ساخت یک میراث حرفه ای | نیروی فروش

مقالات پرطرفدار

این واژه نامه جدید داده ها، داده ها را برای شما و تیم هایتان رمزگشایی می کند

3 دقیقه مطالعه

وبلاگ The Trailblazer

توسعه حرفه ای خود را قرار دهید اولین. سرمایه گذاری در یادگیری مستمر نه تنها برای رشد شما، بلکه برای اعتماد به نفس شما نیز ضروری است.

نشان دادن

  • فردی را که می شناسید و علاقه مند به یادگیری مهارت های شغلی جدید است دعوت کنید.
  • خودتان را به همه ،، که نمی شناسید معرفی کنید. از ایجاد ارتباطات جدید نترسید.
  • پس از رویداد با مجریان و کارشناسان موضوعی که الهام بخش شما هستند، پیگیری کنید.

ثابت بودن در حضور، پس دادن و سرمایه گذاری روی خود، شما را در موقعیتی قرار می دهد که می تو،د یک میراث حرفه ای باورن،ی بسازید. خوشبختانه، Salesforce و جامعه Trailblazer سابقه طول، در دادن آزادی به افراد برای شکوفایی و دستیابی به پتانسیل کامل خود دارند.

در حالی که سفر هر ، متفاوت است، در اینجا چهار مرحله من برای ایجاد حرفه، برند شخصی و میراث حرفه ای شما در ا،یستم Salesforce آورده شده است.

مرحله 1: ظاهر شوید و خود را نشان دهید

اگر می خواهید در ا،یستم Salesforce شغلی ایجاد کنید، باید 100% بدهید. “نمایش” تنها بخشی از معا، است. برای پیشرفت، همچنین باید «خود را نشان دهید»—به طور کامل مشارکت کنید، تمام تلاش خود را به کار بگیرید و خود را در Trailhead و انجمن Trailblazer غرق کنید.

ایجاد یک برند شخصی قوی برای به دست آوردن شناخت و اعتبار در میان همتایانتان کلیدی است. اما به یاد داشته باشید که یک شبه نمی تو،د یک برند شخصی بسازید. با تکیه بر نقاط قوت خود و به اشتراک گذاشتن دانش، بینش و تجربیات خود از کوچک شروع کنید.

  • با استفاده از این، صدای برند خود را در ا،یستم Salesforce کشف کنید تریل می،.
  • با پاسخ دادن به سؤالاتی که سایر Trailblazer ها در انجمن Trailblazer مطرح می کنند، آنچه را که می د،د به اشتراک بگذارید.
  • با تبدیل شدن به یک مربی Trailblazer دیگران را راهنمایی کنید.
  • با پیدا ، ابتکارات داوطلبانه ای که به آنها علاقه دارید، به جامعه خود کمک کنید.

ساختن میراث فراتر از دستیابی به موفقیت در حرفه شماست. این در مورد ایجاد یک تأثیر ماندگار و ایجاد یک اثر موج دار مثبت است که فراتر از خودتان است. مطمئناً منابع بیشتری نسبت به این چهار مرحله وجود دارد تا شما را به جایی که می خواهید برس،د.

برای تثبیت خود ،وماً نیازی به راه اندازی یک وبلاگ، وبلاگ یا پاد،ت پر زرق و برق ندارید. من که داوطلبانه با مریویس، یک سازمان غیرانتفاعی که از کهنه سربازان در آماده شدن و یافتن مشاغل Salesforce حمایت می کند، در نهایت به من کمک کرد تا جنبه مهمی از برند خود را کشف کنم: کمک به دیگران. من در مورد موضوعاتی که برای من اهمیت زیادی دارند و با برند من همسو هستند، ارائه کرده ام. برای مثال، من مشتاق کمک به مردم در یادگیری هستم مذاکره موثر حقوق.

مشارکت در گروه‌های انجمن Trailblazer ،وجی دیگری است که می تو،د کشف کنید. در طول 4 سال گذشته به ،وان یک رهبر گروه جامعه Trailblazer در آستین، من 36 جلسه گروه محلی محلی را با بیش از هزار شرکت کننده رهبری کرده ام. نه تنها شبکه‌سازی در این جلسات فوق‌العاده است، بلکه شاهد بوده‌ام که سفرهای شغلی در جلوی چشمانم تکامل یافته است. از شروع کار تا تبدیل شدن به یک رهبر گروه مانند من، تنها چیزی که لازم است یک بله برای تغییر زندگی است.

فوروارد به امروز، من 12 برابر گواهینامه دارم و شغلی دارم که فقط آرزویش را داشتم. شغلی رویایی که من را قادر ساخت به آزادی مالی و اولین خانه ام را ب،م. قدرت انجمن Trailblazer و مهارت‌هایی که در Trailhead، پلتفرم رایگان آموزش آنلاین Salesforce آموختم، در هر مرحله با من بوده است.

