترین محصولات و خدمات ممکن حل کنند. به این ترتیب آنها معاملات را می بندند، مشتریان را موفق می کنند و به رشد شرکتشان کمک می کنند.

متخصصان امنیت سایبری نیازهای امنیتی سازمان را ارزیابی می کنند و استانداردها و بهترین شیوه ها را ایجاد می کنند. آنها راه حل های شبکه ایمن را برای محافظت از داده های سازمان طراحی، اجرا و نگهداری می کنند. امنیت سایبری یکی از قدرتمندترین ابزارهای عملیاتی و مالی سازمان شما برای کاهش هزینه خطرات امنیتی است.

طراح نیروی فروش

«توسعه‌دهنده Salesforce بودن فقط به م،ای نوشتن کد نیست. شما قابلیت‌های پلتفرم را ارزیابی می‌کنید، از ابزارهای مختلف استفاده می‌کنید و خیلی چیزهای دیگر.”

یک تحلیلگر تجاری Salesforce یک نقش مبتنی بر پروژه و بهبود ،ب و کار است. آنها ا،امات مربوط به چالش های تجاری را است،اج می کنند، مستند می کنند و تجزیه و تحلیل می کنند. آنها سپس راه حل های مبتنی بر داده را با دانش خود از نیازهای تجاری و قابلیت های فناوری تولید می کنند.

متخصصان خدمات، مشکلات و سوالات مشتری را برای ارائه تجربیات رضایت بخش مشتری حل می کنند. آنها همچنین وفاداری را هدایت می کنند. اگر به درستی انجام شود، خدمات مشتری یکی از مؤثرترین ابزارهای حفظ مشتری در زرادخانه یک تجارت است.

اگر این نقش علاقه شما را برانگیخته است، ببینید آیا یک بودن یا خیر #MomentMarketer برای شما من، است مسیر شغلی بازاریاب.

در سراسر جهان، Trailblazers در حال ایجاد مشاغل، جوامع و شرکت‌های موفق با Salesforce هستند. قدرت این تلاش Trailhead، پلت فرم آموزش آنلاین رایگان Salesforce است. بیش از 5 میلیون نفر در سرتاسر جهان در حال یادگیری مهارت های مورد تقاضا در Trailhead هستند تا حرفه خود را متحول کنند، در شرکت های خود به موفقیت برسند و در مسیرهای شغلی Salesforce جدید شروع کنند.

تبدیل شدن به یک #طراح رویا در پلتفرم Salesforce! با مسیر شغلی طراح Salesforce.

“به ،وان یک تحلیلگر ،ب و کار، شما باید پلی بین بخش تجاری باشید که ممکن است درک درستی از Salesforce نداشته باشد، و جنبه فنی مانند ادمین ها.”

با مشاور نیروی فروش آشنا شوید جوی چان. جوی شغل خود را به دلیل انعطاف پذیری، آزادی و تنوع پروژه هایی که به ارمغان می آورد، دوست دارد.

من عاشق قدرت پلتفرم Salesforce هستم و این اشتیاق باعث شعله ور شدن حرفه مدیریت من شد. Trailhead یک بازی را تغییر می دهد زیرا قدرت یادگیری را در دستان خودمان قرار می دهد.

می خواهید در مورد یک بودن بیشتر بد،د #مشاور مطمئن? با مسیر شغلی مشاور Salesforce.

بینش های متخصص را کشف کنید تا به شما در توسعه حرفه خود، ارتباط با Trailblazers، یادگیری Salesforce و ،ب گواهینامه کمک کند. راهنمای نحوه عملی، دیدگاه‌های معتبر همتایان، و داستان‌های الهام‌بخش Trailblazer را کاوش کنید.


