قیمت‌های Salesforce Cloud CRM تا نه درصد افزایش یافت

Salesforce در ماه آینده برای اولین بار از سال 2016 قیمت چندین ابزار ابری و بازاریابی خود را افزایش خواهد داد.

در واقع، در طول هفت سال گذشته، Salesforce بیش از 20 میلیارد دلار در تحقیق و توسعه سرمایه‌گذاری کرده است و ویژگی‌ها و پیشنهادات جدیدی را بدون افزایش قیمت‌ها ارائه کرده است.

با این حال، Salesforce خاطرنشان کرد که افزایش قیمت بر مشتریان فعلی که می‌خواهند ابرهای جدید ،یداری کنند نیز تأثیر می‌گذارد.

Contact Center Genie یک مثال عالی است، همانطور که اکنون پلتفرم لایتنینگ کاملاً یکپارچه آن، هوش مصنوعی ،شتین تعبیه شده، Flow ها، برنامه‌های Slack بومی، مرکز DevOps و موارد دیگر.

با این حال، با تلاش ،ب‌وکارها برای بهینه‌سازی هزینه‌های ابری، فضای بازار اکنون پیچیده‌تر شده است. در واقع، فروشنده CRM کمترین رشد درآمد خود را در 13 سال گذشته گزارش کرد.

در حالی که این حرکت باعث نارضایتی مشتریان خواهد شد، اما در زم، رخ می‌دهد که Salesforce – و رقبای آن – و پول بیشتری برای تقویت راه‌حل‌های خود با هوش مصنوعی (GenAI) تولید می‌کنند.

به هر حال، این حرکت ممکن است به پیشبرد معاملات آهسته قبل از شروع هر گونه تغییر قیمت کمک کند.

دیدگاه خود را در مورد لینکدین بیان می کند، د،ل نیومن، مدیرعامل گروه Futu،، اظهار داشت:

بسیاری از این هزینه‌ها در طول رونق همه‌گیری، زم، که Salesforce با سرعتی عالی رشد کرد، انجام شد.

راه حل های تاثیرگذار شامل پلتفرم های سرویس، فروش و بازاریابی ابری آن، در کنار تابلو و صنایع است.


منبع: https://www.cxtoday.com/crm/salesforce-cloud-crm-prices-set-to-soar-by-nine-percent/

همچنین، انتظار می رود که Salesforce در سه ماهه بعدی که در ماه جولای به پایان می رسد، نتایج درآمد سالم تری را گزارش کند.

به طور متوسط، کل افزایش قیمت – در این محصولات – نه درصد است.

همچنین، تا زم، که نوآوری‌های هوش مصنوعی ارزشی داشته باشند، مطمئن نیستم که Salesforce به آنها به ،وان توجیهی برای افزایش قیمت اشاره کند.

“می توانم به شما بگویم که این وضعیت به خوبی پیش نمی رود.” او در لینکدین اشاره کرد. «به خصوص در مورد آن دسته از مشتری، که تا به امروز ارزش کامل محصولاتی را که برای آنها پرداخت کرده‌اند دریافت نکرده‌اند (ی،ی مزایایی از هزاران ویژگی جدید و نسخه‌های جدید مشاهده نکرده‌اند).

در #SaaS، ادامه نوآوری و توسعه هزینه دارد. Salesforce قیمت ها را برای مدتی منجمد کرده است. برداشت من این است که سرمایه‌گذاری #هوش مصنوعی مورد نیاز برای رقابتی ماندن باعث افزایش قیمت و قابلیت‌های CRM می‌شود.

با این وجود، حداقل در کوتاه مدت، Salesforce ممکن است افزایشی را تجربه کند – با افزایش چهار درصدی قیمت سهام آن پس از اعلام.

امیدواریم بسیاری از این مشتریان از حمایت قیمت برخوردار باشند. با این حال، حتی با این موارد، ،ب و کارها می توانند به زودی مذاکرات چالش برانگیزتری را برای تمدید پیش بینی کنند.

با این اوصاف، آدام منسفیلد، مایکروسافت، Salesforce و ServiceNow پیشرو در UpperEdge هستند، متقاعد نشده است که اکنون زمان من،ی برای افزایش قیمت است.

با این حال، Salesforce تاکنون فقط قیمت‌های جدید پلتفرم‌های سرویس و Sales Cloud خود را اعلام کرده است – همانطور که در زیر به اشتراک گذاشته شده است:

  • Salesforce Professional Edition از 75 تا 80 دلار آمریکا (5 دلار بیشتر)
  • Salesforce Enterprise Edition از 150 دلار آمریکا تا 165 دلار آمریکا (15 دلار افزایش)
  • Salesforce Unlimited Edition از 300 دلار آمریکا تا 330 دلار (30 دلار بیشتر)

با توجه به نیاز Salesforce به سرمایه گذاری در GenAI و تثبیت موقعیت خود به ،وان رهبر در CRM – همانطور که تحقیقات IDC در سال 2022 تأکید می کند – ظاهراً باید چیزی ارائه می داد.