یادگیری در مورد داده ها آسان تر از آن چیزی است که فکر می کنید. اینم مدرک

مسلماً هیچ چیز برای شرکت شما ارزشمندتر و برای موفقیت آن مهمتر از داده ها نیست. طبق یک نظرسنجی در سال 202388 درصد از رهبران ،ب و کار در حال افزایش سرمایه گذاری در داده ها و هوش مصنوعی (AI) هستند. اما تنها 39 درصد شرکت ها آموزش داده را در دسترس همه کارکنان قرار دهید. ما می تو،م به شما در تغییر آن کمک کنیم.

در اینجا هفت مسیر ضروری برای یادگیری داده ها آورده شده است. برخی از ماژول‌ها، آموزش‌هایی هستند که شما را از طریق موضوعات خاص راهنمایی می‌کنند. پس از تکمیل هر ماژول، یک نشان برای نمایه Trailhead خود دریافت خواهید کرد. مسیرهای یادگیری دیگر Trails هستند که چندین ماژول مرتبط را با هم گروه بندی می کند تا بتو،د یک موضوع را عمیق تر درک کنید. ماژول های بیشتر در یک مسیر به م،ای نشان های بیشتر برای شماست!

سواد داده ای خود را بسازید

استراتژی های داده مشتری محور

این ماژول یادگیری به شما نشان می دهد که چگونه مشتریان را در مرکز استراتژی داده خود قرار دهید، از جمله ایجاد سفرهای مشتری و تحقیق در مورد نقاط درد.

به همین دلیل است که هرگز برای هر فردی در سازمان شما مهم نبود که مهارت تصمیم گیری بهتر و شخصی سازی تعامل با مشتری را داشته باشد.

شما یاد خواهید گرفت که چگونه داده های خود را به هم متصل کنید، تجسم داده های قانع کننده ای ایجاد کنید (نمودار، نمودار، و غیره) و بینش خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. همچنین یاد خواهید گرفت که چگونه داده ها را فیلتر و مرتب کنید و داشبورد بسازید.

با سرمایه‌گذاری در آموزش و سواد داده‌ای، داده‌ها را در میان همه ذینفعان (نه فقط تحلیلگران) دموکراتیک کنید. چرا این مهم است؟

یادگیری در مورد داده ها شما را باسواد داده است

نشان خود را به دست آورید

شروع سریع: گزارش ها و داشبوردها

انواع مختلف تجزیه و تحلیل داده ها، به ویژه تجزیه و تحلیل توصیفی، و نحوه اعمال آنها در موارد استفاده رایج را خواهید آموخت.

نشان های خود را به دست آورید

Salesforce Data Cloud: Quick Look

لازم نیست متخصص باشید، اما با آموزش صحیح، می‌تو،د یاد بگیرید که چگونه از قدرت فوق‌العاده داده‌ها برای تصمیم‌گیری بهتر و خدمات رس، به مشتریان به روش‌هایی که آنها می‌خواهند استفاده کنید.اندی برگمن

اندی برگمن

معاون توسعه محتوای Trailhead

نشان خود را به دست آورید

مهارت های داده برای همه کلیدی است

نشان های خود را به دست آورید

مب، تجزیه و تحلیل داده ها

شما Data Cloud را کشف خواهید کرد، پلتفرمی بی‌درنگ که داده‌ها را از هر منبعی وارد می‌کند و به شما کمک می‌کند تجربیات مشتری جادویی را ارائه دهید.

اندی معاون محتوای Trailhead است، پلتفرم یادگیری رایگان ما در Salesforce که موانع یادگیری را از بین می‌برد و مسیری برابر و در دسترس به ا،یستم Salesforce برای همه ایجاد می‌کند. او یازده سال گذشته را در Salesforce گذراند و به مشتریان کمک کرد تا مهارت‌های جدید فناوری، مهارت‌های نرم و مهارت‌های Salesforce را از طریق دوره‌های تحت رهبری مربی برای نشان‌های خودآموزی رایگان بیاموزند.

بیشتر توسط Andy

نشان خود را به دست آورید

ایجاد مسئول هوش مصنوعی

داده ها و هوش مصنوعی مرزهای جدید مزیت رقابتی هستند که بینشی بی نظیر از رفتار مشتری، روندها، چالش ها و فرصت ها به شما می دهند.

داشتن سواد داده به م،ای توانایی تجزیه و تحلیل داده ها، برون یابی م،ای آن در زمینه ،ب و کار و گفت،ای م،ادار با سهامداران در مورد مراحل بعدی است. فردی با مهارت های داده نیازی به تکیه بر تحلیلگران برای یافتن داده ها، ساخت داشبورد یا خودکارسازی کارهای ساده ندارد. خودشان می توانند این کار را انجام دهند. سازمان داده محور سازم، است که در آن همه ذینفعان، نه فقط تحلیلگران یا بخش های خاص، این توانایی ها را دارند.


منبع: https://www.salesforce.com/blog/learning-about-data/

در این پروژه آموزشی، نحوه ایجاد یک داشبورد داده و تجسم گزارش های خود را با نمودارها، نمودارها و سایر ویجت های جالب خواهید دید.

شما یاد خواهید گرفت که چگونه داده ها را تفسیر، کاوش و ارتباط موثر برقرار کنید. همچنین یاد خواهید گرفت که چگونه داده های خوب را تشخیص دهید، چگونه آنها را بازسازی کنید، و چگونه تغییرات را برای مقایسه بهتر بین مجموعه داده ها درک کنید.

مقالاتی را که فقط برای شما انتخاب شده اند، در صندوق ورودی خود دریافت کنید

<،on name="Subscribe" cl،="wp-block-salesforce-blog-newsletter-signup__submit btn btn-lg btn-primary form-subscribe-modal-open">

ثبت نام کن

پروژه را شروع کنید

با تجسم داده ها در دسکتاپ Tableau شروع کنید

یادگیری در مورد داده ها آنقدرها هم که فکر می کنید سخت نیست. در اینجا، ما برخی از بهترین محتوای مهارت های داده خود را در مورد آن به اشتراک خواهیم گذاشت تریل هد، پلتفرم آموزش آنلاین رایگان Salesforce، تا به شما و کارمندانتان کمک کند تا مهارت های مورد نیاز خود را بدست آورید.

پرونده تغییر

کاری که اکنون می تو،د انجام دهید

شما یاد خواهید گرفت که چگونه سوگیری را از داده ها و الگوریتم های خود حذف کنید تا سیستم های هوش مصنوعی اخلاقی را در شرکت خود ایجاد کنید. این شامل شناسایی عواملی است که در داده های شما مستثنی شده یا بیش از حد نشان داده شده اند.