زمان تغییر شغل؟ | نیروی فروش

6 دقیقه مطالعه


منبع: https://www.salesforce.com/blog/salesforce-career-change-tips/

زم، که یاد می گیرید مدیر فروش باشید، ش،ت فقط یک نوع رکورد موفقیت است.

کارمل جیمز

مدیر ارشد نیروی فروش، Viz.ai

آزادی کشف

با پذیرفتن پروژه‌ها و نقش‌های جدید که خودشان را نشان می‌دادند، ناخودآگاه در معرض تجربیات مختلفی قرار گرفتم که علایقم را شکل داد. ما باید برای نقاط عطف زندگی و فرصت های در حال ظهور باز باشیم. ما باید آماده تغییر شغلی باشیم که ما را به مسیری کاملاً جدید ببرد. خیلی متفاوت هستن مسیرهای شغلی نیروی فروش در دسترس است، و واقعاً چیزی برای همه وجود دارد، هر جا که نقاط قوت یا علایق شما باشد.

2. بر مهارت های قابل انتقال خود بسازید

واقعیت زندگی این است که همه چیز تغییر می‌کند، مسیر شغلی می‌چرخد، علایق جدید پدیدار می‌شود و میل به دنبال ، یک مسیر کاملاً جدید می‌تواند در هر زم، اتفاق بیفتد. Salesforce به شما این آزادی را می دهد که علایق جدید خود را کشف کنید. منابع اضافی زیادی وجود دارد که به شما کمک می کند تا گزینه های خود را برای ایجاد شغل با Salesforce کشف کنید.

وبلاگ The Trailblazer

در اوایل کارم، همیشه از راهنمایی‌های روسا و مربیان در مورد آنچه که فکر می‌،د باید تلاش کنم و در چه چیزی خوب خواهم بود، پیروی می‌کردم. در آن زمان، نسبت به جهت هایی که من را در آن می کشانند، بی تفاوت بودم. اما در گذشته، هر یک از این حرکات جزئی در یافتن مسیر من با Salesforce مؤثر بود.

بینش های متخصص را کشف کنید تا به شما در توسعه حرفه خود، ارتباط با Trailblazers، یادگیری Salesforce و ،ب گواهینامه کمک کند. راهنمای نحوه عملی، دیدگاه‌های معتبر همتایان، و داستان‌های الهام‌بخش Trailblazer را کاوش کنید.


مقالات پرطرفدار

این واژه نامه جدید داده ها، داده ها را برای شما و تیم هایتان رمزگشایی می کند

اگر به یک مثال پیاده روی و صحبت از خطی نبودن مشاغل نیاز دارید، به دنبال آن نباشید. من به ،وان یک ادم علمی خودخوانده با مدرک لیسانس در شیمی و علاقه به دوخت لباس های خودم، از یک پیشینه فنی سنتی نمی آیم. سفر Salesforce من تا اوا، دوران حرفه ای من شروع نشد – و به طور کاملاً تصادفی اتفاق افتاد.

تغییر شغل من

شروع یک تغییر شغلی فقط یک تصمیم حرفه ای نیست. این یک سفر عمیقا شخصی و احساسی است که شامل پشت سر گذاشتن چیزهای آشنا و قدم گذاشتن در ناشناخته است. در حالی که همه تغییرات با سهم نسبتاً خوبی از شک و تردید و عدم قطعیت همراه است، قدم گذاشتن در نقشی در ا،یستم Salesforce تغییر شغلی است که من از صمیم قلب توصیه می کنم.

مسیرهای شغلی خطی نیستند

و همانطور که همیشه می گویم، “ش،ت فقط یک نوع موفقیت رکورددار زم، است که شما یاد می گیرید که مدیر فروش شوید.” در حالی که است یک شوخی Salesforce، حقیقت این است که اگر ند،د چگونه ش،ت بخورید، نمی تو،د موفق شوید. همه تا حدی ش،ت را تجربه می کنند، بنابراین شما هرگز واقعا تنها نیستید.

