فیبر برای خانه چیست؟ بیاموزید که چگونه هوش مصنوعی می تواند کمک کند

این یک فرآیند نصب ساده ایجاد می کند و به شما امکان می دهد سریعتر وارد خانه ها و مشاغل بیشتری شوید و از آنها خارج شوید. هوش مصنوعی به شما کمک می‌کند خدمات عالی را که مشتریان انتظار دارند ارائه دهید و به شما مزیتی در زمینه رقابت خانگی بدهد.

قرار دادن همه اینها با هوش مصنوعی مولد

درعوض، هوش مصنوعی می‌تواند از مشتری درخواست کند – برقراری کنفرانس ویدیویی بدون ،زش بین شش مکان – و فوراً پاسخ تمام سؤالات مورد نیاز برای حل مشکل را ارائه دهد.

از آنجایی که تعداد بیشتری از ،ب‌وکارها و مردم به دنبال اتصال سریع‌تر به اینترنت نسبت به کابل‌ها هستند، فیبر یک سرمایه‌گذاری محبوب است. با بازار جه، فیبر انتظار می رود تا سال 2030 به 31.3 میلیارد دلار برسد، واضح است که فیبر به رونق خانه اینجاست.

مقالاتی را که فقط برای شما انتخاب شده اند، در صندوق ورودی خود دریافت کنید

<،on name="Subscribe" cl،="wp-block-salesforce-blog-newsletter-signup__submit btn btn-lg btn-primary form-subscribe-modal-open">

ثبت نام کن

2. میزان فروش فیبر با کارایی بالا را افزایش دهید

سپس هوش مصنوعی مولد می تواند به تیم فروش شما کمک کند تا معاملات فیبر جدید را نیز بسته و بهینه کند.

اما، هر بار که یک پروژه جدید به تأخیر می افتد، تعداد مشتریان جدیدی که می تو،د جذب کنید، کاهش می یابد، چه تأسیسات زیرساختی گسترده تر یا خانه های فردی. این به نتیجه نهایی و رضایت مشتری شما لطمه می زند.

فناوری هوش مصنوعی مولد می‌تواند داده‌های تاریخی، جمعیت‌شناسی و روندهای بازار را تجزیه و تحلیل کند تا به ،وان مثال مکان سرمایه‌گذاری در استقرار یا ارتقاء زیرساخت را شناسایی کند. همراه با نقاط داده ایمن خود، مانند نرخ برد شرکت شما در محله های مختلف، هوش مصنوعی مولد به شما کمک می کند مقرون به صرفه ترین و کارآمدترین راه حل های طراحی شبکه را پیدا کنید.

با برداشتن یک قدم جلوتر، هوش مصنوعی مولد روندهای فروش آینده را پیش‌بینی می‌کند، داده‌های فروش را تجزیه و تحلیل می‌کند و ارتباطات شخصی ایجاد می‌کند – به شما کمک می‌کند از فیبر به روند خانه حدا،ر استفاده را ببرید.

استراتژی ها و فناوری های اساسی مورد نیاز برای روشن ، تجربیات مش، فیبر خود را کشف کنید.منبع: https://www.salesforce.com/blog/fiber-to-the-،me/

می‌تواند از داده‌های مشتری پیشنهادات و قراردادها ایجاد کند، ایجاد را ساده‌تر کند، شخصی‌سازی، کارایی و دقت را در طول فرآیند بهبود بخشد.

همچنین می‌تواند در یک توصیه فروش فوری، که در این مورد، برای مثال، نصب فیبر در مکان‌هایی برای افزایش پهنای باند و بهترین سرعت و کیفیت ممکن برای کنفرانس ویدیویی باشد، ایجاد شود.

ممکن است هفته ها یا ماه ها طول بکشد تا تکمیل شود.

چت ربات های مجهز به هوش مصنوعی یا دستیاران مجازی می توانند به روز رس، های زمان واقعی را در مورد نصب ها یا درخواست های خدمات ارائه دهند که زمان مداخله انسان را کاهش می دهد.

