مهارت ها را بیاموزید و رتبه Ranger Trailhead را کسب کنید

از سه تریل می، تشکیل شده است (اینها را به ،وان لیست پخش یادگیری در نظر بگیرید).

  • تریل می، 1 – با اصول اولیه Trailhead، Salesforce و برخی از اصول راهنمای مهم شروع کنید.
  • تریل می، 2 – نگاهی به فناوری ما بیندازید.
  • تریل می، 3 – دست به کار شوید و چند امتیاز ،ب کنید!

یادگیری یک مسابقه نیست

مهم نیست که در Trailhead در چه مرحله‌ای هستید، می،‌های جاده به رنجر برای همه من، است. برای کمک به ایجاد دانشی که در این راه به دست می آورید، از طریق آنها به ترتیب متوالی کار کنید.

Trailblazer هایی که با Trailhead یاد می گیرند، افراد پرشوری هستند که می خواهند مهارت ها و مشاغل خود را رشد دهند، مسیرهای جدید را امتحان کنند و مسیرهایی را برای Trailblazer های آینده ایجاد کنند.

مهارت های جدید را با Trailhead بیاموزید

رتبه از تریل هد رنجر، که به حداقل 100 نشان و 50000 امتیاز نیاز دارد، ممکن است دلیل اولیه شروع یادگیری در Trailhead نباشد، اما به سرعت تبدیل به یک هدف برای ،، می شود که در مسیر خود از طریق محتوای گسترده Trailhead ارائه می کنند. همچنین می تواند نشان دهنده این باشد که شما برای برداشتن گام بعدی و ،ب امتیاز آماده هستید نشان فوق العاده Trailhead یا حتی در سطح جه، شناخته شده است صدور گواهینامه نیروی فروش.

جاده به رنجر

تماشای Trailblazers که خود را به Trailhead معرفی می‌کنند و هیج، پیدا می‌کنند، نه تنها برای یادگیری، بلکه برای فرصت‌های پلتفرم Salesforce، شگفت‌انگیز است.

به گفتگو در انجمن Trailblazer بپیوندید.


فراموش نکنید، اگر در حال حاضر یک رنجر تریل هد هستید، می تو،د به صعود از رنجر به دابل استار رنجر تا تمام مسیر تا All Star Ranger ادامه دهید!

The Road to Ranger برای ایجاد ،یبی عالی از نشان ها و نقاط طراحی شده است تا حدس و گمان را از نحوه رسیدن به وضعیت رنجر دور کند.

برای آینده مهارت داشته باشید و مهارت های جدید را از هر کجا بیاموزید.


از هر کجا با Trailblazers ارتباط برقرار کنید

سرعت یادگیری هر ، متفاوت است. به یاد داشته باشید که این یک مسابقه نیست! افزایش رتبه شما باید زمان بر باشد و ما آموخته ایم که به طور متوسط ​​حدود 4 ماه طول می کشد تا به رنجر برسید.

پاداش واقعی برای تبدیل شدن به یک تکاور، البته، تمام آن یادگیری است. اما با کوئست های Trailhead، انگیزه بیشتری برای باز ، رتبه رنجر شما وجود دارد.

پلتفرم بازی‌سازی شده Trailhead با ماژول‌های کوچک و مکالمه‌ای، یادگیری مهارت‌های جدید را آسان می‌کند. و Trailhead برای نقش‌ها و سطوح شخصی‌سازی شده است – ملاقات با افراد در هر سطح یا مرحله‌ای از سفر شغلی‌شان که در آن هستند. با کتابخانه روبه رشدی از محتوا که نشان‌های مربوط به تجارت، فناوری، پلتفرم Salesforce CRM و مهارت‌های نرم را پوشش می‌دهد.

با یک حساب رایگان Trailhead شروع کنید

ا،ر Trailblazer ها سفر Salesforce خود را با یک هدف آغاز می کنند. شاید آنها بخواهند شغل جدیدی را کشف کنند، مهارت های جدیدی بیاموزند یا گواهینامه Salesforce را دریافت کنند. برای بسیاری، سفر با Trailhead، پلتفرم آموزش آنلاین رایگان Salesforce، و هدف صعود از طریق شروع می شود. رتبه های Trailblazer.

ما امیدواریم که Road to Ranger نه تنها به شما کمک کند تا مهارت‌های خود را بسازید، بلکه به شما کمک کند تا به بهترین Trailblazer تبدیل شوید.

تلاش ماهانه #RoadToRanger به شما این شانس را می دهد که برنده* یک هودی سیاه نمادین Trailblazer شوید.

بسیاری از رویدادها توسط محلی شما سازماندهی می شوند گروه جامعه Trailblazer بنابراین با رهبر گروه محلی خود تماس بگیرید یا گروهی را برای خود راه اندازی کنید!

بخش جستجو!

گاهی اوقات، پیدا ، زمان برای اختصاص دادن به Trailhead ممکن است دشوار باشد. اینجاست که انجمن Trailblazer می تواند کمک کند!

تشکیل یک برنامه آموزشی می تواند کمک کننده باشد. برخی از بهترین نکات تمرینی برای رسیدن به وضعیت رنجر عبارتند از:

  • زم، را در روز خود برنامه ریزی کنید تا به یادگیری در Trailhead اختصاص دهید.
  • یادگیری خود را به 4 تا 5 نشان در روز محدود کنید تا مطمئن شوید که واقعاً همه آن دانش را جذب می کنید.
  • با انجام دادن یاد بگیرید! وقت خود را روی چالش های عملی سرمایه گذاری کنید، آنها 5 برابر امتیاز بیشتری نسبت به آزمون های چند گزینه ای دارند.
  • دانلود Trailhead GO بنابراین می تو،د از تلفن خود یاد بگیرید!

بیش از 5 میلیون زبان آموز در سراسر جهان در Trailhead مهارت ،ب می کنند و اعتبارنامه های ارزشمند رزومه ،ب می کنند، همه اینها در حالی که فرصت های شغلی جدید را کشف می کنند و با افراد پر جنب و جوش ارتباط برقرار می کنند. انجمن پیشگامان.

اما چگونه می توان یک رنجر تریل هد شد؟ بهترین مکان برای شروع کجاست؟

* قو،ن رسمی را در sforce.co/TrailheadQuests.


منبع: https://www.salesforce.com/blog/learn-s،s-earn-trailhead-ranger-rank/

کاری مشابه انجام دهید و با همکاران خود به صورت آنلاین یا حضوری جمع شوید. یادگیری یک ورزش گروهی است، و گاهی اوقات خوب است که بتو،د از طریق یک واحد سخت تر یا چالش عملی با شخص دیگری صحبت کنید.