نحوه دریافت گواهینامه مدیر فروش را کشف کنید

این راهنمای امتحان تمام جزئیات حیاتی مورد نیاز شما را فراهم می کند، از جمله مروری کامل بر محتوا، اطلاعاتی در مورد مدت زمان اختصاص داده شده برای امتحان، نمره لازم برای قبولی، تمام هزینه های مرتبط، گزینه های بازپس گیری و موارد دیگر.

مهارت های مورد نیاز را بیاموزید، مدارک معتبر رزومه را به دست آورید و برای فرصت های شغلی و مربیگری با جامعه Trailblazers ارتباط برقرار کنید.


به گفتگو در انجمن Trailblazer بپیوندید.


شما کار بزرگی انجام می دهید – پیشرفت خود را جشن بگیرید

یک طرح کلی امتح، مفید وجود دارد که شامل جزئیات هر مبحثی که در امتحان پرداخته شده و وزن نسبی آن مبحث است. همچنین شامل لیستی از سایر موارد آموزشی، مرجع و مطالعه توصیه شده است تا شما را در مسیر موفقیت قرار دهد!

مسیر آزمون گواهینامه مدیر

سپس، می تو،د اضافه کنید سوپر ست، مجموعه ای از سوپر نشان ها که نقش های خاصی را پوشش می دهند. Super Sets به شما امکان می دهد تخصص خود را در زمینه های خاص ثابت کنید و یک ابزار آماده سازی گواهی قدرتمند هستند. در واقع، ما Trailblazers را مورد بررسی قرار دادیم و متوجه شدیم که 95٪ گفتند که تکمیل سوپر نشان‌ها باعث می‌شود برای گواهینامه‌های خود آمادگی بیشتری داشته باشند.

مجموعه‌های فوق‌العاده Trailhead Superbadge را کشف کنید

همه این استراتژی‌ها یک چیز مش، دارند: کمک به آماده‌سازی برای امتحانتان سرگرم‌کننده‌تر! از فرآیند یادگیری لذت ببرید و به یاد داشته باشید که شما در رشته خود متخصص هستید. دریافت گواهینامه Salesforce دلیلی برای خود و کارفرمایتان است که برای به دست آوردن دانش و مهارت های مورد نیاز برای موفقیت به ،وان مدیر Salesforce سخت کار کرده اید.

پس از اتمام آزمون، متوجه خواهید شد که آیا برای امتحان آماده هستید یا خیر مطالعه برای آزمون گواهینامه مدیر دنباله. این مسیر شما را از طریق ،ب چهار نشان راهنمایی می کند که هر کدام بخش جداگانه ای از امتحان را پوشش می دهد. این شامل محتوای تعاملی مانند فلش کارت، سوالات تمرینی تعبیه شده، و مطالب قابل دانلود است – که همه به طور ویژه طراحی شده اند تا شما را برای امتحان واقعی آماده و آماده کنند.

تعاملی آزمون تمرینی مدیر این فرصت را به شما می دهد که قالب و سؤالاتی را که ممکن است در آزمون گواهینامه مدیر فروش مشاهده کنید، تجربه کنید. نتایج پس از ارسال، راهنمای شما برای نقاط قوت و ضعف است تا به شما کمک کند بر روی زمینه‌های مورد نیاز برای یادگیری بیشتر تمرکز کنید.

دوره هایی که توسط کارشناسان اداره می شود

بررسی کنید Admin Super Set، که نشان‌های فوق‌العاده طراحی‌شده برای کمک به شما را برای دریافت گواهینامه سرپرست برجسته می‌کند. و سوپرنال‌ها افزودنی عالی برای رزومه، نمایه و کانال‌های اجتماعی شما هستند، زیرا به دنیا نشان می‌دهند که چقدر #مدیر عالی شما هستید!

4. تعهد زم، من چیست؟

و به خاطر داشته باشید که هیچ عجله ای برای گرفتن گواهی وجود ندارد. شما در اینجا برای رسیدن به هدفی کار می کنید، و آن این است که مطمئن شوید واقعاً تمام مفاهیم کلیدی را در یک ماژول خاص درک کرده اید – زیرا اینها مفاهیمی هستند که باید برای ماژول بعدی بر روی آنها بسازید. بنابراین، وقت خود را صرف کنید و با سرعتی که برای شما مفید است، یاد بگیرید.

