چگونه نمایندگان پشتیبانی ما از Case Swarming With Slack استفاده می کنند

تصویری از ص،ه سبز


منبع: https://www.salesforce.com/blog/case-swarming-salesforce-uses-slack/

ما به هدایت مشتریان به صاحبان پرونده خاص ادامه دادیم تا اطمینان حاصل کنیم که فقط یک نماینده در طول فرآیند به آنها خدمات ارائه می دهد. با این حال، ما به این ماموران این توانایی را دادیم که در صورت نیاز به کمک در موارد پیچیده، با آنها تماس بگیرند. آنها می توانند یک درخواست ازدحامی را در سرویس ابری یا اسلک آغاز کنند و کارشناسان متقابل را بر اساس مهارت، ظرفیت و در دسترس بودنشان بیاورند.

روش قدیمی ارائه پشتیب، برای موارد پیچیده به م،ای انتقال چندین عامل و زمان‌های تفکیک طول،‌تر است. این برای مشتری ناامید کننده است. آنها باید اطلاعات مربوط به موضوع خود را برای چندین صاحب پرونده تکرار کنند و به درستی احساس می کنند زمان آنها ارزشی ندارد.

با Salesforce و Slack یک تجربه کاملا دیجیتالی و انسان محور به مشتریان ارائه دهید.

همچنین این یک مشکل بزرگ برای نمایندگی های خدمات شما است. تحویل چندگانه ماموران را مجبور می‌کند تا زمان بیشتری را برای مواردی که صلاحیت حل آنها را ندارند صرف کنند، که این امر زمان را از حوزه تخصصی اصلی آنها می‌گیرد. علاوه بر این، انتقال پرونده ها دید و توانایی آنها برای یادگیری از هم تیمی ها را محدود می کند.

در نتیجه، شرکت تیم پشتیب، موثرتری را به دست می آورد، در حالی که مهندسان برای توسعه حرفه ای خود مهارت ها و دانش بیشتری ،ب می کنند. هنگامی که تیم ها موفق می شوند، کیفیت خدمات و حفظ کارکنان آنها نیز اغلب افزایش می یابد.

ازدحام را به تیم های جدید گسترش دهید

Salesforce از زمان معرفی یک مدل پشتیب، بدون لایه با استفاده از Swarming با Slack، 26٪ کاهش در زمان حل پرونده داشته است.

هنگامی که درخواست وارد می شود، گروهی از کارشناسان موضوع را بررسی می کنند و راه حل هایی را به صاحب پرونده ارائه می دهند. افراد دیگری که نیاز به اطلاع دارند، مانند یک مدیر حساب کاربری یا مدیر حساب فنی، می توانند به این گروه اضافه شوند. ایجاد غلاف ازدحام، مشتری را در مرکز تجربه پشتیب، قرار می‌دهد و دسترسی سریع‌تری به طیف وسیع‌تری از تخصص تیمی از مهندسان پشتیب، را به آنها می‌دهد.

نحوه همکاری با Slack

با فرآیند ازدحام کیس، مهندسان ما به طور منظم با مهندسان سایر غلاف ها همکاری می کنند. آنها همچنین با کارشناسان بسیار ماهر در حوزه تخصصی خود کار می کنند. آنها دائماً از یکدیگر یاد می گیرند، مهارت های خود را تسریع می بخشند و دانش خود را گسترش می دهند.

هر یک از غلاف های ازدحام ما از یک محصول Salesforce متفاوت پشتیب، می کند، اگرچه برخی از غلاف ها مجموعه مهارت یا تخصص خاصی را ارائه می دهند. مهندسان پشتیبان در غلاف‌های خود با یکدیگر همکاری می‌کنند و همچنین می‌توانند برای کمک به غلاف‌های دیگر بپرند. نیازی به تشدید یک موضوع پیچیده نیست – صاحب پرونده می تواند به سرعت با فرد یا افراد من، برای حل مشکل ارتباط برقرار کند.

حتی در یک بخش خدمات بسیار مشارکتی، ازدحام با اجازه دادن به تیم ها برای به اشتراک گذاشتن دانش، تجربیات و منابع در زمان واقعی، خدمات مشتری را بهبود می بخشد. هنگامی که ارائه دهندگان خدمات دانش، کارشناسان و ابزارهای من، برای حل پرونده ها را داشته باشند، اعتماد به نفس لازم را به دست می آورند تا برای ارتباطات شخصی واقعی که وفاداری را برای زندگی ایجاد می کند، “تکیه کنند”.