این می تواند به بهینه سازی فروش و بازاریابی شما از طریق مزایای دیگر کمک کند، مانند:

هوش مصنوعی و اتوماسیون مولد چه شناسایی مکان‌هایی برای نصب فیبر باشد و چه هشدار دادن به نمایندگان برای فرصت‌های فروش بیشتر، می‌تواند به افزایش سرعت شرکت شما برای جذب مشتریان فیبر و بهینه‌سازی این سرمایه‌گذاری‌های سنگین کمک کند.

لبه را در بوم فیبر به دست آورید

به گفته والا افشار، مبشر ارشد دیجیتالی Salesforce، هوش مصنوعی مولد همراه با قابلیت‌های قدیمی هوش مصنوعی مبتنی بر یادگیری ماشینی، «جام مقدس» برای افزایش دامنه دسترسی شماست. این امر در مورد استقرار فیبر در خانه ها و مشاغل تا حد امکان نیز صدق می کند.

از هوش مصنوعی و اتوماسیون استفاده کنید تا تیم های خدمات مشتری را از کارهای پیش پا افتاده رها کنید، خدمات با کیفیت ارائه دهید و کارآمدتر شوید.


همچنین می‌تواند به ارائه‌دهندگان فیبر کمک کند تا جوامعی را با بالاترین سطح علاقه به فیبر شناسایی کنند، و همچنین گردش‌های کاری هوشمند را برای افزایش سریع‌تر درآمد ثبت‌نام و نصب ایجاد کند.

پیاده سازی های مولد هوش مصنوعی می توانند به شما این امکان را بدهند که سوالات خاصی را بر اساس داده های CRM شرکت خود بپرسید و به شما کمک می کند تا تصمیمات آگاهانه تری بگیرید و منجر به نتایج تجاری بهتری شوید.

این به توزیع کنندگان دید کامل برای مطابقت با کارگران و تکالیف را می دهد و به طور مداوم پروژه ها را بر اساس مهارت ها، مکان، موجودی و قو،ن تجاری تخصیص می دهد. این به آنها امکان می دهد نیروی کار سیار و هر شغل را روی یک صفحه نمایش ببینند.

هوش مصنوعی زم، که فن‌آوری‌های شما در این زمینه حضور داشته باشند متوقف نمی‌شود.

بیایید به مثالی از ارائه‌دهنده فیبر که از هوش مصنوعی مولد استفاده می‌کند برای تبدیل درخواست خدمات ساده یک مشتری باند پهن تجاری به یک ،ط فیبر بالقوه قابل توجه برای چندین سایت اداری نگاه کنیم. بگویید مشتری در مورد نگر،‌های مربوط به کنفرانس‌های ویدئویی پریشان بین شش محل دفتر خود با مرکز خدمات تماس می‌گیرد.

به دست آوردن هرچه سریعتر مشتریان نام بازی فیبر برای ارائه دهندگان خانگی است. سرمایه‌گذاری‌های عظیم در زیرساخت‌ها فشار بیشتری را بر شرکت‌های مخابراتی برای انجام این کار وارد می‌کند.

خدمات را با اتوماسیون مدرن کنید

این می تواند بهترین اقدامات و عیب یابی را برای تکنسین های خدمات صحرایی در حین نصب ارائه دهد. به ،وان مثال، الگوریتم‌های بینایی کامپیوتری می‌توانند تصاویر یا ویدئوهای مکان‌های نصب را تجزیه و تحلیل کنند تا تکنسین‌ها را در طول فرآیند راهنمایی کنند و از دقت در طول مسیر اطمینان حاصل کنند و هر گونه مشکلی را که باید به آن رسیدگی شود، شناسایی می‌کنند.

سپس هوش مصنوعی مولد یک پیشنهاد و قرارداد را با استفاده از تمام آن اطلاعات خصوصی در دامنه شما ارائه می دهد. یک نماینده فروش و مهندس شبکه در این حلقه هستند تا بازخورد انس، را برای تنظیم دقیق یا تطبیق پاسخ ارائه دهند و لمس شخصی مورد نیاز برای این کار را به خوبی ارائه دهند.

