نحوه نوشتن اعلان‌های هوش مصنوعی مولد بهتر برای تجارت

جان نوستا، رئیس شرکت گفت: «با GPT، طول،‌تر ، درخواست به نفع شماست. NostaLab، یک اتاق فکر که به چگونگی تأثیر فناوری بر زندگی مردم و جامعه می پردازد. “این درخواست – یا آنچه شما از GPT می‌پرسید – به دقت و اطلاعات متنی نیاز دارد. اینجاست که ما جادو را پیدا می کنیم.»

چه چیزی میخواهید بد،د

ابزارهای هوش مصنوعی مولد (GAI) نوشتن و صیقل دادن ایمیل ها یا ارائه ها، خلاصه ، گزارش ها، نوشتن کد، ایجاد کمپین های رسانه های اجتماعی و تسریع تعاملات خدمات مشتری. اما نه همه با تمام توان از آن استفاده می کند – و این احتمالاً به درخواست – یا سؤالات و اظهارات – مربوط می شود که به محصولات GAI تغذیه می کنید. هر چه اعلان‌های هوش مصنوعی مولد بهتر باشد، پاسخ بهتری خواهد داشت.

غذای اصلی

“باید بفهمی [GAI] نوستا گفت: کاملاً دقیق نیست. من به آن به ،وان یک نقص ذاتی نگاه نمی کنم. من به آن به ،وان یک واقعیت اساسی نگاه می کنم.»

از CRM مولد برای تجارت استفاده کنید

مقالاتی را که فقط برای شما انتخاب شده اند، در صندوق ورودی خود دریافت کنید

<،on name="Subscribe" cl،="wp-block-salesforce-blog-newsletter-signup__submit btn btn-lg btn-primary form-subscribe-modal-open">

ثبت نام کن

6 نکته برای نوشتن دستورات هوش مصنوعی مولد بهتر

در اینجا 6 قانون وجود دارد که به شما کمک می کند هنگام نوشتن درخواست های خود راهنمایی کنید.

 1. مشخص باشید: برای مثال، به‌جای گفتن «یک کمپین رسانه‌های اجتماعی ایجاد کنید»، می‌تو،د بنویسید: «یک کمپین رسانه‌های اجتماعی برای یک وب‌سایت تجارت الکترونیک ایجاد کنید که تی‌شرت‌های گرافیکی را برای طرفداران فیلم‌ها و کمیک‌هایی مانند جنگ ستارگان، هری پاتر و… ایجاد کنید. دنیای سینمایی مارول.”
 2. از لحن مکالمه استفاده کنید: از اصطلاحات صنفی، عامیانه یا عبارات پیچیده ای که ممکن است GAI نفهمد اجتناب کنید. طوری بنویسید که انگار با یک همکار صحبت می کنید نه با یک کامپیوتر.
 3. از سوالات باز استفاده نکنید: از سوالات بله یا خیر خودداری کنید، که توانایی GAI را برای ارائه اطلاعات دقیق تر محدود می کند.
 4. یک پرسونا تنظیم کنید: از GAI بخواهید که از دیدگاه یک فرد شناخته شده، مانند آلبرت ،شتین یا اپرا وینفری – یا یک نوع خاص از افراد مانند یک مدیر می، یا یک مشتری خواستار، پاسخ دهد.
 5. مخاطب و کانال خود را تعریف کنید: اگر برای Gen Z یا پدران میانسال می نویسید، آن را در درخواست خود مشخص کنید. آیا آنها در یک پلت فرم رسانه های اجتماعی مانند توییتر یا لینکدین، یک پست وبلاگ یا در وب سایت یک فروشگاه مطالعه می کنند؟ اون اطلاعات رو هم بده
 6. سوالات بعدی بپرسید: اگر از پاسخ اولیه راضی نیستید، سؤالات بعدی را برای دریافت اطلاعات بیشتر بپرسید. این همچنین به ،وان “زنجیر زدن سریع“، جایی که شما درخواست های خود را برای دریافت پاسخ های دقیق تر و سفارشی تر ت،یم می کنید – و از پاسخ های یک درخواست برای است،اج بعدی استفاده می کنید.