تقاضا برای Trailblazers با مهارت های هوش مصنوعی، داده و Salesforce در حال افزایش است. به میلیون ها Trailblazer که در شرکت های بزرگ و کوچک کار می کنند بپیوندید و خود را آزاد کنید تا مسیر شغلی جدیدی را کشف کنید.


مرحله 2: با شروع کوچک، نام تجاری خود را بسازید

سفر من حدود یک دهه پیش به ،وان اولین فردی در خانواده ام که از کالج فارغ التحصیل شد آغاز شد. پس از اخذ مدرک، در یک مرکز تماس شروع به کار کردم و از طریق ایمیل، چت و تلفن به مشتریان کمک کردم. اولین کار من را با Service Cloud و Salesforce Platform آشنا کرد. من به سرعت متوجه شدم که می توانم با مهارت های Salesforce خود یک حرفه کامل بسازم.

11 دقیقه خواندن

یادگیری در مورد داده ها

یادگیری در مورد داده ها آسان تر از آن چیزی است که فکر می کنید

با تکامل سریع فناوری، بسیاری از چیزهای هیجان انگیز اکنون امکان پذیر است – از جمله ایجاد یک حرفه قابل توجه و آینده ای بهتر برای خود با Salesforce. یکی از هیجان‌انگیزترین چیزها در مورد کار در ا،یستم Salesforce این است که فرصتی برای شکافتن جایگاه خود و ایجاد حرفه، نام تجاری و میراث حرفه‌ای خود داشته باشید.

برخی از منابع مورد علاقه من را در زیر بررسی کنید تا شروع به نشان دادن خود در ا،یستم Salesforce کنید.

منابع

به‌،وان یک Trailblazer، شما این قدرت را دارید که اثر خود را به گونه‌ای به جا بگذارید که نه تنها خودتان را ارتقا دهید، بلکه تأثیر مثبتی بر دیگران در سفر Salesforce آنها داشته باشید.

زاخاری بن،

معمار ارشد، فناوری، لجستیک لینک یک شرکت بلک استون

وقت خود را با گام های کوچک و عمدی صرف کنید. شما می تو،د یک برند شخصی بسازید که با اه، و ارزش های شما همسو باشد.

مرحله 3: ارزش خود را بد،د

تقویت اعتماد به نفس خود کلیدی است. به یاد داشته باشید که مهارت‌های باورن،ی دارید که به شما کمک می‌کند در بازار کار برجسته شوید – و وجود دارد همیشه فضایی برای رشد آینده

مرحله 4: روی توسعه خود سرمایه گذاری کنید

اگرچه داستان من شبیه داستان شما نخواهد بود، امیدوارم الهام بخش شما برای شروع سفرتان باشد. همه ما در حال نوشتن داستان هایمان هستیم و میراث خود را خلق می کنیم. Trailhead و انجمن Trailblazer این امکان را فراهم می کنند.

بینش های متخصص را کشف کنید تا به شما در توسعه حرفه خود، ارتباط با Trailblazers، یادگیری Salesforce و ،ب گواهینامه کمک کند. راهنمای نحوه عملی، دیدگاه‌های معتبر همتایان، و داستان‌های الهام‌بخش Trailblazer را کاوش کنید.

منبع: https://www.salesforce.com/blog/salesforce-career-define-your-professional-legacy/

به دنبال ،ب درآمد اضافی باشید گواهینامه های نیروی فروش. حضور را در نظر بگیرید روزهای صدور گواهینامه و دوره های بوت کمپ تحت هدایت آکادمی Trailhead، چه مجازی و چه حضوری، همانطور که برای روز امتحان آماده می شوید.

میراث حرفه ای شما

ارزش خود را به رسمیت بشناسید و با مشارکت بیشتر با Salesforce و انجمن Trailblazer از خود دفاع کنید. مهارت های شما به ،وان یک Trailblazer ارزشمند است و کارفرمایان آن را دنبال می کنند. ارزش خود را به خاطر بسپارید و هرگونه شک و تردید در مورد جایگاه خود در ا،یستم را از بین ببرید.

وقتی شروع به شرکت کردم شنبه های نیروی فروش، همه چیز از بین رفت. در اولین شنبه Salesforce من، همکار Trailblazers اسکات لویکارت و نادین لیسبون به من کمک کرد قطعه ای را که برای کار با آن مشکل داشتم تعمیر کنم. آنها در آن روز بسیار مفید بودند و آن تجربه مثبت بر بقیه حرفه من تأثیر گذاشت. ناگفته نماند که من از ابتدا درگیر بودم. با گذراندن روزهای شنبه در کنار همکارهای Trailblazer، در حال ساختن جامعه، تخصص و اشتیاق به کارم بودم. من به دیگران کمک می‌کردم پروژه‌هایشان را عیب‌یابی کنند، در حالی که خودم تجربه عملی ،ب می‌کردم.

با Salesforce یک پیشگام باشید