سرمایه گذاری چند میلیارد دلاری جدید ممکن است جرقه ای را در Salesforce ایجاد کند

در این زمان، Salesforce ممکن است در چگونگی ایجاد تعادل بین رشد و سودآوری تجدید نظر کند، و یکی دیگر از سرمایه‌گذاران آن – Starboard Value LP – در ماه اکتبر استدلال کرد که ،ب‌وکار باید به این موضوع رسیدگی کند.

SSE احتمالاً می تواند این را تأیید کند، زیرا الیوت مدیریت به طور علنی به تجارت – که سهم قابل توجهی در آن دارد – بر سر طرح های انرژی سبز خود حمله می کند.

پس از انبوهی از اخبار بد در پایان سال 2022، این حرکت نشان می دهد که سرمایه گذاران هنوز فرصت قابل توجهی را برای ادامه رشد می بینند.

یکی از این افراد است مشاور سابق Salesforce Valdas Stasevicius، که به لینکدین رفت تا 9 پیش بینی زیر را در مورد اینکه چگونه این حرکت ممکن است بر استحکام CRM تأثیر بگذارد، انجام دهد.

با وجود انتشار جزئیات کمی در مورد این حرکت، بازارها به خوبی به این اطلاعیه واکنش نشان دادند و سهام Salesforce 5.71 درصد افزایش یافت.

شرکت مدیریت الیوت میلیاردها دلار در Salesforce سرمایه گذاری کرده است.

ما مشتاقانه منتظر همکاری سازنده با Salesforce هستیم تا ارزشی را که شایسته شرکتی با قد و قامت آن است، درک کنیم.

بنابراین، این فضا را تماشا کنید و امیدواریم برخی از پیش‌بینی‌های استاسویسیوس محقق نشود.


منبع: https://www.cxtoday.com/crm/new-multibillion-dollar-investment-may-spark-change-at-salesforce/

در واقع، مدیریت الیوت به دلیل تقاضای تغییر و فراخو، ،ب‌وکارهای بزرگ برای کمبودهای مختلف، شهرت ،ب کرده است.

در حالی که از تقاضای تغییر خودداری کرد، به نظر می رسد الیوت مدیریت این کار را انجام دهد، با گزارش ها حاکی از آن است که در حال آماده شدن برای معرفی فهرستی از مدیران به هیئت مدیره Salesforce است.

البته، این ،یدها باعث تنوع در پرتفوی و – تا حدی – درآمدها شده است. با این وجود، برخی استدلال خواهند کرد که آنها یک سبد ،ید از هم گسسته ایجاد کرده اند.

به هر حال، به نظر می‌رسد که Salesforce به زودی یک دوره تنظیم مجدد طول،‌مدت را پشت سر می‌گذارد و ،ید در مقیاس بزرگ‌تر بعید است.

در واقع، تنها چند هفته است که این تجارت ده درصد از نیروی کار خود را کاهش داده است.

با این حال، برخی نگران این هستند که سرمایه‌گذاری، استقلال افراد بالای ،ب‌وکار را محدود کند.

با این حال، استدلالی وجود دارد که نشان می‌دهد تمرکز مجدد بر ،ب‌وکار اصلی CRM بهترین بازی است، و برخی اضافه شدن Slack و MuleSoft به مجموعه آن را زیر سوال می‌برند.

برخی این را به ،وان افزایش حاشیه سود با کاهش هزینه ها تفسیر می کنند و انتظار دارند که مدیریت الیوت گرما را در هیئت مدیره افزایش دهد.

برخی از این پیش‌بینی‌ها ممکن است باعث ایجاد وحشت در Salesforce شود، به‌ویژه آن‌هایی که القای ا،اج‌های بیشتر در خط لوله هستند.

بی،ه ای از جسی کوهن، شریک مدیریت الیوت مدیریت، پیشنهاد کرد که سرمایه گذار همچنین ممکن است وضعیت موجود در Salesforce را متز،ل کند – همه اینها “سازنده” باشد. او گفت: