وکیل خانواده وکیلوند

خوب و کارآمد بودن وکیل نیز موضوع مهم دیگری اس که معمولاً خانواده‌ها با آن درگیر هستند. بالاخره بهتر است که کل پروسه رسیدگی به پرونده‌هایی مانند طلاق و مهریه به‌صورت خصوصی و محرمانه انجام شود. بالاخره بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند زندگی شخصی‌شان در حریم مانده و پس از ان مدت‌زمان خوبی بتوانند از خدمات مشاوره استفاده کنند.

وکیل خانواده وظیفه دارد تمامی جزئیات، حقایق و احتمالات را به طور کامل و جامع و به زبان ساده برای اشخاص درگیر در پرونده شرح دهد و آن ها را از روند حقوقی مربوط به مسئله آگاه سازد. فارغ از مباحث تکنیکی و علم مربوط به این موضوع وکیل خانواده می بایست روحیه مسالمت جویانه نیز داشته باشد طبیعی است که یک وکیل متخصص دعاوی مالیاتی روحیه مناسبی برای انجام پرونده های خانوادگی را ندارد . چنانچه زن نسبت به مطالبه نفقه اقدام نماید مراجع قضایی برای تعیین نفقه این امر را به کارشناس رسمی دادگستری ارجاع می دهند تا نفقه زوجه را با در نظر گرفتن شئونات و تحصیلات و خانواده پدری وی تعیین نماید و با توجه به نظر کارشناس حکم مقتضی صادر می شود. گروه وکلای دادورزان صلح و سازش با شعار صداقت در پیگیری تمامی دعاوی با بهره گیری از تیم حقوقی خو اماده ارائه انواع خدمات حقوقی به شما عزیزان می باشد.

  • و مطابق ماده 29 قانون حمایت از خانواده دادگاه مکلف است که ضمن حکم طلاق نسبت به جهیزیه، مهریه و نفقه تعیین تکلیف نماید لذا دیگر نیازی به رسیدگی این موارد در شورای حل اختلاف نیست.
  • همچنین به سبب طولانی بودن و زمان ‌بر بودن پروسه دادگاه وعدم اطلاع کافی از قوانین گاهاٌ منجر به از دست دادن زمان و عدم حصول نتیجه مطلوب می گردد.
  • به‌هرحال در این‌گونه پرونده‌ها وکیل موظف است که از موکل خود دفاع کرده تا بهترین نتیجه را بگیرید.
  • باید بدانید که انتخاب وکیل باید بر اساس نوع پرونده و شرایط اثباتی باشد که بتوان با جستجو در گوگل وکیل پایه یک دادگستری که بتواند بهترین وکیل باشد را جستجو کرد زیرا امروزه اینگونه نیست که هر شخصی که وکیل دادگستری باشد بتواند در همه موضوعات حقوقی و کیفری که به او رجوع می شود وکالتی حرفه ای و با موفقیت داشته باشد.

وکیل خانواده وکیلوند

بدون شک این خوشنودی و احساس اعتماد موکلین به موسسه همواره باعث انگیزه و تلاش مستمر در این مجموعه بزرگ گردیده است که حاصل این تلاش چیزی جز احساس رضایت و پیروزی برای موکلین عزیزمان نبوده است. 2- در صورتی که هدف موکل وکیل خانواده ، فقط به جهت تذکر دادن به همسرش است در چنین وضعیتی وکیل خانواده باید تا حد امکان ، از اقامه دعوا جلوگیری کند و بیش تر از طریق تماس تلفنی و یا حتی برقرار کردن جلسه های مشترک بین موکل و همسرش ، اعلام کند که هدف موکل او در واقع تغییر در زندگی می باشد نه طلاق و جدایی . از دیگر مواردی که می توان از وکیل خانواده متخصص در آن استفاده کرد تا به یک نتیجه مطلوب رسید، دعوی اجرا گذاشتن مهریه می باشد.

مفهوم کلی حضانت یعنی پرورش و نگهداری کردن از کودکان که بعد از جدایی والدین باید تکلیف آن مشخص گردد. در این صورت، حضور خود زوجه جهت اقدامات بعدی و در دادگاه و دفترخانه لازم است. چنانچه زوجه بخواهد برای خود نیز وکیل دادگستری اختیار کند میتواند وکالتنامۀ دیگری بدین منظور با وکیل دادگستری تنظیم و امضا کند. در دعاوی خانواده دادگاه می تواند جهت فراهم نمودن شرایط صلح و سازش جلسه دادگاه را به درخواست زوجین یا یکی از آنان حداکثر برای دوبار به تاخیر اندازد. در تعریف دعاوی خانوادگی میتوان بیان نمود که چنانچه دعوای مطرح شده مربوط به عضوی از خانواده باشد این دعوا از دعاوی خانوادگی بوده و رسیدگی به ان در دادگاه خانواده می باشد.

وکیل خانواده خوب در مشهدبیان میدارد به موجب قانون حمایت خانواده مصوب 1391 قوه قضاییه مکلف است در هر حوزه قضایی به تعداد کافی شعبه دادگاه خانواده تشکیل دهد . هدف ما استفاده از دانش و تجربه وکلای مجموعه در جهت ارائه بهترین و موثرترین راهکار موفقیت در مواجهه اشخاص با مشکلات قضایی و اداری از طریق ارزیابی و بررسی پرونده ، تنظیم اوراق قضایی ، دادن مشاوره حقوقی و همچنین پیگیری پرونده از بهترین و سریعترین راههای ممکن می باشد. به طور مثال بر اساس مسائل و مشکلات ایجاد شده در دادگاه های خانواده به علت مهریه زیاد و عدم توانایی پرداخت مرد و در نهایت زندانی شدن مرد برای سال ها، باعث شد که قانون گذار سقف مشخصی از مهریه را به عنوان حق زن در قانون درج کند.

همچنین به سبب طولانی بودن و زمان ‌بر بودن پروسه دادگاه وعدم اطلاع کافی از قوانین گاهاٌ منجر به از دست دادن زمان و عدم حصول نتیجه مطلوب می گردد. در این مقاله سعی داریم تا جهت عملکرد بهتر شما در رویارویی با مسائل خانوادگی مطالب مفیدی را بیان داریم. در صورت بهم خوردن نامزدی طرفین می توانند هدایایی را که به یکدیگر یا مادر و پدر هم داده اند در صورتیکه موجود باشد پس بگیرند . از اصلی ترین ویژگي های این مدرک رسمی این است که لازم الاجرا می باشد.