Trailhead به شما امکان می دهد:

  • با سرعت خود یاد بگیرید: کدام برنامه آموزشی برای شما بهتر جواب می دهد؟ صبح ها قبل از کار؟ عصر بعد از کار؟ آ، هفته ها؟ همه گزینه‌ها باز هستند زیرا شما تصمیم می‌گیرید که چه ماژول‌هایی را با سرعت و زم، که برای شما کار می‌کند تکمیل کنید. هر بار که برمی گردید، می تو،د دقیقاً از همان جایی که کار را رها کرده اید ادامه دهید، بنابراین هرگز یک ضربه را از دست ندهید.
  • هر جا یاد بگیرید: با برنامه‌های رایگان تلفن همراه Trailhead GO برای iOS و Android، تقریباً از هر کجا می‌تو،د مطالعه خود را در حال حرکت انجام دهید! چند دقیقه در رفت و آمد خود دارید؟ انتظار در فرودگاه یا در یک پرواز طول، مدت؟ اگر چند دقیقه فرصت دارید، می تو،د چیز جدیدی یاد بگیرید.
  • برای یادگیری نقش خاص، یک راهنمای انتخاب شده را دنبال کنید: ما داریم مسیرها و تریل می، ها مخصوصاً برای ادمین ها طراحی شده است و می تو،د آن مسیر از پیش تعیین شده را دنبال کنید تا مطمئن شوید که برای امتحان آماده هستید.

2. چگونه می توانم آماده شوم؟

بینش های متخصص را کشف کنید تا به شما در توسعه حرفه خود، ارتباط با Trailblazers، یادگیری Salesforce و ،ب گواهینامه کمک کند. راهنمای نحوه عملی، دیدگاه‌های معتبر همتایان، و داستان‌های الهام‌بخش Trailblazer را کاوش کنید.

منبع: https://www.salesforce.com/blog/become-salesforce-admin-certified/

وظیفه شما کشف نیازهای تجاری و طراحی راه حل از طریق یک سری چالش های تعاملی است زمین بازی Trailhead. این چالش ها به محض تکمیل آنها در زمان واقعی تأیید می شوند.

با دسترسی به کارشناسان Salesforce، یادگیری را در سراسر سازمان تسریع کنید.


3. آیا Superbadge Super Sets می تواند به من کمک کند؟

اعتبار مبتنی بر مهارت را به دست آورید و سفر شغلی خود را افزایش دهید.


تست زدن برای بسیاری از افراد استرس زا است. حتی اگر فکر می کنید همه مفاهیم را برای آن دارید صدور گواهینامه نیروی فروش پایین، شما ممکن است از امتحان واقعی وحشت داشته باشید، فقط به این دلیل که امتحان دادن کار شما نیست. اما شما می تو،د وضعیت ذهنی خود را مدیریت کنید و یک استراتژی موفقیت در جای خود قرار دهید تا به شما کمک کند تا درست در روز امتحان پیش بروید!

6. آیا منابع بیشتری وجود دارد؟

نکته مهم در مورد Trailhead این است که شما واقعاً یاد می گیرید است به شما بستگی دارد. چگونه مطالعه در برنامه شما قرار می گیرد؟ آیا می تو،د چند دقیقه بین جلسات یا در طول رفت و آمد خود اختصاص دهید؟ ابزارهای در حال حرکت ما و ماژول‌های «از جایی که کار را رها کردید ادامه دهید» به این م،ی است که مهم نیست چقدر زمان دارید، احتمالاً می‌تو،د کمی یادگیری داشته باشید.

برای رویکرد یادگیری چهره به چهره تعاملی تر، ما نیز ارائه می دهیم مجموعه ای از دوره های آکادمی Trailhead که توسط کارشناسان Salesforce تدریس می شود به شما کمک می کند تا برای آزمون گواهینامه مدیریت خود آماده شوید.

آ نشان فوق العادهاز سوی دیگر، مهارت‌هایی را که در یک حوزه خاص آموخته‌اید (فکر کنید: اتوماسیون فرآیند یا سفارشی‌سازی اپلیکیشن) را می‌گیرد و شما را به چالش می‌کشد تا آنها را برای حل یک مشکل تجاری پیچیده و واقع‌بینانه به کار ببندید. شما یک سناریوی تجاری خاص با اطلاعات مرتبط پراکنده در سراسر داستان دریافت خواهید کرد.

ما ابزارهایی داریم که به شما کمک می کند برای امتحان خود آماده شوید، بدون توجه به سبک یادگیری شما. ما همه پایه ها را با راهنمای امتحان، ابزارهای مطالعه تعاملی، فیلم ها، تریلمی، ها و موارد دیگر پوشش داده ایم.

برای می، اعتبارنامه مدیر فروش خود آماده شوید

بنابراین، چگونه خود را برای موفقیت در گواهینامه Salesforce آماده می کنید؟ در اینجا پاسخ شش سوالی وجود دارد که شما را در مسیر تبدیل شدن به یک ادمین قرار می دهد #CertifiedPro.