مقالات پرطرفدار

نمادهای بهره وری مانند ایمیل و چت در تصویری از لپ تاپ با پس زمینه آبی

3 روشی که هوش مصنوعی مولد به بازاریابان کمک می کند تا با مشتریان ارتباط برقرار کنند

Trailhead به من کمک می‌کند یاد بگیرم که چگونه چرخه معامله‌ام را تسریع کنم، فرصت‌هایی را برای فروش بیشتر در حساب‌هایم پیدا کنم و از Salesforce کارآمدتر استفاده کنم.

درک چالش های مشتری و یافتن راه حل کامل محصول یا خدمات اغلب پیچیده است، بنابراین فروشندگان، رهبران فروش و متخصصان عملیات فروش باید به ،وان یک تیم با موفقیت کار کنند تا معامله را ببندند.

آیا حرفه ای به ،وان یک #AllStar Architect به شما علاقه مند است؟ کشف کنید مسیر شغلی معمار Salesforce.

طراحی یک ،صر حیاتی در تقریبا نیمی از نقش های Salesforce است. در هر کجای سفرتان هستید، می‌تو،د حرفه Salesforce خود را با مهارت‌های طراحی که افراد را در اولویت قرار می‌دهد، ارتقا دهید.

کنجکاو در مورد زندگی یک #مدیر عالی? کاوش کنید مسیر شغلی مدیریت Salesforce تا ببینید آیا این نقش برای شماست.

توسعه دهنده Salesforce

یک مدیر فروش (به اختصار مدیر) مشکلات تجاری را با سفارشی ، پلتفرم Salesforce حل می کند. مدیران راه‌حل‌های فناوری را برای ارائه ارزش تجاری ایجاد، پیکربندی و خودکار می‌کنند.

«شبکه‌سازی و یادگیری در Trailhead به من کمک کرد تا رشد کنم و شغل بیش از 20 ساله‌ام در مدیریت مرکز تماس و مدیریت Salesforce را تغییر دهم. هر وقت سوالی پیش می‌آید که نمی‌دانم چگونه به آن پاسخ دهم، اولین قدم من رفتن به Trailhead و دیدن مسیرهای موجود برای کمک به یادگیری است.»

فکر می کنید ممکن است این شغل برای شما باشد؟ بررسی کنید مسیر شغلی تحلیلگر تجاری Salesforce.

3 دقیقه مطالعه

تصویرسازی شخصیت ،شتین که توسط 3 نشان Trailhead برای مهارت‌های هوش مصنوعی احاطه شده است.

با Trailhead در هوش مصنوعی مهارت پیدا کنید

طراحان Salesforce مشتاق ایجاد تجربیات انسان محور در پلتفرم Salesforce هستند. آن‌ها با ارزش‌ها در جلو و محور رهبری می‌کنند – ایجاد اعتماد به هر ابزار، تجربه و خدمات.

به دنبال تبدیل شدن #Security Savvy? کاوش کنید مسیر شغلی امنیت سایبری.

امروز شروع کنید

هنگامی که یک مسیر شغلی را انتخاب کردید، مرکز شغلی اولین قدم در سفر شماست می تو،د مهارت های مورد نیاز را به صورت رایگان بیاموزید، با جامعه ای از متخصصان ارتباط برقرار کنید و حرفه خود را متحول کنید. ما سرمایه‌گذاری زیادی کرده‌ایم تا مطمئن شویم می‌تو،د جدیدترین و مرتبط‌ترین مهارت‌ها را در Trailhead بیاموزید – از جمله مهارت‌هایی که برای یک حرفه خاص نیاز دارید و همه می‌توانند برای پیشرفت در این چشم‌انداز کاری جدید استفاده کنند، مانند هوش مصنوعی، سواد داده، هوش هیج،، و بیشتر.

مسیر شغلی Salesforce خود را کشف کنید

مدیر نیروی فروش

علاقه مند به شغلی به ،وان یک #سرویس استار? بررسی کنید مسیر شغلی خدمات.

“مسیر شغلی طراح به من قدرت می دهد تا تجربیات ارزشمندی برای کاربران ایجاد کنم و مهارت های خود را در ا،یستم Salesforce ارتقا دهم.”