11 دقیقه خواندن

تصویر، با پس‌زمینه صورتی، از مشتری که خدمات مشتری آنلاین را از یک عامل خدمات / مرکز تماس هوش مصنوعی دریافت می‌کند.

4 روشی که مرکز تماس شما می تواند با هوش مصنوعی مولد شروع کند

تکیه ، به انجمن Trailblazer برای حمایت بسیار مهم است، به خصوص در مواقع سختی. جامعه به شما کمک خواهد کرد که راه خود را ادامه دهید. ما می تو،م به شما کمک کنیم به یاد داشته باشید که ش،ت نقطه مقابل موفقیت نیست، بلکه بخشی از آن است! خواه رد شدن از یک شغل، عصبی بودن در مورد تغییر شغل یا رد شدن در امتحان گواهینامه شما، یکی از افراد جامعه نیز این تجربه را به اشتراک گذاشته است. شما مجبور نیستید به تنهایی به آن بپردازید.

و من تنها نیستم. داستان‌های بی‌شماری دیگر از تغییرات شغلی در ا،یستم Salesforce از مشتریان و شرکا وجود دارد: به کهنه سربازان 20 ساله نیروی دریایی، مادر، که پس از بزرگ ، خانواده‌هایشان دوباره به نیروی کار دستمزد می‌پیوندند و مدال‌آوران طلای سابق المپیک که مشاوران Salesforce شده‌اند، فکر کنید.

برای مهارت‌هایی که هنوز احساس می‌کنید فاقد آن هستید، همیشه Trailhead، پلتفرم آموزش آنلاین رایگان Salesforce وجود دارد. برای من، پیمودن مسیرها قدم اولیه من برای به دست آوردن تجربه کار با Salesforce بود. این یک راه عالی برای شروع است، نه به ،وان یک راه عالی برای اثبات مهارت ها و دانش کاربردی خود به کارفرمایان آینده.

3. اجازه ندهید ترس از ش،ت شما را عقب نگه دارد

در حالی که در یک سازمان غیرانتفاعی کوچک کار می کردم، به Salesforce معرفی شدم و به سرعت نقش مدیر را به عهده گرفتم. زم، که اولین نمونه Salesforce خود را ایمن کردیم، به تازگی یک سیستم مدیریت مالی در Google Sheets ساخته بودم. فناوری Salesforce نحوه ورود، ذخیره و تجزیه و تحلیل داده های شرکت خود را متحول کرد. مجوز تک Salesforce من تمام چیزی بود که برای تغییر مسیر شغلی و رساندن من به جایی که امروز هستم لازم بود.

در حالی که تجربه هر ، متفاوت است، من چند چیز را یاد گرفته ام که هر ،ی می تواند از آنها بهره مند شود. در اینجا سه ​​نکته اصلی من برای آماده شدن برای تغییر حرفه خود با Salesforce آورده شده است.

با Salesforce یک پیشگام باشید

تقاضا برای Trailblazers با مهارت های هوش مصنوعی، داده و Salesforce در حال افزایش است. به میلیون ها Trailblazer که در شرکت های بزرگ و کوچک کار می کنند بپیوندید و خود را آزاد کنید تا مسیر شغلی جدیدی را کشف کنید.


1. برای تغییر شغل باز بم،د

در حالی که تجربیات جدید برای رشد شما بسیار مهم است، به این م،ی نیست که وقت خود را در هر کاری که قبلا انجام می دادید تلف کرده اید. نقش فعلی یا قبلی شما، هر چند متفاوت باشد، مهم بوده و هست زیرا شما مهارت ها ممکن است قابل انتقال تر باشند از آن چیزی که شما متوجه می شوید چه در مدیریت پروژه، حل مسئله، ارتباطات یا رهبری تجربه داشته باشید، این مهارت ها می توانند در نقش های مختلف در ا،یستم Salesforce ارزشمند باشند.