1. نقطه شروع من چیست؟

“این کار چقدر طول می کشد؟” نگران نباشید، این سوال اصلی همه است! پاسخ این است که واقعاً به شما بستگی دارد. شما بهترین قاضی در مورد برنامه فعلی خود و میزان زم، که می تو،د برای مطالعه اختصاص دهید هستید.

وبلاگ The Trailblazer

این تریل می، شامل تمام ماژول‌ها، پروژه‌ها و وظایفی است که شما را از طریق آماده‌سازی برای آزمون گواهی مدیریت راهنمایی می‌کند.

راهنمای آزمون مدیر خبره Salesforce

و هنگامی که گواهینامه خود را دریافت کردید، می تو،د آن را با شرکت در آن پرداخت کنید انجمن پیشگامان و کمک به سایر مدیران مشتاق برای آماده شدن برای امتحانات خود.

بله حتما! نشانک گذاری کنید توسعه شغلی مدیر فروش صفحه‌ای که در آن می‌تو،د تمام منابعی را که برای کمک به رشد حرفه مدیریت Salesforce خود طراحی شده‌اند، بیابید.

  • بررسی کنید وبلاگ مدیریتاینجا مک، برای یافتن بهترین شیوه ها، نکات و ترفندها، بینش و مشاوره شغلی برای مدیران Salesforce است.
  • مش، شدن در پاد،ت مدیریت ما سخنرانان مهمان جالبی داریم که آماده به اشتراک گذاشتن بینش شغلی خود در مورد موضوعات مختلف هستند، همه برای کمک به شما در به حدا،ر رساندن مهارت های رهبری و پتانسیل شغلی خود طراحی شده اند.
  • پیوستن رویدادهای مدیریت در منطقه شما رویدادهای حضوری و مجازی به شما این امکان را می دهد که با سایر Trailblazers در منطقه خود ارتباط خوبی برقرار کنید.
  • درگیر شوید انجمن پیشگامان اینجا مک، برای ارتباط، یادگیری، سرگرمی و ارائه خدمات با #Awesome Admins در سراسر جهان است. شما حتی می تو،د با یک گروه کاربری نزدیک به خود یا یک گروه مطالعه که به شما کمک می کند تا برای امتحان آماده شوید ارتباط برقرار کنید!

از هر کجا با Trailblazers ارتباط برقرار کنید

،ی که آن همه دانش و مهارت داشته باشد، نتیجه می دهد! ادمین ها تقاضای زیادی دارند و دریافت گواهینامه می تواند شغل شما را در شرایط بالایی قرار دهد. تحقیق ما رشد شغلی 148 درصدی برای ادمین ها در 5 سال گذشته (داده های ایالات متحده) و متوسط ​​حقوق ایالات متحده 86000 دلار را نشان می دهد.

اگر در مورد تعهد زم، عصبی هستید یا امتحان را به تعویق انداخته اید زیرا می ترسید ش،ت بخورید، اجازه ندهید که شما را عقب نگه دارد! یادگیری یک فرآیند است و ش،ت تنها بخش کوچکی از آن فرآیند است.

5. چگونه می توانم در آزمون ACE؟

تریلهد! پلت فرم آموزش آنلاین رایگان Salesforce به شما کمک می کند تا رزومه خود را با بیشترین مهارت ها ارتقا دهید تا شما را برای فرصت های شغلی Salesforce آینده آماده کند. در Trailhead، انجمن Trailblazer همچنین به شما کمک می‌کند تا با Trailblazers از هر نقطه‌ای که می‌تواند به رشد شبکه‌تان برای ارتقای شغلتان کمک کند، ارتباطات عالی برقرار کنید.

من را برای یک حساب رایگان Trailhead ثبت نام کنید

طراحی یک ماژول Trailhead آموزش گام به گام و یادگیری کوچک با چالش های تعاملی را ارائه می دهد تا بتو،د مهارت های تازه توسعه یافته خود را آزمایش کنید.

دریافت گواهینامه Salesforce به شما و کارفرمایتان ثابت می کند که برای به دست آوردن دانش و مهارت های مورد نیاز برای موفقیت به ،وان مدیر فروش، سخت کار کرده اید.

بنابراین، این مهم نیست که آیا شما گواهینامه دریافت می کنید یا نه – فقط زمان آن است. شما این را دارید!

مدیران نیروی فروش قهرمانان بهره‌وری هستند که نمونه‌های Salesforce شرکت خود را در اوج بازدهی نگه می‌دارند. آنها به اطمینان از خودکار شدن فرآیندهای تجاری، ایجاد گزارش ها و داشبوردهای ضروری و آموزش کاربران در مورد نحوه عملکرد همه چیز کمک می کنند. ادمین ها به تیم های خود کمک می کنند تا کارآمدتر کار کنند.

این دوره ها عبارتند از:

آکادمی Trailhead را کشف کنید