دلایل درخواست برای جوایز CX 2023

درخواست ها تا 13 ژانویه 2023 باز هستند و شما می تو،د برای دسته بندی های مختلف که دوست دارید درخواست دهید.

با انجام این کار، بر موفقیت رویداد اولیه جوایز CX، با دسته‌های بیشتری برای انتخاب و یک رویداد جوایز حتی بزرگ‌تر، بنا می‌کنیم.

با کمک داوران خبره، ما هر جایزه را بر روی توانایی فروشنده/رهبر برای نوآوری، اجرا و ارتقای تجربیات ت،یم می کنیم.

دسته بندی های زیادی نیز برای انتخاب وجود دارد، بنابراین CCaaS، CRM، ERP و بسیاری از فروشندگان دیگر می توانند در آن شرکت کنند.

چرا وارد CX Awards 2023 شوید؟

علاوه بر این، این رویداد به نوآوران و پیشگامان CX مرکز توجهی می دهد تا نمونه کارها، محصولات و خدمات باورن،ی خود را به جامعه خوانندگان اختصاصی CX Today به نمایش بگذارند.

چرا؟ زیرا این یک راه فوق العاده برای افزایش قرار گرفتن در معرض، افزایش شناخت برند، افزایش فروش و اثبات خود به مخاطبان هدف است.

برای درگیر شدن آماده اید؟ می تو،د دانلود کنید و درخواست خود را از وب سایت جوایز CX امروز ارسال کنید! یاد آوردن، ورودی های خود را قبل از 13 دریافت کنیدهفتم ژانویه برای شانس برنده شدن!

خوشبختانه دلایل زیادی وجود دارد که در زیر به اشتراک می گذاریم.

جوایز CX 2023 چیست؟

با این حال، اگر قبلاً هرگز با جوایز CX درگیر نشده‌اید، ممکن است سر خود را بخار،د که چرا باید درگیر آن شوید.

ما این جوایز را بر اساس چارچوب موفقیت‌آمیز سایر رویدادهای آنلاین که توسط Today Di،al، شرکت مادر ما برگزار می‌شود، طراحی کردیم.

هر سال، تعداد بی‌شماری رهبران CX درخواست‌های خود را برای جایزه خاص CX به تیم کارشناسان و داوران ما ارسال می‌کنند.

رویداد CX Awards جشن سالانه همه چیزهایی است که تجربه مشتری را به نمایش می گذارد.

در واقع، جوایز ما نشان می‌دهد که چه چیزی فناوری شما را خاص می‌کند، و – در مورد برندگان – ما آن را برای جهان CX پخش خواهیم کرد.

با این حال، دلایل زیادی وجود دارد که چرا متقاضیان ما با جوایز CX درگیر می شوند. در اینجا تعدادی از موارد اضافی وجود دارد:

  • سادگی: درخواست برای جوایز CX آسان است. مراسم اهدای جوایز دیجیتالی نیازی به تعهدات سفر گران قیمت ندارد و شرکت‌های سراسر جهان برای شرکت‌ها آزاد است. تنها کاری که باید انجام دهید این است درخواست را در وب سایت ما ارسال کنید.
  • دسترسی جه،: CX Today به جامعه جه، گسترده ای از مصرف کنندگان و ،یداران تجاری در فضای CX می رسد. ورود به این جایزه به شما این امکان را می دهد که برند خود را در مقابل مخاطبان زیادی در کنار سایر فروشندگان پیشرو بازار قرار دهید.
  • اعتبار: جوایز شهرت شرکت شما را بهبود می بخشد. برندگان جوایز CX ما می توانند تخصص خود را برای مخاطبان هدف خود برجسته کنند، خواه آنها در تلاش برای دستیابی به مشتریان، شرکا یا سهامداران جدید هستند.
  • دسترسی فوق العاده: ما برند هر برنده جایزه CX را به جامعه فعلی خود روشن می کنیم و به استراتژی تبلیغاتی شما تقویت قابل توجهی می دهیم و اطمینان می دهیم که می تو،د منابع درآمد جدیدی پیدا کنید.
  • انصاف: داوران مستقل ما بر اساس تخصص خود در صنعت در بازار CX به صورت دستی انتخاب می شوند. ما سخت کار می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که هر ارسالی با همان سطح عینیت برخورد می شود تا همه شانس ی،، برای برنده شدن داشته باشند.

به این ترتیب، ما از ساختار آزمایش شده ای پیروی می کنیم که به مخاطبان جه، اجازه می دهد تا به صورت آنلاین و بدون هزینه سفر آزاردهنده شرکت کنند.

جوایز CX برای سال 2023 نزدیک است، و ما مشغول پذیرش برنامه های کاربردی از فروشندگان پیشرو تجربه مشتری و پرسنل از سراسر جهان هستیم.


منبع: https://www.cxtoday.com/contact-centre/reasons-to-apply-for-the-cx-awards-2023/