چگونه در 4 مرحله شغلی در فروش پیدا کنیم

برای فروشندگ، مانند ما بسیار مهم است که به شرکت و محصولاتی که می فروشیم اعتقاد داشته باشند، زیرا ما باید این باور را به مشتریان خود منتقل کنیم. جرأت داشته باشید که نقش را در سوالات خود آزمایش کنید تا مطمئن شوید که در نهایت یک شغل رویایی است.

مقالات پرطرفدار

این واژه نامه جدید داده ها، داده ها را برای شما و تیم هایتان رمزگشایی می کند

هرگز از جایی که هستیم تا جایی که می رویم یک خط مستقیم نخواهد بود. اشکالی ندارد، زندگی است. شما این توصیه قدیمی در مورد عشق را می د،د، و وقتی که ما انتظارش را نداریم چگونه می آید؟ نمی دانم آیا در مورد مشاغل رویایی هم همینطور است؟ اغلب، بزرگ‌ترین استراحت‌ها با یک غافلگیری لذت‌بخش به سراغ ما می‌آیند – اما به شرطی که کار را انجام داده باشیم. پس ایمان را حفظ کن و با اشتیاق رهبری کن.

هرگز آن لحظه ای که نامه پیشنهاد آمد را فراموش نمی کنم. من از فروش تبلیغات رادیویی در یک شرکت رسانه ای به شغل رویایی خود در Salesforce رسیدم. من این کار را با فروش مهم ترین محصولی که به آن فکر می کردم انجام دادم: خودم.

3 دقیقه مطالعه

4. بستن: مصاحبه را میخکوب کنید

برای نشان دادن خودآگاهی، رزومه خود را مرور کنید و هر چیزی را که ممکن است به ،وان یک پرچم قرمز تعبیر شود، مانند فاصله های طول، بین نقش ها یا تغییرات شغلی نامطلوب، برجسته کنید. از اینها ابایی نکن درعوض، آماده باشید تا زمینه‌ی پشت این پرچم‌های قرمز را توضیح دهید. حقیقت خود را به اشتراک بگذارید هر مدیر استخدامی که ارزش کار ، را داشته باشد از این آسیب پذیری قدرد، می کند.

یک شغل رویایی تحقق بخش و م،ادار است زیرا با ارزش ها و اه، شما همسو می شود. برای محدود ، جستجوی شغلی خود به مرتبط ترین نقش ها، جستجوی خود را بر اساس اینکه چه ،ی هستید (ارزش ها) و آنچه می خواهید (اه،) استوار کنید.

اکنون که دلتان برای یک نقش بسته شده است، وقت آن است که معامله را ببندید. سه ویژگی کلیدی که هر فروشنده بزرگی دارد را به مدیر استخدام نشان دهید: خودآگاهی، انعطاف پذیری و مربیگری.

شاید متوجه شده باشید که نکاتی در مورد نحوه یافتن شغل در فروش همان نکاتی در مورد مهارت های بیرونی به طور کلی است. این تمرین برای شغل جدید شماست. هر مدیر استخدامی باید تحت تأثیر نامزد فروش قرار بگیرد که توانسته با پیام شخصی، ،بنده و صیقلی در صندوق پستی خود ظاهر شود.

اکنون که مخاطب مورد نظر خود را دارید، زمان آن فرا رسیده است که تماس بگیرید. چان توصیه می‌کند یک درخواست اتصال ارسال کنید، سپس یک پیام ویدیویی سرد برای کاهش نویز ارسال کنید. پیام خود را با به اشتراک گذاشتن چیزی که تحسین می کنید یا با آن در مورد تجربه آنها مرتبط هستید، شخصی سازی کنید. به اشتراک بگذارید که چرا در مورد فرصت شغلی که در نظر دارید بسیار هیجان زده هستید و چرا فکر می کنید برای شما من، است. سپس، با یک فراخوان برای اقدام ببندید و فرصتی برای چت ، بیشتر بخواهید. آن را کوتاه و شیرین کنید.