مقالات پرطرفدار

شخصیت های جن، ،شتین و جریان

AI + Data + CRM Trailhead Quests

ببینید چگونه این فناوری جدید پرهیاهو، وقتی با CRM شما استفاده می‌شود، می‌تواند به تیم‌های شما کمک کند کارآمدتر کار کنند و تجربیات مشتری بهتری ایجاد کنند.منبع: https://www.salesforce.com/blog/generative-ai-prompts/

برای استفاده حدا،ری از GAI و ترانسفورماتور مولد از پیش آموزش دیده مدل‌های (GPT) که زبان محاوره‌ای آن را تولید می‌کنند، مهندسی سریع را تمرین می‌کنند. این به مدل GAI جزئیات متمرکز بیشتری را برای آنچه می خواهید یاد بگیرید به جای مبهم بودن می دهد. GAI هوشمند است و باهوش‌تر می‌شود، اما ذهن‌خوان نیست. فقط در صورتی می تواند آنچه را که می خواهید به شما ارائه دهد که درخواست شما بسیار خاص باشد.

مهندسی سریع عمل پرسیدن سوالات بسیار خاص یا دادن اطلاعات دقیق به ابزارهای GAI، مانند محصول GPT یا ربات چت، برای دریافت بهترین نتایج است. برخی از مهندسی سریع به ،وان “زمزمه هوش مصنوعی” یاد می کنند زیرا شما اساساً محصول GAI را راهنمایی می کنید تا یک راه حل خلاقانه برای سؤال یا درخواست خود ارائه دهید.

طوری بنویسید که در حال مکالمه هستید و از زبان و توضیحات خاصی استفاده کنید. ابزارهای GAI هر چه در دستور شما واضح تر باشد به نفع شما عمل می کند، بنابراین جزئیات را در نظر بگیرید. می تو،د با ابزارهای GAI یک بحث پشت سر هم داشته باشید و به آنچه به دنبال آن هستید عمیق تر بروید. هنگام نوشتن دستورات هوش مصنوعی مولد به این نکات توجه کنید:

 • واضح و مختصر بنویسید تا ابزار GAI درخواست خاص شما را بداند.
 • جملات کامل را با کلمات توصیفی، افعال فعال و متنی بنویسید که آنچه را که به دنبال آن هستید توصیف می کند.
 • سؤالات خاص بپرسید، از سؤالات باز که پاسخ بله/خیر ارائه می دهند اجتناب کنید.
 • زمینه را اضافه کنید، توضیح دهید به چه هدفی می‌خواهید برسید یا چه مخاطبی را هدف قرار می‌دهید.
 • پس از پاسخ اولیه پیگیری کنید تا عمیق تر شوید و پاسخ های واضح تری دریافت کنید.

مهندسی سریع چیست؟

3 دقیقه مطالعه

مقررات مولد هوش مصنوعی

مقررات مولد هوش مصنوعی – چه م،ایی برای ،ب و کار شما می تواند داشته باشد

5 دقیقه مطالعه

از مهندسی سریع استفاده کنید تا محصولات GAI با شما – نه علیه – کار کنند

ابزارهای GAI کامل نیستند و قطعاً انسان نیستند. ممکن است احساس کنید که در حال مکالمه هستید، اما در واقعیت، این یک رفت و برگشت با دستگاهی است که تغذیه شده و داده های زیادی را جمع آوری کرده است. این ایده ها را در طول فرآیند نوشتن یا طراحی GAI خود در نظر داشته باشید:

 • GAI همیشه واقعی نیست. گاهی اوقات پاسخ هایی را می سازد، بنابراین مطمئن شوید که آنچه را که به شما می دهد تأیید کنید.
 • مراقب هرگونه نگر، در مورد حق نسخه برداری باشید و تأیید کنید که آنچه محصولات GAI به شما می دهند از منبع دیگری سرقت نشده است.
 • GPT نکات ظریف و ظریف را درک نمی کند، بنابراین درخواست شما باید تا حد امکان خاص و واضح باشد.

با افزایش محبوبیت ابزارهای GAI برای استفاده شخصی و تجاری، مهارت های مهندسی سریع می تواند به سوالات شما کمک کند. هرچه درخواست شما دقیق تر و دقیق تر باشد، نتیجه بهتری خواهید داشت. و شما می تو،د فوق العاده خلاق باشید – حتی از محصول GAI بخواهید که به ،وان یک فرد شناخته شده مانند آلبرت ،شتین پاسخ دهد تا از دیدگاه آن شخص پاسخ دریافت کند. این بیشتر اطلاعات را از مجموعه‌ای از داده‌های موجود در اینترنت می‌گیرد، اما محدود ، درخواست شما و اضافه ، زمینه، نتایج خلاقانه‌تری را ارائه می‌دهد.