این فناوری می‌تواند از داده‌های مشتری ایمن شما است،اج کند و اطلاعات مرتبط مانند مکان آن شش مکان و تعداد کارمندان در هر مکان را شناسایی کند. با خواندن داده‌هایی که از قبل دارید، هوش مصنوعی مولد می‌تواند به شما اطلاع دهد که آیا فناوری بهبودیافته برای آن مکان‌ها در دسترس است یا خیر.

برای استفاده از فیبر تا رونق خانه، استفاده از هوش مصنوعی مولد از همان ابتدای فرآیند شروع می‌شود – شناسایی محله‌هایی که فیبر را در آن قرار دهید.

به خاطر داشته باشید، هوش مصنوعی که به کار می‌گیرید به اندازه داده‌هایی است که از آنها استفاده می‌کند. می‌تو،د از هوش مصنوعی با داده‌های ایمن‌شده‌تان برای تنظیم تلاش‌های بازاریابی‌تان، مانند طراحی تبلیغات بصری جذاب و شخصی‌شده برای هدف قرار دادن مخاطبان خاص بر اساس تاریخچه مرور و ،ید، ساختن مدل‌های پیش‌بینی‌کننده برای پیش‌بینی رفتار ،ید مشتری، استفاده کنید.

فناوری هوش مصنوعی مولد که ایمن، قابل اعتماد است و بر اساس وسعت داده های مشتری شما ساخته شده است، می تواند سرمایه گذاری فیبر شما را در هر مرحله از مسیر بهینه کند. از شناسایی محله‌ها برای پروژه‌های زیربنایی گرفته تا ساده‌سازی تأسیسات منفرد خانه، در اینجا می‌توان کمک کرد.

1. مکان هایی را برای فیبر برای سرمایه گذاری خانه شناسایی کنید

تجزیه و تحلیل مدیریت سفارش – در مورد همه چیز از معیارهای عملکرد سفارش، ردیابی و مدیریت موجودی – می‌تواند به شناسایی فرصت‌های فروش بالا و توصیه‌های محصول کمک کند و در ساعات کاری در کارهای اداری صرفه‌جویی کند.

3. فرآیند نصب خود را برای کارگران و مشتریان بهتر کنید

در گذشته، پس از اطلاع از مشکل، یک نماینده فروش به عقب برمی گشت و در مورد مکان دفاتر، تعداد کارمندان و نوع ،ب و کار خود تحقیق می کرد. آنها سپس از این اطلاعات برای پیش بینی پهنای باند – یا اینکه آیا حتی در مکان ها موجود است – برای راه حل مورد نیاز استفاده می کنند. نماینده، همراه با معماران فنی، راه حل را مشخص می‌کنند، در مورد افزایش فروش فکر می‌کنند، و یک پیشنهاد و قرارداد می‌نویسند.

بنابراین، چگونه می‌تو،د کارایی بیشتری را به فرآیند اضافه کنید و در عین حال سرمایه‌گذاری‌های قابل توجه‌تری را انجام ندهید؟ اینجاست که هوش مصنوعی و اتوماسیون وارد می شوند. هوش مصنوعی مولد می تواند به ارائه دهندگان ارتباطات کمک کند تا سرمایه گذاری های خود را بهینه کنند، و این شامل کمک به سرمایه گذاری در رونق فیبر می شود.

هوش مصنوعی می‌تواند به شما کمک کند تا در این زمینه سرمایه‌گذاری کنید – تلاش‌های خود را برای به دست آوردن مشتریان جدید افزایش دهید و به شما کمک کند تا به مشتریان فعلی خدمات بهتری ارائه دهید.

اما بسیاری از کارهای دستی، کار اداری، توسط هوش مصنوعی انجام می شود. فرآیندی که هفته‌ها تا ماه‌ها به صورت دستی طول می‌کشید را به چند روز کاهش می‌دهد، در حالی که منابع شرکت شما را برای تمرکز روی کارهای سطح بالاتر آزاد می‌کند – مانند تمرکز بر گسترش فیبر به خانه و محل کار.