اکنون که ارزش ها و اه، اصلی خود را دارید، روشی م،ادار برای ارزیابی هر شرکتی که در جستجوی خود پیدا می کنید دارید. به جای جستجوی اقیانوس بدون قطب نما، یک نقشه گنج دارید که X نقطه را مشخص می کند.

مقالاتی را که فقط برای شما انتخاب شده اند، در صندوق ورودی خود دریافت کنید

<،on name="Subscribe" cl،="wp-block-salesforce-blog-newsletter-signup__submit btn btn-lg btn-primary form-subscribe-modal-open">

ثبت نام کن

3. واجد شرایط بودن: بررسی کنید تا تأیید کنید که فرصت من، است

در اینجا چند سوال برای کمک به تعیین اینکه آیا شرکت من، است یا خیر وجود دارد:

  • ارزش های شرکت شما چیست؟
  • کار در اینجا چه تفاوتی با هر جای دیگری که کار کرده اید دارد؟
  • رشد و پیشرفت شغلی چگونه است؟
  • عملکرد من در برابر چه اه،ی ارزیابی خواهد شد؟
  • بزرگترین چالش هایی که ممکن است در این موقعیت با آن مواجه شوم چیست؟

فروش ده هزار بار «نه» شنیدن، مثبت ماندن و یافتن درس از آن است. برای اینکه نشان دهید این انعطاف‌پذیری را ایجاد کرده‌اید، به تجربیات گذشته که در آن با مانعی روبه‌رو شده‌اید فکر کنید، و برای توضیح اینکه چگونه با چالش‌ها روبرو شده‌اید و چیزی م،ادار یاد گرفته‌اید، آماده شوید. در تمام پاسخ های خود، از روش STAR برای پاسخ به سؤالات، به اشتراک گذاشتن جزئیات در مورد موقعیت، وظیفه، اقدام و نتیجه.

“پیشنهاد نامه شما ضمیمه شده است.” لحظه ای وقت بگذارید و چشمان خود را ببندید و این ایمیل شیرین را تصور کنید. سپس چشمان خود را باز کنید و دست به کار شوید.

توضیحات شغل را بخو،د تا ببینید آیا خطوط تولید یا واحدهای تجاری را نام می برند یا خیر. برای شناسایی رهبران فروش برای آن مناطق، از صفحه شرکت در لینکدین دیدن کنید و ،اوین فروش (مانند معاون فروش) را در برگه افراد جستجو کنید.

نمایه های افرادی که ظاهر می شوند را بخو،د و ببینید آیا می تو،د آنها را با شرح شغل مطابقت دهید. اگر چنین است، تبریک می گویم: احتمالاً به تازگی مدیر استخدام را پیدا کرده اید. اگر نتوانستید مدیر استخدام را پیدا کنید، نگران نباشید. هر ،ی در شرکت می تواند قهرمان شما شود. بر اساس یک تجربه مش، یا یک آشنایی متقابل، شخصی را مشخص کنید که بتو،د به راحتی با او ارتباط برقرار کنید.

چان گفت: «با تحقیق پیشرو باشید. او توصیه می‌کند با وارد ، شرکت هدف و نقش هدف خود (مانند «مجری حساب Acme») در نوار جستجو، شغل‌ها را در لینکدین جستجو کنید.

ما با هم بزرگترین و موفق ترین جامعه متخصصان فروش را می سازیم. معاملات را انجام دهید، مشتریان را موفق کنید و به رشد شرکت خود کمک کنید.


1. یک طرح قلمرو ایجاد کنید: 10 شرکت برتر رویایی خود را شناسایی کنید

در نهایت، برای نشان دادن قابلیت مربیگری، تجربیاتی را در زم، که راهنمایی های مدیر خود را عملی کردید و در طول زمان بهبود یافتید، به اشتراک بگذارید. دنیای فروش B2B همیشه در حال تغییر است و اقتصاد هم همینطور. نشان دهید که چگونه عدم اطمینان را پذیرفته اید و در سفر مثبت، حتی هیجان زده بوده اید.

