کنفرانس های جامعه Trailblazer | نیروی فروش


در حالی که هر سال هزاران تریل بلیزر در رویدادهای اصلی Salesforce مانند Dreamforce و TrailblazerDX شرکت می‌کنند، نوع دیگری از رویداد Salesforce وجود دارد که باید درباره آن بد،د. کنفرانس های جامعه Trailblazerکه به ،وان Dreamin’ Events نیز شناخته می شود، کنفرانس های آموزشی تحت رهبری جامعه هستند که در سراسر سال در سطح جه، برگزار می شوند.

چه یک تازه‌کار Salesforce باشید که مشتاق یادگیری و شبکه‌سازی با انجمن Trailblazer هستید یا یک Trailblazer قدیمی که آماده الهام گرفتن است، کنفرانس‌های انجمن Trailblazer برای شما من، هستند و به احتمال زیاد در منطقه شما اتفاق می‌افتد!

کنفرانس های انجمن تریل بلیزر کنفرانس های حضوری و مجازی هستند که منحصراً توسط اعضای انجمن تریل بلیزر ایجاد، سازماندهی و مدیریت می شوند. این رویدادهای مردمی از قلب و ذهن اعضای جامعه باورن،ی که داوطلبانه وقت و انرژی خود را برای گرد هم آوردن گروه های محلی منطقه و اعضای انجمن Trailblazer برای ایجاد ارتباطات و ایده های جدید به جان می ،ند. شرکت کنندگان گرد هم می آیند از همتایان خود یاد می گیرند، شبکه Salesforce خود را ایجاد می کنند و به جامعه محلی خود کمک می کنند.

در حال حاضر، بیش از 40 کنفرانس انجمن Trailblazer در 16 کشور در سراسر جهان وجود دارد که از 200 تا بیش از 1000 شرکت کننده را شامل می شود. این رو چک کن تقویم کنفرانس های جامعه در حال حاضر اتفاق می افتد!

S،light: Dreamin’ In Color

رویاپردازی در رنگ توسط تیف، اسپنسر، یک MVP Salesforce، رهبر گروه جامعه، و مدیر عامل Tech Forward. Dreamin’ In Color برای متخصصان فعلی یا مشتاق Black Salesforce طراحی شده است تا در مورد چگونگی موفقیت، غلبه بر موانع، و رشد مشاغل و مشاغل پر رونق در ا،یستم Salesforce بحث کنند. این رویداد سه روزه تا ژوئن ژوئن منتهی می‌شود و دارای سخنر، افتتاحیه، بیش از 50 جلسه، رویدادهای شبکه، سالن نمایشگاه و موارد دیگر است.

کنفرانس‌های اجتماعی مانند Dreamin’ In Color راهی برای نسل بعدی Trailblazers شده است تا نه تنها پای خود را در خانه بگذارند، بلکه احساس کنند جامعه با آغوش باز در آغوش گرفته است.

برای باملک هایلهحضور در Dreamin’ In Color مانند سرنوشت بود. بالماک که اصالتاً اهل اتیوپی است، در سال 2021 هنگام کار در یک کافی شاپ در ویرجینیا، درباره Salesforce یاد گرفت. استعداد مادام العمر او در ملاقات با مردم، او را به کشف جامعه Trailblazer سوق داد. در آنجا ملاقات کرد تالیا جانسون، که او را برای حضور در Dreamin’ In Color در سال 2022 دعوت کرد. باملاک اوا، همان سال در Dreamforce ارائه شد و اخیراً اولین کار خود را در ا،یستم Salesforce در Agile Cloud Consulting به دست آورد.

ع،: باملک هایله

خودتان درخواست دهید و تا جایی که می تو،د با افراد بیشتری ملاقات کنید، یک مربی یا حامی پیدا کنید. وقتی در کنفرانس با مردم آشنا شدم، توسط استاد راهنمایم معرفی شدم که گفت: “بام را ملاقات کرده ای؟” این باعث می‌شود که نام شما سنگین‌تر شود.»

باملک هایله

یکی از خاطرات مورد علاقه باملاک از Dreamin’ In Color سرانجام ملاقات با Trailblazers بود که او را در سفر Salesforce خود راهنمایی ،د – Talia و مربی او، عضو تالار مشاهیر Salesforce. شریف شالان. امسال، او مشتاقانه منتظر است تا با Trailblazers که ملاقات کرده است دوباره متحد شود و به ،وان یک یادگیرنده مادام العمر به تحصیل ادامه دهد.

کانون توجه: شمال آفریقا رویایی

حسام سعودی در سال 2014 به Salesforce معرفی شد و اکنون 20 برابر گواهینامه و اولین MVP Salesforce در آفریقا است. او همچنین در حال اجرا است گروه جامعه توسعه دهندگان کازابلانکا برای چندین سال برای پشتیب، از کاربران منطقه ای Salesforce در ارتباط با یکدیگر.

پس از اینکه مشکلات ویزا مانع از حضور او در Dreamforce شد، حسام تصمیم گرفت کنفرانسی را در منطقه خود برای حمایت از Trailblazers در سراسر آفریقای شمالی ترتیب دهد. او با سایر سازمان‌دهندگان کنفرانس اجتماعی برای مشاوره و بهترین شیوه‌ها ارتباط برقرار کرد، با حامیان مالی تماس گرفت و به دنبال داوطلب، بود که به این رویداد کمک کنند.

در سال 2019، شمال آفریقا رویایی متولد شد این موفقیت بزرگی بود و اعضای انجمن Trailblazer را از سرتاسر جهان جذب کرد. امروز، این تنها کنفرانس Salesforce در آفریقا است و راهی عالی برای Trailblazers برای ارتباط با سایر متخصصان Salesforce در منطقه. این خلاصه را از شمال آفریقا Dreamin’ 2022 جایی که Trailblazer های منطقه ای بار دیگر پس از همه گیری جه، گرد هم آمدند

احساس می کنید از نیروی پشت کنفرانس های انجمن Trailblazer الهام گرفته اید و علاقه مند به تجربه جادو هستید؟ مراجعه كردن یک کنفرانس اجتماعی در نزدیکی شما و خود را در یادگیری و سرگرمی ایجاد شده توسط و برای جامعه غوطه ور کنید.

برای ،ب اطلاعات بیشتر در مورد کنفرانس‌های انجمن، به ادامه مطلب مراجعه کنید کنفرانس های انجمن را کشف کنید واحد ماژول Trailblazer Community Groups در Trailhead.

وبلاگ The Trailblazer

بینش های متخصص را کشف کنید تا به شما در توسعه حرفه خود، ارتباط با Trailblazers، یادگیری Salesforce و ،ب گواهینامه کمک کند. راهنمای نحوه عملی، دیدگاه‌های معتبر همتایان، و داستان‌های الهام‌بخش Trailblazer را کاوش کنید.


مقالات پرطرفدار

واژه نامه هوش مصنوعی

هوش مصنوعی از A تا Z: واژه نامه مولد هوش مصنوعی برای رهبران ،ب و کار

16 دقیقه مطالعه

تصویری در پس‌زمینه‌ای برنزه از مردی که سوار بر تک‌دوچرخه در حالی که جنبه‌های کار را متعادل می‌کند/هوش مصنوعی مولد برای بازاریابی

3 کاری که بازاریابان می توانند با هوش مصنوعی مولد سریعتر انجام دهند

3 دقیقه مطالعه


منبع: https://www.salesforce.com/blog/trailblazer-community-conferences/