چگونه در فروش شغلی پیدا کنید که باعث افتخار شما شود

دوم، فهرست اه، شغلی خود را بر اساس آنچه می خواهید در چند سال آینده به دست آورید، ایجاد کنید. در اینجا چند نمونه از اه، شغلی برای شروع کار آورده شده است:

لیست را به 10 کاهش دهید، بر اساس آن شرکت ها همسو می شوند. بهترین بخش این تمرین این است که اکنون داست، برای گفتن در مصاحبه ها دارید: «هی، من شرکت شما را از بین یک لیست 5000 نفری انتخاب کردم. در اینجا دلیل آن است.»

فروش را آسان کنید، از جستجو تا بسته شدن

11 دقیقه خواندن

یادگیری در مورد داده ها

یادگیری در مورد داده ها آسان تر از آن چیزی است که فکر می کنید

برای اینکه پای خود را وارد در کنید، باید مخاطبینی را در هر شرکتی پیدا کنید که مایل است در را باز کند. مار، چان مربی فروش، نویسنده پرفروش کتاباسرار فروش شش رقمیتوصیه می‌کند قبل از درخواست – پس از انجام کمی حفاری، به طور مستقیم از سرما استفاده کنید.

برای تأیید اینکه شغل من، با ارزش‌ها و اه، شما است، مصاحبه را به یک خیابان دوطرفه تبدیل کنید، درست مانند یک گفتگوی اولیه با یک فرد بالقوه. فروشندگان اغلب با این مشکل دست و پنجه نرم می کنند. ما آنقدر در فروش خودمان خوب هستیم که اگر مراقب نباشیم، درست به سمت موقعیتی می‌رویم که من، نیست.

یادگیری نحوه یافتن شغل در فروش با یادگیری در مورد خودتان آغاز می شود. ابتدا ارزش های اصلی خود را توسط با استفاده از این راهنما از استاد و نویسنده برنه براون. شما وسوسه خواهید شد که 10 یا 15 مورد از این موارد را دور بزنید، اما خود را به چالش بکشید تا فقط دو یا سه مورد را انتخاب کنید. بالا،ه اگر همه چیز مهم باشد، هیچ چیز مهم نیست.

برای ایجاد لیستی از شرکت‌ها، با شرکت‌هایی که قبلاً در نظر دارید شروع کنید. اینها شرکت هایی هستند که از زم، که برای اولین بار توانستید “فروش” را بنویسید، رویای آنها را داشتید. سپس، دید خود را گسترش دهید. با استفاده از فهرست‌هایی مانند شرکت 5000 و Fortune 100 بهترین شرکت برای کار. همچنین می تو،د از انجمن هایی مانند در شیشه ای برای دیدن اینکه به کدام شرکت ها رتبه های بالایی توسط کارمندان داده می شود.

اگر می‌خواهید بیاموزید که چگونه در فروش شغلی پیدا کنید – و نه فقط یک شغل، بلکه یک شغل رویایی – پس دنباله آزمایش شده و واقعی فرآیند فروش را انتخاب کنید و آن را در جستجوی شغل خود به کار ببرید. درست مانند هر فروش دیگری، شما یک طرح قلمرو ایجاد می‌کنید، اه، را تعقیب می‌کنید، افراد بالقوه را واجد شرایط می‌کنید و فرصت‌هایی را برای بسته شدن پیش می‌برید. بیایید به هر مرحله از فرآیند نگاه کنیم.

به جنبش Salesblazer بپیوندید

Sales Cloud شما را در کل فرآیند فروش کارآمدتر و سازنده تر می کند. برای یادگیری نحوه کار به صفحه محصول ما مراجعه کنید.


2. چشم انداز: توجه مدیران استخدام را جلب کنید

“اوه!” یک روز پشت میز کار رویایی تان خواهید گفت. “مشکل چیه؟” همکار شما خواهد پرسید “متاسف. فقط خودم را نیشگون می گیرم.»


منبع: https://www.salesforce.com/blog/،w-to-get-a-job-in-sales/